No dobra unioslem się, ale to znak, ze leki trzeba jak najszybciej. Nie wiem jak mozna byc zdrowym psychicznie, gdy sie pracuje z ludzmi i trzeba byc od nich w jakis sposob zaleznym.
#przegryw
#przegryw
źródło: IMG_7805
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Gadżeciarz
od 27.11.2024
Mikroblogger
od 01.02.2026
Komentator
od 23.04.2025
Rocznica
od 11.12.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Byłem dziś w kołchozie na produkcji. S----------m po 2h
Wolę k---a w śmieciach grzebać, przecież to co tam sie dzieje to inny świat. Upał, duszno, smród plastiku, hałas i wszystko robisz na akord jak najszybciej. Chcesz do toalety iść, to musisz zasygnalizować i ktoś za ciebie na linie musi wskoczyć. Najczęściej to brygadzista, który miał być na sali żeby zobaczyć jak ktoś