Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PrawnydoRadca

PrawnydoRadca

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2509
  • Znaleziska 357
  • Mikroblog 2152
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
09.06.2026, 10:18:52
  • 478
Jako, że nie mam pracy od 3 msc, wysyłam CV już wszędzie

Byłem dziś w kołchozie na produkcji. S----------m po 2h

Wolę k---a w śmieciach grzebać, przecież to co tam sie dzieje to inny świat. Upał, duszno, smród plastiku, hałas i wszystko robisz na akord jak najszybciej. Chcesz do toalety iść, to musisz zasygnalizować i ktoś za ciebie na linie musi wskoczyć. Najczęściej to brygadzista, który miał być na sali żeby zobaczyć jak ktoś
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 09.06.2026, 12:02:24 via iOS
  • 16
@Schwarzfahrer: wszędzie to tylko po znajomości albo najlepiej żebyś umiał 3 języki, wiedzę z każdych dziedzin i napieprzał godziny nadliczbowe. Ja już myślę nad przeprowadzką bo u mnie też wieje ujem
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 09.06.2026, 12:56:05 via iOS
  • 25
@Isouwa: uj z nauką jak wszędzie doświadczenie 50 lat 3 języki obce i wiedza specjalistyczno odbytnicza w stopniu samodzielnym.
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
09.06.2026, 12:47:09
  • 4
No dobra unioslem się, ale to znak, ze leki trzeba jak najszybciej. Nie wiem jak mozna byc zdrowym psychicznie, gdy sie pracuje z ludzmi i trzeba byc od nich w jakis sposob zaleznym.
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 09.06.2026, 12:52:58 via iOS
  • 1
@typowyWykopekMizogin: najlepiej to nie pracować z ludźmi urwami.. taka prawda. Zatruwają głowę. Baby to już inny poziom s----------a w robocie. Słuchać ich ebanych lamentów i życia prywatnego
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 09.06.2026, 12:48:41
  • 7
Ehhh nie mam siły już z szukaniem pracy.. chyba trzeba bedzie sie uśpić inaczej poddać eutanazji.. #praca #szukaniepracy #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 08.06.2026, 22:34:53
  • 4
Muszę przeczytać mein kampf #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolicuch
kolicuch
08.06.2026, 22:36:17 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: A polecam ciekawa książka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AlexSmalec
AlexSmalec
09.06.2026, 00:25:26 via iOS
  • 0
@PrawnydoRadca: odezwij się na priv. Prześlę ebooka dla ciebie
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 08.06.2026, 22:27:35
  • 3
Kto chujem wojuje ten od c---a ginie #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolska_45
Wolska_45
08.06.2026, 22:06:35
  • 6
#przegryw
W Sobotę 13-tego siostra która mieszka w pokoju obok ma ślub i wesele.
Ja już powiedziałem że nigdzie nie ide, ani na ślub ani na wesele.
Ale będzie obrażona na mnie xddd.
Rodzina i tak już trochę p---------a tym faktem,ale z drugiej strony wiedzą że jestem odpadem i nie ma sensu się pokazywać.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 08.06.2026, 22:14:33 via iOS
  • 3
@Wolska_45: @Wolska_45 zaproś nas. Gdzie to wesele?
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 08.06.2026, 21:10:51
  • 1
#przegryw

Często macie gazy?

  • Tak 61.5% (16)
  • Nie 38.5% (10)

Oddanych głosów: 26

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kotusiowy
Kotusiowy
08.06.2026, 21:13:46 via Android
  • 0
@PrawnydoRadca: kto nie ma gazów ten szarak
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 08.06.2026, 20:34:31
  • 8
#przegryw
PrawnydoRadca - #przegryw

źródło: IMG_7806

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elofrytki
elofrytki
08.06.2026, 21:02:51 via Wykop
  • 2
@PrawnydoRadca: ja j---e
  • Odpowiedz
dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt
08.06.2026, 22:23:02 via iOS
  • 0
@PrawnydoRadca: to ta co potem s---------a?
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 08.06.2026, 20:10:15
  • 5
Męskie granie tylko że mało męsko bo kobieco to jest aż nadto. #przegryw #meskiegranie
PrawnydoRadca - Męskie granie tylko że mało męsko bo kobieco to jest aż nadto. #przeg...

źródło: IMG_7805

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strigon
Strigon
08.06.2026, 20:32:18 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: zawsze miałem trochę bekę z tej nazwy. Nie wiem jak ten festiwal wyglądał kiedyś ale "Męskie granie" brzmi jak coś dla "twojego starego" boomera wychowanego na klasycznym rocku. A to głównie jest promowane przez takich oskarkowo-bananowych artystów
  • Odpowiedz
Coco_jumbo_i_do_przodu
Coco_jumbo_i_do_przodu
08.06.2026, 21:23:08 via Wykop
  • 0
@PrawnydoRadca: Jak dla mnie męskie granie jest dla npctów.
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 08.06.2026, 17:11:52
  • 3
Chcielibyście sobie tak siedzieć ze swoją teraz? #przegryw
PrawnydoRadca - Chcielibyście sobie tak siedzieć ze swoją teraz? #przegryw

źródło: IMG_7801

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
08.06.2026, 17:14:06 via Wykop
  • 10
@PrawnydoRadca: jakby była taka gruba to zdecydowanie nie
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 08.06.2026, 17:00:56
  • 4
#przegryw
PrawnydoRadca - #przegryw

źródło: IMG_7800

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Woseba-ta-kawa
Woseba-ta-kawa
07.06.2026, 22:15:15
  • 4
Na tym świecie liczą się tylko pieniądze wszystko inne jest poboczne, pieniądze to hopium, możesz sobie nawet za nie szczydły kupić żeby mieć metr 90 wzrostu #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 07.06.2026, 22:21:06 via iOS
  • 0
@Woseba-ta-kawa: Żyd korba zakręcił i ci się wydaje że kasa jest najważniejsza a prawda jest taka że spokój jest najważniejszy
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 07.06.2026, 21:59:26
  • 6
Lubicie wątróbkę taką z patelni troszkę jeszcze do tego cebulki dodać i ziemniaczki powiedzmy do tego? #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek
07.06.2026, 22:10:54 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: cebulki dużo oraz trochę jablka. Mniam
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
08.06.2026, 06:10:38 via Wykop
  • 0
@PrawnydoRadca: uwielbiam
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 07.06.2026, 21:37:58
  • 8
Lubię kaszankę z cebulką #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Netanstachu
Netanstachu
07.06.2026, 21:47:30 via Android
  • 3
@PrawnydoRadca: scebulko
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
07.06.2026, 21:48:46 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: mmm pychota
  • Odpowiedz
Woseba-ta-kawa
Woseba-ta-kawa
07.06.2026, 21:25:51
  • 4
a nie macie takiego wrażenie że to wszystko to bzdury na resorach, wylogujecie się z tagu, wyłączycie telefon i wracamy do rzeczywistości. Co osiągnęliście? Bo ja nic. Brutalnie nic. #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 07.06.2026, 21:28:05 via iOS
  • 1
@Woseba-ta-kawa: w sensie że wylogowałeś się i nic nie poszło do przodu?
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 07.06.2026, 21:27:22
  • 1
Co robić w życiu? Normiki biegają maratony, półmaratony, jakieś biegi przez płotki w bagnie. Sam się zastanawiałem ale to cringowe się robi że każdy biegacz najlepszy jest. #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanesra-a
lanesra-a
07.06.2026, 21:29:07 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
07.06.2026, 21:34:11 via Wykop
  • 2
@PrawnydoRadca: ja dysze po 300 metrach over ehh
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
07.06.2026, 18:10:43
  • 16
Tak słucham tego nowego perseusza i zastanawiam się gdzie trzeba się kręcić w życiu, gdzie szukać, żeby poznawać jak Gonciarz takie walnięte modelki, alternatywki, ćpunki jak ta Koczewska czy Dąbrowska?
W jakim towarzystwie trzeba się obracać? Z perspektywy człowieka chodzącego codziennie grzecznie do pracy i co niedzielę do kościoła lekko ciarki przechodzą, że takich jebniętych ludzi można mijać na ulicy xD
#gonciarz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 07.06.2026, 20:47:03 via iOS
  • 7
@Lolenson1888: same pewnie do niego pisały. To zaburzone jednostki.
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 07.06.2026, 20:46:25
  • 11
Ładnie Gonciarz wyjaśnił szony które chciały go zniszczyć a same zrobiły z siebie klauna na całą Polskę. Takie są właśnie kobitki, normalnego chłopa chciały wykończyć. Chłopy sobie takich rzeczy nie robią.

#przegryw #gonciarz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emerald84
Emerald84
08.06.2026, 04:39:26 via Wykop
  • 4
@PrawnydoRadca: "O tym będą pisać w podręcznikach do WOSu" Daria Dąbrowska
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20
  • Strona 4 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 27.11.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.02.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 23.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking