Plan zwycięstwa: - usunięcie zbędnych subskrybcji na yt i wprowadzenie go do minimum. - usunięcie socjali - ograniczenie telefonu tylko do konieczności maksymalnie 30 minut dziennie chyba że coś pilnego. - zdrowe odżywianie, owocki, warzywka - wprowadzenie treningu sportowego dla jego
Co robić w życiu? Normiki biegają maratony, półmaratony, jakieś biegi przez płotki w bagnie. Sam się zastanawiałem ale to cringowe się robi że każdy biegacz najlepszy jest. #przegryw
Ładnie Gonciarz wyjaśnił szony które chciały go zniszczyć a same zrobiły z siebie klauna na całą Polskę. Takie są właśnie kobitki, normalnego chłopa chciały wykończyć. Chłopy sobie takich rzeczy nie robią.
@PrawnydoRadca: ech młodzieży, młodzieży. Niech zgadnę, masz poniżej 25 lat? Już zapominam, że jestem po 30 a tylko takie osoby bezbłędnie skumają ten mój powyższy tekst. Ech...
@PrawnydoRadca: Moim zdaniem kryzys męskości to termin wymyślony przez kobiety. Mężczyźni coraz częściej nie chcą grać typowych "męskich" ról typu utrzymywanie kobiety, zapewnianie jej rozrywek itp. No to sobie kobiety wymyśliły że nie orbitujesz wokół jej = nie jesteś mężczyzną.
Ja to się dziwię policjantom, że nie chcą dawać mandatów za parkowanie i jazdę po chodniku. Oczywiście nie wszyscy policjanci. Zamiast stać w wypizdowie dolnym za drzewem z suszarką podjeżdżają na taki chodnik gdzie stoi 20 samochodów. Przecież to potężny zastrzyk gotówki dla państwa.
Co się stało, że na tagu nie ma chłoporobotnika i widzę że jeszcze wyjechał na jakiś spierdotrip zwiedzać świat? Nieźle chłop porzucił tag i bawi się jak Julka w pasje podróże #przegryw
O co chodzi z tymi rakietami ruskich? Puszczają je ma pałe i leci w plac zabaw przypadkiem czy maja one jakis cel i zwyczajnie tam nie dolatują? Bo jesli puszczaja je “a moze cos trafi” to duzo lądowałoby na zwyczajnie na trawie xD #ukraina #wojna #rosja
@PrawnydoRadca: oni maja duzo broni ktora razi obszarowo a nie dany konkretny cel. Dlaczego? Bo trudno im zbudowac cos co trafia w konkretny cel a nie obszar.
@PrawnydoRadca: jeszcze kwestia tego, że każda b--ń ma swoją skuteczność. Nawet jak ukraińcy zestrzelą coś, to w powietrzu jest kilkaset kg śmieci, które spadną w losowe miejsce.
Jestem na bezrobociu już jakiś czas i Stoję przed wyborem gdzie szukać pracy. #lublin nie ma nic do zaoferowania oprócz studiów dla czarnych. Gdzie w takim razie zrobić analizę rynku pracy? ( ͡°͜ʖ͡°)
@PrawnydoRadca: jestem z Wrocławia, ale interesuje się rynkiem pracy ostatnio, bo sam jestem na zakręcie. Odpowiedz to Katowice. Mają najwięcej ofert pracy na 1 mieszkańca przy jednocześnie niedrogich mieszkaniach, tzn za 8 z hakiem za metr (a Wrocław ma 13)
- usunięcie zbędnych subskrybcji na yt i wprowadzenie go do minimum.
- usunięcie socjali
- ograniczenie telefonu tylko do konieczności maksymalnie 30 minut dziennie chyba że coś pilnego.
- zdrowe odżywianie, owocki, warzywka
- wprowadzenie treningu sportowego dla jego