Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PrawnydoRadca

PrawnydoRadca

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1739
  • Znaleziska 357
  • Mikroblog 1382
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
  • Dodane (63)
  • Komentowane (1209)
  • Plusowane (110)
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 13 min temu
  • 2
Plan zwycięstwa:
- usunięcie zbędnych subskrybcji na yt i wprowadzenie go do minimum.
- usunięcie socjali
- ograniczenie telefonu tylko do konieczności maksymalnie 30 minut dziennie chyba że coś pilnego.
- zdrowe odżywianie, owocki, warzywka
- wprowadzenie treningu sportowego dla jego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocticadius
nocticadius
12 min temu via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: - zamienienie biednych rodziców na bogatych
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
12 min temu via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: i co tym Zmienisz?
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 21 min temu
  • 4
Lubicie wątróbkę taką z patelni troszkę jeszcze do tego cebulki dodać i ziemniaczki powiedzmy do tego? #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
11 min temu via Wykop
  • 0
@PrawnydoRadca: dobra ale taka specyficzna bardzo
  • Odpowiedz
tamlinek
tamlinek
9 min temu via Wykop
  • 0
@PrawnydoRadca: cebulki dużo oraz trochę jablka. Mniam
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 42 min temu
  • 7
Lubię kaszankę z cebulką #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Netanstachu
Netanstachu
33 min temu via Android
  • 2
@PrawnydoRadca: scebulko
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
31 min temu via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: mmm pychota
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 53 min temu
  • 1
Co robić w życiu? Normiki biegają maratony, półmaratony, jakieś biegi przez płotki w bagnie. Sam się zastanawiałem ale to cringowe się robi że każdy biegacz najlepszy jest. #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanesra-a
lanesra-a
51 min temu via Wykop
  • 0
@PrawnydoRadca: na pewno nie to co większość
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
46 min temu via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: ja dysze po 300 metrach over ehh
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 1 godz. i 34 min temu
  • 4
Ładnie Gonciarz wyjaśnił szony które chciały go zniszczyć a same zrobiły z siebie klauna na całą Polskę. Takie są właśnie kobitki, normalnego chłopa chciały wykończyć. Chłopy sobie takich rzeczy nie robią.

#przegryw #gonciarz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 3 godz. i 5 min temu
  • 2
Mnie nigdy nie podniecała jazda na jednym kole rowerem, hulajnogami czy motocyklami #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
3 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 2
@PrawnydoRadca: a na rowerze samochodem?
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
2 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@PrawnydoRadca: ech młodzieży, młodzieży. Niech zgadnę, masz poniżej 25 lat?
Już zapominam, że jestem po 30 a tylko takie osoby bezbłędnie skumają ten mój powyższy tekst. Ech...
Adorator - @PrawnydoRadca: ech młodzieży, młodzieży.  Niech zgadnę, masz poniżej 25 l...
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 02.06.2026, 18:31:37
  • 4
Dobrze zawsze jeździłem czołgiem w Battlefield 3 i 4. Tyle teraz czołgów to może w razie wojny bym siadł za stery jakbym pokazał statystyki.

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 31.05.2026, 20:11:17
  • 2
Dlaczego niby jest kryzys męskości? Ja jakoś tego nie widzę. Dlaczego niby miałby być taki kryzys? Dlaczego kobiety nie są w kryzysie? xD

#przegryw #kobieta #mezczyzna #meskosc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dinkozaur30
Dinkozaur30
31.05.2026, 20:17:22 via Wykop
  • 6
@PrawnydoRadca: Moim zdaniem kryzys męskości to termin wymyślony przez kobiety. Mężczyźni coraz częściej nie chcą grać typowych "męskich" ról typu utrzymywanie kobiety, zapewnianie jej rozrywek itp. No to sobie kobiety wymyśliły że nie orbitujesz wokół jej = nie jesteś mężczyzną.
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
31.05.2026, 20:23:16 via Wykop
  • 1
@Szary_Anon: pytanie czy nie wynika to z czegoś tak prozaicznego jak po prostu wzrost otyłości
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 31.05.2026, 15:02:12
  • 3
Ja to się dziwię policjantom, że nie chcą dawać mandatów za parkowanie i jazdę po chodniku. Oczywiście nie wszyscy policjanci. Zamiast stać w wypizdowie dolnym za drzewem z suszarką podjeżdżają na taki chodnik gdzie stoi 20 samochodów. Przecież to potężny zastrzyk gotówki dla państwa.

#konfitura #parkowanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
01.06.2026, 10:50:13 via Wykop
  • 1
Ja to się dziwię policjantom, że nie chcą dawać mandatów za parkowanie i jazdę po chodniku.


@PrawnydoRadca: oni sami tak jeżdżą poza godzinami pracy.
  • Odpowiedz
GoT0Sleep
GoT0Sleep
przedwczoraj, 09:58:01 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: Wytłumaczenie jest jedno, policjanci i straż miejska parkują w dokładnie taki sam sposób swoimi prywatnymi samochodami.

K---a k----e łba nie urwie
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 30.05.2026, 00:26:04
  • 3
Pies na łóżku w-------y bo ruszam się #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniello87
daniello87
30.05.2026, 00:44:26 via Wykop
  • 0
@PrawnydoRadca: Ostrożnie.
  • Odpowiedz
23kulpamens
23kulpamens
30.05.2026, 05:24:19 via Wykop
  • 0
Fajnie się bawicie w tym Kłodzku


@Famine: przyszedł, łeb sprany polityką
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 29.05.2026, 22:44:40
  • 3
#przegryw

Śliwka Nałęczowska

  • Lux 70.6% (12)
  • Trutka 29.4% (5)

Oddanych głosów: 17

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
29.05.2026, 22:46:34 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: Jak mi podadzą, to zjem
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 29.05.2026, 22:22:30
  • 0
Opłaca się taki dodge na tripy czy z racji wieku to skarbonka bez dna? #motoryzacja #samochody #samochod #trip
PrawnydoRadca - Opłaca się taki dodge na tripy czy z racji wieku to skarbonka bez dna...

źródło: IMG_7653

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
29.05.2026, 22:23:59 via Wykop
  • 7
@PrawnydoRadca: Ja p------e Drużyna A sprzedaje swojego vana.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
30.05.2026, 02:03:31 via Android
  • 5
@PrawnydoRadca: skarbonka bez dna w dodatku koszt części zamiennych będzie spory
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 29.05.2026, 22:16:04
  • 4
Co się stało, że na tagu nie ma chłoporobotnika i widzę że jeszcze wyjechał na jakiś spierdotrip zwiedzać świat? Nieźle chłop porzucił tag i bawi się jak Julka w pasje podróże #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
29.05.2026, 22:17:20 via Wykop
  • 3
@PrawnydoRadca: Przemierza USA pieszo.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
29.05.2026, 22:17:22 via Wykop
  • 4
@PrawnydoRadca: kolega poleciał szukać sensu życia
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 29.05.2026, 22:04:16
  • 3
O tej porze to w klubach powoli się rozkręca. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 29.05.2026, 21:54:36
  • 1
Czy wasi rodzice dali wam miłość, wsparcie mentalne, mogliście sie im wygadać, byli dla was wsparciem? #przegryw #rodzice

Czy uważasz, że rodzice dali ci “miłość”?

  • Tak 33.3% (6)
  • Nie 66.7% (12)

Oddanych głosów: 18

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scorp_gfx
scorp_gfx
29.05.2026, 21:55:54 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: matka za malo, ojciec az za duzo
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
29.05.2026, 21:57:16 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 27.05.2026, 22:02:57
  • 1
O co chodzi z tymi rakietami ruskich? Puszczają je ma pałe i leci w plac zabaw przypadkiem czy maja one jakis cel i zwyczajnie tam nie dolatują? Bo jesli puszczaja je “a moze cos trafi” to duzo lądowałoby na zwyczajnie na trawie xD #ukraina #wojna #rosja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lasaghneboi
lasaghneboi
lasaghneboi
27.05.2026, 22:58:25 via Wykop
  • 6
@PrawnydoRadca: oni maja duzo broni ktora razi obszarowo a nie dany konkretny cel. Dlaczego? Bo trudno im zbudowac cos co trafia w konkretny cel a nie obszar.
  • Odpowiedz
QoTheGreat
QoTheGreat
27.05.2026, 23:45:27 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: jeszcze kwestia tego, że każda b--ń ma swoją skuteczność. Nawet jak ukraińcy zestrzelą coś, to w powietrzu jest kilkaset kg śmieci, które spadną w losowe miejsce.
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 27.05.2026, 20:50:44
  • 104
To już nie twój stary tylko ty.

#przegryw #rynekpracy
PrawnydoRadca - To już nie twój stary tylko ty. 

#przegryw #rynekpracy

źródło: IMG_0180

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Handstander12
Handstander12
27.05.2026, 20:52:06 via Wykop
  • 32
@PrawnydoRadca: pamiętam jak była moda na te smutne nosacze
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits
27.05.2026, 21:20:24 via Wykop
  • 7
@PrawnydoRadca: EhhhhhhHHHHHHHHHHHKUURYYYWAAA!
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 27.05.2026, 20:07:44
  • 8
Broccoli head. Śmieszna ta moda. Juz lepsza byla na hitler jugend. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 26.05.2026, 20:49:20
  • 1
Jestem na bezrobociu już jakiś czas i Stoję przed wyborem gdzie szukać pracy. #lublin nie ma nic do zaoferowania oprócz studiów dla czarnych. Gdzie w takim razie zrobić analizę rynku pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #bezrobocie #szukampracy #rynekpracy #warszawa #rzeszow #poznan #gdansk #wroclaw

Gdzie szukać pracy?

  • Lublin 11.2% (21)
  • Rzeszów 15.0% (28)
  • Wrocław 10.7% (20)
  • Warszawa 34.2% (64)
  • Gdańsk (Trójmiasto) 14.4% (27)
  • Poznań 14.4% (27)

Oddanych głosów: 187

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82
26.05.2026, 20:55:50 via Wykop
  • 5
@PrawnydoRadca: Dawaj do Warszawy. Tu zawsze coś znajdziesz. Lepszą lub gorszą ale znajdziesz. Jako Warszawiak z urodzenia zapraszam serdecznie.
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
27.05.2026, 05:37:35 via Wykop
  • 8
@PrawnydoRadca: jestem z Wrocławia, ale interesuje się rynkiem pracy ostatnio, bo sam jestem na zakręcie.
Odpowiedz to Katowice. Mają najwięcej ofert pracy na 1 mieszkańca przy jednocześnie niedrogich mieszkaniach, tzn za 8 z hakiem za metr (a Wrocław ma 13)
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 27.11.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.02.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 23.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking