Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Plotkova99

Plotkova99

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6983
  • Znaleziska 1703
  • Mikroblog 5280
  • Obserwujący 35
  • Obserwowane 13
  • Dodane (371)
  • Komentowane (4824)
  • Plusowane (85)
Plotkova99
Plotkova99 10.04.2026, 22:07:34
  • 0
jeśli ktoś posiada telefon galaxy s wodoodporny i jest ciekaw czy jest naprawdę wodoodporny - testowałam swojego #samsung. Moczyłam go włączonego w misce całą noc około 10 godzin nie dało się go ubić. Finalnie ubiłam go wlewając w gniazdo sim otwarte wodę z kranu pod ciśnieniem. WIęc noc w jeziorze mu nic nie zrobi ;)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99
Autor
10.04.2026, 22:45:41 via Wykop
  • 0
Nie mogłam - był oznaczony do utylizacji. I tak by go wywalili. A w jakim stanie się oddaje jest bez znaczenia a po 2 wolałałam się pozbyć danych. Jakby można było to bym go odkupiła od firmy ale nie było takiej opcji
  • Odpowiedz
KwiatyZla
KwiatyZla
10.04.2026, 22:58:49 via Wykop
  • 1
@Plotkova99: ok, jednak mondra
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 08.04.2026, 22:50:09
  • 3
#gimbynieznajo
Plotkova99 - #gimbynieznajo

źródło: IMG_20260407_150647

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99
Autor
08.04.2026, 22:57:05 via Wykop
  • 1
@niezawysoki: Mogesz całą paczkę bo mam 10 :D
@kocha_to_poczeka Nie wiem bo ja niepaląca, ale niby były dość POPULARNE :D
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
Autor
10.04.2026, 17:41:30 via Wykop
  • 0
@niezawysoki: git
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 01.04.2026, 14:57:56
  • 11
38 050 + 34 = 38 084

Jazda przy trochę chłodku ale piękne okolice, pobliskie jezioro, lasy, po drodze zwiedzanie kościoła. Jak było zimno chowałam się na przystanku żeby się ogrzać, przy okazji był spacer ale nie tego tag dotyczy :) samopoczucie świetne, katar jest, jest git! <3 rejestru ze Strava nie mam bo mi telefon padł po drodze do domu i się nic nie zapisało niestety, poprawię się :(

#rowerowyrownik
Plotkova99 - 38 050 + 34 = 38 084

Jazda przy trochę chłodku ale piękne okolice, pobl...

źródło: 2026-marzec-przejażdżka (3)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99 31.03.2026, 22:25:33
  • 18
to ja się pochwalę, zrobiłam 35km rowerem i 2 na pieszo #rower #zdrowie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99
Autor
31.03.2026, 23:59:22 via Wykop
  • 1
ciutkę ;) cienkie rękawice cienka czapka gruba kurtka zimowa jak było zimno robiłam postój na przystanku albo w kościele żeby się ugrzać ;) dużo po lesie jeździłam nie lubię ruchliwych dróg, dużo bezdroży, piachu
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
01.04.2026, 05:19:25 via Wykop
  • 1
@Plotkova99: https://wykop.pl/tag/rowerowyrownik
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 17.03.2026, 03:17:45
  • 1
Użycie broni na mapie świata (ak74 nie jest wliczane tylko wybuchy). Ostatnie 24h bodajże
https://firms.modaps.eosdis.nasa.gov/map/#d:24hrs;@33.3,12.1,3.1z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wilk-na-mikrofonie
wilk-na-mikrofonie
17.03.2026, 04:13:42 via Wykop
  • 2
@Plotkova99: Nie użycie broni tylko wykrycie pożarów przez satelity.
wilk-na-mikrofonie - @Plotkova99: Nie użycie broni tylko wykrycie pożarów przez satel...

źródło: 960px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue

Pobierz
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 17.03.2026, 01:58:22
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp
17.03.2026, 02:11:57 via Wykop
  • 7
@Plotkova99: z tego co mi wiadomo wizerunek Jezusa jest wzorowany na odbiciu z tzw. Całunu Turyńskiego,a nie z wyobrażeń... 😐
SliskiTyp - @Plotkova99: z tego co mi wiadomo wizerunek Jezusa jest wzorowany na  odb...

źródło: dżizys

Pobierz
  • Odpowiedz
VAPORUMBAN
VAPORUMBAN
17.03.2026, 02:35:01 via Android
  • 10
@Plotkova99: Zawsze mnie śmieszy jak do przedstawienia etnicznie poprawnego Jezusa używają modeli jakiś małpoludów. Ludzie na bliskim wschodzie rysami twarzy nie wiele się różnią od Europejczyków i w tamtych czasach też tak było
VAPORUMBAN - @Plotkova99: Zawsze mnie śmieszy jak do przedstawienia etnicznie poprawn...

źródło: 1000015414

Pobierz
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 20.01.2026, 04:15:40
  • 893
Podzielę się z Wami historią, ponieważ niestety mam niewiele osób którym mogę to opowiedzieć- mam po latach tylko jednego przyjaciela któremu ufam, rodzinie nie powiem bo się będą martwili, znajomym nie powiem bo nie całkiem im ufam i nie całkiem wierzę że to przeczytają.

Od 2 miesięcy jestem kierowcą #bolt. W moim mieście wszystkim na Bolcie i nie tylko znana jest jedna osoba. Nadajmy jej Imię. Magda z ulicy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elev
Elev
20.01.2026, 04:19:41 via Wykop
  • 774
@Plotkova99: wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
20.01.2026, 04:22:50 via Wykop
  • 1045
@Plotkova99: jestes plynnoplciowa osobowosc?
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 07.01.2026, 22:05:15
  • 1
Mam nadzieję że ciekawa historia z wakacji. Chodziłam wieczorem po Majorce, to była praktycznie noc, było względnie bezpiecznie. W pewnym momencie zauważyłam że nie mam telefonu. Łapię się za kieszenie no nie ma, po chwili podchodzi do mnie jakiś czarnoskóry i pyta czy coś zgubiłam, mówię że tak telefon. A on że mam tu poczekać on zaraz wróci. Poleciał do jakiejś grupki kolegów coś tam po ich afrykańskiemu gadał po czym przyszedł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99 16.10.2025, 23:02:41
  • 2
Po tym jak widziałam gówna psów we windzie, jak moją znajomą pogryzł pies we windzie (mały szczurek) bo "przecież ona musi jakoś na dół dotrzeć z Psiątkami", oczekujemy odpowiedzialności od ludzi który mają 30-50 lat, mają ogarniać finanse, podatki, obowiązki zawodowe ale nie potrafią zrozumieć że psy nie są stworzone do życia na 50 metrach kwadratowych... I jak Państwo jadą na pizzę albo do kina a piesek może pogryźć ich wypoczynek albo
Plotkova99 - Po tym jak widziałam gówna psów we windzie, jak moją znajomą pogryzł pie...

źródło: obraz_2025-10-17_010323463

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
16.10.2025, 23:15:04 via Wykop
  • 1
@Plotkova99: Ale ty jestes ograniczony :D

Ras psow jest od zarabania. Nie wszystkie nadaja sie do mieszkania w mieszkaniu. Ale sa takie ktore calkiem fajnie sie odnajduja.

Znajoma zawsze chciala miec psa. Jej moz mowil ok - ale jak pies to pies a nie jakas "miniaturka". bedziemy mieli warunki to pies bedzie.
Mimo ze mieszkali na mieszkaniu w kamienicy 100m^2 to psa nie mieli. Jak sie przeprowadzili na dom z ogrodem to
  • Odpowiedz
Anhed
Anhed
16.10.2025, 23:16:29 via Wykop
  • 1
@Plotkova99: A to prawda, branie aktywnych ras psów do bloku jest często dla tych psów męczarnią. Jeżeli ktoś faktycznie chodzi z nimi na długie spacery i na weekend zabiera gdzieś gdzie mogą się wybiegać to ok, nie ma problemu. Ale jeżeli taki psiak wyjdzie tylko na krótki spacer dookoła bloku to jak dla mnie to jest męczenie psa. Jeżeli nie chce im się chodzić na długie spacery to niech kupią
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 08.10.2025, 08:46:39
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99 22.09.2025, 20:41:18
  • 2
Ogarnijcie to, byłam w wydziale komunikacji. Daję dowód i mówię że tylko adres żeby Pani nowy wklepała w dowód rej. No to ona bierze, za 2 minuty mówi - super gotowe. Mój samochód to Toyota Auris. Pani przy okazji zmiany adresu zobaczyła pole "model" w CEPiK. Hmm Auris Auris, a Avensis to chyba to samo. I mi zmieniła model w CEPiKu na Avensis. Bo to chyba to samo xD. Teraz muszę to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 22.09.2025, 20:43:20 via Wykop
  • 1
@Plotkova99: xDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
Autor
23.09.2025, 09:38:45 via Wykop
  • 0
@Maurry: Dokładnie. Ale dobrze że mój samochód awansował o klasę wyżej i chociaż marka się zgadza xDD
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 21.09.2025, 20:04:35
  • 7
#2137
Plotkova99 - #2137

źródło: obraz_2025-09-21_220502265

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99 12.09.2025, 20:58:08
  • 0
Pięknie się zaczął weekend. Dziś o 21 popsuł mi się samochód, jestem uziemiona na kilka dni :( Ktoś miał gorszy początek weekendu?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99 10.09.2025, 22:53:11
  • 0
Byłam w sobotę na ślubie. Zwykle ksiądz promienie, udziela rad. A ten jak zaczął to wszyscy zamarli.

"Czy wy wiecie na co się piszecie? Będą miliony kłótni, problemy, czasem nie będziecie umieli ze sobą wytrzymać. Jeszcze nie wiecie co was czeka" xD #slub #ksiadz #c-----------o
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
10.09.2025, 23:00:23 via Wykop
  • 1
A on skąd wie?


@RandyBobandy: z poprzedniego związku z ministrantem
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
Autor
10.09.2025, 23:03:59 via Wykop
  • 1
@TobiaszSuchy: Wiesz co to jest odwrócony egzorcyzm?

  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 10.09.2025, 21:35:21
  • 0
Czy owady widzą podczerwień? Jest tylko podczerwień włączona w kamerze a i tak do niej lecą #pytaniazdupy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alkreni
Alkreni
10.09.2025, 21:36:07 via Wykop
  • 1
@Plotkova99: Tak, widzą.
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
Autor
10.09.2025, 21:43:56 via Wykop
  • 0
@Alkreni: Dziękuję, co ciekawe - w dzień ciągle latają koło niej pszczoły - tego to już nie rozumiem xD
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 10.09.2025, 18:51:05
  • 0
Jestem ciekawa co jest powodem tego, że w krajach takich jak Ukraina, Niemcy jak spytamy w szkole czy ktoś ma ładowarkę #iphone to wyskoczy połowa ludzi. W Polsce jest odwrotnie (wyjątkiem są szkoły gdzie wśród uczniów jest inaczej). Ale np. jak w pracy ktoś spytał o ładowarkę - na 30 osób w dziale była jedna sztuka bo pozostali mają #android. Jak sądzicie z czego to wynika, że
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
10.09.2025, 19:38:41 via Wykop
  • 2
jak spytamy w szkole czy ktoś ma ładowarkę #iphone to wyskoczy połowa ludzi. W Polsce jest odwrotnie (wyjątkiem są szkoły gdzie wśród uczniów jest inaczej).


@Plotkova99: naczy ten no... co?
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
Autor
11.09.2025, 07:36:15 via Wykop
  • 0
mi chodzilo o konstrukcje tego zdania, ktora chyba ci sie wtrakcie pisania popieprzyla troche, albo cos zmienialas.


@PurpleHaze: Mam na myśli tendencje - że osoby około 30 siedzą w Androidach a w wśród nastolatków jest moda na iPhone. Czyli trend się zmienia

@PurpleHaze No tak ale właśnie wskazuję że w pracy tendencja była inna - 2 osoby iphone 25 android
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 28.08.2025, 19:25:36
  • 0
U niektórych twórców jest "wykres ponownych odtworzeń na #yt" a u innych nie, to zależy od ustawień w publikacji czy jak to jest?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99 28.08.2025, 18:38:39
  • 4
Polecam boomerskie #nostalgia
Plotkova99 - Polecam boomerskie #nostalgia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2
28.08.2025, 18:40:26 via Android
  • 1
@Plotkova99 raczej millenialskie
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99 28.08.2025, 16:50:16
  • 1
Dostałam bana na ome.tv za obrażanie. Ale nie wiem kogo bo obrażałam Rosjan i Ukraińców, któraś z tych grup się zgrzała xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99 28.08.2025, 16:28:21
  • 0
ou, madka na ome.tv
Plotkova99 - ou, madka na ome.tv
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1719181312111614
1719181312111614
28.08.2025, 16:37:14 via Android
  • 0
@Plotkova99 obydwoje
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
Autor
28.08.2025, 16:46:38 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.08.2020

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 02.01.2023

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking