Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Percepcjaa

Percepcjaa

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 486
  • Znaleziska 202
  • Mikroblog 284
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
Percepcjaa
Percepcjaa 12.02.2017, 00:59:06
  • 3
Anonki taki motyw.
Pracować rok w Szwajcarii i mieszkać w śpiworze a potem mieszkać na Białorusi i pracować jako wolny strzelec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(w Szwajcarii są najwyższe zarobki na całym świecie a na WielkoLitwie przeżyje się miesiąc mając 3 stówy)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoxTheMusician
JoxTheMusician
12.02.2017, 01:00:44
  • 2
@Percepcjaa: Ale co to za życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Percepcjaa
Percepcjaa 12.02.2017, 00:57:44
  • 3
Anonki taki motyw.
Pracować rok w Szwajcarii i mieszkać w śpiworze a potem mieszkać na Białorusi i pracować jako wolny strzelec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i.....i
i.....i
konto usunięte 12.02.2017, 01:07:16
  • 0
@Percepcjaa: po roku pracy w Szwajcarii nie będziesz musiał w ogóle na Białorusi pracować xD
  • Odpowiedz
Percepcjaa
Percepcjaa 12.02.2017, 00:06:28
  • 2
Anonki taki motyw.
Pracować 2 lata w Szwajcarii i mieszkać w śpiworze a potem mieszkać na Białorusi i pracować jako wolny strzelec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

denerwujesie
denerwujesie
12.02.2017, 00:54:27
  • 0
@Percepcjaa: pod mostem i tylko tam gdzie ciepło
  • Odpowiedz

417

Od niedzieli na Białoruś bez wizy do pięciu dni. Co warto zobaczyć?

Od niedzieli na Białoruś bez wizy do pięciu dni. Co warto zobaczyć?

Już od niedzieli Polacy mogą udać się na Białoruś bez wiz na pięć dni przez lotnisko w Mińsku. Oprócz stolicy trzeba odwiedzić zamek Radziwiłłów w Nieświeżu, mickiewiczowski Nowogródek, a także Pojezierze Brasławskie.

nikto
z
biznes.onet.pl
dodany: 11.02.2017, 06:55:07
  • 86
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    podroze
  • #
    ciekawostki
  • #
    turystyka
  • #
    podrozujzwykopem
Percepcjaa
Percepcjaa 11.02.2017, 23:46:39
  • 2
Percepcjaa

źródło: comment_vF17c51I7Om5cPfMBzElfViPriuagTYa.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Percepcjaa
Percepcjaa 11.02.2017, 23:45:22
  • 1
Anonki taki motyw.
Pracować 2 lata w Szwajcarii i mieszkać w śpiworze a potem mieszkać na Białorusi i pracować jako wolny strzelec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

253

Białoruś ma najtańszą benzynę w Europie

Białoruś ma najtańszą benzynę w Europie

Najtańszą benzynę w Europie mają Białorusini. Litr benzyny 95-oktanowej kosztuje nieco ponad rubel i dziesięć kopiejek. To równowartość dwóch złotych i dwudziestu groszy. Nieco droższa benzyna jest w Rosji i na Ukrainie.

HaHard
z
bankier.pl
dodany: 06.02.2017, 14:18:23
  • 91
  • #
    europa
  • #
    bialorus
  • #
    motoryzacja
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
Percepcjaa
Percepcjaa 06.02.2017, 21:52:13
  • 0
Percepcjaa

źródło: comment_LBvk74CooFEsexSFC9SqAmqTJ0or4Tfc.jpg

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Percepcjaa
Percepcjaa 04.02.2017, 15:08:41
  • 1
Wykopać perełki http://www.wykop.pl/link/3588509/kolej-na-bialorus/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Percepcjaa
Percepcjaa
Autor
04.02.2017, 16:05:23
  • 0
@silwek: jesteś zwyrodnialcem
  • Odpowiedz

3

Kolej na Białoruś?

Pokaż treści 18+

Kolej na Białoruś?

I o tym jak wyciągnąć Białoruś z łap Moskwy

Percepcjaa
z
marek.w.salon24.pl
dodany: 04.02.2017, 14:59:13
  • 1
  • #
    bialorus
  • #
    miedzymorze
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    rosja
Percepcjaa
Percepcjaa
Autor
04.02.2017, 15:07:34
  • 0
W sprawie wciągnięcia Białorusi do Europejskiej Wspólnoty rysuje się optymalny Modus Operandi - oprócz zacieśniania więzów bezpośrednich z Białorusią najskuteczniejszym posunięciem jest stworzenie Sojuszu Państw Europy Wschodniej, który rysuje się na horyzoncie, wspartego przez USA I Chiny w ich własnym interesie, z Polską jako zwornikiem i rzecznikiem wspólnych interesów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Percepcjaa
Percepcjaa 04.02.2017, 15:00:13
  • 1
http://www.wykop.pl/link/3588509/kolej-na-bialorus/ W sprawie wciągnięcia Białorusi do Europejskiej Wspólnoty rysuje się optymalny Modus Operandi - oprócz zacieśniania więzów bezpośrednich z Białorusią najskuteczniejszym posunięciem jest stworzenie Sojuszu Państw Europy Wschodniej, który rysuje się na horyzoncie, wspartego przez USA I Chiny w ich własnym interesie, z Polską jako zwornikiem i rzecznikiem wspólnych interesów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Percepcjaa
Percepcjaa 04.02.2017, 14:59:59
  • 1
http://www.wykop.pl/link/3588509/kolej-na-bialorus/ W sprawie wciągnięcia Białorusi do Europejskiej Wspólnoty rysuje się optymalny Modus Operandi - oprócz zacieśniania więzów bezpośrednich z Białorusią najskuteczniejszym posunięciem jest stworzenie Sojuszu Państw Europy Wschodniej, który rysuje się na horyzoncie, wspartego przez USA I Chiny w ich własnym interesie, z Polską jako zwornikiem i rzecznikiem wspólnych interesów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

17

Polska-Białoruś - dwa bratanki na przekór Putinowi

Polska-Białoruś - dwa bratanki na przekór Putinowi

Międzymorze?

Percepcjaa
z
fronda.pl
dodany: 03.02.2017, 08:22:49
  • 3
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    miedzumorze
  • #
    litwinizm
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
Percepcjaa
Percepcjaa 29.01.2017, 20:47:29
  • 2
Jaka jest wasza ulubiona flaga mirki?
Percepcjaa - Jaka jest wasza ulubiona flaga mirki?

źródło: comment_KsSMpvI6bFfz38reUOKbLyHwIQcCXfAD.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Percepcjaa
Percepcjaa
Autor
29.01.2017, 20:48:42
  • 0
@Pomaraczowy: Cicho xD
  • Odpowiedz

1917

Estonia podniesie kwotę wolną z 2640 do 6000 euro (26000 zł)!

Estonia podniesie kwotę wolną z 2640 do 6000 euro (26000 zł)!

Estonia planuje szereg reform podatkowych mających na celu wspieranie inwestycji przedsiębiorstw i zmniejszenie obciążeń podatkowych dla osób o niższych dochodach. Kwota wolna ma zostać podniesiona o ponad dwukrotną wartość, z 2460 do 6000 euro (26 000 zł)!

Danzel86
z
wolnyrynek.com.pl
dodany: 29.01.2017, 18:46:01
  • 166
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
  • #
    estonia
  • #
    4konserwy
Percepcjaa
Percepcjaa 29.01.2017, 20:44:59
  • -8
@quebo543: Najlepsza jest ta flaga
Percepcjaa - @quebo543: Najlepsza jest ta flaga

źródło: comment_TTmbwp3h02aa6hG74MaT1ULXUDDhxvB8.jpg

Pobierz
Percepcjaa
Percepcjaa 29.01.2017, 19:57:00
  • 1
Wypoki i loszki - ładne spodnie?
Percepcjaa - Wypoki i loszki - ładne spodnie?

źródło: comment_l9moG64jJi997BiImBEz14H6sIAzeMWM.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Percepcjaa
Percepcjaa
Autor
29.01.2017, 19:59:29
  • 0
@Lunarie: po avatarze widać że pod Twój gust
  • Odpowiedz
Percepcjaa
Percepcjaa
Autor
29.01.2017, 20:00:27
  • 0
@weglowy: http://rebelmadness.pl/p13,spodnie-cyber-metal-goth.html#prettyPhoto
  • Odpowiedz
Percepcjaa
Percepcjaa
Autor
29.01.2017, 20:06:41
  • 0
@rzygaj: dla Białka?
  • Odpowiedz
Percepcjaa
Percepcjaa 29.01.2017, 19:58:36
  • 3
Wypoki i loszki - ładne spodnie?
Percepcjaa - Wypoki i loszki - ładne spodnie?

źródło: comment_g1Mf302XyDiIl78cJKCnKHD0DldvQXpx.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floyt
Floyt
29.01.2017, 20:05:17
  • 2
@Percepcjaa: Tak bardzo metalowe że osoba która go nosi zaczyna srać nietoperzami.
  • Odpowiedz
rad00
rad00
29.01.2017, 20:07:02 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

438

Zepsute zęby szkodzą na cały organizm

Zepsute zęby szkodzą na cały organizm

Ropnie, stany zapalne, choroby serca, nerek a nawet sepsa skutkiem nieleczonych zębów.

marcok
z
dentysta.eu
dodany: 28.01.2017, 20:52:22
  • 176
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
Percepcjaa
Percepcjaa 29.01.2017, 19:50:27
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

198

Kanibalizm wśród dzikich chomików

Kanibalizm wśród dzikich chomików

W północno-wschodniej Francji dziko żyjące chomiki zjadają własne dzieci z powodu nadmiaru upraw kukurydzy - wynika z najnowszych badań uczonych. Gryzonie w przeszłości odżywiały się mieszanką ziaren, korzeni i owadów. Ze względu na zmianę (...) upraw dieta chomików uległa pogorszeniu.

HaHard
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 28.01.2017, 19:05:26
  • 81
  • #
    europa
  • #
    francja
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    kanibalizm
  • #
    zwierzeta
Percepcjaa
Percepcjaa 29.01.2017, 19:47:43
  • 0
Te chomiki gorzej się zachowuje niż zwierzęta...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

427

Kim byli naziści? odpowiada Kanclerz Rzeszy Adolf Hitler – Magna Polonia

Kim byli naziści? odpowiada Kanclerz Rzeszy Adolf Hitler – Magna Polonia

Kim byli naziści? Oddajemy głos ekspertowi.

MagnaPolonia
z
magnapolonia.org
dodany: 29.01.2017, 11:34:54
  • 102
  • #
    braun
  • #
    grzegorzbraun
  • #
    michalkiewicz
  • #
    niemieckieobozy
  • #
    4konserwy
Percepcjaa
Percepcjaa 29.01.2017, 19:41:57
  • 0
I gdzie tu Perswazja?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1512

Nie wiedzieli w co się pakują. Niemiecka telewizja zadarła z Polakami i...

Nie wiedzieli w co się pakują. Niemiecka telewizja zadarła z Polakami i...

Przypomnijmy: Niemiecka telewizja ZDF przegrała proces za nazywanie niemieckich obozów koncentracyjnych w Majdanku i Oświęcimiu „polskimi obozami zagłady”

Was83acz
z
wolnosc24.pl
dodany: 27.01.2017, 18:10:43
  • 112
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    historia
Percepcjaa
Percepcjaa 27.01.2017, 23:01:35
  • 1
I prawidłowo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

108

Senator McCain: Putin jest mordercą i bandytą

Pokaż treści 18+

Senator McCain: Putin jest mordercą i bandytą

Republikański senator i przywódca senackiej komisji sił zbrojnych John McCain oświadczył w przededniu rozmowy telefonicznej Donalda Trumpa z prezydentem Rosji, że Władimir Putin to "morderca i bandyta", który pragnie pozostać wrogiem USA.

enforcer
z
rmf24.pl
dodany: 27.01.2017, 19:00:19
  • 36
  • #
    usa
  • #
    rosja
  • #
    polityka
Percepcjaa
Percepcjaa 27.01.2017, 21:28:44
  • 32
Kłamstwo. Patrzcie jaki jest uroczy.
Percepcjaa - Kłamstwo. Patrzcie jaki jest uroczy.

źródło: comment_WpwKZFBRQzR5JVUv2OfQiGMKcFkvZI70.gif

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
  • Strona 14 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.06.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.11.2022

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.01.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking