Kupiłem. Po pierwszym dniu jestem zadowolony - bardzo blisko DHI, ale wytrawniejsze. W otwarciu czuję kakao, trochę pieprz. Parametry też zapowiadają się obiecująco.
#perfumy Jak bardzo złym pomysłem będzie kupienie Lalique Ombre Noire, kiedy mam już Mauboussin Une Histoire d'Homme Irrésistible? I lubię kiedy zapach nie znika po godzinie?
Sprzedaje ktoś damskie flakony Versace? Najlepiej Eros Femme, ale inne też przemyślę. Potrzebuję na prezent, więc bez ubytków. Albo jakieś inne fajne damskie zapachy.
Xerjoff Nio. Początek to naturalnie wybrzmiewający zielony akord, w połączeniu z cytrusami. Czuć świeżo skoszoną trawę, liście oraz bergamotkę. Po chwili dołącza także wyraźne neroli, nadające trochę mydlanego klimatu. Oprócz tego da się wyłapać nieco subtelnych przypraw, różowy pieprz i gałkę muszkatołową. W bazie perfum jest wetyweria oraz drzewne nuty.
Niestety parametry na mojej skórze są bardzo słabe. Projekcja drastycznie gaśnie w ciągu godziny, a po dwóch
Ma ktoś ochotę na zestaw próbek, większość niszowych? Prawie 100 próbek, lista poniżej. Obok pozaznaczałem gwiazdkami: trzy gwiazdki - przynajmniej jeden global dwie gwiazdki - przynajmniej dwa psiknięcia gwiazdka - końcówka, jedno psiknięcie
Dobrze znany tytoniowiec, Dior Tobacolor. Otwarcie jest słodkie, owocowo miodowe z wyraźną nutą śliwki. Jest też trochę brzoskwini, a po chwili dołącza również dym, nadając śliwce wędzonego wydźwięku. Oprócz tego czuć oczywiście tytoń, a zapach posiada również ambrowy akord i orientalne, przyprawowe nuty.
Początek bardzo mi się podoba, z wyrazistą, nutą miodu, lecz ta dość szybko się uspokaja. Zastępuje ją głównie tytoń i śliwka, kojarząca mi się
#perfumy Szukam odlewek. Fajnych. Im więcej ktoś będzie miał odlewek pasujących do poniższych punktów, tym większa szansa na kupno :) 1. Coś morskiego, w miarę trwałego mogącego zastąpić wycofane Aqua di Portofino Sail (może ktoś ma dokładnie ten zapach?) 2. Montale - im więcej, tym lepiej, 3. Maison alhambry (szczególnie exclusif tabac), 4. Esential Parfums (inne niż boisik boży), 5. Afnan Supremacy Not Only Intense
@Korda: myślę że na jednym automacie bym został, więc nie mam problemu, żeby wieczorem co drugi dzień dokręcić, jakby był nienoszony. Boje się tylko trochę, że to bzyczenie przy ruszaniu ręką będzie irytować
Uwielbiam DHI i stare DHP, a według Adama z YT bardzo spoko.
#perfumy
źródło: 1000016494
Pobierz