Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pawfcb
Pawfcb

Pawfcb

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9159
  • Znaleziska 433
  • Mikroblog 8726
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
  • Dodane (117)
  • Komentowane (168)
  • Plusowane (8441)
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 3 godz. i 15 min temu
  • 0
Hej, polewa ktoś serię Guerlain Ideal?
Myślę głównie o:

EDP
Intense
Extreme
Pawfcb - Hej, polewa ktoś serię Guerlain Ideal? 
Myślę głównie o:

EDP 
Intense 
Extr...

źródło: 1000019685

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 24.05.2026, 19:30:00
  • 1
Dior eau sauvage - polewa ktoś tego klasyka?

#perfumy
Pawfcb - Dior eau sauvage - polewa ktoś tego klasyka?

#perfumy

źródło: 1000019007

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markaron
markaron
25.05.2026, 04:59:32 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: 3,2/ml do tego mam jeszcze wersje Cologne, Parfum i Extreme gdybyś chciał potestować.
  • Odpowiedz
burczymucha
burczymucha
burczymucha
26.05.2026, 06:21:35 via iOS
  • 0
@Pawfcb: mam dekant ~5 ml
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 10.05.2026, 10:09:08
  • 0
Kupię Rasasi Hawas Ice

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawcio
pawcio
10.05.2026, 14:51:58 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: https://wykop.pl/wpis/85613833/mirki-moze-chce-ktos-dobrze-przemacerowanego-hehe-
@pawcio +1
Mirki może chce ktoś dobrze przemacerowanego (hehe) Hawas Ice? Robię porządki i znalazłem w szafie schowany flakon. Dobry batch pierwszy wypust kupiony w maju 2024.
Nie wiem ile to może być warte. Pewnie z 15ml jest. Może więcej. 30zl i wysyłka?

#perfumy
więcej
  • Odpowiedz
Alilo
Alilo
Alilo
10.05.2026, 16:54:05 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: na superpharm masz za 124 zl
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 09.05.2026, 06:26:42
  • 0
Szukam różanych odlewek, między innymi:
Montale Black Aoud
Montale Rose Night

#perfumy
Pawfcb - Szukam różanych odlewek, między innymi:
Montale Black Aoud 
Montale Rose Nig...

źródło: 1000018608

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 28.04.2026, 18:36:23
  • 8
Paczka odlewek Nous Tous od @szfeps doszła, część zapachów miałem już wcześniej, więc postanowiłem napisać kilka słów o każdym. Starałem się spojrzeć obiektywnie, zapominając o krzywych akcjach marketingowych firmy.

Aurora Siciliana - otwarcie kwiatowo-owocowe. Przypomina mi zapach żelków albo płynu do mycia naczyń. Niby przyjemne, ale nikt nie chce pachnieć jak płyn do mycia podłóg lub kostka toaletowa. Po czasie zostaje chaotyczna, chemiczna, slodko-brudna baza. Boli mnie głowa.

Casa di Capri
Pawfcb - Paczka odlewek Nous Tous od @szfeps doszła, część zapachów miałem już wcześn...

źródło: 1000018330

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujekRada
WujekRada
28.04.2026, 21:56:25 via iOS
  • 2
@Pawfcb: ale z tym „tanio/chemicznie” trochę się nie zgodzę, bo my naprawdę nie pracujemy na tanich kompozycjach. To są składniki i bazy, gdzie sama kompozycja potrafi kosztować powyżej 700 euro za kilogram (np w eterno) . Używamy materiałów z tego samego poziomu jakościowego, na którym pracują marki typu Gisada, Mancera, Montale, Essential Parfums, BDK, Nishane czy inne niszowe / semi-niszowe brandy. A wiem to stąd że często określają tak pozycję
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs
30.04.2026, 12:08:33 via Wykop
  • 1
Ale każdy nos odbiera zapach inaczej i totalnie szanuję, że coś może nie podejść. Ale żeby pójść jeszcze wyżej pod kątem naturalności, trzeba by wchodzić już mocno w naturalne absoluty, a powiedzmy sobie szczerze - w tej półce cenowej praktycznie nikt tak nie robi, bo cena finalna musiałaby być zupełnie inna. XD


@WujekRada: w cenie 9zl za ml bo taki jest retail to jestem w stanie znalezc sporo naturalnych zapachow,
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 11.04.2026, 07:37:26
  • 0
Nikt nie chce kupić, więc rozlewam Nous Tous Safrano Absolu i Marbre Blanc
4zl za ml
3 zł dekant

Weźcie to ode mnie

#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tangofever
tangofever
11.04.2026, 08:51:48 via Wykop
  • 8
@Pawfcb: może zaoferuj to tym którzy wychwalali to pod niebiosa na fragrze i temu typkowi na wykopie co dawał ocenę 9,5/10, wydawali się tak zachwyceni, że na pewno przyjmą każdą ilość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb
Autor
11.04.2026, 09:18:28 via Wykop
  • 11
@tangofever: niestety boty nie używają perfum
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 05.04.2026, 14:14:44
  • 0
Odlewa ktoś Neroli Botanica od EP? I może jakieś inne wiosenne kwiatki dla chłopa.

#perfumy
Pawfcb - Odlewa ktoś Neroli Botanica od EP? I może jakieś inne wiosenne kwiatki dla c...

źródło: 1000017650

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 25.03.2026, 16:12:26
  • 0
Chce ktoś nowe Nous Tous? Marbre Blanc i Safrano Absolu. Minus psik testowy.
Każdy po 200 zł.

#perfumy
Pawfcb - Chce ktoś nowe Nous Tous? Marbre Blanc i Safrano Absolu. Minus psik testowy....

źródło: 1000017397

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy
25.03.2026, 16:35:46 via iOS
  • 1
@Pawfcb: po nutach i marketingu pomyślałem że klon reflectiona
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb
Autor
25.03.2026, 17:09:50 via Wykop
  • 0
@Czypsy: tak samo, dlatego kupiłem. Jest całkiem przyjemny, ale jakiś mocno nijaki, a Reflection nie przypomina
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 20.03.2026, 18:42:42
  • 1
Ponawiam pytanie - odlewa ktoś Nous Tous? Najbardziej zależy mi na casa di capri - duży hajp jest; chcę sprawdzić, czy opinie ma opłacone jak większość arabów.

#perfumy
Pawfcb - Ponawiam pytanie - odlewa ktoś Nous Tous? Najbardziej zależy mi na casa di c...

źródło: 1000017319

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujekRada
WujekRada
20.03.2026, 19:18:10 via iOS
  • 1
@Pawfcb: jutro -50% więc wyjdzie za 199. Marbre niczym, lekko gdzieś tam przebija amuage reflection przynajmniej dla mnie. W tych nowych już dajemy większą swobodę perfumiarzom. Byle by się briefu trzymali.
  • Odpowiedz
AmuAmuZyjeDlaSpamu
AmuAmuZyjeDlaSpamu
AmuAmuZyjeDlaSpamu
21.03.2026, 06:31:55 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: pachnie jak D&G Light Blue Forever. Grejpfrut chemiczny i na mojej skórze szybko gaśnie. Baza trwa długo, ale otwarcie jest najfajniejsze. IMO hajp przesadzony.
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 10.03.2026, 22:10:48
  • 2
Odlewa ktoś perfumy Nous Tous?

#perfumy
Pawfcb - Odlewa ktoś perfumy Nous Tous? 

#perfumy

źródło: 1000017076

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chlewnia_z_choroszczy
Chlewnia_z_choroszczy
Chlewnia_z_choroszczy
11.03.2026, 14:29:16 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: Nous Tous Sable noir, nie polecam. Jak wyobrażam sobie grupę docelową tego dzieła? Zapach starej żony funkcjonariusza UB/SB ubranej w futro wypsikana dusicielem. Ciężki, babciny, duszący smród jak dla mnie. Na początku wyczuwalna malina to idzie przetrwać, im dalej w las tym gorzej. Do plusów trwałość, ale to trochę tak jak narobić w pory i cieszyć się, że capi długo. Moim zdaniem to nie jest unisex, tylko dla kobiet.
Chlewniazchoroszczy - @Pawfcb: Nous Tous Sable noir, nie polecam. Jak wyobrażam sobie...

źródło: sabre noir

Pobierz
  • Odpowiedz
Chlewnia_z_choroszczy
Chlewnia_z_choroszczy
Chlewnia_z_choroszczy
11.03.2026, 18:08:26 via Wykop
  • 1
@speekie1989: Nigdy nie zajmowałem się odlewkami, brak szkła itd. Nie bardzo.
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 04.03.2026, 15:11:11
  • 27
Co na łapach? U mnie klasyczek, Orient Bambino 38 mm, ale w wersji różowej.

#kontrolanadgarstkow
#zegarki
Pawfcb - Co na łapach? U mnie klasyczek, Orient Bambino 38 mm, ale w wersji różowej. ...

źródło: 1000016949

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
04.03.2026, 16:34:28 via Android
  • 10
@Pawfcb: Hamilton z nowym paskiem
kotbehemoth - @Pawfcb: Hamilton z nowym paskiem

źródło: 1000168511

Pobierz
  • Odpowiedz
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert
04.03.2026, 17:17:07 via Wykop
  • 12
@Pawfcb: FC business timer
inzynier_robert - @Pawfcb: FC business timer

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 28.02.2026, 12:38:45
  • 7
Mały ruch na tagu, więc wlatuję z chińczykiem.
Cadisen C8053, homage Datejusta.
Mega wygodny, idealny rozmiar 38 mm.
Z minusów - maskownice mogłyby lepiej przylegać, a szczotkowanie na bransolecie jest takie sobie - widać przetarcia w niektórych miejscach.
Dałem za niego jakieś 250 zł i jestem mega zadowolony.

#
Pawfcb - Mały ruch na tagu, więc wlatuję z chińczykiem.
Cadisen C8053, homage Datejus...

źródło: 1000016859

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sernik_z_rodzynkom
Sernik_z_rodzynkom
28.02.2026, 13:14:54 via Wykop
  • 8
@Pawfcb: Fajny chinol! Ja dzisiaj Zeppelina wyciągnąłem
Sernikzrodzynkom - @Pawfcb: Fajny chinol! Ja dzisiaj Zeppelina wyciągnąłem

źródło: signal-2026-02-28-141330_002

Pobierz
  • Odpowiedz
stsaint
stsaint
01.03.2026, 15:21:27 via Wypiek
  • 8
@Pawfcb dzień dobry
stsaint - @Pawfcb dzień dobry

źródło: image_picker_6BD27195-EC5A-4731-909B-C48E3C678B97-57985-0000120A55D5A714

Pobierz
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 07.02.2026, 14:19:27
  • 1
Nous Tous Eterno Nero - warto? Ktoś zna?
Uwielbiam DHI i stare DHP, a według Adama z YT bardzo spoko.

#perfumy
Pawfcb - Nous Tous Eterno Nero - warto? Ktoś zna?
Uwielbiam DHI i stare DHP, a według...

źródło: 1000016494

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zouzosi
zouzosi
07.02.2026, 15:20:53 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: to spokojnie mogłoby być w serii HDI DHP jako jakaś wariacja.
  • Odpowiedz
anomaly_
anomaly_
07.02.2026, 22:48:37 via Wykop
  • 2
@Wyk_opek: DHI woda z kranu, Kayaan Classic trzymał minimum tak samo
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 31.01.2026, 10:12:45
  • 5
Nie wierzę, że o to pytam, ale ma ktoś Temperaturę Skolima na sprzedaż? Najlepiej 50 ml i ubytek.
Dla kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 07.12.2025, 18:09:02
  • 1
Sprzedaje ktoś damskie flakony Versace? Najlepiej Eros Femme, ale inne też przemyślę. Potrzebuję na prezent, więc bez ubytków. Albo jakieś inne fajne damskie zapachy.

#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 13.11.2025, 13:06:56
  • 0
Sprzedaje ktoś Bois Imperial we flakonie refill, ale w starej szacie graficznej? Obojętnie jaki ubytek.

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzela52
grzela52
13.11.2025, 17:00:04 via Wypiek
  • 1
@Pawfcb 55-57ml - 240
Jak chcesz taniej to mam nowy flakon, ale świeży batch za 320.
grzela52 - @Pawfcb 55-57ml - 240
Jak chcesz taniej to mam nowy flakon, ale świeży bat...

źródło: image_picker_8BD05AA0-65B3-4B83-AE66-678E964E15EF-27800-0000067A4B2C49FB

Pobierz
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 02.11.2025, 12:32:33
  • 0
Ma ktoś flakon Amouage Lyric?

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman
02.11.2025, 12:54:30 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: ktoś na hejto dzisiaj wrzucał jakby co
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb
Autor
02.11.2025, 13:32:35 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 19.10.2025, 13:13:19
  • 0
Ma ktoś na sprzedaż Lattafa Khamrah i ASAD Bourbon? Mogą być ubytki. Takie czasy, że na olx same podróbki arabów

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marmite
Marmite
20.10.2025, 05:31:01 via Wykop
  • 0
@Pawfcb: mam Khamrah Qahwa jakbyś był zainteresowany. Jakieś 95% zawartości
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 19.09.2025, 13:26:39
  • 0
Ma ktoś w dobrej cenie Versace Eros Flame albo YSL La Nuit de l'Homme? Najlepiej ubytkowe

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf
19.09.2025, 13:43:52 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: Mam coś pomiędzy 50-60/100. Pózniej sprawdzę dokładnie. Mógłbym policzyć 1.6 zł/ml. Edit: Eros Flame
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb
Autor
19.09.2025, 14:01:42 via Wykop
  • 0
@Frufruf: pv
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb 06.09.2025, 14:28:24
  • 1
Na ktoś na sprzedaż flakon Guerlain L’Homme Idéal albo Gucci Elixir w dobrej cenie? Najlepiej ubytek.

Ewentualnie jak ktoś oba odlewa.

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Beniowski
Pan_Beniowski
06.09.2025, 16:02:36 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: Gucci elixir mam coś ok 40/60ml (musiałbym zważyć). Oddam po 6zl/ml.
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb
Autor
07.09.2025, 08:56:47 via Wykop
  • 0
150 ml to za duże flakony, już i tak ledwo mieszczę. Ale dzięki!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking