Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PawelW124

PawelW124

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 257884
  • Znaleziska 90732
  • Mikroblog 167152
  • Obserwujący 109
  • Obserwowane 6
ArmageddonPrzeciwBladziom
ArmageddonPrzeciwBladziom
ArmageddonPrzeciwBladziom
1 godz. i 4 min temu
  • 7
Huop wykosił trawnik
Zaczął o 7:00 rano, jak jeszcze nie było upału.
Potem przejechał się na rowerze
Huop dobrze zasłużył sobie na spoczynek
15 minut na dworze dłużej i huop by się roztopił
#przegryw #przegrywpo30tce
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 44 min temu via Wykop
  • 1
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Nie było rosy?
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 17 min temu via Wykop
  • 0
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Teraz już ta trawa nie jest taka gęsta to nawet i z rosą pewnie by poszło.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 26 min temu
  • 2
#przegryw @licencja-na-plusowanie @Szary_Anon

W Teksasie mówią że bydło w upał musi mieć przewiew dlatego wiejska policja przymyka oko na ciężarówki przekraczające prędkość na autostradach z ograniczeniem do 140 km/h
Dobrostan zwierząt jest ważny
PawelW124 - #przegryw @licencja-na-plusowanie @Szary_Anon

W Teksasie mówią że bydło ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szary_Anon
Szary_Anon
24 min temu via Wykop
  • 1
@PawelW124: U nas też mogliby tak przymykać oko ma samochody bez klimatyzacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 37 min temu
  • 3
#przegryw

Idę krętą drogą, idę ciągle sam
Jak mam dojść do celu? Sił niewiele mam
Może ktoś pomoże? Rękę poda mi
Może wyprowadzi z ciemnych, szarych dni
PawelW124 - #przegryw

Idę krętą drogą, idę ciągle sam
Jak mam dojść do celu? Sił nie...

źródło: bde3d1c74f4ab2af906a9afc164aff4fe7c1c4b986efb2dc2e64bd0dc35b47ef

Pobierz
PawelW124 - #przegryw

Idę krętą drogą, idę ciągle sam
Jak mam dojść do celu? Sił nie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
1 godz. i 17 min temu
  • 14
#321685 #przegryw wracam z butelkami kaucyjnymi bo przecież tyle patologii się zebrało z toną surowca że aż j---e to uwłaczające
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 42 min temu via Wykop
  • 2
@J3BACZ3000: @Milanek93 @krzysztof-mirko W tym kraju wszystko co złe idzie z Niemiec i z Rosji
  • Odpowiedz

164

Poszukiwany ten pojazd. Za wskazanie właściciela przewidziana nagroda

Poszukiwany ten pojazd. Za wskazanie właściciela przewidziana nagroda

Banda matołów tym razem w buggy zdewastowała parę hektarów rzepaku w Wieprzu ! Pojazdy były trzy. Właściciel niestety nie był w stanie dogonić ich samochodem osobowym.

adriansi
z
facebook.com
dodany: 1 godz. i 17 min temu
  • 12
  • #
    wykopefekt
  • #
    buggy
  • #
    offroad
PawelW124
PawelW124 47 min temu via Wykop
  • -5
Rzepak to droga sprawa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelW124
PawelW124 1 godz. i 12 min temu
  • 10
#przegryw

Chłop walczy z upałem
PawelW124 - #przegryw 

Chłop walczy z upałem

źródło: 1000000893

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Woseba-ta-kawa
Woseba-ta-kawa
1 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@PawelW124: o zupka chińska
  • Odpowiedz
Szary_Anon
Szary_Anon
1 godz. i 56 min temu
  • 15
Jestem nieskalany siłownią. Nigdy nie ćwiczyłem na siłowni, byłem tylko raz, na wf-ie, i całą lekcję przesiedziałem.
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 1 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@Szary_Anon: To przy oglądaniu jakiegoś serialu mogłoby być znośne.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 3 godz. i 41 min temu
  • 1
#przegryw

Chłop w ten gorąc zamiast herbaty pije sobie kawę zbożową Anatol a nie jakieś rozpuszczalne coś.
Bez żadnego słodzenia ani mleka.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walicwasss
walicwasss
13 godz. i 19 min temu
  • 1
Da sie jakoś za darmo dostać ten program????
#aftereffects #afterefect #programy #laptopy
walicwasss - Da sie jakoś za darmo dostać ten program????
#aftereffects #afterefect #...

źródło: 5101

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 13 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 13 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@walicwasss: No to się nie da bo to trzeba kombinować.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 11 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@Matii323: Chłop to zawsze chłop a baba to wiadomo
  • Odpowiedz
majkel_scofield
majkel_scofield
12 godz. i 53 min temu
  • 2
Pracować się chuopu nie chce, żyć też nie za bardzo, pieniądze też nie cieszą. It's ołva ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 12 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@majkel_scofield: Chłop musi muzyki na poziomie posłuchać.
PawelW124 - @majkel_scofield: Chłop musi muzyki na poziomie posłuchać.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 15 godz. i 16 min temu
  • 4
#przegryw

1989 rok
Jezioro Jelcz Laskowice
Mówi to panu coś?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124
Autor
12 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@dragon_fruit: Wyrwipałka
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 13 godz. temu
  • 1
#przegryw @grap32 @CulturalEnrichmentIsNotNice

Nie przepadam za country (Chyba że polskie pseudo country) ale jak w tym tygodniu obejrzałem ten film z Clintem Eastwoodem to teraz ciągle słucham tej piosenki.
PawelW124 - #przegryw @grap32 @CulturalEnrichmentIsNotNice

Nie przepadam za country ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szary_Anon
Szary_Anon
14 godz. i 41 min temu
  • 9
Chłop do siostry pojechał pomóc jej w przeprowadzce. Siostra zabrała mnie na miasto coś zjeść i tam siedziała, zgaduję, że z rodzicami, ładna, czarnowłosa dziewczyna w okularach. Ehh, jak to boli. Lepiej w piwnicy już siedzieć i nikogo nie widzieć, mniej żal. Albo i sam nie wiem.
A ogólnie, to mam dość miasta. Chcę do domu jak małe dziecko. Nie mógłbym mieszać w takim skupisku ludzi. Taki już mój los, że pozostaje
Szary_Anon - Chłop do siostry pojechał pomóc jej w przeprowadzce. Siostra zabrała mni...

źródło: 1000015928

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 13 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@Szary_Anon: @NaPagonieGwiazdkiTrzy Jeszcze ci ludzie w mieście jakoś tak światowo wyglądają.
  • Odpowiedz
Wiezien_grywideo_Ziemia
Wiezien_grywideo_Ziemia
19 godz. i 50 min temu
  • 5
#przegryw Łeb boli mocno - pół głowy w dodatku, ucho zatkane i tak sie weekend zaczyna z tym gorącem over
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 13 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
@Wiezien_grywideo_Ziemia: Jak ucho zatkane to trzeba wodą utlenioną zalać.
Najlepiej taką podgrzaną.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 13 godz. i 58 min temu
  • 1
#przegryw

Jakaś nostalgia mi się załączyła i mam ochotę pojeździć w ATS.ale boję się że wynudzą mnie te proste autostrady.
Dawno już w to nie grałem,mam tylko podstawkę kupioną.
PawelW124 - #przegryw

Jakaś nostalgia mi się załączyła i mam ochotę pojeździć w ATS....

źródło: ss_8bf04c6918598829d38486f405cc3d741519f701.1920x1080

Pobierz
PawelW124 - #przegryw

Jakaś nostalgia mi się załączyła i mam ochotę pojeździć w ATS....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mxala
mxala
17 godz. i 2 min temu
  • 39
Jakie dobre książki sci-fi polecacie przeczytać? Szukam perełek i tytułów, które naprawdę warto znać.

Mam już za sobą Solaris, Projekt Hail Mary, Marsjanina, Nowy wspaniały świat, Diunę, Kwiaty dla Algernona, trylogię Wspomnienie o przeszłości Ziemi, a teraz kończę Człowieka z Wysokiego Zamku.

#czytajzwykopem #sciencefiction
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 14 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 6
@mxala: Piknik na skraju drogi
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
15 godz. i 39 min temu
  • 3
Ciekawe czy to był kolega tagowy @Felixu

#przegryw #przemyslenia
tomwick55 - Ciekawe czy to był kolega tagowy @Felixu 

#przegryw #przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 2
@tomwick55: Ja znam @Felixu dłużej niż ty i on by nie wydał ani grosza na taksówkę.
  • Odpowiedz
czykagobuls
czykagobuls
16 godz. i 20 min temu
  • 9
#przegryw Pokazuję Wam jakie śmieszne piwko sobie dzisiaj pobieram.
czykagobuls - #przegryw  Pokazuję Wam jakie śmieszne piwko sobie dzisiaj pobieram.

źródło: 1000018587

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 16 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 2
@czykagobuls: @na_pierwszej_linii_kas fikuśne takie
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 16 godz. i 45 min temu
  • 2
#przegryw .

Jeszcze jedna godzina w robocie została.
Z tego upału i gorąca to aż się czuję jakbym lekko pijany był.
Dobrze że jutro nie ma nic do roboty to będę się cały dzień o--------ł przy wiatraku i pił yerba mate.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
16 godz. i 39 min temu via Android
  • 3
@PawelW124:

czuję jakbym lekko pijany był


Odwodnienie, pij wodę z elektrolitami
  • Odpowiedz
Matijas94
Matijas94
23.06.2026, 04:39:47
  • 1
Siemka Mirki! Powiedźcie mi proszę jak wyłączyć automatyczną aktualizację gry w ETS2 (Steam)? Znowu muszę aktualizować ProModsa bo gra zrobiła update do wersji 1.60 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ets2 #eurotrucksimulator2 #gry #steam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 19 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@Matijas94: Ja dlatego zrezygnowałem z modów.
A przejechało by się po tych republikach radzieckich....
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 35
  • Strona 1 z 35
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.04.2016

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 28.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.02.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • VIP
    od 30.08.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking