Miraski polecacie jakies ksiazki z zadaniami #szachy ? Poziom początkujący. Kończę teraz kurs na IV kategorię Spisaka - całkiem fajne opracowanie, prawie wszystko ogarnięte, choć wkurza że nie ma odpowiedzi...
Rank na chess.com to nędzne 850, bo zawsze coś głupio podstawię:(
Rank na chess.com to nędzne 850, bo zawsze coś głupio podstawię:(












Moja rada jako osoby już doświadczonej: wypisz sobie na kartce wszystkie jej złe cechy oraz momenty, w których sprawiła Ci przykrość i codziennie tę listę czytaj- to przyspieszy proces dochodzenia do siebie.