Wpis z mikrobloga

Panowie wpis spadł z mikrobloga.

Ale pomysł był zacny i ja bym się na niego pisał, potrzebujemy kilku Mirków plus grupa na what's up i robimy to jedziemy na Krupówki kupujemy strój misia i wielki baner że zdjęcia za darmo.

Pomysł był taki żeby jechać na Krupówki w kilku/kilkunastu Mirków zabrać strój misia i robić zdjęcia za darmo cały dzień, a góralą by d--a pękła na pół i do tego potrzeba była by jakaś obstawa ja tam się pisze i melduje się do tego zadania ochrona z moje strony gwarantowana +195/110

#zakopane #krupowki #afera
Wykop24h - Panowie wpis spadł z mikrobloga. 

Ale pomysł był zacny i ja bym się na ni...

źródło: temp_file5057740915141335842

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykop24h: @muszyna_skarbzycia wam to już całkiem na łeb siadło, piwniczaki. Te wszystkie miśki mają rejony i to lokalna banda. Jeszcze ten Wasz wysryw spowoduje, że ktoś serio to zrobi, a potem stanie przy nim dwóch łysych byków, którzy pouczą delikwenta, że to ich rewir

Odpowiedz


@TarnowskiMentor: Ciekawe czy strażnik miejski wiedział coś o tej lokalnej bandzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Myslovitz: @sylwke3100 wy jesteście po prostu za glupi, żeby zrozumieć, jak to działa. Miśki to są zwykłe pionki. Oni zgarniają mandaty. Ale nad nimi są bandy, które mają swój rewir i pilnują, by nikt spoza układu nie zarabiał w ten sposób pieniędzy. Spoko, jedźcie , przebierajcie się, filmujcie ;) chłop w przebraniu miśka będzie miał to w dupie, ale właściciele rewiru chętnie zapakują was do bagażnika i wytłumaczą, dlaczego
  • Odpowiedz
chłop w przebraniu miśka będzie miał to w dupie


@TarnowskiMentor: No po tym filmiku widać jak mają to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale właściciele rewiru chętnie zapakują was do bagażnika i wytłumaczą, dlaczego na ich rewirze nie można im robić konkurencji ;)


@TarnowskiMentor: A potem się okazuje że żadnych rewirów i łysych nie ma tylko zwykłe góralstwo które próbuje rościć sobie prawo
  • Odpowiedz
@sylwke3100: spoko, pozdrówcie Grzegorza i Bartłomieja, może traficie na ich rejon. Swoją siostrę Agatę już zamordowali dla kamienicy, która teraz obracają na booking.com, ciekawe jak będzie wyglądać prowokowanie takiego towarzystwa przez wykopków ;)
  • Odpowiedz
@Myslovitz:

Tobie się chyba wydaje, że na wykopie to siedzą same 19 letnie studenciaki o wadze 50kg co to się brzydzą przemocą, czują wstręt do popełniania przestępstw i łamania komuś kopary z przemieszczeniem.


A, widzisz, założyłem, że ludzie, którzy nie brzydzą się popełnianiem przestępstw i łamania komuś kopary, nie marnują czasu na przebieranie się za miśka, żeby jakiemuś góralowi żyłka pękła. Spoko, jedźcie. Gon70 też dzisiaj świrował na Twitterze i
  • Odpowiedz