Hej Mirki i Mirabelki, właśnie nam wybiła 2 rocznica obecności na wykopie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Dziękujemy Wam za wspólne śmieszkowanie na dziennej i nocnej zmianie, za spotkania na #wykopparty, dziękujemy szczególnie Mireczkom którym mogliśmy pomóc w problemach ze sprzętem. Dziękujemy za zaufanie :-)
W ramach wdzięczności za te wspólne dwa lata organizujemy małe #rozdajo
Uzyskanie pozwolenia na posiadanie broni palnej w Polsce jest łatwe i dostępne dla większości obywateli.
VS
Cele posiadania: -- ochrony osobistej, osób i mienia. Prawie nieosiągalne wymogi formalne. Dla większości osób pozwolenie nie do otrzymania. Nawet jeśli masz ogromne problemy z bandytami, ciężko uzyskać.
Który Mirek chciałby, aby taki smutny Pepe dyndał mu przy kluczach lub gdziekolwiek indziej? ( ͡°͜ʖ͡°) Uszyty z filcu, wymiary ok 6x7cm. Wystarczy zostawić plusik przy wpisie i kliknąć "obserwuj" o tu, tu, w moim tagu -> #recznerobotkipanchity :3 Jutro o 20 wylosuje szczęśliwca, który otrzyma ode mnie żabę (i może coś jeszcze ( ͡°͜ʖ͡°)). Wysyłka
Cześć, postanowiliśmy, że spróbujemy swoich sił na mikroblogu! Zajmujemy się sprzedażą sprawdzonych i dobrych poleasingowych laptopów. W związku z rejestracją konta firmowego nie przychodzimy do Was z pustymi rękoma. Rozdamy jednego lub dwa laptopy.
Do rozdania z pośród plusujących mamy idealnego HP Elitebooka 2570P wraz z oryginalnym zasilaczem, 90 dniową gwarancją oraz darmową dostawą kurierską bezpośrednio do szczęściarza, którego wybierzemy przy pomocy mikrorandom.
Jeżeli wpis zdobędzie więcej niż 4000 plusów odbędzie się dodatkowe losowanie
Wiemy, że lubicie seriale, dlatego przychodzimy i od razu mamy dla was #rozdajo.
Do wygrania jest plakat z #breakingbad o wymiarach Arch D (24 x 36) oraz nagroda przekazana przez @naprawalaptopow
Zasady proste: plusując (+) ten wpis, masz szansę na zgarnięcie materiałowego plakatu. Aby zwiększyć swoje szanse, obserwujesz nasze konto http://www.wykop.pl/ludzie/grupahatak/ - my zbieramy nicki, a random.org
Mirki kupiłem sobie niedużego wana, lubię nim jeździć sobie po województwie. Zgłoszę się do TVN Turbo bo zamierzam zaproponować im aby zrobili o nim program. Dokładnie nie wiem jeszcze jak się będzie nazywał ten Program O Wanie więc otwieram nowy tag #programowanie zapraszam do obserwowania ( ͡°͜ʖ͡°)