Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko207
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NullReferenceException

NullReferenceException

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 651
  • Znaleziska 201
  • Mikroblog 450
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 27
  • Dodane (3)
  • Komentowane (39)
  • Plusowane (408)
Noelia
Noelia
11.12.2015, 05:51:43
  • 2430
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Impresjonista
Impresjonista
11.12.2015, 07:42:42
  • 59
@Noelia: Kocham Cię i trzymam za Ciebie kciuki.
  • Odpowiedz
Noelia
Noelia
Autor
11.12.2015, 08:00:28
  • 125
@ForoBstok: @debenek: @zpord: @crab_nebula: @drk001: @February: @rotulador: @kaszkai: @teodei: @Dziambelll: @garniturowiec: @KrakowskiWYKOP: @Pawel24: @madmen: @Cavska: @Ayano: @ninakraviz: @MrAnielski: @lsnazr: @idziol: @mrgrog: @kitanop: @Ow3n: @Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: @
  • Odpowiedz
naprawalaptopow
naprawalaptopow
04.12.2015, 11:06:42
  • 5628
Hej Mirki i Mirabelki, właśnie nam wybiła 2 rocznica obecności na wykopie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Dziękujemy Wam za wspólne śmieszkowanie na dziennej i nocnej zmianie, za spotkania na #wykopparty, dziękujemy szczególnie Mireczkom którym mogliśmy pomóc w problemach ze sprzętem. Dziękujemy za zaufanie :-)

W ramach wdzięczności za te wspólne dwa lata organizujemy małe #rozdajo
naprawalaptopow - Hej Mirki i Mirabelki, właśnie nam wybiła 2 rocznica obecności na w...

źródło: comment_shSdvMmGa5O11XoQS6b7EqRQOnz89WXH.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loza__szydercow
loza__szydercow
04.12.2015, 11:08:32
  • 40
@naprawalaptopow:

Sto lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
loza__szydercow - @naprawalaptopow: 

Sto lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_W5qnohIbg5qMz7z1tbVD4MSqCqLxm1aw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dimi
Dimi
04.12.2015, 12:02:09 via Android
  • 27
Dimi

źródło: comment_deuXjYCV2kZ8hCnA83cphslEvNo4pZy1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
SoftAlpaca-rekawiczki
SoftAlpaca-rekawiczki
29.11.2015, 17:24:22
  • 1423
Rozdajemy breloczki Soft Alpaca - 10 sztuk!
Konkurs - do wygrania rękawiczki z wełny Alpak - 10 par!

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39034693

Pytanie konkursowe: WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZE TO?
SoftAlpaca-rekawiczki - Rozdajemy breloczki Soft Alpaca - 10 sztuk!
Konkurs - do wyg...

źródło: comment_HtWMjywINmiNoToBE6cp4wiY0wk6mmDh.jpg

Pobierz
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonsz_smieszek
wonsz_smieszek
29.11.2015, 17:26:26
  • 49
@SoftAlpaca-rekawiczki: więcej niż jedno zwierzę to @wiecejnizjednozwierze :)
  • Odpowiedz
Impresjonista
Impresjonista
29.11.2015, 18:12:01
  • 50

Komentarz usunięty przez autora

Dementia_Praecox
Dementia_Praecox
28.11.2015, 05:49:08
  • 1436
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dementia_Praecox
Dementia_Praecox
Autor
28.11.2015, 08:29:22
  • 446
@nemokrinis: Muzułmanie byli w samolocie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Karowack
Karowack
28.11.2015, 11:37:03
  • 37
@Dementia_Praecox: Ten humor był tak czarny, że z-----ł mi rower ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WolnoscRownoscBraterstwo
WolnoscRownoscBraterstwo
14.11.2015, 18:03:21
  • 772
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xetrov
xetrov
14.11.2015, 21:15:46
  • 30
Uzyskanie pozwolenia na posiadanie broni palnej w Polsce jest łatwe i dostępne dla większości obywateli.


VS

Cele posiadania: -- ochrony osobistej, osób i mienia. Prawie nieosiągalne wymogi formalne. Dla większości osób pozwolenie nie do otrzymania. Nawet jeśli masz ogromne problemy z bandytami, ciężko uzyskać.


(
  • Odpowiedz
WolnoscRownoscBraterstwo
WolnoscRownoscBraterstwo
Autor
14.11.2015, 21:48:35
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Panchita
Panchita
22.11.2015, 19:02:26
  • 3177
Który Mirek chciałby, aby taki smutny Pepe dyndał mu przy kluczach lub gdziekolwiek indziej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uszyty z filcu, wymiary ok 6x7cm.
Wystarczy zostawić plusik przy wpisie i kliknąć "obserwuj" o tu, tu, w moim tagu -> #recznerobotkipanchity :3
Jutro o 20 wylosuje szczęśliwca, który otrzyma ode mnie żabę (i może coś jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Wysyłka
Panchita - Który Mirek chciałby, aby taki smutny Pepe dyndał mu przy kluczach lub gdz...

źródło: comment_QwiB47hVQvPBFofsiRm1pxCNttnEUVUd.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anlak
Anlak
22.11.2015, 19:03:08
  • 81
@Panchita: ładne zdjęcie w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vladimir_jebievdenko
Vladimir_jebievdenko
22.11.2015, 19:41:18
  • 59
@Panchita: siedzę sobie przed kompem w niedzielny wieczór a tu takie prawilne rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Vladimir_jebievdenko - @Panchita: siedzę sobie przed kompem w niedzielny wieczór a tu...

źródło: comment_pIjthaFgzexNtZsp2rLtciNJxqiN9VuF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
desygnat
desygnat
12.11.2015, 19:09:40
  • 268
#zonabijealewolnobiega
desygnat - #zonabijealewolnobiega

źródło: comment_s3VUc8QkCPJsP4Fwamk2UKqV3IEUC4ni.gif

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miliradian
miliradian
12.11.2015, 19:10:52
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
k.....p
k.....p
konto usunięte 12.11.2015, 21:10:24
  • 31
@desygnat: I tak długo się na tym potworze utrzymał.
  • Odpowiedz
iwarsawgirl
iwarsawgirl
07.11.2015, 09:33:01 via iOS
  • 910
#earthporn #fotografia #gory
iwarsawgirl - #earthporn #fotografia #gory

źródło: comment_pxXKFnFSRa6hBcBj2oV7WU23qFo277sf.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OSH1980
OSH1980
07.11.2015, 09:34:21
  • 20
@iwarsawgirl: Droga do Krakowa.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Meos
Meos
07.11.2015, 15:17:15
  • 17
@Funky666: Full HD
Meos - @Funky666: Full HD

źródło: comment_9X4yTFGZWmN6xAO6XKBxNtSjATDY1VAq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
laptopygdynia
laptopygdynia
06.11.2015, 11:49:03
  • 7099
Cześć, postanowiliśmy, że spróbujemy swoich sił na mikroblogu!
Zajmujemy się sprzedażą sprawdzonych i dobrych poleasingowych laptopów. W związku z rejestracją konta firmowego nie przychodzimy do Was z pustymi rękoma. Rozdamy jednego lub dwa laptopy.

Do rozdania z pośród plusujących mamy idealnego HP Elitebooka 2570P wraz z oryginalnym zasilaczem, 90 dniową gwarancją oraz darmową dostawą kurierską bezpośrednio do szczęściarza, którego wybierzemy przy pomocy mikrorandom.

Jeżeli wpis zdobędzie więcej niż 4000 plusów odbędzie się dodatkowe losowanie
laptopygdynia - Cześć, postanowiliśmy, że spróbujemy swoich sił na mikroblogu! 
Zajm...

źródło: comment_zj2dMRiyUh1u9jPl7Cc6OrWg9nPS4ZRc.jpg

Pobierz
  • 1995
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crimson_wind
crimson_wind
06.11.2015, 12:24:43
  • 17
Niestety, tym razem zielonki nie biorą udziału.


@laptopygdynia: Napisała zielonka...
  • Odpowiedz
bezoka
bezoka
06.11.2015, 14:04:29
  • 25
@laptopygdynia:
bezoka - @laptopygdynia:

źródło: comment_uxotHfvrf6fSTv8gKkzbEUbnji2D083u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
GrupaHatak
GrupaHatak
20.10.2015, 16:06:47
  • 2663
Wiemy, że lubicie seriale, dlatego przychodzimy i od razu mamy dla was #rozdajo.

Do wygrania jest plakat z #breakingbad o wymiarach Arch D (24 x 36) oraz nagroda przekazana przez @naprawalaptopow

Zasady proste: plusując (+) ten wpis, masz szansę na zgarnięcie materiałowego plakatu. Aby zwiększyć swoje szanse, obserwujesz nasze konto http://www.wykop.pl/ludzie/grupahatak/ - my zbieramy nicki, a random.org
GrupaHatak - Wiemy, że lubicie seriale, dlatego przychodzimy i od razu mamy dla was #...

źródło: comment_OWyEst5ngGVgnfyOM1AqTZlQJZg0Sf5M.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spontan1
spontan1
spontan1
20.10.2015, 16:09:18
  • 95
@GrupaHatak: Dzięki za tłumaczenia
  • Odpowiedz
kravjec
kravjec
20.10.2015, 16:18:41
  • 9
@Krs90: Napiprojekt to złodzieje :P
  • Odpowiedz
Dakkar
Dakkar
18.10.2015, 14:53:13
  • 3182
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leobenos
leobenos
18.10.2015, 15:00:34
  • 30
@Dakkar:
leobenos - @Dakkar:

źródło: comment_dxb2LGOboTQ4lQs9Uryfzi8PNqr2beWp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dakkar
Dakkar
Autor
18.10.2015, 15:06:57
  • 109
Gdybym miał syna, mógłby już pisać paste: Mój stary to fanatyk szydełka. Pół mieszkania zaj***ne włóczkami w najgorsze.
Dakkar - Gdybym miał syna, mógłby już pisać paste: Mój stary to fanatyk szydełka. Pół...

źródło: comment_osr4Jn4DtyB6rcmKwuGLZfwGsGVDDlNM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wurstlie
wurstlie
11.10.2015, 14:56:48
  • 2350
Z lewej strony na banknocie 20 złotowym umieszczono wizerunek rotundy św. Mikołaja w Cieszynie. #ciekawostki #cieszyn #nbp #fotografia #mojezdjecie
wurstlie - Z lewej strony na banknocie 20 złotowym umieszczono wizerunek rotundy św. ...

źródło: comment_SuRzKqI4eOzCHuiz3Drn28H5QUKKZqqy.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wurstlie
wurstlie
Autor
11.10.2015, 15:23:11
  • 321
@mateusz-zp wiem, ale z Bolesławem Chrobrym takiego zdjęcia bym nie zrobiła
  • Odpowiedz
kr000lik
kr000lik
11.10.2015, 17:22:51
  • 103
@wurstlie: No elo
kr000lik - @wurstlie: No elo

źródło: comment_eSxRVqtlFtLdwRaUtCvgn97f692eF9Uc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Curry_
Curry_
09.10.2015, 09:38:50
  • 3229
#gif #gfycat #grafika #wykop

Jakiś czas temu ktoś na reddicie zrobił animację z pojemnikiem UpVoteów. Nuda mnie wczoraj dopadła i zmajstrowałem na szybko wersję Wykopową.

4321 plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Curry_ - #gif #gfycat #grafika #wykop

Jakiś czas temu ktoś na reddicie zrobił anim...

źródło: comment_xtK9u4QiVR1aQWRD1F9q3FW91Ntk4Ybv.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mambeke
mambeke
09.10.2015, 09:44:25
  • 315
@Curry_: łap plusa xD
mambeke - @Curry_: łap plusa xD

źródło: comment_op7ZX61GSh2e3cbX3VM2PUEZ8HHNrhNJ.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Curry_
Curry_
Autor
09.10.2015, 10:06:28
  • 221
@lizakoo: Była jeszcze wersja z minusami ale zostawiłem same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podgląd
Curry_ - @lizakoo: Była jeszcze wersja z minusami ale zostawiłem same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: comment_ShE4TLgt2ZcDwqupVOhBqnZyA0Lift38.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czerw2
Czerw2
30.09.2015, 04:42:23
  • 2308
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lacik
Lacik
30.09.2015, 05:30:55
  • 551
@Czerw2: jedna z fajniejszych akcji wykopu ever
  • Odpowiedz
rss
rss
30.09.2015, 09:37:57
  • 269
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Uparciuch
Uparciuch
31.08.2015, 11:32:31
  • 1571
Wczoraj spełniłem swój cel na ten rok, wszedłem na Rysy :) #chwalesie #tatry #gory
Uparciuch - Wczoraj spełniłem swój cel na ten rok, wszedłem na Rysy :) #chwalesie #ta...

źródło: comment_MJdDMe2qt9rAfjnYfKXthrNoqbhWvDDC.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....u
d.....u
konto usunięte 31.08.2015, 11:33:56
  • 268
@Uparciuch: Chłopcze, masz brudną flagę.
  • Odpowiedz
c.....n
c.....n
konto usunięte 31.08.2015, 11:45:00
  • 124
@Uparciuch: Po cholerę ci ta flaga, biłeś się tam ze szwabami i uwolniłeś góry z okupacji niemieckiej ?
  • Odpowiedz
stoprocent
stoprocent
30.08.2015, 08:40:35
  • 924
#pilkanozna #heheszki

( ͡° ͜ʖ ͡°)
stoprocent - #pilkanozna #heheszki

( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_6kKy9bHVEzx5gfOHLYFFgy7KdIqY5s9Q.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mactrix
mactrix
30.08.2015, 09:08:39
  • 79
@stoprocent: Mina jak przed rozstrzelaniem :)
  • Odpowiedz
nom_om
nom_om
30.08.2015, 11:07:48
  • 68
@stoprocent: "ten moment kiedy kwas wchodzi"
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
29.08.2015, 16:14:49 via Android
  • 2899
Mirki kupiłem sobie niedużego wana, lubię nim jeździć sobie po województwie. Zgłoszę się do TVN Turbo bo zamierzam zaproponować im aby zrobili o nim program. Dokładnie nie wiem jeszcze jak się będzie nazywał ten Program O Wanie więc otwieram nowy tag #programowanie zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikOgniskaDomowego
StraznikOgniskaDomowego
29.08.2015, 16:17:11
  • 900
@wczoraj: Wow 2 minuty i już tylu obserwujących szacun!
  • Odpowiedz
F.....3
F.....3
konto usunięte 29.08.2015, 16:26:33
  • 563
@nieocenzurowany88: Tego się nie spodziewałem
  • Odpowiedz
pogop
pogop
24.08.2015, 23:06:56
  • 3755
Egipt Polish edyszyn

#heheszki #humorobrazkowy #rolnictwo #wies
pogop - Egipt Polish edyszyn

#heheszki #humorobrazkowy #rolnictwo #wies

źródło: comment_6z8rfhXfgswvxt8BWDSTv9bJfRmtfAXJ.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coTYkcesz
coTYkcesz
24.08.2015, 23:14:26
  • 280
@pogop: zajebiste
  • Odpowiedz
sciana
sciana
25.08.2015, 11:08:27
  • 112
faraon Cebulses VI i jego żona Grażytete
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
  • Strona 8 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking