Wytłumaczcie mi, jaki sens ma dla facetów wchodzenie w związek z kobietą o innych zainteresowaniach i podejściu do życia niż on? Często widzę chłopów, którzy trenują siłowo i cardio, nie stosują używek, a biorą sobie kobiety, które nie trenują i lubią się bawić. Potem bardzo często ten chłop już nie ma czasu na treningi, bo spędza czas z kobietą, a ona nie lubi trenować, i zapuszcza się albo zmienia tryb życia na
Ogólnie związki nie mają sensu (z męskiej perspektywy), bo chłop <8/10 nie wzbudzi szczerego pożądania kobiety, więc będzie jedynie beciakiem, a chad ma taki wybór, że nie ma po co się ograniczać do jednej laski.
Myslicie ze chłopu sie uda i beda zyc dlugo i szczęśliwie czy baba zje na kolacji za jego pieniadze i powie mu ze to nie to zostańmy przyjaciółmi? #przegryw #blackpill
Onet straszy społeczeństwo incelami i robi nagonkę na mężczyzn którzy ze względu na niski wzrost, niezbyt atrakcyjny wygląd, brak zasobów finansowych lub inne deficyty zostali wykluczeni z rynku matrymonialnego. Niedługo pojawią się artykuły aby na takich męźczyzn szykować pochodnie i ostrzyć widły
✨️ Czy blackpill to rosyjska strategia?Ⓘ Czy propagowanie blackpilla w Polsce to nie jest jakieś ruskie celowe działanie na wojne płci i podzielenie społeczeństwa? Kojarzę profile na wykopie które od początku założenia konta skupiają się na gadaniu o wzroście i nic więcej. Nawet bez większych treści, po prostu podtrzymywanie kompleksów. Z kolei inne konta żalą się że non stop każdy ich ocenia po wyglądzie, wzroście i problem jest realny, nikt ich nie
Kiedy przeszłaś już etap poznawania siebie i własnych preferencji z chadami a teraz jesteś z stabilnym 5/10 Maciusiem: #p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
Wożenie w wózku, imię psa na obrączkach, lizanie się z psem, najważniejszy członek rodziny, którego potrzeby traktowane są priorytetowo, psia mama, psi tata. Zapraszam do oglądania :)
W ciągu kilku dni pojawiła się seria artykułów w głównych mediach atakująca oraz wyśmiewająca manosferę i mężczyzn. Przedstawiają ich w najgorszy możliwy sposób (w przeciwieństwie do feminizmu). Dzisiaj kolejny artykuł z Onetu, wcześniej ktoś dodał dzisiejszy artykuł z OKO press
Zetki to nie jest już pokolenie takich simpów jak ich ojcowie.
Coraz więcej młodych typów zdaje sobie sprawę, że dla chada witaminka stanie na głowie, podczas gdy taki przeciętniak będzie musiał odstawiać jakieś tańce godowe, żeby wejść w relację (i to marnej jakości).
Nie jest to jeszcze zjawisko na ogromną skalę, ale jest już zauważalne przez tych u góry.
Parzcie to stara baba ma pretensje ze faceci sobie robia selfie i ze nie powinni sobie robic tylko powinni te zdjecia kobiecie robic xd. Odnosze wrazenie ze kobiety nienawidza kiedy mezczyzni dobrze sie bawia i faceci dla nich powinni tylko pracować #p0lka #przegryw #blackpill #tinder #pieklomezczyzn
Na święta powrót do powiatowego i dopiero tutaj widać jak tragiczny będzie temat #demografia. Wziąłem jakąś losową gazetę i tekst, że zamykają dwie szkoły w powiecie. Obie szkoły dostosowane na 300 uczniów, a w tym roku w jednej 39, w drugiej 43. I to nie tylko w oddziale szkolnym, ale łącznie z przedszkolnym (w przedszkolnych po 6 dzieci w każdej z w/w szkół). Dalej gadamy z rodziną, bo i
Sporo osób z dużych miast nie ma pojęcia jak szybko zwijają się takie peryferyjne wioski i miasteczka. Myślą, że Polska powiatowa wygląda jak ich bananowa wieś-sypialnia 15 km od Gdańska albo Poznania.
Proces raczej nie do zatrzymania, przynajmniej w większości przypadków.
W niedalekiej przyszłości Polska to będzie kilka dużych miast i małe miasteczka sypialniane dookoła nich. Cała reszta to będą dogorywające umieralnie.
Nawet jak ktoś będzie miał dość zgiełku miasta, to wybierze właśnie jedną z takich sypialni do 15-20 km od jego granicy, a nie prowincjonalną wieś, gdzie właśnie zwinęli asfalt.
Ogólnie związki nie mają sensu (z męskiej perspektywy), bo chłop <8/10 nie wzbudzi szczerego pożądania kobiety, więc będzie jedynie beciakiem, a chad ma taki wybór, że nie ma po co się ograniczać do jednej laski.