Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2090

Minister zdrowia: jeżdżę po kraju i widzę, jak ludzie się cieszą

Nie wiem jak to otagować

nickjuzmam
nickjuzmam
z
pulsmedycyny.pl
dodany: 13.05.2026, 16:55:26
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Polska krajem bez suwerenności lekowej
111aaa111
z wykop.pl
  • 144
Cieszą sie ze stania w kolejkach?
MaxiuBaxiu
z boop.pl
  • 85

Komentarze (259)

najlepsze

dr_Batman
dr_Batman
13.05.2026, 17:03:32 via Wykop
  • 712
Zwłaszcza ci pacjenci co im przełożyli badania obrazowe i endoskopie na 2027rok.

Albo ci pacjenci co stracili możliwość leczyć się w poradniach specjalistycznych bo NFZ obciął kontrakt i zmniejszył ilość wizyt.

Ale chyba najszerzej uśmiechają się pacjenci likwidowanych oddziałów.

Wszyscy biegną uśmiechnięci kupować abonament w Luxmedzie.
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

17loginbylzajety
17loginbylzajety
13.05.2026, 17:28:11 via Wykop
  • 210
@dr_Batman: ale za to lekarze więcej zarabiąją, dlatego się cieszą (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
dr_Batman
dr_Batman
13.05.2026, 17:58:30 via Wykop
  • 78
@17loginbylzajety: Przecież NFZ obcina świadczenia poniżej ilości lekarzy i możliwości oddziałów ¯\(ツ)/¯

Jak wytłumaczysz to ze na oddziałach kończy się kontrakt na zabiegi ortopedyczne w kwietniu, skoro obsada jest na to żeby robić je cały rok?

Lekarzy jest na więcej niż NFZ chce wykonać ¯\(ツ)/¯

Skoro kontrakt jest na sztuki a NFZ zamawia mniej to ilość lekarzy nie ma nic do tego
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
13.05.2026, 17:21:14 via Wykop
  • 430
Tępa propaganda rodem z korei północnej tłoczona do głów plebsu raz z mównicy sejmowej, raz z telewizora. Jeszcze za chwilę będzie odsiadka za taki wpis i wszyscy będziemy się uśmiechać.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

villog
villog
villog
13.05.2026, 18:11:35 via Wykop
  • 96
@tomasz-aleksander-barania: Poczekaj jeszcze chwilę, to i do sociali (czyli Wykopu też) będziesz się logował unijną apką (bo musimy chronić dzieci) i będziesz szczęśliwy. A jak raz Cię zbanują za nieprawomyślne treści, to drugiego konta już nie założysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
13.05.2026, 18:20:18 via Wykop
  • 59
raz z mównicy sejmowej, raz z telewizora


@tomasz-aleksander-barania: nie zapomnij o wykopie, tutaj na mirko propaganda sukcesu grzana 24/7
  • Odpowiedz
LayJay
LayJay
13.05.2026, 18:24:31 via Wykop
  • 171
LayJay

źródło: 03cc6b1fee37f65bb2845fa670c522c05b219c633da58b634ee81dfdaef5268d

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M7RoyalMadrid
M7RoyalMadrid
14.05.2026, 09:33:56 via Wykop
  • 6
@LayJay: dołączam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M7RoyalMadrid - @LayJay: dołączam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-14 080622

Pobierz
  • Odpowiedz
Eponhall
Eponhall
Eponhall
13.05.2026, 17:08:15 via Wykop
  • 137
Monty Pyton przy tej wypowiedzi to ignoranci.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PustynnyDuch
PustynnyDuch
13.05.2026, 18:21:50 via Android
  • 126
Patrzcie jacy szczęśliwi, patrzcie jak się uśmiechają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PustynnyDuch - Patrzcie jacy szczęśliwi, patrzcie jak się uśmiechają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000011368

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

srubok
srubok
srubok
13.05.2026, 20:21:23 via Wykop
  • 46
@PustynnyDuch: znowu podpięli nie ten gaz XD
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
13.05.2026, 17:01:09 via Wykop
  • 117
Cieszą się, klaszczą uszami i jedzą ciepłą pizzkę jak na jednym takim wrocławskim osiedlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CJMac
CJMac
13.05.2026, 18:06:36 via Wykop
  • -33
@Makavlani: Typowe koło polskiego wyborcy idealnie obrazuje twoje rozumowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
tomasz-terka1986
tomasz-terka1986
tomasz-terka1986
13.05.2026, 17:53:16 via Wykop
  • 112
Prawie jak Komorowski gdzie z góry widział lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tomasz-terka1986 - Prawie jak Komorowski gdzie z góry widział lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lipek12s
Lipek12s
14.05.2026, 03:16:49 via Android
  • 13
@tomasz-terka1986: czasami wracam do tego filmu, żeby poprawć sobie humor.
  • Odpowiedz
eko-port-karnowski
eko-port-karnowski
eko-port-karnowski
13.05.2026, 18:40:25 via Wykop
  • 66
Gdzie ona tak się kłamać nauczyła? - "Jeżdżę po kraju i widzę, jak ludzie cieszą". On też gdzie nie pojedzie tam się ludzie cieszą.

Tym będzie UE w przyszłości.
eko-port-karnowski - Gdzie ona tak się kłamać nauczyła? - "Jeżdżę po kraju i widzę, j...

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 20-38-08 Kim Dzong Un znalazł sposób na masowe samobójstwa. Wprowadził zakaz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tanaka1234
tanaka1234
tanaka1234
13.05.2026, 19:24:03 via Wykop
  • 22
@eko-port-karnowski: Niedługo nawet w internetach się nie wypłaczemy, bo nas wsadzą za dezinformację. P.S. Nawet za VPN-y i szyfrowanie się biorą?
  • Odpowiedz
Budowlancze
Budowlancze
14.05.2026, 05:46:02 via Wykop
  • 7
@tanaka1234: Tak będzie. Jeszcze tylko robaki wprowadzą, dżinsy raz w roku i zagłada białej rasy.
  • Odpowiedz
drMuras
drMuras
13.05.2026, 17:33:17 via Wykop
  • 66
To się nadaje na bilbordy w pobliżu każdego szpitala i przychodni.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Majkel2008
Majkel2008
Majkel2008
13.05.2026, 18:57:11 via Wykop
  • 55
Kobiety w ciąży rodzące na SORze dosłownie pękają z radości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dadas77
Dadas77
13.05.2026, 19:22:55 via Wykop
  • 33
@Majkel2008: żul na kozetce obok będzie miał rozrywkę, pewnie porodu z bliska nie widział.
  • Odpowiedz
megagizmo
megagizmo
13.05.2026, 19:28:37 via Wykop
  • 21
@Dadas77: Widział, tylko tego nie pamięta...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3071
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2446
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2031
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1792
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1796
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking