#rozdajo69 zł na żarcie 🍟🍔🍕 A dokładniej - do wygrania jedna karta podarunkowa o wartości 69 zł do Pyszne albo Uber Eats. Zwycięzca sam wybiera, czym się utuczy.
Shock.Deals - telegramowy kanał z promocjami, okazjami i błędami cenowymi
Hej, Czy istnieją jakieś sensowne hostingi email we własnej domenie niż google workspace i exchange online? Jakiś czas temu zraziłem się do polskich dostawców, ale może się coś zmieniło w ostatnich 3 latach pod kontem usług.
Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Dziś mamy dla was #rozdajo ( ͡°͜ʖ͡°)
HotShops.pl - To portal w którym codziennie pojawią się najgorętsze promocje / kupony i okazje z przeróżnych sklepów! Portal tworzą nas użytkownicy i to oni dodają i oceniają okazje!
W związku z nowym systemem kaucyjnym pewnie wielu z was odpuści sobie gazowaną wodę w plastikowych butelkach bo drożej, bo brakuje punktów odbioru w okolicy, bo
Program 800+ został tak źle zrobiony że szkoda strzępić morde, pieniądze które miały iść na potrzeby dzieci są wrzucane w koszty kredytów i inne dziadostwo. Teraz kolejny program, darmowe obiady w szkole, nie zrozumcie mnie źle, 800 zł to bardzo dużo pieniędzy jak na podstawowe potrzeby dziecka i właśnie z tych pieniędzy powinny być finansowane obiady, przez rodziców.
Ogólnie to powinno być na zasadzie bonu lub zwrotu wydatków do 800zł, te pieniądze
@Notabene wystarczyłoby, żeby każde dziecko miało swoje indywidualne konto, na którym by się te pieniądze odkładały, a rodzic musiałby każdy zakup za te pieniądze wykazać na paragonach. Co i tak nie łata problemu, że jak ktoś będzie chciał, to kupi coś a potem sprzeda w lombardzie.
Co sadzicie se o pomysle ze zamiast wydawac forse na bezuzyteczne pierscionki zareczynowe dac Polce zegarek garmina bo nie ma zadnego a kxe miec bo szyscy w robocie maja garminy i ja tez. #zwiazki #rozowepaski
@fremmm rozumiem, że jak zegarek będzie przestarzały, to albo zaręczyny stają się przeszłością, czy jest to model subskrypcji i musisz kupić kolejny zegarek?
Pytanie do magików IT. Potrzebuję dodatkowego laptopa, który będzie wykorzystywany do przeglądarki internetowej i Excela. Szkoda mi kasy, a pojawiała się możliwość zakupu ze sprawdzonego źródła laptopa HP ProBook 650 G2, i5-6200U (2,3 GHz), 15,6 ", 16GB RAM, 256 GB SSD, Windows 10 Pro 64 bit przeinstalowany na dysku. Cena około 500 zł bardzo mi się podoba, ale zastanawiam się czy praca z czymś takim nie będzie udręką? Ktoś znający temat może
@marcin-la: Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale praca na tworze HP jest udręką samą w sobie. Przerabiałem kilka różnych modeli, droższych, tańszych, moim zdaniem, złom.
Chciałbym uciec od obecnego dostawcy domeny i hostingu, bo nie odpowiada mi jego poczucie humoru (w kontekście wystawianych faktur za przedłużenie).
Co potrzebne: 1. Ok. 100GB, ale dzielone płynnie pomiędzy e-mail i stronę www (obecne śmieszki dzielą sztywno 50:50 - możesz mieć stronę ważącą 100mb i przestrzeni na maile nie zwiększysz powyżej 50GB). 2. Brak limitu lub wysoki limit dobowy wysyłanych maili (obecne śmieszki mają chyba 400 na dobę, potem dostajesz bana - czasem
Będę pierwszy raz sprzedawał coś za pobraniem i od razu coś droższego. Rozumiem, że jak zaznaczę opcje za pobraniem (DPD) to nie ma żadnej możliwości oszustwa? co najwyżej gość nie odbierze paczki i zapłacę drugi raz za zwrot paczki do mnie? #kurier #dpd #inpost #paczkomaty #dhl
#pcmasterrace składam PC i mnie kuriwca bierze. Czemu od jednego wentylatora z obudowy idą aż 2 przewody z czego każdy ma 2 złącza z czego każde złącze jest inne xD Jak to podłączyć?
#linux
źródło: 14337874187880
PobierzKusi mnie zmienić mojego homelaba, bo moja na i3-9100F czasem i pod 100w podchodzi