#kiszak https://www.youtube.com/shorts/gZUBQ4Q8uwQ No super porównanie kolekcjonerki gry która wychodzi w czerwcu do scamu który nie wyjdzie a właściciel szybko ucieknie z kasą.
Czy ktoś tutaj grał w #crimsondesert ? Po opiniach widzę że jedni lubią, drudzy nie. Warto, według was?
Arameyy via Wykop
- 4
@MagicznaRuda: Skończyłem po 200h niedawno. Z jednej strony mega się wciągnąłem, ale też miałem momentami mieszane odczucia. Ta gra to taki potworek Frankensteina pozszywany z wielu gier typu Zelda, Red Dead 2, Black Desert czy AC Valhalla.
Bardzo dużo pomysłów wpieprzonych do jednego kotła, które dopiero teraz po wielu patchach są w miarę ogarnięte. Fabuła i postacie są takie se, ale gra nadrabia światem i ilością aktywności.
Poleciłbym raczej tylko
Bardzo dużo pomysłów wpieprzonych do jednego kotła, które dopiero teraz po wielu patchach są w miarę ogarnięte. Fabuła i postacie są takie se, ale gra nadrabia światem i ilością aktywności.
Poleciłbym raczej tylko
- 16
Bawi mnie to jak u wąsatego przygłupa soulsy (głównie to i tak te od FromSoftware, bo sporą ilością innych gier souls-like gardzi) są stawiane na piedestale, bo takie TRUDNE, więc on jest kimś, bo przeszedł i się zna.
Tylko w sumie one trudne nie są, bo są zaprojektowane dobrze i uczciwie.
No-hit runy w Elden Ringu czy Dark Souls 1 oczywiście musiał sobie tak ustawiać, żeby oszukiwać i w sumie się nie liczą. To
Tylko w sumie one trudne nie są, bo są zaprojektowane dobrze i uczciwie.
No-hit runy w Elden Ringu czy Dark Souls 1 oczywiście musiał sobie tak ustawiać, żeby oszukiwać i w sumie się nie liczą. To
Arameyy via Wykop
- 3
@Dragnipurake: Tak z ciekawości wszedłem na jego kanał zobaczyć czy w coś w ogóle grał ostatnio poza kradnięciem cudzego contentu, a tam Gothic 2. Nosz k---a, on n--------a te same kilka tytułów na krzyż i nazywa się ekspertem od gamingu.
- 3
#gry Najwiekszy rak dzisiejszych gier? Obowiązkowe walki z bosami! ale to jeszcze pół biedy najgorsze jest to że dojebią na końcu walke z bosem takim zebys nie mogl przejsc bo nie maja juz pomyslu na dalszy content gry, to sztucznie go przedluza mimo ze przechodziles poprzednie etapy jako tako to koncowka zawsze musi byc mega utrudniona zebys sie meczyl godzinami co za zjeb na takie podejscie wpadl? mnie to az
- 49
Arameyy via Wykop
- 7
@Dragnipurake: 40h to ja chyba dopiero pierwszy akt powoli kończyłem xD
#kiszak Drogie wykopki, jako przedstawiciel dadgamerów (dodatkowo w Eldena grałem źle, bo z summonami) mam do was pytanie. Mianowicie kupiłem sobie Lenovo Legion Go 2 i zacząłem na nim ogrywać kupkę wstydu. Kończę właśnie Ori, chcę na nim przejść też Dark Souls i ogólnie masę gier, które leżały zakopane. I teraz do sedna: jeśli jestem w stanie zrobić na 100% takie Ori, to w oczach rumuńskiego księcia jestem j-----m dadgamerem
Arameyy via Wykop
- 8
@kamil-koszelski: Ori za łatwy, musisz ukończyć Hollow Knight stopami na gitarze żeby być prawdziwym graczem.
Jak zapatrujecie się na The Blood of Dawnwalker? Strasznie się napaliłem na ten tytuł za wczasu, ale ostatnie gameplaye lekko ostudziły mój zapał. Coś tam poprawili, ale uwydatniły się też inne wady.
Nie rozumiem też odklejki twórców, którzy mierzą siły na zamiary i uparcie twierdzą, że robią gierkę AAA, stąd też d------i cenę - 70 dolarów za nowe IP. Nie wspomnę już o cenie na Polskę (steam) bo tutaj wychodzi 290 ziko.
Nie rozumiem też odklejki twórców, którzy mierzą siły na zamiary i uparcie twierdzą, że robią gierkę AAA, stąd też d------i cenę - 70 dolarów za nowe IP. Nie wspomnę już o cenie na Polskę (steam) bo tutaj wychodzi 290 ziko.
Arameyy via Wykop
- 0
@Ch0senIndygo: Spodziewam się czegoś w granicach 7 albo 8/10. Raczej na premierę nie kupię. Poczekam na trochę patchy i obniżkę, bo coś wątpię, że to będzie premiera bez problemów.
Ja nie wiem, on serio myśli że ludzie tak grają w gry? xD W dodatku fabularne i to za pierwszym razem?
https://youtu.be/o2SJFRuvAM0?si=ywoY6Y-l9cOPnRSy&t=693 (11:30 jak komuś czasówka nie działa)
https://youtu.be/o2SJFRuvAM0?si=ywoY6Y-l9cOPnRSy&t=693 (11:30 jak komuś czasówka nie działa)
Ty, ale przecież to tak jakbyś przekminił design tego.
Jeżeli masz open worldowe eventy, które są powiązane z wywoływaniem jakiegoś antagonisty, to przecież to się zakończy na wytworzeniu interaktywnej mapy Day One i [ _ ] ludziom ludzie zamiast podążyć jakąś wewnętrzną narracją w grze

Arameyy via Wykop
- 1
@emerytowany_emeryt: Jeszcze cienie kontaktowe i mleko w tle
- 25
Każda gra ma mieć duże replayability, turlanie się, walki z bossami, ogniska i system dusz, inaczej to nie jest gra i nie warto za nią płacić, mam nadzieje, że logiczne XD
#kiszak
#kiszak
źródło: Screenshot_13
Pobierz
Arameyy via Wykop
- 4
@alverini: Nie dziwię się, że ci ludzie mają takie małe pojęcie o grach kiedy napieprzają w te same tytuły po 10 razy. Nigdy nie rozumiałem tego p-------a na punkcie replayability. Mogę chyba policzyć na palcach ile gier przeszedłem od początku do końca więcej niż raz, bo zwyczajnie eksplorowanie tych samych lokacji i lootowanie wszystkiego jeszcze raz mnie nie jara, zwłaszcza kiedy mam z 40 innych gier na Steamie, które zbierają
- 25
#kiszak Wczoraj premierę miała PRAGMATA, więc macie, co myśleć o niej od mesjasza gamingu.
Dla tych co nie mogą oglądać jego "mądrości" to tak w skrócie powiedział, że gra słaba i nudna, ale nie jest felietonistą więc nie obejrzy gameplayu, a dokończy tą grę na dniach.
Kończy streama słowami
Dla tych co nie mogą oglądać jego "mądrości" to tak w skrócie powiedział, że gra słaba i nudna, ale nie jest felietonistą więc nie obejrzy gameplayu, a dokończy tą grę na dniach.
Kończy streama słowami
Nie

Arameyy via Wykop
- 18
@MagicznyKarp: Grałem tylko w demo kiedyś, ale widzę często pochwały dla tej gry od ludzi, którzy poczuli jakiś instynkt tacierzyński do postaci Diany. O ile pamiętam to Kiszak kiedyś p--------ł coś w stylu, że nie chce mieć dzieci, bo są jak psucie sobie sejwa i zniszczenie całego wyrobionego w życiu progresu. Więc się nie dziwię, że takiemu socjopacie Pragmata nie siadła.
- 13
#kiszak
Ciekawe ile z tych tytułów kaszlak obejrzał na youtubie, bo zagrał to pewnie w kilka, a przeszedł pewnie tylko eldena xD
https://www.youtube.com/watch?v=S8WcyGZj3-8
Ciekawe ile z tych tytułów kaszlak obejrzał na youtubie, bo zagrał to pewnie w kilka, a przeszedł pewnie tylko eldena xD
https://www.youtube.com/watch?v=S8WcyGZj3-8

- 19
Grifetrzy próbują wmawiać na lewo i prawo, że tworzenie treści opartych na nienawiść i ogólnie monetyzowanie gniewu ludzi nie jest wcale takie proste i wcale nie przynosi dużych zysków. Tu wchodzi pan doktur ze specjalizacją monitorowania poziomów melatoniny u nieistniejących ras w bajkach dla dzieci.
Twierdzi, że na YT trudniej jest tworzyć content oparty o hejt i nienawiść bo... YT ucina zasięgi za wulgaryzmy XDDDDDD.
Pomijając już to, że panu doktorowi się chyba wydaje,
Twierdzi, że na YT trudniej jest tworzyć content oparty o hejt i nienawiść bo... YT ucina zasięgi za wulgaryzmy XDDDDDD.
Pomijając już to, że panu doktorowi się chyba wydaje,

Arameyy via Wykop
- 18
@TralareloTralala: A spodziewasz się, że Kiszak, albo w ogóle streamerzy będą siedzieć przy tej grze 100-200h gdzie muszą sami sobie gotować obiadki przed bossami, bo nie ma estusów albo nie mogą spytać czatu gdzie najlepszy sprzęt, bo normalni ludzie dalej to odkrywają? Typ wysiadł nawet na Kingdom Comie 2, a tak się spuszczał nad trailerami do tego.
#kiszak Zdejmijmy folie z głowy i porozmawiajmy o grach. To będzie bardo nie ludologiczne pytanie.
W jakiej grze ( stara, nowa obojętnie ) ostatnio dobrze się bawiliście?
W jakiej grze ( stara, nowa obojętnie ) ostatnio dobrze się bawiliście?
- 8
- 9
Karta żartu wicofie
#kiszak
#kiszak
źródło: Screenshot_1
Pobierz
Arameyy via Wykop
- 0
@alverini: Zauważyłem podobne zachowanie u widzów Asmongolda. Zobaczyli jakiś azjatycki open world z białym facetem bez elementów woke i nagle sobie ubzdurali, że to gwarantowane GOTY 2026 zanim jeszcze gra wyszła, a jak skrytykujesz to się nie znasz, nie umiesz grać i pewnie jesteś lewakiem.
- 24















źródło: image
Pobierzźródło: Zrzut ekranu 2026-06-05 213530
Pobierz