Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MistrzSumo
Profil firmowy

MistrzSumo

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1732
  • Znaleziska 1380
  • Mikroblog 352
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
  • Dodane (25)
  • Komentowane (123)
  • Plusowane (204)
Czoso
Czoso
wczoraj, 13:12:53
  • 2560
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
wczoraj, 13:16:39 via iOS
  • 1881
@Czoso: ON SIĘ NA TO UCZYŁ 6 LAT
  • Odpowiedz
szalony_bombardier
szalony_bombardier
wczoraj, 14:00:14 via Wykop
  • 962
@PodniebnyMurzyn: a jaka odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
Janek1916
Janek1916
13.06.2026, 23:41:02
  • 46
Jóźwiak był na emeryturze 3 godziny, ale to wciąż dłuzej niż rafał był prezydentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majkelo92
majkelo92
13.06.2026, 23:43:34 via Wykop
  • 11
@Janek1916: on chyba myślał, ze jak nie będzie się już bil to dostanie ta emeryturę dla artystów, ale ktoś mu potem powiedzial, ze jednak nie XD
  • Odpowiedz
PeriodFromVaginax9
PeriodFromVaginax9
15.05.2026, 16:14:04
  • 6
#primemma Kiedy parę dni nie byłem na tagu i próbuję nadrobić zaległości.
PeriodFromVaginax9 - #primemma Kiedy parę dni nie byłem na tagu i próbuję nadrobić za...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
15.05.2026, 17:41:52 via Wykop
  • 1
@PeriodFromVaginax9: pierwszy prototyp terminatora
  • Odpowiedz
PeriodFromVaginax9
PeriodFromVaginax9
Autor
15.05.2026, 17:51:28 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
share
share
10.05.2026, 12:57:32
  • 85
#primemma tak sobie myślę, że dobrze by było podesłać Biedroniowi sklejki tego patusa, niech go może w końcu też pobanuja na kicku na 1000lat i będzie spokój a nie wujek nikosia Ferrari jeździ a to zwykła patologia najgorszego sortu, trzeba go do wora wrzucić z magicalem i innymi geniuszami
share - #primemma tak sobie myślę, że dobrze by było podesłać Biedroniowi sklejki teg...

źródło: IMG_0345

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

share
share
Autor
10.05.2026, 13:00:12 via Wykop
  • 18
@share: Robert.biedron@europarl.europa.eu - zapraszam do wysyłania uprzejmych donosów
  • Odpowiedz
wataf666
wataf666
10.05.2026, 14:53:28 via Wykop
  • 7
@pokornaagnieszka476: już dawno przestał. wysyłaj więc zgłoszenie na świniaka.
  • Odpowiedz
panDario
panDario
06.05.2026, 22:59:42
  • 2
#primemma
panDario - #primemma

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs
06.05.2026, 23:02:57 via Wykop
  • 53
@panDario: ale że bycie zbesztanym jak ostatni lamus to teraz wyjście z klasą?
  • Odpowiedz
d00nezo
d00nezo
d00nezo
06.05.2026, 23:05:12 via Wykop
  • 77
@panDario: marcon zazdrosny o forme mutant kasjo
  • Odpowiedz
Asmobot
Asmobot
Asmobot
07.05.2026, 04:40:39
  • 7
#primemma #famemma
Wrócił do freakfightów, aby wszystkich wyjaśnić.
Zostasł słownie wyjaśniony przez największego stypiarza w historii Fame - Akopa
Został słownie wyjaśniony przez toruńskiego "gita" przegrywającego każdą wymianę zdań - Denisa Załęckiego
Asmobot - #primemma #famemma
Wrócił do freakfightów, aby wszystkich wyjaśnić.
Zostasł...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs
07.05.2026, 08:21:48 via Wykop
  • 3
@pomarancza_testovirona: jezu chłopie ale czy my się mamy obrażać na zawsze czy co, liczy sie performance, jak jest spoko chwalimy, jak jest zle cisniemy, ja j---e co wy za analizy robicie. Jak stopowal dymy byl jechany i tyle, teraz dymi to ci ktorym sie to podoba wyrazaja aprobate. Kasjo nie miał kosy z wykopem tylko zebral sluszna krytyke wtedy
  • Odpowiedz
pawelswd
pawelswd
07.05.2026, 17:49:40 via Wykop
  • 1
@Asmobot: Dopisz jeszcze, że przez Joźwiaka i Murana został wyjaśniony. Jak kabaret to kabaret xd
  • Odpowiedz
poproszekulelajt
poproszekulelajt
07.05.2026, 05:55:37
  • 3
Wypasc gorzej niz parowki torunskie to tylko chyba don kasia spell potrafi

#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZanZani
ZanZani
07.05.2026, 05:59:57 via Wykop
  • 25
@poproszekulelajt: Denis przestań zakładać te multikonta
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
07.05.2026, 06:05:38 via Android
  • 10
@poproszekulelajt: jak on ten program sam prowadził, nie trzeba prowadzących jak on jest i głupich pytań o dietę itd
  • Odpowiedz
LewCyzud
LewCyzud
19.03.2026, 22:14:23
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dasiek12
Dasiek12
Dasiek12
19.03.2026, 22:15:48 via Wykop
  • 41
@LewCyzud: Ale szachta dopiero od roku zarabia, jak będzie zarabiał od dwóch lat to będzie płacił.
  • Odpowiedz
Darozlew
Darozlew
Darozlew
19.03.2026, 22:21:35 via Wykop
  • 48
@LewCyzud: przecież każdy z tych charakternych gitów ma niebieską kartę, on nie jest żadnym wyjątkiem. Mało tego powiem ci, że kobiety które się z nimi wiążą nie oczekują, że będą je nosić na rękach tylko doskonale wiedzą czego szukają
  • Odpowiedz
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
14.03.2026, 15:48:01
  • 571
#rozdajo jeśli trafie dziś chociaż 50% głównej nagrody w #lotto to 5 losowych wykopków dostanie po 50k
Okaz_prawilnosci - #rozdajo jeśli trafie dziś chociaż 50% głównej nagrody w #lotto to...

źródło: 1000067495

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
14.03.2026, 15:49:07 via Wykop
  • 34
@Okaz_prawilnosci: dzięki, że dołożyłeś się do mojej wygranej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
Autor
14.03.2026, 15:49:51 via Wykop
  • 10
@MistrzKowalski: polecam się
  • Odpowiedz
atencjon
atencjon
13.03.2026, 09:25:55
  • 220
Uroczyście ogłaszam wyniki #rozdajo sprzed 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulację @Cronox Jednocześnie ogłaszam nowe #rozdajo gry na Steam do 200zł. Na plusy czekam 10 dni od dzisiaj. Szczególne podziękowanie dla @Darknov za przypominanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jako że mikrorandom nie działa do starszych wpisów to skorzystałem ze strony randompicker.com. Plusujących było 930 użytkowników ale sporej
atencjon - Uroczyście ogłaszam wyniki #rozdajo sprzed 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulację @...

źródło: a78dc471-06b9-4987-a348-b26c9c801d59

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grysik
Grysik
13.03.2026, 10:13:19 via Wypiek
  • 31
@atencjon 10 lat szybko minie. Tylko weź zawołaj, nawet jak nie wygram. Ok? ;)
  • Odpowiedz
ukruszony__kubek
ukruszony__kubek
13.03.2026, 12:23:03 via Wykop
  • 83
@Cronox: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ukruszony__kubek - @Cronox: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_0082

Pobierz
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
ninreth
ninreth
10.03.2026, 09:46:40
  • 7
nie no, ten małpcoń to jest porażka, na tym wywiadzIe, jeszcze gorsza żenada niż szczur.

#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taktoperz
taktoperz
10.03.2026, 09:52:33 via Wykop
  • 13
@ninreth: Ja nie oglądam wywiadów z nim, bo typowi mocno się odkleiło i jego słowa nie mają żadnego znaczenia - taka inna wersja generatora słów/wypowiedzi losowych. Szkoda czasu na słuchanie tych bzdur.
  • Odpowiedz
beware7
beware7
beware7
10.03.2026, 10:33:27 via Wykop
  • 7
@ninreth: chlop jedynie ma sens kiedy moze weryfikowac jakiegos niezbyt rozgarnietego ulicznika, poza tym totalny bezbek
  • Odpowiedz
Medokin99
Medokin99
06.03.2026, 18:15:40
  • 1669
Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia mojego świeżo zakupionego samochodu w listopadzie 2025 roku.

Post: https://wykop.pl/wpis/83961361/motoryzacja-honda-jezeli-mysleliscie-ze-ostatnio-m

Kilka dni temu znalazłem w skrzynce awizo. Szczerze mówiąc, od razu domyślałem się, co może się za nim kryć. Po wizycie na poczcie moje przypuszczenia niestety się potwierdziły.

Po
@Medokin99 +2249
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
więcej
Medokin99 - Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia ...

źródło: IMG_9470

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
06.03.2026, 18:19:42 via Wykop
  • 392
Najbardziej absurdalne jest to, że nawet w uzasadnieniu decyzji można znaleźć błędy gramatyczne, co tylko pokazuje, z jakim podejściem prokuratura potraktowała całą sprawę.


@Medokin99: To jest absolutny standard i o dziwo jest na to przyzwolenie ciągle. Jest też coś takiego jak "pomyłka oczywista" - drastyczne błędy merytoryczne są nieważne tym sposobem w sądach, policji itd
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
06.03.2026, 19:45:30 via Wykop
  • 612
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
25.02.2026, 18:41:05
  • 1486
#gielda

Jeden plus i dzwonię na support XTB że chciałbym zwrócić akcje które są na minusie bo jako konsument mam 14dni na to.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
Autor
25.02.2026, 18:43:05 via iOS
  • 294
XD dobra. Robię to. Tylko wrócę na chatę.
Ale widzę że niby do 19 działa
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
Autor
25.02.2026, 19:51:29 via iOS
  • 646
Infolinia pomoc dostępna do 19. Jutro dowiozę panowie i zawołam.
  • Odpowiedz
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
24.02.2026, 13:45:43
  • 6
#primemma Smakosz to powinien dostać warunek albo bierze tę walkę, albo wygina z federacji on nie przyciąga widzów i do tego chce ustawiony rewanż z farmazonem, którego nikt nie chce oglądać w ogóle coś temu smakoszowi się odkleiło zaczął krytykować patologię na konferencjach, a sam odyebuje jedną z większych
ysyststs-ududusus - #primemma Smakosz to powinien dostać warunek albo bierze tę walkę...

źródło: IMG_1873

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelswd
pawelswd
24.02.2026, 14:22:16 via Wykop
  • 0
@ysyststs-ududusus: JEst za mało chętnych do walk we FAME MMA żeby mogli sobie pozwolić na tego typu warunki. xd
  • Odpowiedz
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
Autor
24.02.2026, 15:12:09 via Wykop
  • 4
@pawelswd: Zawsze można zestawić Olejnika z golasem za grosze
  • Odpowiedz
luigi_pl
luigi_pl
luigi_pl
23.02.2026, 00:19:25
  • 296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luigi_pl
luigi_pl
luigi_pl
Autor
23.02.2026, 00:19:29 via Wykop
  • 38
Wołaj mnie, nawet jak nie wygram
  • Odpowiedz
luigi_pl
luigi_pl
luigi_pl
Autor
28.02.2026, 00:47:02 via Wykop
  • 9
Jako, że kodem żyję to se skrypcik napisałem, który pobiera mi dane przez wykop v3 api

Maszynka losująca zaczęła od wylosowania:
1. mirka, który czytać nie potrafi i poprosił o grę za więcej niż 200 zł - nic nie wygrywa więc
2. @Przemson - graty wygrania Młotka 40k - [pozostały budżet: 530.71 zł]
3. @kelso123 - graty wygrania Point&Click - [pozostały budżet:
  • Odpowiedz
tomz-5g
tomz-5g
22.02.2026, 19:18:25
  • 58
Jakie zwisy do pępka xD ciekawe czy na gwarancji jeszcze ...
#primemma
tomz-5g - Jakie zwisy do pępka xD ciekawe czy na gwarancji jeszcze ...
#primemma

źródło: HBwX-7IXcAAxj0-

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
22.02.2026, 19:19:57 via Wykop
  • 34
@tomz-5g: chłop gotuje, śmiechu warte.
  • Odpowiedz
tomz-5g
tomz-5g
Autor
22.02.2026, 19:21:39 via Wykop
  • 38
@siewcaeddie: świecący chleb z przepisu sofi
tomz-5g - @siewcaeddie: świecący chleb z przepisu sofi

źródło: images (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
misiopysio
misiopysio
misiopysio
20.02.2026, 17:53:14
  • 1178
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
20.02.2026, 17:58:22 via Wykop
  • 44
@misiopysio: Ja 50 zł to wydaję na kwartał na Lotto i mam poczucie wyrzucenia pieniędzy w błoto. A tu proszę, jeden kuponik. :)
  • Odpowiedz
MistrzKowalski
MistrzKowalski
20.02.2026, 18:41:57 via Wykop
  • 67
@misiopysio: dzięki ze się dołożyłeś do mojej wygranej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 29.07.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 18.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking