Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MightLight

MightLight

Dołączył 13 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4131
  • Znaleziska 2383
  • Mikroblog 1748
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 13
s.....d
s.....d
konto usunięte 06.12.2016, 14:44:44
  • 5418
Mam do oddania
#rozdajo
i7
hdd 2t
ssd 250gb
s.....d - Mam do oddania 
#rozdajo
i7
hdd 2t
ssd 250gb

źródło: comment_DrMXJjtzEinlpToREvGtllPWG3z18M4k.jpg

Pobierz
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 06.12.2016, 17:43:51
  • 0
@squad: To ja z chęcią przypoluję na kartę graficzną. Pozdro
  • Odpowiedz
matib1012
matib1012
06.12.2016, 17:04:05
  • 2
Mireczki mam dylemat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Musze wybrać albo zestaw z ssd ale słabsza grafika(http://www.morele.net/inventory/info/YPI61Q/) , albo bez ssd ale lepsza grafika(http://www.morele.net/inventory/info/hT58mm/)
Co wy byście wybrali?
#pcmasterrace #dylemat #zestawkomputerowy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 06.12.2016, 17:15:06
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RarestOfAllPepes
RarestOfAllPepes
01.12.2016, 16:02:57
  • 4
ktoś na reddicie kupił sobie Alien Kit xD
#epapierosy
RarestOfAllPepes - ktoś na reddicie kupił sobie Alien Kit xD
#epapierosy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 01.12.2016, 19:49:45
  • 0
@RarestOfAllPepes: "save me" xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
websterpl1
websterpl1
websterpl1
30.11.2016, 21:23:47
  • 3
Miraski, pomocy, czemu to nie fituje?
Kupiłem płytę Asus H110M-K oraz kość ram 8gb DDR4 Crucial, oznaczenia: CT8G4DFD8213.16FA1 8GB DDR4 - 2133 1.2V DR x8 UDI.

Setki razy wkładałem do portów pamięci SDRAM, DDR1, 2, 3 a na 4 mam zonka :((((

Reszta zdjęć na imgur: http://imgur.com/a/QrZIo
websterpl1 - Miraski, pomocy, czemu to nie fituje? 
Kupiłem płytę Asus H110M-K oraz ...

źródło: comment_cDbO7lMRr0UlZv1ZOzI8ISVcoq6ogVLP.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 30.11.2016, 21:31:45
  • 6
@jack-lumberjack:
MightLight - @jack-lumberjack:

źródło: comment_U6Gywy1XT87J56852Vt7YZcRN4bDpFsX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Z.....e
Z.....e
konto usunięte 30.11.2016, 17:11:05 via Android
  • 2
Mireczki, gdzie tanio zamowic ego Aio? Przez internet bądź na terenie #torun. Będzie to mój pierwszy epapieros, do 0mg.
#epapierosy #epapieros #kiciochpyta
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 30.11.2016, 17:48:01
  • 0
@ZjemCiNoge: Rozumiem, że rzucasz palenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzenia w takim razie!
  • Odpowiedz
siej
siej
30.11.2016, 15:02:55
  • 3
Polecam wszystkim ten super zestaw początkowy xD, ciekawe czy i kiedy komuś to jebnie.
#epapierosy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 30.11.2016, 16:51:53
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MightLight
MightLight 30.11.2016, 17:42:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

753

Jak w Rosji wymusza się haracze

Pokaż treści 18+

Jak w Rosji wymusza się haracze

Za brutalne pobicie przedsiębiorcy sprawcy zostali skazani na 3 lata więzienia

madever
z
liveleak.com
dodany: 29.11.2016, 13:23:34
  • 141
  • #
    rosja
  • #
    wymuszenie
  • #
    pobicie
MightLight
MightLight 30.11.2016, 00:29:41
  • 1
Przynieśli szampana żeby z-----ć mu w głowę. "SZAMPAŃSKA" impreza ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xGogi
xGogi
29.11.2016, 10:01:50
  • 1
Barwniki do liquidów. W necie widziałem gotowe kolorowe liquidy. Jakimi barwnikami mogę bawić samogony?
#epapierosy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 29.11.2016, 10:13:03
  • 0
Barwniki do liquidów


@xGogi: Uważasz że płuca to takie samo szambo jak żołądek?
  • Odpowiedz
DzisiajJestPoniedzialek
DzisiajJestPoniedzialek
29.11.2016, 09:34:06 via Android
  • 1
Problem z grzałka, 6 zwoi na 2.5mm z kanthal d 0,45 daje to 0.67 oma i tak na 21W smak super buch super ale grzałka jeszcze z 2 sekundy po pusczeniu fire się pali i muszę co 3 dni około wymieniać wate bo popalona cała. Gdzie leży problem :p? #epapierosy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 29.11.2016, 09:44:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

821

Introwertyk na imprezie

Introwertyk na imprezie

Introwertycy to taka osobowość co do szczęścia nie potrzebuje nadmiernej rozrywki w postaci imprezowania aby się "naładować". Woli w inny sposób podładować swoje akumulatory.

WuDwaKa
z
vimeo.com
dodany: 22.11.2016, 19:26:12
  • 262
  • #
    introwertycy
  • #
    introwertyzm
  • #
    spokoj
  • #
    psychologia
  • #
    impreza
  • #
    introwersja
MightLight
MightLight 23.11.2016, 17:41:23
  • 0
@Rozpustnik: Nie powiem faktycznie ciekawy ten test i do tego w miarę zgodny z rzeczywistością jeśli chodzi o opis =D
MightLight - @Rozpustnik: Nie powiem faktycznie ciekawy ten test i do tego w miarę zg...

źródło: comment_nM2pQcuxiFx5FSQ34GRykNoJr4BH5sY2.jpg

Pobierz
hoppek
hoppek
19.11.2016, 11:39:47
  • 3
Mam problem z modem elektronicznym. Mianowicie problem polega na tym, że jak chcę zaciągnąć bucha, naciskam przycisk, chcę się inhalować, ale... nie dzieje się nic. Zupełnie tak, jakbym miał wyłączonego boxa. To znaczy naciskam przycisk i tak jakby nie chwytało atomizera. I to się dzieje często. Np. za pierwszym nie pójdzie, za drugim też nie, ale na przykład już za trzecim mogę ściągnąć bucha. No i to jest bardzo losowe, raz zadziała
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 19.11.2016, 11:47:57
  • 0
@hoppek: Dziękujemy - dobrze, że napisałeś co to za BOX i parownik.
Wyczyść piny...
  • Odpowiedz
MightLight
MightLight 19.11.2016, 11:57:02
  • 0
@hoppek: Zakładam w tfie grzałka kupna więc albo to z nią jest problem i pico wariuje albo jest problem z zasilaniem choć wątpię bo Pico to dobry sprzęt. Tak jak wspominałem wyczyść wszystkie piny(box, parownik, grzałka) spirytusem czy co tam masz pod ręką grzałkę wykręć i wkręć na nowo. Zobaczymy, jeśli to nie pomoże będziemy myśleć dalej.
  • Odpowiedz
MightLight
MightLight 19.11.2016, 12:10:16
  • 0
@hoppek: Czyli wszystko wskazuje na zasilanie :O Mam nadzieje, że gwarancję jeszcze masz.
Poczekaj jeszcze na odpowiedź innych aż jestem zdziwiony.
  • Odpowiedz
MightLight
MightLight 19.11.2016, 12:14:30
  • 0
@hoppek: W takim razie nic się nie martw, zdecydowanie to wina boxa. Choć tak jak @Sofa napisała, fajnie by było gdybyś jeszcze spróbował tfa podłączyć pod coś innego bo może to być również uwalony gwint w tfie.
  • Odpowiedz
MightLight
MightLight 19.11.2016, 22:44:03
  • 1
@hoppek: I super, że sprawdziłeś. Gwarancja - nic nie musisz mówić chyba, że by się czepiali wtedy powiedz, że to pin i elo. Odmowy nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
MightLight
MightLight 19.11.2016, 23:01:53
  • 0
@hoppek: Tak trzymać swoją drogą sam mam Pikacza od nowości i złego słowa nie powiem a więc jakaś trefna sztuka musiała się trafić. Powodzenia!
  • Odpowiedz
J.....i
J.....i
konto usunięte 18.11.2016, 04:54:08
  • 1
1. Padł mi właśnie iJust2 (wciskam guzik i zero reakcji, tylko przy trzymaniu przycisku- świeci się dioda, puszczam guzik, nie świeci, trzymam guzik- świeci i tak w kółko). Co sądzicie o przesiadce na iJust S?

2. Jaki smaczek aromatu polecicie? Tak siedzę na edymku i żaden jakoś mi podasować nie może :(

#epapierosy #vaping
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 18.11.2016, 07:29:17
  • 2
@Janek_z_Pakowni: Janek wg. e-dymu one padają jak muchy. Przycisk może i jest wytrzymalszy ale reszta... zresztą niech Ci działa jak najdłużej. Głupio zrobiłeś, że nie wziąłeś pico w zestawie z melo 3 - ta sama firma co ajdżast + nowsza wersja tego samego tanka a oddawanie smaku DUUUUUUUŻO LEPSZE. Zamiast się cofać mogłeś iść naprzód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Adams_GA
Adams_GA
Adams_GA
16.11.2016, 11:38:11
  • 2
352 tysiące złotych kosztowało śledztwo w sprawie #ewatylman ja p------ę wincyj tych psów z Niemiec trzeba było ściągać #poznan
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 16.11.2016, 11:57:13
  • 2
@Adams_GA: Szukają - źle. Nie szukają - też źle. Każdy moment jest dobry żeby ponarzekać, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A.....h
A.....h
konto usunięte 09.11.2016, 21:20:59
  • 12
Nowa buda od Corsaira jest absolutnie piękna, szkoda że taka duża.
(tempered glass everywhere) (ʘ‿ʘ)
ITX fanboy here.
#pcmasterrace #hardware #komputery
A.....h - Nowa buda od Corsaira jest absolutnie piękna, szkoda że taka duża.
(temper...

źródło: comment_iKnCCUoQTjsP4D5BWH2yt7iucL0esYgb.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 09.11.2016, 21:23:31
  • 0
@AmonGoeth: Z tym hartowanym szkłem Corsair to miał jednak zajebisty pomysł (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz

523

Śmierć na jeździe próbnej

Śmierć na jeździe próbnej

Wypadek miał miejsce ok. dwa tygodnie temu, ale ze względu na okoliczności warto go tutaj pokazać. Niestety opis ma więcej niż 300 znaków więc przeniosłem go do znaleziska.

MightLight
z
youtube.com
dodany: 09.11.2016, 09:16:29
  • 261
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
MightLight
MightLight
Autor
09.11.2016, 09:16:52
  • 435
W skrócie, jakiś chłopaczek chciał kupić sobie wymarzone BMW, z kumplem wzięli je na jazdę próbną. Pasażer, widząc szalony styl jazdy niedoszłego kupca, każe się zatrzymać i wypuścić go z auta. Po wykonaniu polecenia, kilkadziesiąt metrów dalej, kierowca zawadza przy wyprzedzaniu VW Passata. Oba auta wpadają na drzewa. Kierowca BMW ginie na miejscu, pasażerka Passata umiera w szpitalu.

Więcej tu:
http://epoznan.pl/news-news-70982-Zderzenie_BMW_i_Volkswagena_nie_zyje_kierowca_BMW
i tu:
http://www.turek.net.pl/policja/20204-kotwasice-pasazerka-passata-zmarla-w-szpitalu-to-druga-ofiara-smiertelna-wtorkow
  • 80
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chozi
chozi
08.11.2016, 14:29:20 via iOS
  • 1
Dołożyć pasty czy zostawić oryginalnie? Intel core i5 6500
#pcmasterrace #komputery #pytanie
chozi - Dołożyć pasty czy zostawić oryginalnie? Intel core i5 6500
#pcmasterrace #kom...

źródło: comment_PGnWMWs0jwDgmhOM7sZMfVjiRGqfOA8b.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightLight
MightLight 08.11.2016, 14:35:44
  • 1
@chozi: Nie wygląda na zaschniętą - zakładaj. A jak będziesz kupował chłodzenie to i paste porządną kupisz. Przy zablokowanym mnożniku box poza kulturą pracy jest ok przy dobrze wentylowanej obudowie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >
  • wale x-loga stąd.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.03.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.07.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking