@maryjuszpitagoras: a to zwykle ruletka, jeden mirek dostał bana 52 lata temu, i oficjalnie nikt go nie wystawił (pole moda która dał bana było puste xD)
Jak Polska wygra z Francją, wybiore jednego Mirka, któremu wyślę mojego starego forda mustanga, ktorego i tak nie uzywam. Z papierami Zielonki nie biora udzialu, losowanie po meczu #rozdajo
Jak Polska wygra z Francją, wylosuję jednego Mirka, któremu wyślę mój stary iphone 14 z pudełkiem i papierami i tak nie używam. Zielonki nie biora udzialu, losowanie po meczu #rozdajo
Zauważyliście, że tylko ajfonowcy czują tak silną potrzeba pochwalenia się telefonem komórkowym, że organizują fake rozdajo? No cóż posiadanie kilka k w portfelu nie kasuje biedy mentalnej
@stayplation: jakiś Mirek ma żonę i dzieci która to niepracuje więc wybudowali dom i ta żona taka zmęczona miała weekend dla siebie i zasnęła w wannie przy lejącej się wodzie i zalała dom
Klasyczny – 24,90 zł; rok temu 17,40 zł; Podwójny – 29,90 zł; rok temu 20,40 zł; Z kurczakiem – 24,90 zł; rok temu 17,40 zł; Z żurawiną – 26,40 zł; rok temu 17,90 zł;
@BetPay najgorsze jest to że jak ktoś narzeka na te ceny to debile wyzywają takich od biedaków bo jak to tak "nie stać cię na kanapkę za 25zl?!" A prawda jest taka że takie podwyżki nie są normalne no ale p0laki będą się jeszcze bardziej podniecać drwalami bo teraz kosztują więcej i się uważają za bogoli jak to jedzą... Wystarczy poczytać tag jak pod wpisami ludzie są wyśmiewani za narzekanie na
Znajoma otworzyła nie tak dawno jadłodajnię w #lodz #bar #obiad Jakby ktoś szukał naprawdę domowego obiadu i to w cenie prawie samych produktów, to wpadajcie tam. Dziewczyna sama ze swoją mamą gotuje wszystko, a do tego rozwozi jedzenie. Jak dla mnie zestaw dnia za 23 zł to naprawdę spoko cena. Trochę jak w 2012 xd W komentarzach wrzucę przykładowe menu, które postuje na fb. Pytałam się
@GoplanaLodz: to jeszcze moja podpowiedź wynikająca z własnych doświadczeń - można im podpowiedzieć wprowadzenie menu rodzinnego - ja się z tym nigdzie do tej pory nie spotkałem. Bo jak policzysz 4x23zł, to już się robi spora kwota za jeden obiad dla rodziców i 2 dzieci. Gdyby taki zestaw był dobrze spasowany składnikowo i cenowo, to myślę, że sporo ludzi by to też doceniło.
Zapraszam do oceny i wykopania godzinnego dokumentu o najbardziej toksycznym twórcy w Polski internecie: https://www.wykop.pl/link/6930373/analiza-dzialalnosci-nitrozyniaka/
#polskiyoutube #polska #youtube #afera
źródło: comment_1670242062EGes8Umsu3LkjqS4BZMuRv.jpg
Pobierz