Mam telefon z #mobilevikings – potrzebuję dodatkowy numer, BEZ dzwonienia, sama możliwość odbierania. Musi być #esim, bo nie mam dwóch slotów na kartę w telefonie.
Gdzie będzie najtańsza opcja?
W MobileVikings nie mają jeszcze esimów, więc muszą wziąć od innego operatora. Czy ja dobrze widzę, że nie ma żadnych prostych/tanich pakietów, że tylko z odbieraniem za powiedzmy dyszkę, tylko wszędzie muszę kupić normalną ofertę 30 zł+?
Gdzie będzie najtańsza opcja?
W MobileVikings nie mają jeszcze esimów, więc muszą wziąć od innego operatora. Czy ja dobrze widzę, że nie ma żadnych prostych/tanich pakietów, że tylko z odbieraniem za powiedzmy dyszkę, tylko wszędzie muszę kupić normalną ofertę 30 zł+?













#wykop #adblock #komputery #oprogramowanie