Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KurierInpost

KurierInpost

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5334
  • Znaleziska 996
  • Mikroblog 4338
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 0
  • Dodane (478)
  • Komentowane (600)
  • Plusowane (3260)
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
17 godz. i 18 min temu
  • 1527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
17 godz. i 18 min temu via Android
  • 203
@czerstwy_swierszcz: Ja bym chętnie przekazał datek na niezależny film o tym.
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
Autor
17 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 351
@darek-jg: nie będziesz miał problemu z nielegalnymi migrantami, jeżeli ich zalegalizujesz, proste ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
czerstwy_swierszcz - @darek-jg: nie będziesz miał problemu z nielegalnymi migrantami,...

źródło: holownia-imigranci

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
przedwczoraj, 11:57:33
  • 223
opowiem wam coś.
wracałam ze sklepu. przede mną małżeństwo z dwójką dzieci w wózkach.
był taki fragment, gdzie trzeba było podnieść wózek.
ojciec podniósł.
matka nie.
dziecko wypadło. xd
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atteint
atteint
przedwczoraj, 11:59:37 via Wykop
  • 337
@baemaj: lubię historie z happy endem. plusik.
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
przedwczoraj, 12:08:12 via iOS
  • 109
@Marek_Tempe: ojciec podniósł i skrzyczał matkę.
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
przedwczoraj, 07:50:55
  • 1589
Mój szef próbował mnie kiedyś przekonać, że mniejsze wynagrodzenie jest dobre bo w razie braku zleceń, firma najpierw zwolni zarabiających więcej.
#pracbaza #cnc #januszebiznesu
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
przedwczoraj, 07:52:48 via Wykop
  • 1385
@k0n0p: czyli szefa wywalają jako pierwszego tak?
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
przedwczoraj, 08:04:10 via Wykop
  • 1866
@cognjac: szef dokłada do interesu
  • Odpowiedz
saviour
saviour
29.05.2026, 20:45:04
  • 183
każda dyskusja z ukraińcami na reddicie/x be like:
#ukraina #rosja #wojna #polska
saviour - każda dyskusja z ukraińcami na reddicie/x be like:
#ukraina #rosja #wojna #...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 224355

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
29.05.2026, 21:55:50 via Wypiek
  • 43
@Zabawkowy Ukraińcy mają jakieś przywileje których nie mają Polacy?
  • Odpowiedz
Zabawkowy
Zabawkowy
29.05.2026, 22:00:28 via Wykop
  • 143
@dqdq1: no a nie? Darmowa służba zdrowia, brak przeglądów w autach, nadal dopłaty za przebywanie bo tego nie odwołali, brak kontroli urzędu skarbowego jeśli chodzi o posiadane środki, w przypadku konfliktu z prawem zmykają do siebie, brak punktów karnych. Jeszcze pewnie by się znalazło trochę.
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4
29.05.2026, 11:08:24
  • 161
Onuce znowu miały rację
#ukraina
cinu4 - Onuce znowu miały rację
#ukraina

źródło: ukry

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
29.05.2026, 11:15:47 via Wykop
  • 541
bardzo lubią ukrow


@Autochton_Mazurski: bardzo lubię ukrow, tych co wytrwale mielą ruska
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
29.05.2026, 11:22:06 via Wykop
  • 445
@Autochton_Mazurski: „Ukrów” i wiadomo że mówi to szczerbaty patus :)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.05.2026, 22:52:03
  • 205
wfyokyga

źródło: temp_file8982915518922184720

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzychuu3
krzychuu3
krzychuu3
28.05.2026, 22:56:54 via Wykop
  • 184

Komentarz usunięty przez moderatora

redorbiter
redorbiter
28.05.2026, 22:59:01 via Wykop
  • 106
@wfyokyga: gdyby to byl zwykly zyrandol, no to cena wahalaby sie od 30 do 200 zlotych. Natomiast to jest rzelandor i w takiej sytuacji mamy do czynienia z obiektem wyjatkowym, wiec i cena tez jest wyjatkowa
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
23.05.2026, 02:39:28
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
23.05.2026, 02:41:28 via iOS
  • 329
@Marek_Tempe: kolejny influencer pokroju friza, który jest dla pustych polaków bez własnego życia
  • Odpowiedz
cebekk
cebekk
23.05.2026, 02:41:32 via Wykop
  • 117
@Marek_Tempe: Nietrudnozorganizowanadziałalnośćprzestępcza ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
21.05.2026, 18:33:13
  • 46
na stronie Politechniki Slaskiej
https://www.polsl.pl/
#przypadkowymurzyn #zydkrecikorba
redorbiter - na stronie Politechniki Slaskiej
https://www.polsl.pl/
#przypadkowymurzy...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
21.05.2026, 18:47:16 via Wykop
  • 26
@redorbiter: #przypadkowyinzynier
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
Autor
21.05.2026, 19:52:17 via Wykop
  • 35
@cyganztorunia: takie kobiety powinny byc golone na lyso, za zdrade ojczyzny
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
20.05.2026, 17:08:52
  • 496
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: alao0Lj2_700w_0

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gnt_1
gnt_1
20.05.2026, 18:40:42 via Android
  • 66
@verq2137: tak samo kacapy i banderowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
20.05.2026, 18:43:07 via Wykop
  • 380

Komentarz usunięty przez moderatora

splinter96
splinter96
20.05.2026, 12:06:22
  • 1115
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: HIviw9lXYAA4DMl

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
20.05.2026, 12:07:41 via Wykop
  • 94
@splinter96: ale śmiechłem xd
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
20.05.2026, 13:37:10 via Wykop
  • 66
@fizzly: 15,7 tys. ludzi razem z Tobą

  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
16.05.2026, 06:14:01
  • 1581
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vort
Vort
16.05.2026, 06:24:54 via Wykop
  • 643
@Hrabiadraczula: ha tfu
Vort - @Hrabiadraczula: ha tfu

źródło: 1000000979

Pobierz
  • Odpowiedz
WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
16.05.2026, 06:53:16 via Android
  • 844
@Vort: do Wietnamskiej to może lepiej nie...
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
13.05.2026, 10:58:03
  • 413
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: att.z7v6bN52ZZvxMgLIUk-LyjbEDFM6t6K99OhoqDdY7FQ

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
13.05.2026, 11:29:31 via Wykop
  • 186
@wybryk_natury: okropna gwara
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
Autor
13.05.2026, 11:46:33 via iOS
  • 112
@fff112: mi się podoba
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
13.05.2026, 09:21:53
  • 1140
#heheszki #humorobrazkowy
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000003835

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonVittorio
DonVittorio
13.05.2026, 09:50:04 via Wykop
  • 152
@Arbuzlele: tego podharcmistrz możdzonek akurat mógłby ustrzelić w dupala
DonVittorio - @Arbuzlele: tego podharcmistrz możdzonek akurat mógłby ustrzelić w dupa...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mietek79
mietek79
13.05.2026, 13:36:33 via Wykop
  • 85
@Arbuzlele:
mietek79 - @Arbuzlele:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Randy_the_Ram
Randy_the_Ram
08.05.2026, 18:18:01
  • 1137
Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w------a wieżę w kosmos. Na regulowanych kółkach, każde hamowalne osobno, do tego mam połówki ramek, tylko muszę dowieźć. Blaty też mam. To jest punkt zwrotny w mojej karierze. Teraz mam rusztowanie, przyjeżdżam na robotę, rozkładam, każdy przechodzeń z uznaniem kiwa głową "ten gość ma rusztowanie, to zawodowiec" Moje własne rusztowanie. Niektóre ramki są brązowe, a niektóre zielone. Rusztowanko

#praca #pracbaza
RandytheRam - Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w----...

źródło: 1000016724

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 08.05.2026, 18:24:28 via Wykop
  • 129
@Randy_the_Ram:
Piękne. Mój tata też miał takie. Chyba nawet sam spawał. Pamiętam jak za gówniaka wspinałem się na budowę piętra domu...
  • Odpowiedz
Dzejbok
Dzejbok
08.05.2026, 19:27:07 via Wykop
  • 1061
@Randy_the_Ram: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzejbok - @RandytheRam: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: rusztowanie

Pobierz
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
05.05.2026, 09:44:04
  • 898
może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piwskiem w tym upale.

Mam nadzieje że dusza tej ministry hennig-kloski trafi po zgonie do butelkomatu i będzie tam siedzieć na wieki wieków amen.

Zaplusuj żeby Bozia zobaczyła.

#kaucja #bekazpo
PozdroMleczny - może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piw...

źródło: 1000019913

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
05.05.2026, 11:05:13 via Android
  • 214
@zukennuken: xD takie komentarze powinny być w bingo.

  • Odpowiedz
t4f9oy55
t4f9oy55
05.05.2026, 11:11:00 via Wykop
  • 240
@PozdroMleczny: Humiliation ritual
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
05.05.2026, 12:24:44
  • 2148
#lekarz100k #lekarz
PrzodownikPracyZaGrosze - #lekarz100k #lekarz

źródło: 17779838572097455390834808666318

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
05.05.2026, 12:36:35 via Wykop
  • 299
@PrzodownikPracyZaGrosze: #luxmedkrecikorba
  • Odpowiedz
BNM2136
BNM2136
05.05.2026, 13:30:04 via Wykop
  • 789
@PrzodownikPracyZaGrosze: za dziesięciominutową wizytę. Z tego 5 minut to wściekle klikanie w klawiaturę
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
04.05.2026, 10:37:09
  • 255
Ale ładnie z-------y 10/10

#samochody #wypadek #hulajnogaelektryczna #motoryzacja
picasssss1 - Ale ładnie z-------y 10/10

#samochody #wypadek #hulajnogaelektryczna #m...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

picasssss1
picasssss1
Autor
04.05.2026, 10:42:03 via Wykop
  • 289
@walokid: laski mózgu nie mają a ty jakiegoś OC wymagasz xd
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
04.05.2026, 11:00:25 via Wykop
  • 207
@picasssss1: one są tak samo ubrane że przy 14FPSach wygląda to jak artefakt obrazu/kompresji xd

hulajnoga oczywiście KUKIRIN

policja d-----e się i stwierdzi że to wtargnięcie czy w----e punkty niewinnemu kierowcy?
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
04.05.2026, 08:52:08
  • 708
Dlaczego Polacy uwielbiają stać w kolejkach? Stać 30 minut, by zjeść loda świderka marnej jakości? Stać 3h w kolejce na morskie oko w majówkę? 1h po pączka w tłusty czwartek? Dlaczego? Po co sobie to robić? Czy to sprawia komuś przyjemność? Staram się to zrozumieć
#polska
kaczoor - Dlaczego Polacy uwielbiają stać w kolejkach? Stać 30 minut, by zjeść loda ś...

źródło: temp_file1984024239293179988

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
04.05.2026, 08:56:44 via Wykop
  • 347
@kaczoor: Lemingi idą za tłumem
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk
04.05.2026, 09:09:23 via Android
  • 739
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
30.04.2026, 10:33:41
  • 444
#gownowpis
okradzione - #gownowpis

źródło: HHEHlqsWcAA_qlJ

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suubterr
suubterr
suubterr
30.04.2026, 10:49:56 via Wykop
  • 54
@okradzione: w c--j mnie to śmieszy. Czemu? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
30.04.2026, 12:39:34 via Wykop
  • 15
@okradzione: Właściwie dlaczego kazali nam wkuwać w szkole na pamięć wiersz "Litwo! Ojczyzno moja!" ? Pamiętam że ostro na to naciskali. Dziwne dziwne


@damianooo8: Raczej inwokację z I księgi Pana Tadeusza.
  • Odpowiedz
olito
olito
29.04.2026, 17:06:44
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
29.04.2026, 17:35:19 via Wykop
  • 11
@olito: oczywiście Ikea sponsoruje
  • Odpowiedz
nad_niemnem
nad_niemnem
nad_niemnem
29.04.2026, 19:04:42 via Wykop
  • 2
@olito: Wolę grillować na działce
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 163
  • Strona 1 z 163
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking