#linux #manjaro
Chciałbym rozwiązać pewien mankament z opóźnieniem wyskakiwania okienek od zwiększania głośności/regulacji podświetlenia ekranu itd.
Za to wszystko odpowiada proces xfce4-notifyd.
Reakcja jest spowolniona i ściszenie dźwięku przyciskami na laptopie trwa czasem więcej niż 5 sekund..
Może tak zmienić mu priorytet na wysoki? Jak to zrobić by przy kolejnym uruchomianiu pozostał przy takim priorytecie?
Chciałbym rozwiązać pewien mankament z opóźnieniem wyskakiwania okienek od zwiększania głośności/regulacji podświetlenia ekranu itd.
Za to wszystko odpowiada proces xfce4-notifyd.
Reakcja jest spowolniona i ściszenie dźwięku przyciskami na laptopie trwa czasem więcej niż 5 sekund..
Może tak zmienić mu priorytet na wysoki? Jak to zrobić by przy kolejnym uruchomianiu pozostał przy takim priorytecie?





źródło: comment_jYBQflTlS6KeKmJlWJB2ombSS17gdAPe.jpg
Pobierzźródło: comment_jR7tRR1NBMDnqdmXogPpYS5MXQyMmRch.jpg
Pobierz