Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kimbo_slice
Kimbo_slice

Kimbo_slice

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33913
  • Znaleziska 3910
  • Mikroblog 30003
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 11
Wykladzina55
Wykladzina55
Wykladzina55
12.06.2026, 18:54:21
  • 2
#przegryw #zakola
mając takie włosy, z kobieca linia wlosow w kształcie odwroconego U chłop robi sobie przeszczep, to musi byc jakies prowo
Wykladzina55 - #przegryw #zakola 
mając takie włosy, z kobieca linia wlosow w kształc...

źródło: IMG_1872

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 12.06.2026, 19:04:37 via Wykop
  • 2
@Wykladzina55: Bez kitu. Chlop ma linie włosów jak od linijki a przeszczep robi.
  • Odpowiedz
Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
12.06.2026, 17:42:05
  • 10
Jeszcze 20 min kołhozu.
#przegryw
MichaelJackson - Jeszcze 20 min kołhozu.
#przegryw

źródło: 8770

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 12.06.2026, 17:49:23 via Wykop
  • 0
@Michael_Jackson_: Czym się zajmujesz w tym kołchozie?
  • Odpowiedz
hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
11.06.2026, 19:46:06
  • 12
czerwiec wieczór, jest k---a chłodno na zewnątrz

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 19:47:44 via Wykop
  • 0
@hbfjhsdgjh: Planeta płonie.
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
11.06.2026, 18:28:09
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 18:33:21 via Wykop
  • 0
@Anonim5: Ale co, uważasz, że taka osoba ma być sama do końca życia i nikt nie ma prawa się nią zainteresować?
  • Odpowiedz
Czosnkov
Czosnkov
11.06.2026, 17:40:37
  • 17
Nie mam co ze sobą zrobić, straciłem zainteresowanie światem. Mam kupione kilka książek ale po przeczytaniu dwóch jakoś mi się odechciało czytać kolejnych. Maks co mogę od siebie dać po pracy to siłownia lub spacer i nauka niemieckiego. Nie mam żadnego sposobu na relaks. Kupiłem nowego gothica to tylko się w-------m bo raz, że pierwsze wrażenia miałem takie, że mi się po prostu nie spodobał, a jak już coś zaczęło klikać to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 17:58:30 via Wykop
  • 1
@Czosnkov: Mam podobnie. Książki przestałem czytać, bo jakoś wolę audiobooki. W ciągu ostatnich kilku lat jedyna gra, która mnie zainteresowała to KCD 1 i 2.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 18:11:31 via Wykop
  • 1
@Czosnkov: Ja od EU się odbiłem. Zagrałem może ze 2 godziny, ale nie znałem mechanik i dałem se spokój.
  • Odpowiedz
DoktorNauk
DoktorNauk
11.06.2026, 17:03:35
  • 42
Zaczynają się dziewiąte z rzędu mistrzostwa w piłkę, które będę oglądał sam w swoim pokoju przed komputerem.

Dokładnie 20 lat temu pierwszy raz świadomie oglądałem mistrzostwa. Pierwszy mecz jaki obejrzałem od początku do końca to mecz Polska - Ekwador 0:2. Tak zrodziła się na porażce moja pasja futbolowa. Wspaniałe to były mistrzostwa 2006 i wspaniałe lato dzieciństwa.

Później Euro 2008, które oglądałem na zielonej szkole z kolegami z klasy.

Po
DoktorNauk - Zaczynają się dziewiąte z rzędu mistrzostwa w piłkę, które będę oglądał ...

źródło: pepmist

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 17:05:16 via Wykop
  • 15
@DoktorNauk: Może i dobrze, że Polska nie gra. Przynajmniej człowiek nie będzie smutny po odpadnięciu z grupy.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 17:21:52 via Wykop
  • 1
@n0spRezydenta: Wyszliśmy, bo mieliśmy trenera, który myśli i gra defensywną piłkę z czwórką obrońców. A nie jak następni idioci z wahadłowymi.
  • Odpowiedz
HuopskiRozum
HuopskiRozum
HuopskiRozum
11.06.2026, 16:34:30
  • 5
Huop po kołchozie poszon na zakupy i do paczkomatu. Nie wiem ile to wszystko razem ważyło, może 5 kg.
Huop wracając do piwnicy myślał, że ducha wyzionie.
Huop przez całą drogę się zastanawiał, jak on mógł robić te spacery po 10-15 km, gdy ważył dobrze ponad 100 kg, gdzie dziś raptem 5 km z dodatkowymi 5 kilogramami na plecach mało Huopa nie zabiło.

Gówniane geny, to gówniane geny... ehhh...

#przegrywpo30tce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 16:54:32 via Wykop
  • 2
@HuopskiRozum: Po prostu się zestarzałeś ;)
  • Odpowiedz
Krzych1921
Krzych1921
Krzych1921
11.06.2026, 15:58:59
  • 6
#przegryw Tak się żyje na tej wsi .. Życie jest bezsensu z takim ryjcem ehh..
Krzych1921 - #przegryw Tak się żyje na tej wsi .. Życie jest bezsensu z takim ryjcem ...

źródło: 1000005118

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 16:07:39 via Wykop
  • 0
@revoolution: Ee trochę się różnią ;)
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
11.06.2026, 03:55:12
  • 21
Byle do 14, w goticzka trzeba pograć se i do lumpa iść po jakie spodnie do kołchozu
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 03:58:39 via Wykop
  • 3
@michal1498: Dobry plan
  • Odpowiedz

2

Total War: Warhammer 40,000 bez szybkiej premiery prawda o skali

Total War: Warhammer 40,000 bez szybkiej premiery prawda o skali

Twórcy ujawniają bolesną prawdę o skali projektu Total War: Warhammer 40,000. Kiedy ruszą zamknięte beta-testy? Sprawdź!

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 09.06.2026, 16:53:38
  • 7
  • #
    totalwar
  • #
    warhammer40k
  • #
    strategia
  • #
    warhammer
  • #
    wh40k
  • #
    w40k
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 09.06.2026, 17:07:21 via Wykop
  • 4
Ja nawet na to nie czekam. Najbardziej mi się marzy Total War w okresie XVI/XVII wiek. Pewnie nigdy się tego nie doczekam.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 10.06.2026, 16:20:35 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: I da się zagrać w tym Warhamerze Rzeczpospolitą, Szwecją czy Imperium Osmańskim? Bo niby trochę grałem w Warhammera 1 i 2, a nie dało się podbić Stambułu Węgrami, czy Londynu Francją ;)
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 10.06.2026, 18:53:05 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: Wiesz, że jest. Grałem na premierze ;)
Mimo to, jest to już dalszy okres. Główną rolę grają już muszkiety i piechota liniowa.
Mi się marzy okres, gdzie istotną rolę odgrywała jeszcze b--ń biała i drzewcowa. Proch był już waznym elementem, ale nie kluczowym. Właśnie taki 16 i 17 wiek.
Poza tym Empire to nieśmieszny żart. Te oblężenia i mapa kampanii, gdzie Francja ma tylko Paryż, a konfederacja Maracka bije
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 10.06.2026, 19:03:28 via Wykop
  • 1
@Uuroboros: No do Warbanda na pewno jakiś mod na ten okres jest, ale w to nigdy nie grałem.
Ogólnie mało już gram, ale w Total Wara nadal, głównie medieval 2 i mod DAC.
Rheinmetall
Rheinmetall
10.06.2026, 17:58:58
  • 3
Nigdy nie byłem na weselu, nikt tym bardziej nie zaprosi
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 10.06.2026, 18:00:57 via Wykop
  • 0
@Rheinmetall: Nie wierzę, że nie miałeś nigdy zaproszenia. Nawet jeżeli nie masz kolegów, to z rodziny na bank ktoś Cię kiedyś zaprosił.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
10.06.2026, 17:48:35
  • 4
Same Dziady tu robią na tej ochronie średnia wieku to jakieś 60 lat.
Szkoda że samemu nie mogę pracować to by była fajna cieciówa a tak z tymi dziadami to mi się nie chce ehhh
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 10.06.2026, 17:51:17 via Wykop
  • 3
@anonanonimowy321: Tobie to nigdy nie dogodzi. Niedawno pisałeś, że czujesz się samotny i nie masz z kim porozmawiać. A teraz, gdy możesz w robocie pogadać z ludźmi, to znów narzekasz.
  • Odpowiedz
Piter1489
Piter1489
10.06.2026, 17:30:22
  • 5
#blackpill #spermiarz #spermiarzalert #natura #przegryw #wannababcie
Piter1489 - #blackpill #spermiarz #spermiarzalert #natura #przegryw #wannababcie

źródło: 1000015488

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 10.06.2026, 17:47:57 via Wykop
  • 9
@Piter1489: Moja sąsiadka od czasu rozwodu, jakieś 10 lat temu, miała już z 15 nowych chłopów. A wygląda gorzej niż ta ze zdjęcia.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 10.06.2026, 16:23:34
  • 2
Ehh, a się człowiek starzeje. Kiedyś 10h w kołchozie to było nic, a teraz jakiś zmęczony i wszystko boli.
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
10.06.2026, 16:29:52 via Wykop
  • 2
@Kimbo_slice: Ja nawet po 8h spania się budzę zmęczony i wszytko boli XD
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
09.06.2026, 18:57:27
  • 17
#przegryw #historia

Bad ending
Mechamaru - #przegryw #historia

Bad ending

źródło: 45645674675

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 09.06.2026, 19:03:40 via Wykop
  • 0
@AgentGRU: Raczej mało prawdopodobne. W starożytności czy średniowieczu kronikarze lubili zmyślać.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 09.06.2026, 19:13:50 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: Ciężko mi w to uwierzyć ;)
Jeszcze gdyby to był taki oszczep olimpijski to tak. Ale to był oszczep bojowy, który na pewno miał grot - a ten raczej zrobił siekę w czaszce.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 09.06.2026, 19:33:49 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: Az tak mi na tym nie zależy - jutro o 6 kołchoz ;)
Gdyby ktoś wbił Ci taki oszczep ze screena w głowę, to chyba byś nie przeżył xD
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 09.06.2026, 19:39:33 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: Kto wie - moze to potomek samego Spartakusa, skoro z Tracji.
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
09.06.2026, 19:09:03
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 09.06.2026, 19:16:42 via Wykop
  • 2
@latajacy_napletek: To pewnie zależy, bo Niemczech jest taki piłkarz: Angelo Stiller
Jemu chyba nos pomaga, bo gra na pomocy, a tam trzeba dużo biegać - więc i dużo powietrza wdychać ;)
  • Odpowiedz
MgrKuciapa
MgrKuciapa
09.06.2026, 18:41:25
  • 5
Moje życie = kariera Fernando Torresa
Podstawówka i gimnazjum(atletico, Liverpool )totalny prime. Koledzy, dość stabilna pozycja w klasowej hierarchii, względny spokój w domu.
Technikum (przejście do Chelsea) zderzenie z mieszczuchami bez duszy, spadek skilla społecznego, coraz większe wycofanie że społeczeństwa.

Jedynie w piłkę w okresie technikum grałem najlepiej w swoim życiu. Jak się wybierało wtedy składy na boisku obok remizy to zawsze najpierw mnie brali. Chyba przełożyłem swoją życiową frustrację na motywację
MgrKuciapa - Moje życie = kariera Fernando Torresa
Podstawówka i gimnazjum(atletico, ...

źródło: fernando-torres-chelsea-sad-1024x683

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 09.06.2026, 18:53:58 via Wykop
  • 3
@MgrKuciapa: Torres mimo, że w Chelsea miał spadek formy to chociaż tam wygrał LM, LE i puchar Anglii. Całkiem nieźle, jak na niewypał ;)
  • Odpowiedz
hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
09.06.2026, 17:51:40
  • 6
poszedł właśnie przelew do bigpharmy

minoxa i peeling do wlosow kupilem

pay once cry once, chociaz w tym przypadku to regularnie kupować musze

jeszcze
hbfjhsdgjh - poszedł właśnie przelew do bigpharmy

minoxa i peeling do wlosow kupilem...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 09.06.2026, 18:06:37 via Wykop
  • 0
@hbfjhsdgjh: Minox bez finasterydu nic Ci nie da
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • Strona 3 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 08.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking