Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kimbo_slice
Kimbo_slice

Kimbo_slice

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33298
  • Znaleziska 3852
  • Mikroblog 29446
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
splinter96
splinter96
31.05.2026, 14:59:36
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 31.05.2026, 15:16:47 via Wykop
  • 0
@splinter96: Nie była zła, ale jest mnóstwo lepszych.
A to nic się u niej nie polepszyło?
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 31.05.2026, 15:23:59 via Wykop
  • 0
@splinter96: Już ponad 2 lata minęły. W sumie gdyby jej się polepszyło to gdzieś by się pojawiła, a tak to cisza.
Ja to miałem bekę, że robili zbiórkę na jej leczenie. A ona zarobiła na bank miliony w ciągu swojej "kariery".
  • Odpowiedz

1775

Clint Eastwood kończy 96 lat

Clint Eastwood kończy 96 lat
111aaa111
z
entertainmentnow.com
dodany: 31.05.2026, 05:34:36
  • 143
  • #
    kino
  • #
    film
  • #
    clinteastwood
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 31.05.2026, 09:31:45 via Wykop
  • -3
@Altar: Ta, bo każdy Amerykanin to biedak, który nie ma z czego żyć i mieszka na chodniku.
Ale macie zryte berety.
akaisterne
akaisterne
30.05.2026, 19:06:54
  • 9
Zazdroszcze temu typowi, co w piatek rano wszedl pod pociag.

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 19:08:03 via Wykop
  • 1
@akaisterne: Przecież sam możesz to zrobić...
  • Odpowiedz
727282771
727282771
30.05.2026, 18:53:41
  • 26
Wypije dwa piwa, pogram w grę komputerową, dodam z 5 wpisów o dupie maryny i pójdę spać

#przegryw
727282771 - Wypije dwa piwa, pogram w grę komputerową, dodam z 5 wpisów o dupie maryn...

źródło: IMG_3899

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 18:56:37 via Wykop
  • 1
@727282771: dobry plan
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
30.05.2026, 16:43:03
  • 37
normictwo jest mam wrażenie od tej wojny jeszcze głupsze niż było, finał ligi mistrzów a ci kibicują na podstawie tego że bramkarz jest z "r0SSji", jak im w telewizji powiedziano.
Jeden k---a temat do porzygu przy każdej okazji.

C--j w mecz - polityka, Ukraina. Takich to tylko od razu na front umierać za polityków, marnują się.

#przegryw
Melancholia_ - normictwo jest mam wrażenie od tej wojny jeszcze głupsze niż było, fin...

źródło: 1000000298

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 16:45:43 via Wykop
  • 17
@Melancholia_: Większość ludzi nie myśli, a kieruje się tylko emocjami.
Tak samo było z tym łatwo gangiem. Najpierw zachwyt, a teraz wszyscy po nim cisną.
A pchanie wszędzie polityki to już w ogóle koszmar.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 17:42:06 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: Zapomniałem dopisać, że cisną go na wykopie ¯\(ツ)/¯
Nie mam żadnych sociali, więc nie wiem jak tam jest. Natomiast na wykopie najpierw był zachwyt a teraz pogrom.
  • Odpowiedz
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
30.05.2026, 16:38:02
  • 8
#mecz #pilkanozna #przegryw

finał ligi mistrzów w sobotę o 18, kto wymyślił taką porę, zero klimatu, dopiero włączyłem xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 16:42:50 via Wykop
  • 1
@Bardzo_Suabe_Rymy: Zrobiło to pod Azję. Więcej widowni.
Mi osobiście bardziej pasuje o tej 18. Gdyby były karne to by się przedłużyło do 23 i bym nie obejrzał.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 16:50:58 via Wykop
  • 1
@Bardzo_Suabe_Rymy: No to prawda. Mi pasuje, bo zje#any po robocie i bym usnął.
Ale niektórzy wolą ten nocny klimat.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
30.05.2026, 15:59:13
  • 8
Taki zestaw chuop będzie zamawiał, szukałem od kilku godzin i na to się zdecydowałem

https://wykop.pl/wpis/86293451/chuop-ma-ostatni-dzien-rehabilitacji-kregoslupa-we - tutaj szczegóły jak ktoś nie w temacie

#przegryw #rehabilitacja #fizjoterapia #zdrowie #fitness #przemyslenia #zakupy #cwiczzwykopem #polskiedomy
@tomwick55 +6
Chuop ma ostatni dzień rehabilitacji kręgosłupa w przyszłym tygodniu we wtorek

Dzisiaj planuję zamówić sobie matę do ćwiczeń, zestaw 3 gum oporowych i uchwyty do pompek. Będę chciał kupić na Allegro. W środę już będzie można działać u siebie

Gumy posłużą mi do ćwiczeń korekcyjnych, do wzmacniania ciała i
więcej
tomwick55 - Taki zestaw chuop będzie zamawiał, szukałem od kilku godzin i na to się z...

źródło: 1000031887

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 16:17:45 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Po co Ci paraletki? Potrafisz planche zrobić?
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 16:31:29 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Wiem do czego służą paraletki ;)
Do robienia pompek dla kobiet i dla chłopa, jeżeli da radę zrobić planche. Myślałem, że jesteś takim koksem, że właśnie potrafisz je robić.
Zawsze to było moje marzenie, ale choćbym ćwiczył 20 lat to bym nie dał rady.
  • Odpowiedz
shox
shox
30.05.2026, 16:20:18
  • 0
#mecz Arsenal 28% posiadania piłki z przewagą jednego gola, przecież to brzmi jak #przegryw na badaniu sprawności plemników xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 30.05.2026, 16:22:24 via Wykop
  • 1
@shox: Kiedyś Celtic wygrał z Barceloną 2-1. Miał 11% posiadania piłki w całym meczu. A w drugiej połowie przy piłce był 47 sekund ;)
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
29.05.2026, 18:47:14
  • 2
Byłam dzisiaj w wojewódzkim. Sporo młodych dziewczyn tak na oko 19-24 lata jest w ciąży albo z bombelkiem w wózku już. To dobrze w sumie, że trendy się odwracają. Może nie wyginiemy.

#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 29.05.2026, 19:02:09 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: Dobrze by było, byś dał nam przykład.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 29.05.2026, 19:08:58 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: To, że mieć nie będziesz to oczywistość. Jednak jeżeli tak bardzo chcesz, by naród "zdechł" to możesz sam to sobie przyspieszyć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 29.05.2026, 19:12:47 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: Muchę w kiblu.
  • Odpowiedz
Czosnkov
Czosnkov
29.05.2026, 18:47:09
  • 11
Jutuba to mi leci chyba z 12h dziennie w tle. #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 29.05.2026, 18:50:18 via Wykop
  • 0
@Czosnkov: Czego ciekawego słuchasz?
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 29.05.2026, 18:55:27 via Wykop
  • 0
@Czosnkov: To ja podobnie, pomijając szkolna, bo odkąd bohaterowie odeszli, to mi się nie chce do tego wracać.
A audiobooki jakieś słuchasz i byś coś polecił?
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 29.05.2026, 19:06:16 via Wykop
  • 1
@Czosnkov: Często mi się gdzieś przewijało, ale nigdy nie włączyłem.
Szkoda, że to nie forma słuchowiska, albo chociaż by Gosztyła to czytał lub Banaszyk.
Nie wiem, czy lubisz wiedźmina - jak coś to wypuścili dzisiaj Rozdroże Kruków w słuchowisku.
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
29.05.2026, 13:51:54
  • 8
Dziś Perła Miodowa piwek królowa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

snorli12 - Dziś Perła Miodowa piwek królowa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

SPOILER

źródło: 10848

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 29.05.2026, 14:10:09 via Wykop
  • 1
@snorli12: Jedyne p--o, które jest dobre w smaku.
  • Odpowiedz
zdechla_ryba_dorzecza_dolnego_Nilu
zdechla_ryba_dorzecza_dolnego_Nilu
28.05.2026, 18:51:57
  • 13
Mój dziadek miał warunki żeby spierdzielić do miasta ale tego nie zrobił bo ojcowizna, mój ojciec miał warunki żeby spierdzielić za granicę ale tego nie zrobił bo ojcowizna, teraz ja zostałem przywiązany do tej budy pośrodku niczego grubym łańcuchem splątanym z mieszanki emocji, ekonomii i tradycji.
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 28.05.2026, 18:54:20 via Wykop
  • 3
@zdechla_ryba_dorzecza_dolnego_Nilu: To się wyłam i wyjedź za granicę. Jeżeli jesteś zdrowy to nic trudnego.
  • Odpowiedz
ff99plpowrot
ff99plpowrot
28.05.2026, 18:04:21
  • 0
#przegryw są tu jakieś huopy po studiach co robią za minimalną w kouhozie ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 28.05.2026, 18:21:31 via Wykop
  • 0
@ff99plpowrot: Ja jezdem
  • Odpowiedz
Janusz_od_kabli
Janusz_od_kabli
27.05.2026, 18:54:57
  • 6
Idę spać bo jutro trzeba do kołchozu wstać na 6 rano eh... Punkt 6 na hali w fabryce, nie inaczej.

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 27.05.2026, 18:58:20 via Wykop
  • 1
@Janusz_od_kabli: Ehh, to samo. Dobrze, że chociaż robota niedaleko, to można o tej 5 wstać.
  • Odpowiedz
Gcxdyidsthhhhds
Gcxdyidsthhhhds
27.05.2026, 18:44:18
  • 5
#przegryw w sumie nie mam ciezkiej roboty w tym zakladzie aktywnosci zawodowej ale szczesliwszy bylem jak pracowalem jako kasjer ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 27.05.2026, 18:47:53 via Wykop
  • 2
@Gcxdyidsthhhhds: Dlaczego jako kasjer było Ci lepiej?
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 27.05.2026, 18:51:27 via Wykop
  • 3
@Gcxdyidsthhhhds: Co Ty gadasz ;)
Ja to bym nie chciał takiej roboty. Chociaż może szybko czas by leciał.
  • Odpowiedz
sneez_33
sneez_33
27.05.2026, 18:38:43
  • 4
W mitomanii i wymyślaniu historii Vander wiedzie prym, ale Geralt z jego opowieściami, które zawsze kończą się tak samo depcze mu po piętach, jeszcze Robson uzupełnia podium i jego julki z biura
Nie wiem czy ktoś jeszcze wierzy w te baity

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 27.05.2026, 18:49:30 via Wykop
  • 0
@na_pierwszej_linii_kas: Kto brał z reddita? Vader?
  • Odpowiedz
Landryna_ze_Slaska
Landryna_ze_Slaska
27.05.2026, 17:01:08
  • 3
Przeglądam oferty samochodów do 20k i na ten moment to kupiłbym lexusa IS bo na droższy samochód nie będzie mnie stać a mam już dość Audi,BMW czy Mercedesów
#przegryw
LandrynazeSlaska - Przeglądam oferty samochodów do 20k i na ten moment to kupiłbym le...

źródło: 1000015666

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 27.05.2026, 17:51:50 via Wykop
  • 2
@Landryna_ze_Slaska: 18,5k za 25 letni samochód? Ło Panie, tych ludzi to już doszczętnie popie#doliło ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Strona 2 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.06.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 08.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia