@Altar: Ta, bo każdy Amerykanin to biedak, który nie ma z czego żyć i mieszka na chodniku.
Ale macie zryte berety.
Ale macie zryte berety.

źródło: 1000000298
Pobierz
źródło: 1000031887
Pobierz
źródło: 1000015666
PobierzRocznica
od 09.06.2025
Komentator
od 08.04.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
A to nic się u niej nie polepszyło?
Ja to miałem bekę, że robili zbiórkę na jej leczenie. A ona zarobiła na bank miliony w ciągu swojej "kariery".