Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KillzoneJ

KillzoneJ

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2241
  • Znaleziska 102
  • Mikroblog 2139
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 18
kociooka
kociooka
04.12.2021, 11:07:15 via iOS
  • 154
#koronawirus #medycyna
„Zwykła grypka”
„Rujnują służbę zdrowia żeby stare baby bez objawów wozić karetkami”
„Po co mam się szczepić jak przejdę to bezobjawowo”

Rzeczywistość:
kociooka - #koronawirus #medycyna 
„Zwykła grypka”
„Rujnują służbę zdrowia żeby stare...

źródło: comment_1638616035kb9VegCaL1gEoBkhiDD7q5.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ 04.12.2021, 16:36:24
  • 0
Kiedy anty-foliarstwo samo zostaje foliarstwem xD
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 16.11.2021, 20:57:42 via Android
  • 0
Coś mi się stało że smakiem i węchem, od 2 dni kompletnie nie rozpoznaje smaków/zapachów, wszystko mi smakuje takim zgniłym jajem, okropny smak czegoś zepsutego, zapach taki sam. Aż odecgciewa mi się jeść, ale pamiętam że kiedyś podczas przeziębień/infekcji dróg oddechowych czułem ten sam smak i zapach tylko w mniejszym stopniu, musi to być covid? Czy niekoniecznie a jeżeli tak to po jakim czasie to minie

#covid19 #koronawirus
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
16.11.2021, 20:59:44 via Android
  • 0
@KillzoneJ dodam że mój główny objaw to mocny katar i zatoki, a z tego co wiem to nie objaw xovida
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
16.11.2021, 21:04:18 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
16.11.2021, 21:06:14 via Android
  • 0
@selectGwiazdkaFromTabelka Nie, ten smak jest taki specyficzny że nie da się go opisać słowami, a wszystko co jem smakuje właśnie tym specyficznym smakiem, więc jakbym zamknął oczy nie miałbym pojęcia co to. Tak jakbym stracił węch i smak ale zamiast czuć niczego to czuje właśnie ten okropny smak/zapach
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
16.11.2021, 21:17:58 via Android
  • 0
@UmbertoDalleMontagne nie
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
16.11.2021, 21:23:04 via Android
  • 0
@chestereeeek To dobrze wiedzieć, ja też testu nie robiłem bo nie mam po co, ogólnie dobrze się czuje ale lubię jeść i trochę mi się gorzej żyje teraz xd Zdrówka
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 14.11.2021, 18:35:10
  • 1
Jeżeli wszystko pachnie mi tak samo, to musi być to koniecznie covid? Pamiętam że podczas przeziębień kiedyś już mi sie tak zdrazało.

#medycyna #zdrowie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
14.11.2021, 18:54:45
  • 0
@KollA: Ja mam zatoki, sporo kataru, więc nos jest zajęty wydzieliną. Ale nie jakoś mega dużo. No i ogolnie to "przeziebienie" zaczelo sie od kataru wlasnie. A z tego co wiem, katar to nie jest objaw covida. Czuje sie jak podczas przeziębienia, ale ten smak i węch jest dziwny, mam posmak w buzi takiego kataru, albo ropy. Ciężko mi określić.
  • Odpowiedz
dsomgi00
dsomgi00
11.11.2021, 22:27:25
  • 3
#tdw #lso
dsomgi00 - #tdw #lso
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ 12.11.2021, 21:21:11
  • 0
@dsomgi00: Razem z konfliktem bo to p------e na starcie, zostaje z wpads bo dobrze wiem co ile jest warte
  • Odpowiedz
werter_do_jercewa
werter_do_jercewa
werter_do_jercewa
12.11.2021, 19:39:21
  • 1
W której kategorii mieści się argument "nie zesraj sie"?
#pytanie #debata
werterdojercewa - W której kategorii mieści się argument "nie zesraj sie"?
#pytanie ...

źródło: comment_163674595068XgIYeYVhjLhorZQOqUkK.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ 12.11.2021, 19:40:27
  • 0
@werter_do_jercewa: Typowa infografika dla sojaków
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 12.11.2021, 19:48:20 via Android
  • 0
@winstonyczerwonesetki Ok.
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 11.11.2021, 16:26:52
  • 0
Gorączka 37.2 kaszel bół głowy i zatoki, warto iść do lekarza czy układ odpornościowy sobie poradzi?

#zdrowie #lekarz #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
11.11.2021, 16:36:02
  • 0
@Szamotowy_Marian: Nie no dobrze sie czuje w miare, tylko musze dzisiaj iść o 22 do kumpla a jutro ide o 9:30 do pracy xD
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
11.11.2021, 16:42:31
  • 0
@krystal_Tri_tapik: Dużo osób jest teraz przeziębionych, może to są zwykłe przeziębienia poprostu
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
11.11.2021, 16:46:10
  • 1
@krystal_Tri_tapik: Póki co nic innego nie biore niż paracetamol, tylko to moge brać biorąc ssri
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
12.11.2021, 19:36:46
  • 0
@Levetiracetam: 38.7 miałem wczoraj w nocy xd
  • Odpowiedz
M-ever
M-ever
11.11.2021, 10:44:50
  • 4
Miałem wykorzystać ten wolny dzień produktywnie. Chciałem coś poćwiczyć, posprzątać pokój i coś ugotować. Niestety obudziłem się z bólem gardła i temperaturą 39 stopni. Mam siłę tylko spać i trochę oglądać memy. Babcia już mi gotuje rosół a ja nie wiem, jak go zjem bo nie mogę przełknąć nawet śliny. Szkoda, bo rosół to moja ulubiona zupa.

#zalesie #mikrokoksy #kiciochchory #zdrowie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ 11.11.2021, 16:29:21
  • 0
@M-ever: Mam podobnie, wszystko było dobrze nagle sie obudziłem i czuje sie fatalnie xD
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 02.11.2021, 16:04:40
  • 3
Da mu ona oddech, da mu droge która nie kończy na rondzie sie, tych samych pętli men

#tdw #lso
KillzoneJ - Da mu ona oddech, da mu droge która nie kończy na rondzie sie, tych samyc...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dsomgi00
dsomgi00
02.11.2021, 17:42:56
  • 4
@KillzoneJ: Kocham to beztroskie życie na starych klipach u Goga. Kręcenie bączków siódemką, jaranie blantów i dupcie.
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 27.10.2021, 22:16:45
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....r
K.....r
konto usunięte 27.10.2021, 22:35:13
  • 6
@KillzoneJ: ehhh
K.....r - @KillzoneJ: ehhh

źródło: comment_1635374106vFyIeRLfQmCVB25RARoQaZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
27.10.2021, 22:37:30
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

KillzoneJ
KillzoneJ 27.10.2021, 15:41:42
  • 1
KillzoneJ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mescuda
Mescuda
26.10.2021, 14:46:24
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ 26.10.2021, 14:46:51
  • 0
@Mescuda: pol litra o 16 chory czlowiek
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 26.10.2021, 14:48:08
  • 0
@michal1498: Masz racje
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 24.10.2021, 00:22:59
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
24.10.2021, 00:30:54
  • 0
Gdzie mógłbym kupić liquid do tego? Słyszałem że smok rpm 40 na start jest spoko.
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
24.10.2021, 21:20:58
  • 0
@Jajoglowiec: Nie wiem czym to sie różni, chce kupić finalnie smok nord 4
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
24.10.2021, 21:27:32
  • 0
@Jajoglowiec: Czyli ten nord 4 jest średni n a początek? Planuje najpierw premix + nikotyna, a potem kupie sobie wszystko i będe robił sam
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 01.10.2021, 12:05:00 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p....._
p....._
konto usunięte 01.10.2021, 12:11:21
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
p....._
p....._
konto usunięte 22.11.2021, 23:40:22
  • 1
@rtp_diov: żeby nie brać z połykiem bo ciężko na brzuszku.
  • Odpowiedz
KillzoneJ
KillzoneJ 20.09.2021, 16:49:40 via Android
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KillzoneJ
KillzoneJ
Autor
20.09.2021, 16:52:11 via Android
  • 0
@KochamRudeKiedyTanczaJakSzalone ja przy wadze 67 po roku trójboju jakoś, ale dasz radę napewno
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Strona 13 z 15
  • >
  • tdw since 2012
  • https://www.youtube.com/channel/UCVx5uHF-KJZ03RKK3vmPTSw

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.10.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking