Wpis z mikrobloga

@KillzoneJ: mi osobiście bardzo podszedł (kupiłem w ciemno po przeczytaniu opinii w Internecie). Ale rzeczywiście nie każdemu może się spodobać, bo jest specyficzny i rzeczywiście, zwłaszcza na początku wyczuć można w nim atrament. Do ryzyka zachęca cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KillzoneJ:

oto ostatnio przetestowane przeze mnie zapachy (między innymi dzięki dekantom zakupionym od Mirków z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)), które mogą Ci się spodobać na obecną porę roku:

- Lalique Encre Noire - mega zapach i ambitna kompozycja, natomiast nie posiada on w ogóle słodkości więc jeżeli wolisz słodkie ulepki to nie polecam. mi akurat odpowiada w 100% ta wytrawność
- Al Haramain Amber Oud Tobacco
@KillzoneJ: nie pakuj się ślepo w Encre Noire. To jest fajny zapach, ale jest chyba najczęściej zwracanym produktem na notino nie bez powodu: 1) raczej na deszczowy dzień niż zimę, 2) prawie nikomu się nie podoba, 3) będziesz uchodził za dziwaka.

Świetnie za to się sprawdzają zapachy: cynamonowe (seria Spicebomb, Bentleye for Men/Intense, Givenchy GO Absolute, Azzaro PH Intense, Wanted by Night ...), waniliowe (Zadig Voltaire This is Him, seria Stronger