Dobry wieczór, robię #rozdajo o wartości prawie 400zl. Do zdobycia jest voucher na podwójny bilet na męskie granie, które odbędzie się w Żywcu 27 sierpnia. Bilety wygrałem ale nie mam możliwości z niego skorzystać w tym czasie, a jeśli Ty masz to zapraszam do udziału.
Zasady:
1. Zielonki wiadomo co.
2. Wrzucasz mema w komentarzu.
3. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej plusów pod swoim komentarzem.
4. Macie czas do jutra (sobota) do #2137
Zasady:
1. Zielonki wiadomo co.
2. Wrzucasz mema w komentarzu.
3. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej plusów pod swoim komentarzem.
4. Macie czas do jutra (sobota) do #2137











Typujemy.
Generalka
1. @WerdenOo - 70p - NIEPOKONANY, JAK
1. Bestia
2. Pecco
3. Martin
4. Zarco
5. Vinales