Wpis z mikrobloga

@Jontek6: Na pewno jest stylowy. Ogólnie jestem zadowolony. Bateria trzyma u mnie 1,5 dnia. Powyłączałem fabryczne aplikacje. Nie korzystam z LTE. Jak nie planujesz LTE to kupuj wersję GPS. Osobiście wprowadziłem kilka zmian w aplikacjach. Jak masz szczegółowe pytania to dawaj, mogę nawet jakieś zdjęcia przesłać czy coś
@sunny-d: Cześć Mireczku, ja mam kilka pytań. Będę wdzięczny, jeśli odpowiesz :)

Jak nie planujesz LTE to kupuj wersję GPS


1. Dlaczego?
2. Czy po samym WiFi jest możliwość komunikacji ze światem? Jakimś messengerem, whatsappem albo czymś innym?

Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arturlukow: bo LTE zżera baterię. Dla mnie za dużo kombinacji z załatwianiem karty esim. Nie podoba mi się ładowanie zegarka dzień w dzień. Prawdę mówiąc to już wisi na tablicy korkowej a jak idę w jakaś trasę pieszo to sobie założę (ostatnio byłem w październiku). Jest klawiatura - można pisać smsy, można pisać na Messengerze. Gdyby bateria trzymała te np 3 dni to by było spoko a tak to...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sunny-d: Bardzo Ci dziękuję za informacje. Szukam właśnie i się zastanawiam. Nie ma chyba na razie równie funkcjonalnego zegarka, który lepiej radziłby sobie z baterią.
@arturlukow: tego akurat nie sprawdzałem. Jednakże w mojej ocenie jest to zegarek bardziej uniwersalny bez nacisku na "dziedzinę", w której się wyróżnia. Na pewno aplikacje mobvoi dla mnie są kiepskie. Proponuję sobie poczytać na temat zegarka żebyś się nie rozczarował. Jeżeli masz oczekiwania w stylu nawigacji, pomiaru itd. to tego zegarka bym nie polecał. Jeżeli wszystko po trochu z naciskiem na możliwość odpisywania na wiadomości, sprawdzania emaila itd. to spoko
@sunny-d: W moim przypadku byłby to mój pierwszy smartwatch. Nie interesuje mnie ciągłe posiadanie funkcji smart, może oprócz pobawienia się przez jakiś czas funkcjami analizy snu czy stresu. Chciałbym mieć zegarek, który na codzień może pokazywać godzinę i datę, ale w razie potrzeby pozwoli mi dotrzeć do celu albo skontaktować się ze światem (niekoniecznie przez LTE, ale np. przez WiFi). No i czasami też do posłuchania muzyki ze Spotify na spacerze