Wpis z mikrobloga

Póki co gram jak lamus, jestem w szoku, że w GT nawet na prostej potrafi szarpnąć nią na boki. Przez 2 godziny czasówki o wiele gorsze niż na padzie jednak jest ogromna frajda jak z każdym okrążeniem bardziej idzie wyczuć samochód i zaczynasz robić coraz lepsze czasy. Gra w F1 to w ogóle miodzio od samego początku, mimo że póki co czasy około 2 sekundy gorsze niż na padzie chociaż grałem tylko próbę czasową w Bahrajnie. Mam nadzieję że z czasem będzie szło coraz lepiej :) #simracing #ps5 #granturismo #f1 #kierownica #konsole #gry #thrustmaster #f122
Pobierz K.....o - Póki co gram jak lamus, jestem w szoku, że w GT nawet na prostej potrafi sz...
źródło: comment_165886811712dP2lOAY0pQxZ8JXQ2ypU.jpg
  • 14
@Kuusamo: Jedyny minus kierownicy, to taki, że trzeba bardziej uczyć się każdego auta, bo bardziej czuć że każde auto jedzie jednak inaczej ¯\(ツ)_/¯
@WujekPapryk: bez asyst i na sekwencyjnej skrzyni biegów( ͡° ͜ʖ ͡°) Automat gównianie zmienia biegi a asysty zbyt spowalniają auto przed zakrętami ¯\
(ツ)_/¯
@Black_Sparrow: Ja mam dość duży bardzo solidny dębowy stół + krzesło takie, że kierownica jest na idealnej wysokości, miałem już wczoraj jechać po jakiś zestaw ale na razie zostawiam jak jest, bo jestem w szoku że jest tak dobrze, ale z sofy by było już gorzej