Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jajor-z-mlekiem

Jajor-z-mlekiem

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 603
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 571
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3

2348

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: wczoraj, 16:47:38
  • 376
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 22 godz. i 20 min temu via Android
  • 1
Ale bym sobie obejrzał film o Mansa Musa, ale takim zagranym przez Matsa Mikkelssena
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 27.04.2026, 17:42:28
  • 1
( ͡° ͜ʖ ͡°) #wosp
Jajor-z-mlekiem - ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wosp

źródło: 1000015374

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 27.04.2026, 16:29:51
  • 0
( ͡° ͜ʖ ͡°) #latwogang
Jajor-z-mlekiem - ( ͡° ͜ʖ ͡°) #latwogang

źródło: 1000015374

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamakrazee-Warboy
Kamakrazee-Warboy
18.04.2026, 13:14:18
  • 7
Awizisie! Daliśmy się zrobiś! Siedzi w USA!
Jakoś wtelepał się do siedziby Running with Scissors i gnioty nagrywa!
Fejmu z nowego Postala, chce się naaa-piś!
#bonzo #patostreamy
Kamakrazee-Warboy - Awizisie! Daliśmy się zrobiś! Siedzi w USA!
Jakoś wtelepał się do...

źródło: 1000016342

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 18.04.2026, 23:48:48 via Android
  • 1
@magister-coachingu: ugułem nie takich się znało co po 15 latach w anglii nie potrafią hindusa spytać gdzie bułki leżą ale to nie moja broszka
  • Odpowiedz
Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
15.04.2026, 20:00:03
  • 1
kiedy zobaczyłeś Pana Rafała z pieniędzmi jak w końcu przelew z Mopsu dotarł

#lombardtrzebnica #mops #lombard
Ksemidesdelos - kiedy zobaczyłeś Pana Rafała z pieniędzmi jak w końcu przelew z Mopsu...

źródło: szok_przelew_dotarl

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 16.04.2026, 16:24:59 via Android
  • 4
Ciekawe jaka zupka była u zakonnic dzisiaj, pewnie nie dobra mogli by coś porządnego ugotować dla dyrektora mopsu
  • Odpowiedz
Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 06.04.2026, 18:35:20
  • 0
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
10.02.2026, 20:07:58
  • 12
Przypomnijmy sobie to jeszcze raz. Elegancko tu tego

#panzlombardu
Mega_Smieszek - Przypomnijmy sobie to jeszcze raz. Elegancko tu tego 

#panzlombardu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 17.03.2026, 20:06:57 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek: tylko sobie luknoł
  • Odpowiedz
Cutmjut
Cutmjut
15.03.2026, 12:48:40
  • 9
Już zapomniał jak słoniki na tiktongu przyjmował #primemma
Cutmjut - Już zapomniał jak słoniki na tiktongu przyjmował #primemma

źródło: 223

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 15.03.2026, 18:32:12 via Android
  • 1
@Cutmjut: mów gość który pokazywał słonika przez mokre majty na niebieskiej platformie xD
  • Odpowiedz
Melinaos
Melinaos
20.02.2026, 09:40:11
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 21.02.2026, 09:13:31 via Android
  • 7
@Melinaos: akat bonusbegece dostał koszule pikarską po bubuniu
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee
07.02.2026, 19:54:41
  • 13
Biseks zalozy kolejny kanal na YT - Ciekawostki Medyczne

Wojtek Gola i jego partnerka Sofi z influncerów stali się ekspertami od medycyny. W programie Rozgotowani na kanale Kuchnia WK mówią o tym, że głodówka zabija komórki rakotwórcze:
Gola: "Przydałaby się czasem taka głodówka, bo głodówka w ogóle jest zdrowa mega, nie?"
Sofi: "Zabija komórki rakotwórcze."
Gola: "Na przykład 3 dni nie jesz czy tam dwa. I one potem zjadają się te niezdrowe komórki."
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 07.02.2026, 21:51:30 via Android
  • 0
@Walter_Whitee: komułki po 3 dniach łobią se loda
  • Odpowiedz
PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
27.01.2026, 19:12:25
  • 1
#primemma jedyny YouTuber którego oglądam regularnie :D akurat miałem sobie coś popracować, ale akurat wyświetliło mi się to najpierw trzeba obejrzeć ;)
PeckhamLondyn - #primemma jedyny YouTuber którego oglądam regularnie :D akurat miałem...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 27.01.2026, 19:21:30 via Android
  • 20
@PeckhamLondyn: haha ale beka 1000 odcinek o ciężkiej miotle
  • Odpowiedz
PrzechodzimyNaCzasZimowy
PrzechodzimyNaCzasZimowy
25.01.2026, 08:22:32
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 25.01.2026, 09:08:02 via Android
  • 0
@venybrak: 13 zł i kanapka z kluchą dla golasa
  • Odpowiedz
GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
23.01.2026, 07:48:14
  • 8
No elo jestem biseksem

#primemma
GenetycznyDominatornik - No elo jestem biseksem 

#primemma

źródło: image_picker_CFF0D076-467C-438F-9DFF-D3819C08BC0F-33832-00005A951E937BA7

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 23.01.2026, 13:07:32 via Android
  • 0
@GenetycznyDominatornik: tomb rajder dla zmyłki
  • Odpowiedz
dam115
dam115
23.01.2026, 10:56:22
  • 3
Ale dzik, easy win

#primemma
dam115 - Ale dzik, easy win 

#primemma

źródło: 1000016220

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 23.01.2026, 13:04:33 via Android
  • 0
@dam115: dadzą mu kutoludka z lombardu na podbicie statów
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
19.01.2026, 23:54:32
  • 18
Szkoda że tego Rado nie dali do Prime, niech ten Karabin s-------a XD
Już na starcie że on nie będzie się ośmieszał, nie będzie sobie psuł opinii. To niech siedzi sobie w Fame a Rado dawać do Prime.
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 20.01.2026, 07:34:18 via Android
  • 1
@MrBeast: rado idealny wojownik do prajma talerzyk do roboty
  • Odpowiedz
Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 12.01.2026, 08:22:26
  • 0
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login0654
login0654
06.01.2026, 23:23:20
  • 2
#panzlombardu
Ten jak zwykle spłakał się.
login0654 - #panzlombardu
Ten jak zwykle spłakał się.

źródło: 1000099464

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 08.01.2026, 18:08:31 via Android
  • 2
@Myszo: najlepsi są ci którzy na " na alegro są wystawiane po 120 zł" już widzą przed oczami kasiore a tu się okazuje że jednak max 40 zł zrobi xD
  • Odpowiedz
kr4wy
kr4wy
08.01.2026, 17:51:39
  • 5
podniecacie sie jakimś prime, na kanał fame wjechał nagrany program z izu ugonoh!
40 minut kontentu, bo takie emocje, ze mozna dwa razy obejrzeć i się nie nudzi.
#primemma
kr4wy - podniecacie sie jakimś prime, na kanał fame wjechał nagrany program z izu ugo...

źródło: CnP_08012026_185136

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 08.01.2026, 18:05:50 via Android
  • 0
@kr4wy: makumba ska
  • Odpowiedz
Bialy7665
Bialy7665
07.01.2026, 16:02:49
  • 17
#primemma Tymi osobnikami nawet Kaniowski nie wzbudziłby zainteresowania. Ciekawe jak spisze sie Hubercik i Rimmingowy Maciej
Bialy7665 - #primemma Tymi osobnikami nawet Kaniowski nie wzbudziłby zainteresowania....

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 07.01.2026, 17:40:18 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AudreyHorne51
AudreyHorne51
07.01.2026, 17:07:09
  • 49
#primemma Zwracam się z Wielką prośbą do Pana Prokuratora o uchylenie mi Aresztu śledczego lub zastosowanie innego środka zapobiegawczego, gdyż Panie Prokuratorze powiedziałem całą prawdę i naprawdę bardzo żałuje tego co zrobiłem. Obiecuje, że nigdy więcej nie zrobię nic złego i głupiego, zrozumiałem wiele rzeczy. Panie Prokuratorze nie daje rady już wytrzymać w tym miejscu psychicznie...pierwszy raz siedzę w więzieniu... nigdy wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że tu jest tak
AudreyHorne51 - #primemma Zwracam się z Wielką prośbą do Pana Prokuratora o uchylenie...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jajor-z-mlekiem
Jajor-z-mlekiem 07.01.2026, 17:38:18 via Android
  • 14
@AudreyHorne51: w serialu nie było haremu to i denisa nie potrzebowali
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking