Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IHaveThePower

IHaveThePower

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27747
  • Znaleziska 7243
  • Mikroblog 20504
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 56
  • Dodane (72)
  • Komentowane (981)
  • Plusowane (19451)
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
14 godz. i 19 min temu
  • 253
Niech ktoś zrobi zautomatyzowany tracker spółek polecanych przez pomarańczowego. Wczoraj przegapiłem della, bo już raz go polecał i myślałem, że to stara wypowiedź. Od załapania się pompę z micronem dzięki trumpowi kupuję już wszystko, co poleca XD

@edit: lista spółek giełdowych, w których zarządzie siedzi jego rodzina to też dobry sposób po tym, co się stało w Unusual machines

#gielda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
14 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 44
@Agrestowa_owca: uuu, taktyk
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
14 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 138
@Agrestowa_owca: to co ta ekipa wyprawia z giełda...
a Nancy sie czepiali

gowno im i tak zrobia

PS a drugiej strony trampek to żaden inwestor.
pakuje się w amerykańska spółkę, a potem wystarczy rzuci jedno zdanie po 3 miesiące..
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
22.05.2026, 23:04:05
  • 7
Przed zbliżającym się meczem warto przypomnieć hajlajty ostatniego
Myślę, że razem z retwittami wyświetlenia to jakieś 50 milionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
23.05.2026, 04:21:00
  • 16
Wychodzi brak ławki Spurs. A był gracz co by dał z wątroby, podostrzyl, pograł na rozegraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nba
Demon_Cleaner - Wychodzi brak ławki Spurs. A był gracz co by dał z wątroby, podostrzy...

źródło: 1000038190

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
Autor
23.05.2026, 05:39:44 via Android
  • 5
@nnbart: nie zauważyłbys sarkazmu nawet jakby cie kopnął w dupę
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
23.05.2026, 06:19:32 via Wykop
  • 2
@Demon_Cleaner: ojtam
  • Odpowiedz
Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
20.05.2026, 04:29:20
  • 10
Znów to zrobił! Kolejny doskonały występ w play-off najlepszego ofensywnego gracza w historii tej ligi. Tym razem elitarne 31% z pola i 12% zza łuku. Dodatkowo 2 straty na każdą asystę. GOAT( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nba
Demon_Cleaner - Znów to zrobił! Kolejny doskonały występ w play-off najlepszego ofens...

źródło: 1000038100

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
Autor
20.05.2026, 08:40:56 via Android
  • 2
@BogdanBonerEgzorcysta: Knicks to widzą, targetuja go w obronie za każdym razem, a Brunson dziś sie nad nim znęcał. Szkoda dzisiaj bo jakby Cavs to wzięli to seria byłaby ciekawsza
  • Odpowiedz
BogdanBonerEgzorcysta
BogdanBonerEgzorcysta
20.05.2026, 09:12:58 via Android
  • 1
@Demon_Cleaner: teraz to albo sweep albo 4:1, muszę być realistyczny xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
18.05.2026, 08:13:35
  • 262
#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #trump #usa

PiS chciał wydać 1mld dolarów naszych podatków na radę Pomarańczowej Mordy, żeby tylko w niej zaistnieć XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
18.05.2026, 08:15:39 via Android
  • 128
@Kempes: jestem w stanie uwierzyć, że Czysio pisowski zrobi materiał na którym tłumaczy Mariuszom, dlaczego Błaszczak ma rację.
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
18.05.2026, 08:19:02 via Wypiek
  • 74
@Kempes jak to nie jest ruska agentura rozwalająca Europę Środkową (Putin bije brawo, wiadomo, Trump bije brawo - bo 1 mld $ na koncie fundacji rodzinnej i słaba Europa), to nie wiem, co to jest.
  • Odpowiedz
Ricochet
Ricochet
18.05.2026, 10:45:17
  • 635
Pisiory to odklejeńcy. Zdjęcie wygenerowane przez AI, historyjka wyjęta z palca, a w komentarzach klaszczą uszami. Starszemu pokoleniu pasowałoby odebrać dostęp do neta

#pis #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #po #grazynacore
Ricochet - Pisiory to odklejeńcy. Zdjęcie wygenerowane przez AI, historyjka wyjęta z ...

źródło: 1000010819

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ricochet
Ricochet
Autor
18.05.2026, 10:51:28 via Android
  • 151
@CebulowyKrul: aleś mi powiedział wiesz (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
18.05.2026, 10:58:01 via Wykop
  • 192
@Ricochet: https://www.youtube.com/watch?v=Q9O3tc21cU0
Te akcje przypominają mi ten spot Dudy, tylko u Dudy był jeden taki spot a z Nawrockiego codziennie robi się "ojca narodu".
Z "wodza" który nie wyrósł samodzielnie tylko zaistniał dlatego że Jarek go wyciągnął z kapelusza
MatemXVI - @Ricochet: https://www.youtube.com/watch?v=Q9O3tc21cU0
Te akcje przypomina...
  • Odpowiedz
szychun
szychun
18.05.2026, 08:30:10
  • 374
#polityka #bekazpisu #kanalzero im bardziej Krzysiek nie zajmuje się grillowaniem tym gorzej dla faktów
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero im bardziej Krzysiek nie zajmuje się grillo...

źródło: 1000018601

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
18.05.2026, 08:32:57 via Android
  • 199
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
18.05.2026, 08:47:06 via Wykop
  • 86
@Turin89: @szychun czuć że pali im się pod dupą dlatego lecą coraz głupsze spiny
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
18.05.2026, 09:01:09
  • 411
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
Rzecznik PiSu to już nawet przestał udawać bezstronność i udostępnia pisowskie manipulacje jak leci.

PiSowska manipulacja:

"Żłobek to nie jest miejsce, w którym zostawia się dziecko, jak się idzie do pracy.”
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
Rzecznik PiSu to ju...

źródło: obraz_2026-05-18_105544124

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
18.05.2026, 09:05:47 via Wykop
  • 327
@Krs90: sobotnia obrona sakiewicza to za mało, musiała być dokładka.
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
18.05.2026, 09:56:27 via Wykop
  • 115
@Krs90: nie pisz nic brzydkiego na Szanownego Pana Redaktora, z Bujną Fryzura Nastolatka, Krzysztofa Stanowskiego bo Szanowana Moderacja zaraz Ci usunie wpis.
  • Odpowiedz
g455
g455
18.05.2026, 07:48:50
  • 496
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka #heheszki
g455 - #bekazprawakow #bekazpisu #polityka #heheszki

źródło: 7424

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
18.05.2026, 08:00:45 via Android
  • 437
@g455: a to co? Dwa geje nie zostały wpuszczone do urzędu stanu cywilnego, gdzie chciały zawrzec związek małzeński?
  • Odpowiedz
haabero
haabero
18.05.2026, 08:14:21 via Wykop
  • 365
@g455: obok jest normalne wejście XD
haabero - @g455: obok jest normalne wejście XD

źródło: IMG_0286

Pobierz
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
18.05.2026, 02:16:24
  • 429
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: PL hitler

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosemary22
rosemary22
rosemary22
18.05.2026, 06:20:40 via Wykop
  • 28
@verq2137: ale taguj #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
  • Odpowiedz
Original_000001
Original_000001
Original_000001
18.05.2026, 12:30:03 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Dominik_sspam
Dominik_sspam
Dominik_sspam
18.05.2026, 07:18:39
  • 1180
Poniedziałek! Zaplusuj unikatowy młyn złotny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1'000'000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
Dominik_sspam - Poniedziałek! Zaplusuj unikatowy młyn złotny, a w nadchodzącym tygodn...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
18.05.2026, 08:10:29 via Wykop
  • 38
@Dominik_sspam: Prosto z krainy miodem płynącej.
  • Odpowiedz
DiegooS
DiegooS
18.05.2026, 08:55:16 via Android
  • 57
@Dominik_sspam: Działa, dzięki za przelew . Do zobaczenia za tydzień.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
18.05.2026, 01:36:50
  • 444
Zdrajca
wfyokyga - Zdrajca

źródło: temp_file6134584765418647851

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
18.05.2026, 01:39:22 via Wykop
  • 291
@wfyokyga: jak się wściek xdddd
  • Odpowiedz
neerg_ylno
neerg_ylno
18.05.2026, 02:00:59 via Android
  • 182
@wfyokyga: ludzie to chuje. Jakby Łajka żyła to by potwierdziła
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.05.2026, 07:27:29
  • 1335
xDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #trump
splinter96 - xDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #trump

źródło: 1000027853

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

varres
varres
18.05.2026, 07:36:57 via Wykop
  • 1238
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
18.05.2026, 07:46:41 via Android
  • 404
@splinter96: Błaszczak lubi wchodzić w trupy?
  • Odpowiedz
szychun
szychun
16.05.2026, 13:36:57
  • 532
#polityka #bekazpisu #usa nie ma sensu dbać o rozwój wlasnego przemysłu zbrojeniowego, nie ma sensu umacniać relacje poza NATO. Mamy w końcu prezydenta-przyjaciela Trumpa, opozycję MAGA i spełniamy oczekiwania USA ¯\(ツ)/¯
szychun - #polityka #bekazpisu #usa nie ma sensu dbać o rozwój wlasnego przemysłu zbr...

źródło: 1000018539

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyTroll
CzarnyTroll
16.05.2026, 13:40:57 via Wykop
  • 276
@szychun: Tylko współczuć tym wszystkim ludziom którzy liczą że jak wystarczająco się postaramy to nas USA nie oleje w p---u. Oni mają nas w dupie, jak sami nie zadbamy o własny tyłek to nie zrobi nikt tego za nas i taka jest brutalna prawda ¯\(ツ)/¯ Amerykańskie społeczeństwo nie będzie chciało umierać za jakieś zadupie ( większość nawet nie wie gdzie Polska leży )
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
16.05.2026, 13:55:39 via Wykop
  • 321
@szychun: Snussolini jak coś załatwi to nie ma uja we wsi
jaroty - @szychun: Snussolini jak coś załatwi to nie ma uja we wsi

źródło: xdd

Pobierz
  • Odpowiedz
derek25
derek25
14.05.2026, 05:51:25
  • 606
Wziąłem dzisiaj na tapet aktywność poselską posła Sławomira Mentzena na stronie sejmowej. W porównaniu do posła Berkowicza praca była znacznie prostsza bo tych aktywności nie ma za dużo. Krótkie podsumowanie jego działalności:

- Udział w głosowaniach: 63.85%, jest to dół tabeli, zajmuje on 449 miejsce na 460 posłów
- Ilość interpelacji - 33, średnia liczba interpelacji „którym nadano bieg” w obecnej kadencji sejmu na jednego posła wynosi około 61–62 interpelacje na posła
derek25 - Wziąłem dzisiaj na tapet aktywność poselską posła Sławomira Mentzena na str...

źródło: 241

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
14.05.2026, 06:18:41 via Wykop
  • 551
@derek25: czyli klasyczny konfederuski konserwatywny nierób jak Korwin czy Berkowicz.
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
14.05.2026, 06:36:58 via Wykop
  • 411
@derek25: oni nie mają czasu na pracę, są zajęci kręceniem filmików na tiktoczka dla mariuszków i hejtowaniem Ukraińców na x.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
13.05.2026, 20:10:32
  • 330
Armia USA odwołuje wysłanie czterech tysięcy żołnierzy do Polski. Chodzi o żołnierzy 1 Dywizji Kawalerii. Przedstawiciel armii USA potwierdził tę decyzję w środę, ale nie podał szczegółów.


JAK TAM PISOWCZYCY? BYLE NIE CZASKOSKI? BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ POLAKÓW?

WSZYSCY RAZEM BA-TYR NAWROCKI... PREZYDENTEM POLSKI

Grzesiok - >Armia USA odwołuje wysłanie czterech tysięcy żołnierzy do Polski. Chodzi ...

źródło: 2d88ec7d-7e04-495c-851b-e2e549cd6c49

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
Autor
13.05.2026, 20:11:26 via Wykop
  • 126
Czujecie już to bezpieczeństwo?
Grzesiok - Czujecie już to bezpieczeństwo?

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
Parker_
Parker_
13.05.2026, 21:28:22 via Wypiek
  • 70
Na prawicy same impotenty, z nowruskim na czele.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
13.05.2026, 20:32:07
  • 664
Dwóch chłopców w wieku 9 i 10 lat z Grodziska Wielkopolskiego porysowało kamykami i scyzorykiem około 40 samochodów zaparkowanych przed lokalem, gdzie odbywały się przyjęcia komunijne. Skala zniszczeń była na tyle duża, że na miejsce wezwano techników kryminalistyki.

Straty oszacowano wstępnie na od 30 do 80 tys. zł. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.
Rodzice apelują do władz gminy o pokrycie strat "to nadzwyczajna sytuacja".
#kryminalne #poznan #dzieci
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonVittorio
DonVittorio
13.05.2026, 20:35:07 via Wykop
  • 789
@thorgoth: coś czuję, że gówniaki do 18 będą żywione wyłącznie żwirem z pobliskiej budowy i wodą z kałuży xD
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
13.05.2026, 20:40:12 via Wykop
  • 885
Rodzice apelują do władz gminy o pokrycie strat


@thorgoth: xxxxxxxxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mają ubezpieczenie chałupy, mają OC w życiu prywatnym to niech BULĄ za gówniaki
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.05.2026, 19:25:40
  • 250
#polityka #bekazpisu niestety brakuje w tym rządzie takich osób jak Pan Pułkownik :( to az się prosiło o akcję by nagle PRZYPADKOWY węgierski kierowca ubera zgubił trasę na lotnisko. Albo zeby Zbyszek miał takie nieszczęście, że od kawy wypitej na lotnisku dostałby sraczki i by się spóźnił na samolot.
szychun - #polityka #bekazpisu niestety brakuje w tym rządzie takich osób jak Pan Puł...

źródło: 1000018369

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quardoz
Quardoz
10.05.2026, 19:27:30 via Wykop
  • 47
@szychun: Nie wiem czemu go popchnęli to Europy, tu nawet jako minister w MSWIA by lepiej działał.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
Autor
10.05.2026, 19:30:45 via Wypiek
  • 137
@Quardoz myślę, że sam chciał. A puścili go w ramach nagrody za odbicie TVP.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 973
  • Strona 1 z 973
  • >
  • Wroc aw

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.07.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking