Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
manifoldboosted

manifoldboosted

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 216
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 215
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
manifoldboosted
manifoldboosted przedwczoraj, 23:51:28
  • 4
Muszę się do czegoś przyznać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak naprawdę jestem fanem Lewisa Hamiltona. Szanuję przy tym Rosberga, dał Lewisowi dużo nauki i nic mnie tak nie cieszyło jak sezony 2017 i 18 gdzie Hamilton z wyciągniętymi wnioskami zrobił z Vettela papkę a Ferrari przy nim i Toto wyglądało jak dzieci z przedszkola specjalnego. Niemcy 2018 to mój jedyny krzyk z czystej radości w historii oglądania tego
manifoldboosted - Muszę się do czegoś przyznać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak naprawdę jestem fanem ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
przedwczoraj, 23:57:39 via Wykop
  • 16
@manifoldboosted: Cóż, powiem tak - Lewis nie jest tak słaby jak niektórzy twierdzą, ale nie jest też tak mocny jak to niektórzy twierdzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
wczoraj, 05:01:51 via Wykop
  • 6
@OliviaBearwoman: +10
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted przedwczoraj, 19:03:40
  • 1
Kto jest lepszym kierowcą?
#f1

Kto lepszy?

  • Lando Norris 43.8% (28)
  • Charles Leclerc 56.3% (36)

Oddanych głosów: 64

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
przedwczoraj, 19:25:05 via Wykop
  • 0
@ppiasq: sama racja. Jak narazie tylko 30% dla lando przeraża ale zobaczymy
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted przedwczoraj, 12:02:56
  • 13
Imagine być tak overrated że jeszcze nie tak dawno sporo ludzi stawiało cię obok Maxa jako najlepszych kierowców na gridzie. Tymczasem sam Verstappen ma więcej zwycięstw pod rząd niż Leclerc przez całą swoją 9 sezonową karierę XD i Najlepsze, Ma 2 takie serie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gość dosłownie 2 razy wygrał więcej wyścigów pod rząd niż klekle w całej swojej karierze a i tak psychofanatycy miern0ty stawiają
manifoldboosted - Imagine być tak overrated że jeszcze nie tak dawno sporo ludzi staw...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom
przedwczoraj, 12:19:50 via Wykop
  • 9
@manifoldboosted: wciaz lepszy niz mistrz swiata russel
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
przedwczoraj, 15:51:58 via Wykop
  • 3
@manifoldboosted: Gościu częściej wygrał jak Leclerc startował z Pole Position niż sam Oskarek XD
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
21.06.2026, 10:20:14
  • 5
#f1 hot take
Kubica nie miałby szans na mistrzostwo w Ferrari, biorąc pod uwagę to że to Ferrari
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 21.06.2026, 10:24:27 via Wykop
  • 2
@dodi-lukebakio: 100% racja. Biorąc pod uwagę fakt że Alonso nie dał rady mając cały zespół pod sobą to Kubica albo byłby jego psem albo zabieraliby sobie nawzajem punkty, tym bardziej nie wygrywając WDC
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 21.06.2026, 10:08:21
  • 2
Moje aktualne TOP 10 kierowców po GP Barcelony:
1. Verstappen
2. Hamilton
3. Antonelli/Lando - bardzo trudny wybór, Kimi chyba lepszy sufit ale poczekajmy
4. -
5. Russell
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
21.06.2026, 10:12:56 via Wykop
  • 0
@ruut: polecam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 19.06.2026, 13:14:21
  • 5
wy lubicie wszystko co ma cipe i jest w #f1 więc pomyślałem że wrzuce coś dla plusów. jak to nie będzie mieć nawet 1 plusa to usuwam konto. jak będzie mieć 2 plusy to w tym tygodniu robie poważną analizę całej kariery miernoty monakijskiej
manifoldboosted - wy lubicie wszystko co ma cipe i jest w #f1 więc pomyślałem że wrzu...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
19.06.2026, 13:16:12 via Wykop
  • 8
jak to nie będzie mieć nawet 1 plusa to usuwam konto. jak będzie mieć 2 plusy to w tym tygodniu robie poważną analizę całej kariery miernoty monakijskiej


@manifoldboosted:
LogistykzCadillaca - >jak to nie będzie mieć nawet 1 plusa to usuwam konto. jak będzi...

źródło: Two-Buttons-meme-1g8my4

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
19.06.2026, 13:17:06 via Wykop
  • 5
@manifoldboosted: wanna babcie k---a?

  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
18.06.2026, 20:22:04
  • 7
przegrywy będą się ekscytować tym czy jakiś emeryt wygrywa ze swoim kolegą z zespołu. XDD czy wy ludzie nie macie co robić? Jakieś wysrywy postujecie bo jeden czy drugi kierowca ma inną cyferkę obok napisu punkty?
Beka z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #f1sram
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 18.06.2026, 22:20:17 via Wykop
  • 3
@helvetica: kocham ten tag xD
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 19.06.2026, 11:28:58 via Wykop
  • 0
@helvetica: ale marnym trollingiem to tego nie nazywaj stary, już drugi raz idziesz w moje ślady ( ͡° ͜ʖ ͡°) #codziennytotowolff #pdk
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 19.06.2026, 13:03:40 via Wykop
  • 0
@helvetica: o kurczę a to nie wiedziałem że aż tak zabolało, to sorry ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem że po prostu masz bękę a ty tutaj z jakimś "ogień zwalczaj ogniem" wyskakujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 18.06.2026, 18:22:13
  • 4
przegrywy będą się ekscytować tym czy ktoś sztucznie nabija obserwujących na tagu. XDD czy wy ludzie nie macie co robić? Jakieś bojkoty odwalacie bo macie inną cyferkę obok napisu obserwuj?
Beka z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
18.06.2026, 18:32:17 via Wykop
  • 0
@ppiasq: nie musiałeś sie przyznawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
18.06.2026, 19:36:59 via Wykop
  • 1
@Hadolf_Itler: dobra, uspokoiłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
18.06.2026, 19:37:28 via Wykop
  • 3
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: nie mam problemu, po prostu cisnę z was bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
18.06.2026, 20:11:15 via Wykop
  • 0
@lubie_wachac_stopy_siostrze997:

@MrRedz to rób lepszy kontent


I kto to mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I żeby cie tam zaraz znowu nie odcięło, to nie atak ani przytyk, takie wpisy jak twoje budują ten tag ale akurat ja + z tego co widziałem redz od czasu do czasu wrzucamy coś bardziej merytorycznego więc pouczenie wydaje mi się być nie na miejscu ( ͡° ͜ʖ
manifoldboosted - @lubiewachacstopy_siostrze997: 
@MrRedz to rób lepszy kontent

I kt...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
19.06.2026, 11:26:51 via Wykop
  • 1
@Hadolf_Itler: no to masz tag #f1spam albo ten sram czy coś od tego, po c--j tagujecie to wszystko na #f1
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 17.06.2026, 20:16:47
  • 2
Fani p0kraki na reddicie i w socialach to jakieś kompletne odloty. Pamiętacie jak po jednej kraksie Lando w Kwalifikacjach w Jeddah 2025 wszyscy gadali o "bottle", albo "stoppable on his day", a teraz Leclerc nie dostaje nawet 10% takiego hejtu i ciągle ma ciepłe wsparcie w komentarzach i serduszka ze smuteczkami xD Albo jaki hejt był na Oscara gdy ten zaczął o---------ć w końcówce sezonu? Russell na podium dostaje więcej hejtu niż
manifoldboosted - Fani p0kraki na reddicie i w socialach to jakieś kompletne odloty. ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44
18.06.2026, 06:32:43 via Wykop
  • 0
@manifoldboosted: Klekle jest spoko ziomeczkiem i ma zajebisty racecraft a spadek formy to normalna rzecz
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
16.06.2026, 15:48:52
  • 19
O Leclercu teraz trochę mniej beki, ale więcej gorzkich i cierpkich słów:

Problem z Charlesem Leclerciem jest znacznie głębszy i bardziej złożony niż wielu mogłoby zakładać. Ostatnia seria słabych wyścigów to nie tylko wypadek przy pracy, ale brutalne przypomnienie o strukturalnej, wieloletniej bolączce Monakijczyka.

Leclerc nie umie być kierowcą numer 1 - tym, który bierze odpowiedzialność za cały zespół i w kluczowych momentach dowozi wynik, zamiast go psuć. Za to regularnie wygląda na zawodnika,
MrRedz - O Leclercu teraz trochę mniej beki, ale więcej gorzkich i cierpkich słów:

P...

źródło: 1000040323

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 16.06.2026, 17:46:10 via Wykop
  • 5
@Berciknieslazak: podawanie pojedynczych przebłysków jako przykład w tym wypadku nie ma sensu. Co z tego że klekle w taczce miał jedno PP i był przed lewisem skoro to lewis wygrał pierwszy wyścig, ma 40pkt przewagi, a Leclerc gdy ma auto w końcu pozwalające na walkę to wraca do dołka swojej formy rodem z 2022? To lewis znalazł rozwiązanie na problemy z hamulcami, to lewis ustawił do pionu ludzi w okół
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 15.06.2026, 18:46:41
  • 16
Bawi mnie fakt jak fanatycy miernoty twierdzą że Leclerc ma pecha xD
A wiecie co jest najśmieszniejsze? awaria p0kraki w wyścigu to jego wina ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jego.

Bo kto się r------ł w Q3 i kogo ledwo poskładali na wyścig?? Jaka część padła w wyścigu i co było wymieniane po kraksie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz ktoś przyjdzie i będzie p-------ł że wina ferrari bo źle naprawili. Po takim dzwonie
manifoldboosted - Bawi mnie fakt jak fanatycy miernoty twierdzą że Leclerc ma pecha x...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
15.06.2026, 20:33:44 via Wykop
  • 2
@TenRok: pokonanie schodzącego ze sceny Vettela to chyba największe osiągnięcie w karierze Leclerca. To po tym narodziły się debaty i opinie właśnie w stylu

na torze to do tej pory chyba jedynie Verstappen pokazał wyższe umiejętności


Ja to doskonale rozumiem ale problem Leclerca jest dużo głębszy. Zacznijmy od tego że Sainz to nigdy nie był big deal, gość został przeorany przez 17 letniego Verstappena, potem dostał baty od hulkenberga. A ten
manifoldboosted - @TenRok: pokonanie schodzącego ze sceny Vettela to chyba największe...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
15.06.2026, 21:03:15 via Wykop
  • 1
@TenRok: czy ja wiem czy dużo? Lando ma 11 w 2 lata, oscar 9. Mieli dobry bolid przez 1,5 sezonu i juz go przebili, kimiemu brakuje 3 zwycięstw a russellowi 2. Leclerc mógł nabijać spokojnie zwycięstwa w 2024, 2022, 2019, i w 2023 też było trochę do wygrania. nawet w 2021 mogł wygrać monako gdyby się nie r------ł, albo silverstone gdzie było na żyletki i kompletnie z----ł obrone przed LH.
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
14.06.2026, 19:29:40
  • 37
Kiedy była era Leclerca+Sainza w Ferrari to pewni leclercarze mówili że Scuderia nigdy nie wyjdzie na prostą jeśli w zespole nie będzie wyraźnego podziału na kierowcę nr 1 i nr 2 jednocześnie atakując Carlosa że ten nie chce się podporządkować i być psem Leclerca.

Jakiś czas śmiałem się z tych pierdół jak wtedy mogło się wydawać, ale po latach uderzam się w pierś i muszę przyznać im rację. Teraz w Ferrari mamy
MrRedz - Kiedy była era Leclerca+Sainza w Ferrari to pewni leclercarze mówili że Scud...

źródło: 17814653529685186318110204199780

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 14.06.2026, 19:39:17 via Wykop
  • 16
@MrRedz: no nie wiem czy jest dobrze. może chwilowo ale Leclerc nie jest po prostu ani dobry jako lider ani jako nr.2 i to zasadniczy problem.

Gdy tylko jest weekend do wygrania dla ferrari co nie zdarza się super często to prawie zawsze ma problemy, których nie miał wczesniej i daje szanse swojemu nr 2 wygrać. To jest część jego działania.

na nr. 1:
- za dużo
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 14.06.2026, 18:34:12
  • 27
gość ma aurę nie do podrobienia.
#f1
manifoldboosted - gość ma aurę nie do podrobienia.
#f1

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oyche_piastri
oyche_piastri
14.06.2026, 19:06:25 via Wykop
  • 4
@manifoldboosted: włosów mu ubywa
  • Odpowiedz
Damixi
Damixi
14.06.2026, 19:14:47 via Wykop
  • 23
@oyche_piastri: ubywanie to on już miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Damixi - @oyche_piastri: ubywanie to on już miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000023428

Pobierz
  • Odpowiedz
pokpok
pokpok
pokpok
14.06.2026, 17:32:12
  • 12
Ale fuks, ja p------ę...

#f1

pokpok - Ale fuks, ja p------ę...

#f1 

SPOILER

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 14.06.2026, 18:04:30 via Wykop
  • 1
@MrRedz: A klekle w tym samym czasie gnił za maxem, nie gonił go i co śmieszne jego opony wyglądały jak papier ścierny a były jakoś 2 okrążenia starsze od tych lewisa co walił fastest lapy na nich XD

wielka szkoda że miał dnf bo jakby ukończył to taki gap 40 albo 50s do lewisa siadłby zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
14.06.2026, 16:52:23
  • 1
#f1 Lewis dyskwalifikacja, masakra…
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 14.06.2026, 17:08:00 via Wykop
  • 2
@MrRedz: jest git, już świętują
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 14.06.2026, 16:07:28
  • 16
Lewis Hamilton wczoraj:

“This car is going to win races, I'm sure of it.”


Słowa dotrzymał. Ferrari nie wygrało nic od jakoś 2 lat. I proszę bardzo, wszedł mistrz, ktoś o weryfikowalnym talencie i odrazu widać rezultaty. Nie chce już nawet tracić czasu na szkalowanie Leclerca, gość po prostu został zniszczony na przestrzeni kilku ostatnich wyścigów przez 41 letniego weterana tak dobitnie że nie ma już czego pisać, scenariusz felipe 2.0, który
manifoldboosted - Lewis Hamilton wczoraj: 
“This car is going to win races, I'm sure ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
14.06.2026, 16:08:35 via Wykop
  • 6
@manifoldboosted: KOZA wróciła
  • Odpowiedz
nototenteges
nototenteges
14.06.2026, 18:27:19 via Wykop
  • 2
@manifoldboosted: klekle jest wychowany na grandę strategii, dziecko Ferrari. Hamilton ma doświadczenie zdobyte w zespołach które ogarniają strategię lepiej od Ferrari i to może być jego największą przewagą.
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
14.06.2026, 08:13:35
  • 79
Leclerc gdyby ścigał się na Le Mans be like:
#f1 #lemans
MrRedz - Leclerc gdyby ścigał się na Le Mans be like:
#f1 #lemans

źródło: 1000040182

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 14.06.2026, 10:35:25 via Wykop
  • 1
@MrRedz: ciekawe czy by dotrwali z nim chociaż do 12 godziny XD
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
13.06.2026, 14:54:18
  • 82
A chwile wczesniej se komentatorzy na Eleven beke walili, ze Max woli jechac pierwszy na torze bo kiedys ciagle Leclerc sie rozbijal i mu okrazenia psul xDDDDDDDDDDDDDDDDD
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 13.06.2026, 22:09:36 via Wykop
  • 1
@kamil-tika: XDDDDD teraz to zoabczyłem dopero złoto
  • Odpowiedz
mikelson22
mikelson22
13.06.2026, 18:07:24
  • 3
Dzisiejszy dzień to wielkie rozczarowanie dla fanów CL16, ale nie denerwujmy się. Jego Ekscelencja Pan Kierowca Charles Leclerc jeszcze wszystkim pokaże:
1) pojedzie świetne kwalifikacje w Austrii
2) skończy sezon z liczbą punktów większą niż Hamilton
3) wygra w tym sezonie co najmniej jeden wyścig (zrobi to, wierzę)

Najgorsze jest to, że gdyby nie dzisiejszy wypadek Leclerc prawdopodobnie stanąłby na PP.
mikelson22 - Dzisiejszy dzień to wielkie rozczarowanie dla fanów CL16, ale nie denerw...

źródło: 513mImTjxcL._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted 13.06.2026, 18:25:09 via Wykop
  • 3
Najgorsze jest to, że gdyby nie dzisiejszy wypadek Leclerc prawdopodobnie stanąłby na PP.


@mikelson22: tak jasne xD Gdyby tylko nie w--------ł się w barierę przy 200 kmh na pierwszym kółku ( ͡° ͜ʖ ͡°) zasadnicza różnica nie sądzisz?

Nie no ludzie na to już trzeba wiedźmina
manifoldboosted - >Najgorsze jest to, że gdyby nie dzisiejszy wypadek Leclerc prawdop...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted 13.06.2026, 17:19:26
  • 14
Ludzie, szczerze to naprawę myślałem że będę mieć chociaż weekend przerwy... a tu znowu ściana. To już nawet nie jest śmieszne

Podsumujmy więc, na czym stoimy?

Przegrana walka o podium w Chinach z 41 letnim Lewisem
Ściana w Miami i 20s kary
manifoldboosted - Ludzie, szczerze to naprawę myślałem że będę mieć chociaż weekend p...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
13.06.2026, 17:39:08 via Wykop
  • 1
@MrRedz: Juzef gadał przed sezonem że Leclerc dowiózłby w mclarenie tytuł szybciej niż lando. Ja mówiłem już wtedy że by się posypał jakby zobaczył w myślach Verstappena 2pkt za sobą pod koniec sezonu. Presja by go zjadła. Realnie to pewnie osrałby majty jeszcze w połowie sezonu jak zrobił to w 2022. to nie był przypadek czy wypadek przy pracy, gość tak funkcjonuje. Jak go Hamilton zniszczył psychicznie w te kilka
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
Autor
13.06.2026, 18:14:36 via Wykop
  • 2
@MrRedz: ciekawe co u tadka albo takiego chianskiego teraz XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 08.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking