Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FueGo

FueGo

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4707
  • Znaleziska 467
  • Mikroblog 4240
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 9
FueGo
FueGo 02.04.2026, 14:13:53
  • 0
Byl juz tweet?
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
02.04.2026, 11:49:35
  • 22
To widzieli? xD
https://www.tipranks.com/trump-dashboard
#gielda #polityka
vladi_putin - To widzieli? xD
https://www.tipranks.com/trump-dashboard
#gielda #polit...

źródło: Screenshot 2026-04-02 134913

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 02.04.2026, 13:50:35 via Android
  • 0
@vladi_putin taktyczna .
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 31.03.2026, 18:31:07
  • 3
A jeden chlop chcial postep z tego jak robie motor no to wrzucam. Rozebrałem juz trochę, mógłbym wiecej, ale to juz nie warto malować rame i cała reszte. W komentarzu bedo jakie takie części. Co zdemontwane to do umycia, jakis szlif i malowanie w czarna satynę, szkoda ze nie mam zdjecia przed
#motoryzacja #motocykle #fuegobuduje #renowacja
FueGo - A jeden chlop chcial postep z tego jak robie motor no to wrzucam. Rozebrałem ...

źródło: temp_file485917436211155546

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
31.03.2026, 18:32:38 via Android
  • 0
@FueGo
FueGo - @FueGo

źródło: temp_file8642979638681300288

Pobierz
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
31.03.2026, 18:33:34 via Android
  • 0
@FueGo
FueGo - @FueGo

źródło: temp_file299963862642367021

Pobierz
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
31.03.2026, 18:34:39 via Android
  • 0
@Towar_bezclowy nie wiem, nie znam sie na tym kompletnie i jak ma byc, chyba jakis luz musi byc, tak mi sie wydaje
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
02.04.2026, 11:52:45 via Android
  • 0
@wacek901 jakis chinczyk robiony kiedys w uk. Direct bike Thunderbird chyba albo thunderbolt
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
01.04.2026, 16:32:26
  • 98
Pewnego razu w wiosce położonej głęboko w dżungli pojawił się człowiek, który ogłosił mieszkańcom, że kupi każdą małpę, jaką uda im się złapać, za 10 dolarów. Wieśniacy wiedzieli, że w okolicy są tysiące małp, więc ruszyli do lasu. Kupiec kupił setki zwierząt, a kiedy ich liczba w dżungli zaczęła spadać, ogłosił, że podnosi cenę do 20 dolarów.

Wieśniacy z jeszcze większym zapałem ruszyli na łowy. Gdy małpy stały się rzadkością, kupiec podbił stawkę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 02.04.2026, 02:13:39 via Android
  • 3
@ocokamann handlarz byl pomarańczowy, a jego wspólnik to jego syn
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 02.04.2026, 01:27:40
  • 0
A teraz to jeblo z jakiego powodu? Z okazji prima aprilis czy co?
#wojna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
02.04.2026, 01:43:52 via Android
  • 1
@zalogowany_user a o ropie, konie p--------o, jebniecie, a pozniej d-------e na deser,
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 02.04.2026, 01:39:27
  • 2
Ale to z--------a
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet
02.04.2026, 01:43:39 via Wykop
  • 0
@FueGo: niby co
  • Odpowiedz
s3kator
s3kator
s3kator
02.04.2026, 01:50:26 via Wykop
  • 5
@Movet: chyba mu sie orientacja ekranu monochromatycznnego odwróciła jak w wyrze leżał
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 02.04.2026, 01:04:58
  • 1
Ale rakieta
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 01.04.2026, 11:17:44
  • 3
Ale gruby mi zrobil dzisiaj prima aprilis
Mowil ze wzrośnie, a spadło


#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 01.04.2026, 09:27:18
  • 11
Ale mnie grubas wyruchał bez mydła... musiałem zamknac short zeby nie powiększać straty... zamknelem idealnie na górce
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
01.04.2026, 09:33:31 via Android
  • 2
@jagielon niby plan jest, ale prędzej czy pozniej sie dowiesz ze jest c-----y 😆
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
01.04.2026, 09:56:29 via Android
  • 0
@chrupki_z_zupki mialem jeszcze duzo depozytu, ale nauczka z jednego grania gdy trzymałem longa przez dwa tygodnie, nauczyła mnie ze lepsza jest mniejsza stratą niz j-----e w kolchozie
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
31.03.2026, 19:39:15
  • 0
#gielda spuszczać w kiblu indeks. Co to za sztuczna euforia?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 31.03.2026, 19:41:16 via Android
  • 1
@davidero69 przygotowania do p---------a trumpa
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
31.03.2026, 19:35:12
  • 1
#gielda o 1:30 małpa będzie gadać xD koniec wojny?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 31.03.2026, 19:40:00 via Android
  • 0
@davidero69 kolejny? Który to juz w tym tygodniu?
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 31.03.2026, 18:05:55
  • 7
Jakiś k---a nerwowowy dzisiaj jestem
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
31.03.2026, 18:20:12 via Android
  • 4
@g3jileusz94 SROMO
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 31.03.2026, 18:12:35
  • 4
Sie k---a zdecyduj, albo spadasz, albo k---a rosniesz
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oficjalne_konto
oficjalne_konto
oficjalne_konto
31.03.2026, 17:45:03
  • 35
#gielda
Wrzuciłem na razie 100k na xtb, tak ma być?
oficjalne_konto - #gielda
Wrzuciłem na razie 100k na xtb, tak ma być?

źródło: IMG_8447

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 31.03.2026, 17:48:47 via Android
  • 0
@oficjalne_konto powiedz ze cfd?
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 31.03.2026, 18:09:01 via Android
  • 1
@oficjalne_konto to tak ma byc
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
31.03.2026, 17:46:13
  • 0
Dobra. Ameryczka już robi swoje ale przejdźmy do rzeczy ważniejszych. Ile jutro dinuś wykręci #gielda

Pan Dino

  • -2 i mniej 27.3% (18)
  • Kręcenie koło 0 niczym temperatura na kasie 28.8% (19)
  • Skromne +1 / +2 24.2% (16)
  • +3 / +5 12.1% (8)
  • Over 5,0 pompka 7.6% (5)

Oddanych głosów: 66

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 31.03.2026, 17:48:21 via Android
  • 2
@sprynek c--j wielki I szelki idz sobie z całą resztą dinusow walić konia do tego gdzie indziej
Co 3 post dino to, dino stamtąd, k---a ile mozna tego j------o gowna. Juz wolę placz o okniarza przynajmniej smiesznie
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
31.03.2026, 10:30:16
  • 0
Czy Wasze żony wiedzą o Waszych inwestycjach? Jaką mają opinię na ten temat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 31.03.2026, 10:55:12 via Android
  • 1
@sforce dzis juz słyszałem ze połowę mam oddać xD
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 31.03.2026, 10:53:44
  • 0
Jakies to wszystko takie byle jakie...
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
31.03.2026, 10:54:42 via iOS
  • 4
@FueGo: zmień śmieciucha weź kredyt
  • Odpowiedz
jacas
jacas
31.03.2026, 09:22:54
  • 4
W końcu będzie można banana trejdować w UK u szczura

#gielda
jacas - W końcu będzie można banana trejdować w UK u szczura

#gielda

źródło: IMG_6856

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 31.03.2026, 09:26:50 via Android
  • 0
@jacas dawno mozna bylo, wystarczy do nich napisac, podpisać papier i dadzą dostep
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 31.03.2026, 09:34:37 via Android
  • 0
@jacas I tak nic nie kupisz, musisz tak czy srak do nich napisac, podpisać kwit I odesłać. Poczytaj meila jeszcze raz. To tylko taka informacja ze jest taka opcja, sam sie za to zbieram, ale nie mam mocy zeby to zrobic xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
  • Strona 7 z 24
  • >
  • Hej FueGo, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? Nie!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.11.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking