Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Floryda
Floryda

Floryda

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24016
  • Znaleziska 3612
  • Mikroblog 20404
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 44
Mershi
Mershi
28.04.2026, 19:32:02
  • 1
Od 55 dni biorę fina 1mg/dziennie jedyne negatywne skutki to zmęczenie po pracy, godzina 20 a ja zdycham. Coraz poważniej rozważam przejście na 0.5mg #zakola #finasteryd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 28.04.2026, 20:23:31 via Wykop
  • 0
@Mershi: albo rozważ branie co drugi dzień
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
28.04.2026, 20:08:38
  • 36
#gielda jak tam somsiedzie?
HAMSKLOSS89 - #gielda jak tam somsiedzie?

źródło: 1000011880

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 28.04.2026, 20:14:09 via Wykop
  • 2
@HAMSKLOSS89: tak to jest jak CFD nielegalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
damasz2
damasz2
damasz2
28.04.2026, 05:56:43
  • 6
#gielda #chwalesie

Nie udało się uchwycić przejścia na jedynkę z przodu tak to wszystko zapier....
Dwója z przodu za rok. Ambitnie, ale realnie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 28.04.2026, 06:49:23 via Wykop
  • 0
@damasz2: ile dopłacasz miesięcznie?
  • Odpowiedz
Zawod_Inwestor
Zawod_Inwestor
27.04.2026, 10:23:12
  • 642
#gielda Założyłem w końcu konto z szacunku do tagu. Fajnie rozruszaliście polski internet memami inwestycyjnymi. Dobrą robotę robicie chłopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałem, że ktoś wczoraj proponował, żeby XTB zrobiło maskotki szczura z logiem firmy. Wyobraź sobie, że proponowałem to marketingowcowi jakieś 5 dni temu w rozmowie telefonicznej, ale powiedział, żebym się p***** w cymbał. Tylko zrobił to odrobinkę grzeczniej.

Postaram się czasem postować, ale niestety muszę ograniczać swój humor,
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 27.04.2026, 14:21:52 via Wykop
  • 0
@Zawod_Inwestor: ile płaci Ci XTB?
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 26.04.2026, 19:39:47
  • 8
SZCZURISH!!!

#meczennicyxtb #gielda #latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 26.04.2026, 19:11:34
  • 14
Szczur rozbił bank xD

#meczennicyxtb #gielda #latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

naMontBlanc
naMontBlanc
26.04.2026, 19:22:31 via Wykop
  • 0
@Floryda: dorobili się na wykopkach
  • Odpowiedz
ruut
ruut
23.04.2026, 10:27:51
  • 2
jakie ETFy na 40 lat? emakler, emakler ikze, nic innego, tylko akumulacja

VWRA.UK
ETFMWIG40TR

postujcie najlepsze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 23.04.2026, 10:40:38 via Wykop
  • 8
@ruut: MSCI ACWI
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
20.04.2026, 21:37:09
  • 2
Co tak wywaliło Amazona do góry po sesji?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 20.04.2026, 21:43:32 via Wykop
  • 5
@Vestor: Anthropic to spend over $100 billion over a decade on Amazon's cloud tech
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
20.04.2026, 10:50:04
  • 3
#gielda

Od czasów jak napisałem że biorę Synektika za 291 wzrósł do 297zł + ( 43zł za akcje Syn2Bio)

I co peroniarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KjatanSveisson - #gielda 

Od czasów jak napisałem że biorę Synektika za 291 wzrósł d...

źródło: 1000006577

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 20.04.2026, 10:55:47 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: że jedną akcję? xD
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 20.04.2026, 10:59:44 via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: nie no, spoko. 5 to już jest coś. Jedna trochę mało :)
  • Odpowiedz
_zibi_
_zibi_
_zibi_
20.04.2026, 10:46:20
  • 5
#gielda Diagnostyka co się dzieje?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 20.04.2026, 10:56:49 via Wykop
  • 3
@_zibi_: dziś mają być wyniki, może w tym rzecz
  • Odpowiedz
ruut
ruut
20.04.2026, 10:10:57
  • 3
witam kiedy szczur po 130

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 20.04.2026, 10:17:52 via Wykop
  • 3
@ruut: witam chyba nigdy
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 15.04.2026, 10:04:14
  • 0
Jak tam Wasze PIT-8C oraz raporty dodatkowe do PIT-38 z #xtb? Poprawne/błędne? Mi się wydaje, że mam błędy - co w takim przypadku? Mieliście jakieś doświadczenia w tym roku?

#gielda #meczennicyxtb
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
Autor
15.04.2026, 10:15:24 via Wykop
  • 0
@bar125: to nie są duże różnice, raptem może kilka złotych
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda
Autor
15.04.2026, 10:20:41 via Wykop
  • 0
@wiverna: @bar125 @mor3nko a mieliście jakieś dywidendy z zagranicy? Jak jakościowo ten raport dochodowy?
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda
Autor
17.04.2026, 07:09:27 via Wykop
  • 0
@thorin87: a jak z PIT-8C? Dobrze policzyli?
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda
Autor
17.04.2026, 11:48:35 via Android
  • 0
@thorin87: ok, w niedzielę mam zamiar do tego siąść i również przeliczę. Dzięki za info, może nie będę musiał się głowić jaki dzień transakcji przyjąć. Choć według mnie to kurs powinien być liczony z dnia poprzedzającego transakcję...
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda
Autor
17.04.2026, 17:47:40 via Android
  • 0
@thorin87: skąd takie info? Chętnie obejrzałbym jakiś film/przeczytał artykuł na ten temat :)
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 14.04.2026, 16:04:36
  • 26
Pękła setka, pijcie ze mną kompot ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
Floryda - Pękła setka, pijcie ze mną kompot ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-14 o 18.03.20

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
Autor
14.04.2026, 18:30:09 via Android
  • 1
@StdPtr: @nikt_t4ki niezrealizowany zysk
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda
Autor
14.04.2026, 18:56:12 via Wykop
  • 1
@bequem: hehe, piona!
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 01.04.2026, 08:32:09
  • 2
O jest raport dywidendowy od szczura

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson
01.04.2026, 08:35:50 via Wykop
  • 6
@Floryda: teraz jeszcze tylko poczekać 2 tygodnie na korekte raportu i mozna skladac pit xd
  • Odpowiedz
Frank_Parker2
Frank_Parker2
29.03.2026, 14:05:53
  • 4
#gielda #microsoft
Tyle mam wam do powiedzenia co na obrazku, nie lękajcie się.


Jasno macie tu pokazane, że P/E w okolicach 8 to była anomalia tylko w granicach 2008-2011 a okolice 20 to w warunkach pieniądza z ostatnich lat kibel który wystarczy przetrzymać. Czy Microsoft zacznie obniżać swoje przychody? Nie sądzę. Czy jego koszty znacznie wzrosną? Też nie za bardzo.
W komentarzu zdjęcie wykopka uśredniającego microspadzia od
Frank_Parker2 - #gielda #microsoft
Tyle mam wam do powiedzenia co na obrazku, nie lęk...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-29 155551

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 29.03.2026, 15:34:21 via Android
  • 3
@gonzo91: fajnie, że ktoś podaje również negatywne view na spółki, bo z reguły to gadanie, że będzie pompa xD Choć sam zbieram MSFT.
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 29.03.2026, 15:42:57 via Android
  • 0
@gonzo91: wśród moich argumentów jest cloud oraz udział w OpenAI, który akurat teraz ma złą prasę, ale może się to odwrócić
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 29.03.2026, 16:15:37 via Android
  • 0
@gonzo91: co nie zmienia faktu, że posiadają spory pakiet w OAI
  • Odpowiedz
202492
202492
29.03.2026, 12:48:09
  • 0
Jakby ktoś się zastanawiał w co zainwestować swoje środki po stracie na Microsofcie, to polecam te spółki poniżej, pozycje typu hold-forver:

Apple Inc. (AAPL)
American Express (AXP)
Coca-Cola (KO)
Chevron
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 29.03.2026, 15:35:59 via Android
  • 0
@Przypomnienie za rok
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
27.03.2026, 12:07:44
  • 909
#bekazpisu #polityka
Kancelaria prezydenta prosiła wczoraj by spiker na meczu nie wywoływał jego nazwiska bo bali się gwizdow na stadionie xD ależ on ma słaba psychikę xD
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 28.03.2026, 10:48:41 via Android
  • 0
@Kawa_z_cynamonem: fake news, ale kogo to obchodzi...
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 20.03.2026, 19:43:15
  • 7
Trza chyba dokupić tej Nvidii jak w kwietniu zeszłego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
Autor
20.03.2026, 19:46:05 via Android
  • 8
@buliyo: no właśnie jak widzę takie komentarze to czuję tamten kwietniowy vibe
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
20.03.2026, 08:57:27
  • 5
Z ciekawostek. Mój dziadkowy portfel bez żadnych dużych obsunięć po 3,5 roku pewnie zaraz wyprzedzi sp500 z wahaniami jak na karuzeli xD #gielda
Frwrd05 - Z ciekawostek. Mój dziadkowy portfel bez żadnych dużych obsunięć po 3,5 rok...

źródło: IMG_3765

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda 20.03.2026, 10:12:45 via Wykop
  • 1
@Frwrd05: @Tommy_Cares pozdro dziadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Floryda - @Frwrd05: @Tommy_Cares pozdro dziadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-20 o 11.11.41

Pobierz
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda 19.03.2026, 10:21:22
  • 7
O jest korekta PIT 8-C w XTB

#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
Autor
19.03.2026, 10:26:29 via Wykop
  • 0
@WitStwosz12: szczerze, to nadal mi nie pasuje xD Ale muszę to przeliczyć na spokojnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
  • Strona 3 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.11.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking