Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko124
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Finczer
Finczer

Finczer

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 911
  • Znaleziska 170
  • Mikroblog 741
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
  • Dodane (16)
  • Komentowane (105)
  • Plusowane (620)
PukierCud3r
PukierCud3r
wczoraj, 13:50:19
  • 3
taka awaria #facebook że aż downdetector wywaliło
#awaria
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
08.06.2026, 13:33:08
  • 628
Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polity...

źródło: IMG_7672

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
08.06.2026, 13:41:57 via Wykop
  • 433
@donatien-de-sade: oni ze wszystkiego zrobią szambo i zaraz pewnie dołączy do nich Krzysiu Stanowski, oburzony, że na artystów dają a na Maję nie, bo pewnie już zapomniał jak w rozmowie z Jasiem Kapelą mówił, że sport nie powinien być finansowany z państwowych pieniędzy.
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
08.06.2026, 14:24:20 via Android
  • 197
@donatien-de-sade: Ministerstwo to może sypać kasę na sport dzieci i nastolatków, a nie dorosłe baby i dorosłych chłopów, którzy uznali, że zamiast iść do pracy wolą biegać za piłką. Oczywiście każdy decyduje sam i ma pełne prawo poświęcić życie na sport tylko niech to robi za swoje
  • Odpowiedz
pietrek16
pietrek16
07.06.2026, 12:28:20
  • 12
#korsir

Poszukiwania części do Jeepa: Twórca spędził sporo czasu w katalogach w poszukiwaniu części do swojego Jeepa (głównie układu wydechowego). Ponieważ w polskich hurtowniach było o nie ciężko, ostatecznie zamówił je w niemieckim sklepie przez platformę Kaufland [00:00]. Przyjrzał się też podwoziu pojazdu i zauważył, że zamontowana rura wydechowa prawdopodobnie pochodzi z innego auta [01:44].

Serwis i naprawa felgi w Audi: Przed dłuższą trasą autor zauważył wibracje na kierownicy wywołane skrzywioną
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pietrek16
pietrek16
Autor
07.06.2026, 12:31:45 via Wykop
  • 4
@pietrek16:
pietrek16 - @pietrek16:

źródło: opiekun bandziorka

Pobierz
  • Odpowiedz
pietrek16
pietrek16
Autor
07.06.2026, 12:35:48 via Wykop
  • 0
@pietrek16:
pietrek16 - @pietrek16:

źródło: konserwator powierzchni dachowych

Pobierz
  • Odpowiedz
Torlod
Torlod
Torlod
05.06.2026, 20:48:08
  • 29
Ale tam gdzie mi stanął Adanos, ani Innos ani Beliar nie mieli żadnej władzy #gothic #gothicremake
Torlod - Ale tam gdzie mi stanął Adanos, ani Innos ani Beliar nie mieli żadnej władzy...

źródło: 1000072381

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hakase
hakase
hakase
06.06.2026, 17:12:44 via Wykop
  • 1
@Torlod: ahhhhh Sklejamy
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
26.05.2026, 11:08:56
  • 415
Dzień dobry dla mnie ETF S&P500, a dla Ciebie Radziu?
-co ty Damian pedał jesteś? Dwa razy śmieciuch z WIGa na grubym!!
-Ehh, niech bedzie

#cytatywielkichludzi #kapitanbomba #gielda
Rad-X - Dzień dobry dla mnie ETF S&P500, a dla Ciebie Radziu?
-co ty Damian pedał jes...

źródło: comment_G7Ui4z5NXb10e15E8kpB3a6eS5WXdout

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
26.05.2026, 11:14:55 via Android
  • 117
@Rad-X: obiecałem Twojej matce, że wyleczę Cię z homoseksualizmu.
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
26.05.2026, 11:15:25 via Wykop
  • 85
@Rad-X: Po drugiej stronie lady stoi Omar i się śmieje z kebabiarzy
IlikeTrains - @Rad-X: Po drugiej stronie lady stoi Omar i się śmieje z kebabiarzy

źródło: 7ed0f687e0472442a9f07f637f3d4a04ceab97145409d123e246684cdf3bc84f

Pobierz
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
01.06.2026, 10:00:14
  • 844
"Każdy minister PiS mógłby pracować w Google lub Apple" - Ryszard Czarnecki, 2018
Czy któryś z byłych ministrów PiS pracuje już w google lub NASA? Może chociaż obajtek w jakimś BP?

#polityka #gimbynieznajo #cytatywielkichludzi #bekazpisu
ciagleloginzajety - "Każdy minister PiS mógłby pracować w Google lub Apple" - Ryszard...

źródło: 1000035005

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
01.06.2026, 10:02:57 via Android
  • 513
@ciagleloginzajety: Andrzej Duda pracuje na YouTube. Liczy sie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
01.06.2026, 10:39:57 via Wykop
  • 192
Liczy sie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hrjk: tak samo się liczy jak liczba oglądających pod jego filmami xD
w dobrym momencie dojdzie do 3 widzów, jak zagubiony algorytm YT włączy komuś w tle
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
02.06.2026, 12:13:26
  • 19
#polityka #historia #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
Zblizeniowy - #polityka #historia #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

źródło: Hitler gazeta emerytury

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
02.06.2026, 12:15:41 via Wykop
  • 2
@Zblizeniowy: i to jest argument za tym by zapewnić Artystom godny byt, bo jeśli nie to nam przemeblują świat 😆
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
03.06.2026, 07:22:09 via Wykop
  • 2
@Zblizeniowy: doskonały MEM @vorky
  • Odpowiedz
Pepega
Pepega
31.05.2026, 15:57:07
  • 4
karny jest jak sedzia gwizdnie
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
31.05.2026, 15:57:22 via Android
  • 2
@Pepega: gwiźnie*
  • Odpowiedz
badziebadla
badziebadla
31.05.2026, 15:57:24 via Wykop
  • 0
@Pepega: proste
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
27.05.2026, 10:35:55 via Wykop
  • 687
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
27.05.2026, 10:40:21 via Wykop
  • 504
@PierdekAlonso: Afera Mateckiego to nie skandal więc po co Stanowski ma robić filmik
największym skandalem jest obrażanie bożka prawicy Batyra i o tym trzeba zrobić 5 filmików, Mariusze i Grażyny tak chcą
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
26.05.2026, 11:30:37
  • 34
#odyn o kurde, czyli deprecha postępuje szybciej niz sie spodziewalem
OdcienZieleni - #odyn o kurde, czyli deprecha postępuje szybciej niz sie spodziewalem

źródło: 27544

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quardoz
Quardoz
26.05.2026, 11:42:01 via Wykop
  • 15
@OdcienZieleni: jeszcze brakuje gadki: etatowcy i machania kijem a potem ja jem co chcem hehe
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
Autor
26.05.2026, 11:46:41 via Android
  • 14
@Quardoz: pozniej silka dieta, jesienny pomysl na trumnorower i zleci do zimy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
25.05.2026, 08:48:58
  • 295
Stękaj, że Tusk nie przyjmuje krytyki.
Spłacz się, gdy ktoś Ciebie skrytykuje.

Nie badź jak Ewa.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Turin89 - Stękaj, że Tusk nie przyjmuje krytyki.
Spłacz się, gdy ktoś Ciebie skrytyku...

źródło: 1000004451

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IksdeHeheh
IksdeHeheh
25.05.2026, 08:52:47 via Wykop
  • 243
@Turin89: według sympatyków ruskiej bandy, unie można tylko krytykować.
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
25.05.2026, 08:55:50 via Wykop
  • 455
@tomasz-kalucki:
IksdeHeheh - @tomasz-kalucki:

źródło: 08a3880c26682ce11df10f5ce34b88f9a5ca0edeb8d96667ca34e85561cd5757

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
24.05.2026, 12:54:31
  • 167
jak latem nie zakładacie pełnego garnituru na niedzielną mszę to mierni z was katolicy ᶘᵒᴥᵒᶅ
#polityka #bekazprawakow #bekazkatoli
splinter96 - jak latem nie zakładacie pełnego garnituru na niedzielną mszę to mierni ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 145257

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr-dawid
mr-dawid
24.05.2026, 13:08:07 via Android
  • 179
@splinter96 nie jestem przesadnie religijny, ale zwiedzając świątynie w innych krajach zawsze starałem się dopasować ubiór do miejscowych zasad. Pełny garniak, gdy w cieniu 30 stopni to oczywiście przesada, ale co szkodzi założyć na godzinę długie spodnie?
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
24.05.2026, 13:17:05 via Wykop
  • 371
@splinter96: Nie musisz się zastanawiać jaki strój założyć do kościoła jeśli w ogóle do niego nie pójdziesz
HrabiaTruposz - @splinter96: Nie musisz się zastanawiać jaki strój założyć do kościoł...

źródło: 1z3ftr

Pobierz
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
24.05.2026, 13:14:46
  • 28
Tak odnoście tego świętego oburzenia Krzysia Pisowskiego, że służby Kierwinskirgo szkalują patriotów (tych słusznych, bo z PISu) to jak według Krzysia miałaby wyglądać prawidłowa interwencja?

Coś takiego jak poniżej?

1. Telefon do straży, zagrożenie życia i zdrowia
2. Zanim dyspozytor wyda jednostce polecenie wyjazdu zleca:
mhmhmhmhm - Tak odnoście tego świętego oburzenia Krzysia Pisowskiego, że służby Kierw...

źródło: IMG_8180

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

roksana-bartlik
roksana-bartlik
roksana-bartlik
24.05.2026, 13:39:09 via Wykop
  • 4
@mhmhmhmhm: mordo przeciez wiadomo, domu prawakow nigdy sie nie pala, to spizeg!!
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
24.05.2026, 13:51:36 via iOS
  • 8
@mhmhmhmhm: a teraz wyobraź sobie, że nie przyjeżdżają, a dom płonie.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
22.05.2026, 11:42:59
  • 13
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

BĄMPSKI JUSZ NIE MA

Wysrywy konfopisowców o ślubach z kozą za 3, 2, 1............
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska

BĄMPSKI JUSZ NIE MA

Wysrywy konfopiso...

źródło: AISelect_20260522_134200_Samsung Browser

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lumpenproletariat
lumpenproletariat
22.05.2026, 12:19:14 via Wykop
  • 0
BĄMPSKI JUSZ NIE MA


@jaroty: Nareszcie.
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
18.05.2026, 12:35:41
  • 57
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #pis #prawica #nawrocki #tusk
Jak zaorać prawicowca? Pozwolić mu mówić.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #pis #prawica #nawrocki #tusk
Jak zaorać ...

źródło: obraz_2026-05-18_143519910

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarusek
Jarusek
18.05.2026, 13:17:53 via Wykop
  • 19
@nnbart: ona tak wita każdego, dosłownie:
Jarusek - @nnbart: ona tak wita każdego, dosłownie:

źródło: Screenshot 2026-05-18 at 15-17-44 meloni handshake - Szukaj w Google

Pobierz
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
18.05.2026, 13:20:21 via Wykop
  • 14
@Jarusek: strasznie nieufna ta Giorgia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_
15.05.2026, 22:56:42
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_
Autor
15.05.2026, 23:08:49 via Wykop
  • 25
@Shagal: Będąc społecznie s---------ą, a mając wygląd, dostajesz więcej pozytywnych sygnałów niż ktoś bez tego wyglądu. Więc to jest cope do kwadratu. Wygląd > Wszystko.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_
Autor
15.05.2026, 23:19:22 via Wykop
  • 23
@Shagal: Nie, nie spotkałem takiej osoby.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_
15.05.2026, 21:56:09
  • 25
Jak się cofnę myślami do czasów szkolnych oraz tego jak byłem traktowany lub niewidzialny przez płeć przeciwną to zwraca mi się obiad. Kiedy oskariat robił minete koleżankom w szkolnym kiblu, ja czułem się jako incel 10 kategorii. Kiedy Julka brała z tyłka do ust na mieszkaniu, ja próbowałem ściągać skórkę w domu. Przecież to są lata świetlne do tyłu, żeby to nadrobić musiałbym dokonać reinkarnacji. Już nigdy nie będę miał szansy stać
Alessandro - Jak się cofnę myślami do czasów szkolnych oraz tego jak byłem traktowany...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe
17.05.2026, 16:28:26 via Wykop
  • 1
@_Alessandro_: racja, mam to samo. Mam 40 na karku, kilka związków za sobą, dziecko ale to wszystko wydarzyło się u mnie grubo po 30 i najbardziej mi żal tych lat w przedziale 18-30. Straciłem je bezpowrotnie bo byłem zbyt n---------y, podjąłem kilka bardzo złych decyzji życiowych które zaważyły na mojej przyszłości oraz przez to też miałem mega depreche i chlalem zamiast biegać za pannami
  • Odpowiedz
Piho
Piho
Piho
20.05.2026, 02:53:35 via Wykop
  • 0
@_Alessandro_: alfa szmaci, beta płaci. Natura.
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
16.05.2026, 16:44:53
  • 38
#eurowizja Alicja śpiewa godzinę po papieskiej. Czy to jakiś znak od wrzechswiata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dorciqch - #eurowizja Alicja śpiewa godzinę po papieskiej. Czy to jakiś znak od wrzec...

źródło: 1000047041

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
16.05.2026, 16:45:46 via Wykop
  • 7
@Dorciqch: Tak. To znak, że zostanie po jej występie tylko siwy dym
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
16.05.2026, 16:55:20 via Wypiek
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.08.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking