Tak faktycznie brakuje ludzi. Tzn. brakuje frajerów co będa robić za 10k brutto po 5 latach studiów i 10 latach doświadczenia w stresującej i odpowiedzialnej pracy.
byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami, ale nic nie sprawia większej radości niż to: #wygryw #chadowezycie #czujedobrzeczlowiek
W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale to nie koniec, zauważyli też kota który był w kabinie razem z kierowcą. Koty w Niemczech muszą byc transportowane razem z bagażem i nie mogą ot tak przebywać razem z ludźmi podczas podróży gdyż mogą zakłócić prowadzenie pojazdu. Oczywiscie za kota kierowca dostal oddzielny mandat. Zdjęcie obiegło niemiecki internet gdyż kotu też wlepili czarny pasek xD #heheszki #
@PIAN--A_A--KTYWNA: Sam pisze takie bajty a później siedze i się nabijam z przygłupów którzy w to wierzą albo jeszcze potrafią się między sobą kłócić i pisać "Jak Ci nie pasuje to nie pracuj, ktoś inny skorzysta" XDDDD
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
Hejo! Tak jak obiecałem, mam dla Was #rozdajo ( ͡°͜ʖ͡°)
Mirki i Mirabelki z racji tego, że mamy ponury listopad, mam na coś na poprawę humoru. Do rozdania pierścionek złoty. Oczywiście stop złota próby 0.585. Kamień centralny to ametyst 0.5ct. oraz diamenty o masie 0.1ct. o Wartość rynkowa 3500zł. Wartość galeriowa to pewnie 4500zł(。◕‿‿◕。
@FELIX90: @Karl_Tofel w czasie II WŚ nie było internetu, podczas okupacji polskie radio i prasa zostały zaorane a ludzie czytali niemieckie propagandówki i doskonale wiedzieli że czytają propagandówki więc przymykali oko na to co przeczytają xD Dzisiaj ludzie mają internet, czytają prorosyjską propagandę i jeszcze myślą że to jest jakaś prawda objawiona ukrywana i zwalczana bo jest jakąś prawdą niewygodną i dlatego jest prawdziwa xD Ponadto dawniej o wiele
Tak faktycznie brakuje ludzi.
Tzn. brakuje frajerów co będa robić za 10k brutto po 5 latach studiów i 10 latach doświadczenia w stresującej i odpowiedzialnej pracy.
Dobrze, że młodzi nie kupują tego bullshitu.
źródło: obraz
Pobierz