Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Evert

Evert

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22708
  • Znaleziska 2732
  • Mikroblog 19976
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 97
  • Dodane (232)
  • Komentowane (4702)
  • Plusowane (15042)
Czoso
Czoso
23.05.2026, 16:28:23
  • 10
Dobre wynagrodzenie XD

Tak faktycznie brakuje ludzi.
Tzn. brakuje frajerów co będa robić za 10k brutto po 5 latach studiów i 10 latach doświadczenia w stresującej i odpowiedzialnej pracy.

Dobrze, że młodzi nie kupują tego bullshitu.
Czoso - Dobre wynagrodzenie XD

Tak faktycznie brakuje ludzi. 
Tzn. brakuje frajerów ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_przylbica
robert_przylbica
13.05.2026, 11:07:12
  • 10
#morrowind
robert_przylbica - #morrowind

źródło: 38b1a202-699e-487a-9124-9514db32a427

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tranq
Tranq
17.03.2026, 10:26:59
  • 1113
byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami, ale nic nie sprawia większej radości niż to:
#wygryw #chadowezycie #czujedobrzeczlowiek
Tranq - byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami,...

źródło: image

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
17.03.2026, 10:27:34 via Android
  • 1712
@Tranq

Wychodzisz po mleko i już nigdy nie wracasz?
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
17.03.2026, 10:31:40 via Wykop
  • 827
@Tranq: płacenie na czyjegoś bombelka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
31.01.2026, 08:28:47
  • 2536
W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale to nie koniec, zauważyli też kota który był w kabinie razem z kierowcą. Koty w Niemczech muszą byc transportowane razem z bagażem i nie mogą ot tak przebywać razem z ludźmi podczas podróży gdyż mogą zakłócić prowadzenie pojazdu. Oczywiscie za kota kierowca dostal oddzielny mandat. Zdjęcie obiegło niemiecki internet gdyż kotu też wlepili czarny pasek xD
#heheszki #
Besalama - W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale ...

źródło: 3101

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczeIokinka
PaczeIokinka
31.01.2026, 08:33:13 via Wykop
  • 944
@Besalama: podejrzany pseudonim Miauczynski dopuścił się recydywy.
  • Odpowiedz
WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
31.01.2026, 08:34:41 via Wykop
  • 576
@Besalama: który to kot?
  • Odpowiedz
drakonia
drakonia
04.01.2026, 16:35:56
  • 3047
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 368
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pikru
pikru
pikru
04.01.2026, 16:45:09 via Android
  • 2722
@drakonia masakra. I w ten właśnie sposób zostałaś oszukana za pomocą OLX. Ja bym zgłosił oszustwo na policję tak dla zasady.
  • Odpowiedz
G.....a
konto usunięte 04.01.2026, 16:46:48 via Wykop
  • 2116
@drakonia: Może zgłoś sprawę na policję? Przecież to zwykłe oszustwo.
Ciekawe jak dużo osób sobie dorabia w ten sposób na olx.
  • Odpowiedz
Corvus_Frugilagus
Corvus_Frugilagus
06.12.2025, 21:17:39
  • 91
Witam wszystkich serdecznie w te sobotnią noc.
Corvus_Frugilagus - Witam wszystkich serdecznie w te sobotnią noc.

źródło: temp_file3703834134294575684

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psspspspsp
psspspspsp
06.12.2025, 21:20:55 via Wykop
  • 7
@Corvus_Frugilagus: bondziorno
  • Odpowiedz
Quazu
Quazu
06.12.2025, 22:24:29 via Wykop
  • 13
@Corvus_Frugilagus:
Quazu - @Corvus_Frugilagus:

źródło: nero-dvd-burner-1451057806

Pobierz
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
06.12.2025, 16:05:55
  • 11
#heheszki #januszebiznesu
PIAN--A_A--KTYWNA - #heheszki #januszebiznesu

źródło: temp_file7227786039850684078

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
06.12.2025, 16:22:36 via Wykop
  • 7
@PIAN--A_A--KTYWNA: Sam pisze takie bajty a później siedze i się nabijam z przygłupów którzy w to wierzą albo jeszcze potrafią się między sobą kłócić i pisać "Jak Ci nie pasuje to nie pracuj, ktoś inny skorzysta" XDDDD
  • Odpowiedz
Audiotrack
Audiotrack
Audiotrack
03.12.2025, 18:10:53
  • 3
Prowizje za rachunki on-line to żart. 1,50 PLN za płatność ? Od jakiegoś czasu płacę to ręcznie. Nie będę dopłacał gamoniom

#zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Horrorystyczny_Demon_Pagona
Horrorystyczny_Demon_Pagona
26.11.2025, 19:48:23
  • 6
#cenzopapa
HorrorystycznyDemonPagona - #cenzopapa

źródło: papokoks4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkinvaider
darkinvaider
25.11.2025, 13:12:16
  • 5062
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
darkinvaider - Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wy...

źródło: scaled_1000023078

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.11.2025, 13:17:53 via Wykop
  • 82
@darkinvaider: ohoho, sto lat
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
25.11.2025, 13:32:22 via Wykop
  • 233
@darkinvaider: fiu fiu, dekada na wykopie i zdrowy na umyśle Mirek. Pogratulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
MishMashStudio666
MishMashStudio666
04.11.2025, 19:06:12
  • 5560
Hejo! Tak jak obiecałem, mam dla Was #rozdajo
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki z racji tego, że mamy ponury listopad, mam na coś na poprawę humoru. Do rozdania pierścionek złoty. Oczywiście stop złota próby 0.585. Kamień centralny to ametyst 0.5ct. oraz diamenty o masie 0.1ct. o Wartość rynkowa 3500zł. Wartość galeriowa to pewnie 4500zł(。◕‿‿◕。
MishMashStudio666 - Hejo! Tak jak obiecałem, mam dla Was #rozdajo
 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki...

źródło: temp_file5653171721942055217

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzkos
warzkos
warzkos
04.11.2025, 19:37:40 via Wykop
  • 934
@MishMashStudio666: nie zapomnij przeciąć na pół przed wysłaniem
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
04.11.2025, 19:43:06 via Android
  • 352
@MishMashStudio666 jak wygram to sie oświadcze ( ͡º ͜ʖ͡º)
adisoniusz - @MishMashStudio666 jak wygram to sie oświadcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file5012042429863137092

Pobierz
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
31.10.2025, 21:40:21
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
31.10.2025, 21:43:26 via Wykop
  • 0
@SystemHalted2_0: wymyśl sobie swoją historyjkę i też będziesz w gorących, w czym problem
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man
31.10.2025, 21:48:08 via Wykop
  • 1
Wykop kiedyś był miejscem gdzie można było pogadać, coś odkryć, pośmiać się z klasą


@SystemHalted2_0: Teraz jedynie w wąskim gronie, przy odpowiednim filtrowaniu tagów jest jako tako przeglądalny
  • Odpowiedz
Bunch
Bunch
18.10.2025, 15:58:02
  • 8
#budownictwo
Bunch - #budownictwo

źródło: temp_file4584583462958624510

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Evert
Evert 18.10.2025, 16:45:43 via Wykop
  • 2
@Bunch: jak prychnąłem xD
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
18.10.2025, 17:52:16 via Wykop
  • 0
@Bunch: ale transformers
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
18.10.2025, 12:56:41
  • 10
#heheszki #humorobrazkowy #walaszkowane
InnyWymiar90 - #heheszki #humorobrazkowy #walaszkowane

źródło: temp_file4099097229942500820

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FELIX90
FELIX90
16.09.2025, 07:10:33
  • 1353
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
16.09.2025, 07:19:14 via Android
  • 1089
@FELIX90 widząc jak łatwo polski plebs dał obie wmówić nienawiść do Ukraińców można tylko sobie wyobrażać jak to wyglądało w czasie wojny
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
16.09.2025, 07:31:14 via Wykop
  • 1147
@FELIX90: @Karl_Tofel w czasie II WŚ nie było internetu, podczas okupacji polskie radio i prasa zostały zaorane a ludzie czytali niemieckie propagandówki i doskonale wiedzieli że czytają propagandówki więc przymykali oko na to co przeczytają xD
Dzisiaj ludzie mają internet, czytają prorosyjską propagandę i jeszcze myślą że to jest jakaś prawda objawiona ukrywana i zwalczana bo jest jakąś prawdą niewygodną i dlatego jest prawdziwa xD
Ponadto dawniej o wiele
  • Odpowiedz
Chicoxxx66
Chicoxxx66
16.09.2025, 05:27:14
  • 519
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_good_guy
the_good_guy
16.09.2025, 05:29:43 via Wykop
  • 211
@Chicoxxx66: ten Ator co jakiś czas przewija mi się gdzieś w tle? Kto to jest? Oprócz tego, że sprzedajny debil, bo to widać
  • Odpowiedz
Kaspii
Kaspii
Kaspii
16.09.2025, 05:35:14 via Wykop
  • 544
@Chicoxxx66: audi za 100k albo mniej to dla tego oblecha spasionego drogie auto xdd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 758
  • Strona 1 z 758
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.12.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking