Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Emill

Emill

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26000
  • Znaleziska 14871
  • Mikroblog 11129
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 63
Znawcaswiata
Znawcaswiata
24.01.2026, 18:32:02
  • 4
#yanek który to georgieee6 XDDDD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 24.01.2026, 20:06:03 via Android
  • 0
@alex-san: no ale chyba węch mieli...
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
21.01.2026, 19:05:52
  • 12
Jako domorosły psychoanalityk to ja widzę w tym Pinokiu kogoś kto stoi przed ścianą, zaklina rzeczywistość i ją wypiera, tym ciągłym powtarzaniem jak się cieszy i jak jest wspaniale i jak wszystko odbywa się po jego myśli... a tak naprawdę jest na granicy przełamania i spadku w depresję.

Pinokio stań w prawdzie! Życie sobie rozpieprzyłeś xD

#yanek
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 21.01.2026, 19:53:46 via Wykop
  • 0
@zdrajczyciel: jeszcze nie rozpieprzył, bo wciąż zdrowie dopisuje, nie jest w jakimś uzależnieniu, o alimenty też go nie podejrzewam.. komornik też na nim nie siedzi... ale musi oprzytomnieć i spojrzeć prawdzie w oczy, że zmierza wprost na skraj przepaści i im dłużej trwa jego odklejenie tym trudniej mu będzie wrócić do normalności...
  • Odpowiedz
Halinek11
Halinek11
Halinek11
15.01.2026, 18:35:37
  • 14
#yanek ja to tu tylko zostawię ale ten jego kolega to ma potężną skuchę i dlaczego na patelnię?
Halinek11 - #yanek ja to tu tylko zostawię ale ten jego kolega to ma potężną skuchę i...

źródło: IMG_3344

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 15.01.2026, 19:36:14 via Wykop
  • 1
dlaczego na patelnię?


@Halinek11: białko to białko.. a do tego cynk, magnez, potas, wapń, selen, sód, chlorek i wiele więcej.... a najważniejsze - za darmo ;)
  • Odpowiedz
gasnica_pyanowa
gasnica_pyanowa
12.01.2026, 17:21:32
  • 17
#yanek " jak widzicie, na tym parkingu można na przykład z PRZYJJACIÓŁMI spacerować"
Przypomnijcie mi, KOCHANI, który to już wanlajfowy PRZYJACIEL tej rudej wszy?
gasnica_pyanowa - #yanek " jak widzicie, na tym parkingu można na przykład z PRZYJJAC...

źródło: obraz_2026-01-12_181632314

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 12.01.2026, 18:01:24 via Wykop
  • 1
@Hokey: @gasnica_pyanowa: no i spacerują..
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
11.01.2026, 23:23:45
  • 20
Rudy zakłamany Janek bierze każdą możliwą współpracę, nawet największy chłam. Nie znam innego youtubera, który tak bardzo chwaliłby się ile zarobił. Temat pieniędzy pojawia się w prawie każdym filmie, a nie jest to żaden kanał biznesowy. Cały czas gada ile zarobił ze znalezisk albo ze współprac, próbując udowodnić, że "żyje z pasji". I teraz ten typ prawi jakieś mądrości o tym, że nie goni za pieniędzmi i że wybrał skromne życie. Tak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 12.01.2026, 08:23:23 via Android
  • 0
@szkolna18: myślisz że wzięliby go ponownie do Decathlona?
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
10.01.2026, 10:32:44
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 10.01.2026, 11:54:06 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WOJELKANA
WOJELKANA
WOJELKANA
09.01.2026, 18:13:43
  • 10
#yanek
Według Johna ten obraz z wideorejestratora jest ostry jak żyleta 😁😆
WOJELKANA - #yanek
Według Johna ten obraz z wideorejestratora jest ostry jak żyleta �...

źródło: 1000017549

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 09.01.2026, 21:49:48 via Wykop
  • 0
@WOJELKANA: viofo ogólnie robi naprawdę dobry sprzęt.. tyle, że nasz johnny pewnie nawet nie znalazł w swoim grafiku choćby kilku minut, aby wejść w opcje i prawidłowo to poustawiać...
  • Odpowiedz
mitchumi
mitchumi
06.01.2026, 15:06:09
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 06.01.2026, 17:37:09 via Wykop
  • 1
@mitchumi: ja fizjoterapeutą nie jestem, ale na drżenie rąk wujkowi 100tka wódki pomaga
  • Odpowiedz

0

Zimowy zestaw przetrwania do auta [podstawa + dodatki].

Zimowy zestaw przetrwania do auta [podstawa + dodatki].

Zimowy zestaw przetrwania do wożenia na co dzień w aucie. Myślę, że warto rozpowszechnić filmik, zwłaszcza po niedawnych wydarzeniach na S7.

AceCombat__dziewiec0
z
youtube.com
dodany: 03.01.2026, 08:31:01
  • 1
  • #
    samochody
  • #
    zima
  • #
    edc
  • #
    przetrwanie
  • #
    snieg
  • #
    pogoda
Emill
Emill 04.01.2026, 18:05:09 via Wykop
  • 0
W sumie to nawet zazdroszczę tym którzy mają tyle cierpliwości i potrafią go słuchać.. 80% lania wody, 20% treści, przez co z tematu na kilkanaście minut robi film pełnometrażowy...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LukaszTV
LukaszTV
02.01.2026, 22:13:45
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Emill
Emill 04.01.2026, 18:00:14 via Wykop
  • 0
@LukaszTV: przecież oni nie mają prawa zatrzymać pojazdu poza strefą za znakiem zakaz ruchu
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
02.01.2026, 07:57:15
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 02.01.2026, 09:30:12 via Wykop
  • 1
@FunkyMonkey: z tym padżero o ile się nie mylę to Felgoobijacz go wkręcił w temat, że będą jeździć po czym sam sprzedał swojego ;)
  • Odpowiedz

851

1900 zł - tyle wyniesie renta alkoholowa w 2026 roku

Pokaż treści 18+

1900 zł - tyle wyniesie renta alkoholowa w 2026 roku

W praktyce oznacza to, że osoby, u których długotrwałe nadużywanie alkoholu doprowadziło do trwałych powikłań zdrowotnych mogą liczyć na co miesięczny przelewik od Państwa. Co by na chlanie dalej było.

Buckshot_00
z
gs24.pl
dodany: 01.01.2026, 07:08:22
  • 226
  • #
    alkoholizm
  • #
    renta
Emill
Emill 01.01.2026, 11:34:03 via Wykop
  • -4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Emill
Emill 01.01.2026, 12:06:43 via Wykop
  • 0
@Oidakak:
1) wszywki nie są tak skuteczne jak się kiedyś mówiło...
2) sieć zamkniętych lub półotwartych placówek już jest - nazywa się je Domami Pomocy Społecznej (DPS) - ale umieszcza się już tam ludzi w tym gorszym stadium (tzw widzenie białych myszek, laserów itd) - miesięczny koszt utrzymania takiej osoby również przekracza 1900PLN miesięcznie.

@Icouldbeyourmom @Oidakak nie zrozumcie mnie źle, ja wcale jestem zwolennikiem rozdawania komukolwiek kasy, bo
Emill
Emill 01.01.2026, 15:17:11 via Wykop
  • 0
@Oidakak: to chyba musisz zmienić kraj, lub nawet kontynent..
JAJAnek
JAJAnek
31.12.2025, 17:23:06
  • 2
#korsir

Kuba, napiszesz o co tam u Ciebie chodzi że taki smutek zagościł, poddasza nie robisz, Pajero sprzedajesz itp, czy nie powiesz nie napiszesz bo to pod content?
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 01.01.2026, 11:24:47 via Wykop
  • 2
To po prostu od zawsze fanaberia naszych rodziców.


@radoslaw-franciszek-osowka: oj tak, potwierdzam.
  • Odpowiedz

482

VeloBank - brak obsługi gotówkowej we wtorki i czwartki

VeloBank - brak obsługi gotówkowej we wtorki i czwartki

VeloBank (dawny Getin Bank) właśnie ogłosił, że obsługa gotówkowa będzie możliwa we wszystkich oddziałach tylko w wybrane dni. Potrzebujesz wypłacić większą ilość gotówki? Stój godzinę przy bankomacie i wypłacaj w małych kwotach. 

byferdo
z
wykop.pl
dodany: 31.12.2025, 06:45:20
  • 176
  • #
    banki
  • #
    gotowka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    bankowosc
Emill
Emill 31.12.2025, 12:54:38 via Wykop
  • 26
Amerykę odkryliście.. przecież wszystkie banki dzisiaj mają całą masę oddziałów bezgotówkowych, gdzie w żaden dzień tygodnia nie dostaniecie gotówki, ani jej nie wpłacicie w inny sposób niż bankomat.
Mało tego - obecnie wciąż również likwidowane są bankomaty - ich liczba również spada, bo sami ludzie coraz częściej korzystają z płatności bezgotówkowych - prawdziwy skok tego zjawiska zaobserwowano podczas pandemii - i jakby nie patrzeć nie opłaca się ich utrzymywać.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Adam_Konarski_z_Katowic
Adam_Konarski_z_Katowic
31.12.2025, 09:24:01
  • 2
Pytanie do ludzi spod tagu #wiatrowki I #strzelectwo

Dlaczego jak kiedykolwiek wspomnę, że sobie strzelam to osoba, która jest jedno pokolenie starsza ode mnie ZAWSZE MUSI opowiadać bajki, że z czeskiej wiatrówki Za młodu to ze stu metrów się do kapsli strzelało, a to czasy bez optyki były!

Jakakolwiek próba podważenia Tego, kończy się utwierdzeniem W swoich racjach, co z tego, że ledwo widzą teraz co mają napisane
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 31.12.2025, 10:07:14 via Wykop
  • 0
@Adam_Konarski_z_Katowic: bo z wiekiem inaczej wspomina się odległości i rozmiary.. pamięć jest bardzo zawodna, to naturalna kolej rzeczy i ciebie też to będzie czekać - gdybyś już teraz wrócił do podstawówki lub przedszkola do którego chodziłeś też zdziwiłbyś się jak inaczej je zapamiętałeś - sam niedawno odwiedziłem po 20 latach swoje liceum i zaskoczyło mnie jak "skurczyły" się te korytarze..

ja w takich i podobnych przypadkach staram się nie dyskutować,
  • Odpowiedz
radoslaw-franciszek-osowka
radoslaw-franciszek-osowka
31.12.2025, 09:53:37
  • 1
#yanek tak oglądam tego tik toka z przebudowy i nie widzę tam kibelka. Tyle gadki o prysznicu czy super hiper instalacji kanalizacyjno elektrycznej, a o wc nic, chyba że mnie coś ominęło?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 31.12.2025, 10:01:33 via Wykop
  • 2
@radoslaw-franciszek-osowka: tyle myślał i tak przemyślał układ wnętrza, że kibla nie uwzględnił..
nie wiem, może podwieszany zrobi? to byłaby innowacja..
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221
29.12.2025, 13:28:20
  • 9
#yanek #korsir

Ale go prawda boli. Wykształcony człowiek, magister, nie będzie używać słowa kretyn bo to nie na jego poziomie. Nie wiem jak wygląda dla niego merytoryczny komentarz.... pozdro ze śląska? czy może: rób swoje i nie patrz na hejterów?
Otwieram nitkę jego debilnych akcji. Jak coś macie to zachęcam do wrzucenia i podzielenia się ze światem xD
lukies2221 - #yanek #korsir

Ale go prawda boli. Wykształcony człowiek, magister, nie...

źródło: image (45)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 29.12.2025, 14:15:13 via Wykop
  • 2
@lukies2221: @Kamilek2323 a czekajcie.. czekajcie.. czy w tym nowym kamperbusie L230vH2 nie miało być ogrzewania podłogowego? coś kiedyś obiło mi się o uszy.. to już nieaktualne?
  • Odpowiedz
quiksilver
quiksilver
25.12.2025, 13:54:38
  • 11
Utyty Ułomek z Huty ~ zakupił rękawice ochronne no na + zakupił okulary zwykłe plastiki już mniejsza o to, że za dużo nie pomogą ale ok + Potem pokazał proces odlewania i pracę w klapkach i skarpetach to już jest level expert idiotyzmu i teksty o byle nie na stolik, szkoda, że łezka wyszła o i wąsy wyszły... Brawo Hutniku ~ nastepnym razem jak w----------z sobie to wszystko na stopy pomyślisz! 😆
quiksilver - Utyty Ułomek z Huty ~ zakupił rękawice ochronne no na + zakupił okulary ...

źródło: 1000015628

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 26.12.2025, 08:54:46 via Wykop
  • 0
@quiksilver: szkoda, że nie widziałeś jak niektórzy odlewają ciężarki wędkarskie, czy tam kule do czarnoprochowców :D
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
24.12.2025, 15:40:24
  • 14
Podsumujmy sobie przebudowę Druciato L230V:

- prysznic z kantówek, który zasłania pół okna i wyłożony jest wykładziną basenową, która nie jest w ogóle naciągnięta plus sklejania z kilku więc pewnie będzie po czasie przeciekać,
- zasłonka prysznica zrobiona z rolety ale, że źle dociął to podocinał tysiąc deseczek i przykleił na klej montażowy bo przecież jednej pionowej deseczki nie dało się przykleić żeby nie p-------ć się z docinaniem kawałków, które mają teraz ostre krawędzie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 24.12.2025, 21:00:53 via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: no tak, ale pamiętaj, że Yanek spędza 423 dni w roku na vanlife w wielu krajach świata i różne rozwiązania ma przetestowane, więc tego..
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >

Radek

  • Bushcaft, post-ap-survival, wyposażenie taktyczne i turystyczne, noże, broń, turystyka rowerowa. Książki fantasy i podróżnicze. Filmy i seriale fantasy, kostiumowe, akcji. Wydarzenia. Zielona herbata, kawa.
  • opolskie/dolnośląskie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.09.2018

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2019

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 01.07.2011

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 27.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.07.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking