Jako domorosły psychoanalityk to ja widzę w tym Pinokiu kogoś kto stoi przed ścianą, zaklina rzeczywistość i ją wypiera, tym ciągłym powtarzaniem jak się cieszy i jak jest wspaniale i jak wszystko odbywa się po jego myśli... a tak naprawdę jest na granicy przełamania i spadku w depresję.
Pinokio stań w prawdzie! Życie sobie rozpieprzyłeś xD
@zdrajczyciel: jeszcze nie rozpieprzył, bo wciąż zdrowie dopisuje, nie jest w jakimś uzależnieniu, o alimenty też go nie podejrzewam.. komornik też na nim nie siedzi... ale musi oprzytomnieć i spojrzeć prawdzie w oczy, że zmierza wprost na skraj przepaści i im dłużej trwa jego odklejenie tym trudniej mu będzie wrócić do normalności...
#yanek " jak widzicie, na tym parkingu można na przykład z PRZYJJACIÓŁMI spacerować" Przypomnijcie mi, KOCHANI, który to już wanlajfowy PRZYJACIEL tej rudej wszy?
Rudy zakłamany Janek bierze każdą możliwą współpracę, nawet największy chłam. Nie znam innego youtubera, który tak bardzo chwaliłby się ile zarobił. Temat pieniędzy pojawia się w prawie każdym filmie, a nie jest to żaden kanał biznesowy. Cały czas gada ile zarobił ze znalezisk albo ze współprac, próbując udowodnić, że "żyje z pasji". I teraz ten typ prawi jakieś mądrości o tym, że nie goni za pieniędzmi i że wybrał skromne życie. Tak
@WOJELKANA: viofo ogólnie robi naprawdę dobry sprzęt.. tyle, że nasz johnny pewnie nawet nie znalazł w swoim grafiku choćby kilku minut, aby wejść w opcje i prawidłowo to poustawiać...
W sumie to nawet zazdroszczę tym którzy mają tyle cierpliwości i potrafią go słuchać.. 80% lania wody, 20% treści, przez co z tematu na kilkanaście minut robi film pełnometrażowy...
W praktyce oznacza to, że osoby, u których długotrwałe nadużywanie alkoholu doprowadziło do trwałych powikłań zdrowotnych mogą liczyć na co miesięczny przelewik od Państwa. Co by na chlanie dalej było.
@Oidakak: 1) wszywki nie są tak skuteczne jak się kiedyś mówiło... 2) sieć zamkniętych lub półotwartych placówek już jest - nazywa się je Domami Pomocy Społecznej (DPS) - ale umieszcza się już tam ludzi w tym gorszym stadium (tzw widzenie białych myszek, laserów itd) - miesięczny koszt utrzymania takiej osoby również przekracza 1900PLN miesięcznie.
@Icouldbeyourmom @Oidakak nie zrozumcie mnie źle, ja wcale jestem zwolennikiem rozdawania komukolwiek kasy, bo
Kuba, napiszesz o co tam u Ciebie chodzi że taki smutek zagościł, poddasza nie robisz, Pajero sprzedajesz itp, czy nie powiesz nie napiszesz bo to pod content?
VeloBank (dawny Getin Bank) właśnie ogłosił, że obsługa gotówkowa będzie możliwa we wszystkich oddziałach tylko w wybrane dni. Potrzebujesz wypłacić większą ilość gotówki? Stój godzinę przy bankomacie i wypłacaj w małych kwotach.
Amerykę odkryliście.. przecież wszystkie banki dzisiaj mają całą masę oddziałów bezgotówkowych, gdzie w żaden dzień tygodnia nie dostaniecie gotówki, ani jej nie wpłacicie w inny sposób niż bankomat. Mało tego - obecnie wciąż również likwidowane są bankomaty - ich liczba również spada, bo sami ludzie coraz częściej korzystają z płatności bezgotówkowych - prawdziwy skok tego zjawiska zaobserwowano podczas pandemii - i jakby nie patrzeć nie opłaca się ich utrzymywać.
Dlaczego jak kiedykolwiek wspomnę, że sobie strzelam to osoba, która jest jedno pokolenie starsza ode mnie ZAWSZE MUSI opowiadać bajki, że z czeskiej wiatrówki Za młodu to ze stu metrów się do kapsli strzelało, a to czasy bez optyki były!
Jakakolwiek próba podważenia Tego, kończy się utwierdzeniem W swoich racjach, co z tego, że ledwo widzą teraz co mają napisane
@Adam_Konarski_z_Katowic: bo z wiekiem inaczej wspomina się odległości i rozmiary.. pamięć jest bardzo zawodna, to naturalna kolej rzeczy i ciebie też to będzie czekać - gdybyś już teraz wrócił do podstawówki lub przedszkola do którego chodziłeś też zdziwiłbyś się jak inaczej je zapamiętałeś - sam niedawno odwiedziłem po 20 latach swoje liceum i zaskoczyło mnie jak "skurczyły" się te korytarze..
ja w takich i podobnych przypadkach staram się nie dyskutować,
#yanek tak oglądam tego tik toka z przebudowy i nie widzę tam kibelka. Tyle gadki o prysznicu czy super hiper instalacji kanalizacyjno elektrycznej, a o wc nic, chyba że mnie coś ominęło?
@radoslaw-franciszek-osowka: tyle myślał i tak przemyślał układ wnętrza, że kibla nie uwzględnił.. nie wiem, może podwieszany zrobi? to byłaby innowacja..
Ale go prawda boli. Wykształcony człowiek, magister, nie będzie używać słowa kretyn bo to nie na jego poziomie. Nie wiem jak wygląda dla niego merytoryczny komentarz.... pozdro ze śląska? czy może: rób swoje i nie patrz na hejterów? Otwieram nitkę jego debilnych akcji. Jak coś macie to zachęcam do wrzucenia i podzielenia się ze światem xD
@lukies2221: @Kamilek2323 a czekajcie.. czekajcie.. czy w tym nowym kamperbusie L230vH2 nie miało być ogrzewania podłogowego? coś kiedyś obiło mi się o uszy.. to już nieaktualne?
Utyty Ułomek z Huty ~ zakupił rękawice ochronne no na + zakupił okulary zwykłe plastiki już mniejsza o to, że za dużo nie pomogą ale ok + Potem pokazał proces odlewania i pracę w klapkach i skarpetach to już jest level expert idiotyzmu i teksty o byle nie na stolik, szkoda, że łezka wyszła o i wąsy wyszły... Brawo Hutniku ~ nastepnym razem jak w----------z sobie to wszystko na stopy pomyślisz! 😆
- prysznic z kantówek, który zasłania pół okna i wyłożony jest wykładziną basenową, która nie jest w ogóle naciągnięta plus sklejania z kilku więc pewnie będzie po czasie przeciekać, - zasłonka prysznica zrobiona z rolety ale, że źle dociął to podocinał tysiąc deseczek i przykleił na klej montażowy bo przecież jednej pionowej deseczki nie dało się przykleić żeby nie p-------ć się z docinaniem kawałków, które mają teraz ostre krawędzie
@Kamilek2323: no tak, ale pamiętaj, że Yanek spędza 423 dni w roku na vanlife w wielu krajach świata i różne rozwiązania ma przetestowane, więc tego..
Radek
Bushcaft, post-ap-survival, wyposażenie taktyczne i turystyczne, noże, broń, turystyka rowerowa.
Książki fantasy i podróżnicze. Filmy i seriale fantasy, kostiumowe, akcji. Wydarzenia. Zielona herbata, kawa.