Byłam dzisiaj na randce z #tinder w tej samej meksykańskiej restauracji co kilka dni temu, ale z innym dziadem. Przypominam, ze mój challenge polega na tym, ze codziennie chodzę z innym dziadem do restauracji na jego koszt. Dziad z dzisiaj się brzydko ubrał, miał na sobie bardzo oczojebny tshirt, na zdjeciu aż tak tego nie widać. Kolejny fullstack developer lat 26 #rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #rozowypasek
Wczoraj z lachonem byłem w Srayuri na sushi. Potem poszliśmy na rowery ( ͡°͜ʖ͡°) Miała 26 lat i mówiła, ze jest samotną matką, nie ukrywam, ze mi się takie coś nie podoba, mogłaby mieć chociaż o tym napisane w opisie na #tinder Tak czy siak, moj challenge, który polega na tym, żeby do końca miesiąca jeść za darmo na koszt lachona zmierza w dobrym
@nomenklatura_pospolstwa: no.. ale troche sadge, że polki są tak rozpuszczone, że trudno jest je wyciągnąć na pierwszą randke na kawe, spacer, lody.. cokolwiek..., bo one oczekują tego, co rozowyslonik...
"Polak boi się #Rosji. Polak nienawidzi Rosji. Polak chce, by #Ukraina zniszczyła Rosję. Czyli chce sąsiadować z państwem silniejszym od Rosji, budowanym na nienawiści do #Lachów i Rusów, mającym pretensje do Chełma, Gorlic, Przemyśla, Rzeszowa i Tarnowa. Poczekajmy parę lat..."
Korea Północna wystrzeliła w niedzielę w kierunku Morza Japońskiego rakietę balistyczną średniego zasięgu - poinformowała południowokoreańska armia. To najpotężniejszy pocisk, którego test reżim w Pjongjangu przeprowadził od 2017 roku.
jakby nie było konfederacji, to głosowałbym na PiS. Na tym polega wolność, że nie jest mi wmuszane, że mam wspierać mniejszości. Takie wymuszone tolerowanie wzbudza we mnie jeszcze większy niesmak...
Jak ma wyglądać to zmuszanie do wspierania i tolerowania a jak ma wyglądać nietolerowanie?
Chodzi mi o to, że temat jest tak bardzo nagłaśniany, że zaczynają się tym interesować np. dzieci, którym trudno jest wytłumaczyć to, że ktoś jest homo, czy trans. Ja nie musze tolerować tego, że ktoś afiszuje się z tym na ulicy.
Skąd w ogóle pomysł, że ktoś się przejmuje twoim zdaniem?
A co tu jest trudnego do wytłumaczenia i dlaczego dzieci mają nie wiedzieć co to jest płeć czy orientacja seksualna
No ja się z tym niezgadzam. Uważam, że poniżej pewnego wieku, to może być poprostu trudne do wytłumaczenia/zrozumienia. W rosji z tego, co słyszałem, to jest zakazane.
Poza tym nie napisałeś jak masz być zmuszany do tolerancji i wspierania lgbt.
No właśnie takiego afiszowania się publicznego ze swoimi skłonnosciami
#anonimowemirkowyznania Dwa lata temu przy porodzie zmarła mi żona. Z pomocą rodziców wychowuję syna i jakoś daję sobie radę chociaż pierwszy rok był koszmarem, bo musiałem się podnieść psychicznie (było cholernie ciężko :(), zaopiekować dzieckiem i poukładać codzienność. Z perspektywy czasu uważam, że się udało, dlatego chciałbym rozpocząć nowe życie z kobietą. Żona na zawsze pozostanie w moim sercu, ale nie chcę być sam. Znów chcę kochać i być kochanym
W środę wieczorem w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie projektu wypowiedzenia konwencji stambulskiej. W przygotowanie projektu zaangażowane były - Chrześcijański Kongres Społeczny oraz Instytut Ordo Iuris. Dalszych prac nad nim chce PiS, za wypowiedzeniem konwencji jest też Konfederacja.