Wpis z mikrobloga

@Frasad: no wiadomo, przecież to na pewno wymysł Putina, że młodym chłopakom nie podoba się idea, że w razie wojny należy poświęcić życie właśnie młodych chłopaków aby inni byli bezpieczni XD

W ogóle cała idea równouprawnienia to wymysł ruskich trolli, bo wiadomo, że każda płeć ma swoje role społeczne i obowiązki do wypełnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....i - @Frasad: no wiadomo, przecież to na pewno wymysł Putina, że młodym chłopako...

źródło: comment_1661248740OwF4AYxotgQNjRuZ5uv4cf.jpg

Pobierz
Bawi mnie po prostu jak rzeście się rzucili na ten temat, gdy wszystkie inne zawiodły.


@Frasad: bawią cię twoje własne urojenia. Możesz wskazać gdzie ludzie piszący o tej patologii próbowali jakichś innych tematów które zawiodły? Czy może to po prostu wyparcie na zasadzie "no nie mam jak podważyć tego co piszą, więc uznam ze to ruskie trolle"? XD
s.....i - > Bawi mnie po prostu jak rzeście się rzucili na ten temat, gdy wszystkie i...

źródło: comment_166125123050Avak44frzDVNJ6l8I2GC.jpg

Pobierz
@skitarii: walczyłeś o prawa mężczyzn na granicy Polsko-Białoruskiej?a nie pamiętam, że byłeś jedną z tych osób, która dostawała orgazmu na widok „ciapaka” oblanego z armatki wodnej przy temperaturze bliskiej 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) o prawa meżczyn walczymy tylko wtedy, kiedy można #!$%@?ć kobiecie świetne podejście XD przecież to prawicowcy zawsze mówili, że trzeba walczyć za swój kraj i być twardym, a nie jakąś ciotą w rurkach,
walczyłeś o prawa mężczyzn na granicy Polsko-Białoruskiej?a nie pamiętam, że byłeś jedną z tych osób, która dostawała orgazmu na widok „ciapaka” oblanego z armatki wodnej przy temperaturze bliskiej 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gardzenarodowcami: a czemu miałbym się nie cieszyć, że nasze służby powstrzymywały atak hybrydowy z granicy kraju, który kilka miesięcy później ze swojego terytorium wpuścił już nie migrantów, a ruskie wojska na Ukrainę?

Przecież Polska
s.....i - > walczyłeś o prawa mężczyzn na granicy Polsko-Białoruskiej?a nie pamiętam,...
@skitarii: ale kto ci powiedział, że ja to popieram XD? ja od zawsze jestem za tym, że tylko zawodowi żołnierze powinni być wysyłani na front, ale bardziej ciekawi mnie temat dlaczego to ci „najtwardsi” , którzy mieli nas bronić przed okupantem i islamem najczęściej lecą rosyjską narracją XD Narodowcy, Konfederacja, wrealu24 i inne klauny wręcz wylizują rosyjskiego rowa ze smakiem ¯\_(ツ)_/¯
a potem cyk na konfederacje, która tych wszystkich płaczących przegrywów #!$%@?łaby na front XD npc na tym portalu nie przestają mnie zadziwiać


@gardzenarodowcami: To jest #!$%@? najzabawniejsze xD
Nigdy nie rozumiem jak takie przegrywy mogą głosować na stereotypowo konserwatywne partie. Przecież to w idei konserwatyzmu jest to, że chłop to ma być chłop, ma iść na wojne i zdychać za ojczyzne, a kobieta ma siedzieć w domu i oczekiwać na męża.