Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kader14: patłyk 2137 zamopowany
źródło: comment_1673194850aOJAcdSzPFxo2cEXn3vXNK.jpg
Pobierz- 30
@kader14: a ja go lubię, ciśnie typków merytorycznie.. To czy ma rację czy nie to inna sprawa. Grunt że podkuriwa
- 2166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 74
@CipakKrulRzycia: przy siudemce Viagra wskoczyła do kibla naciskając wodę.
- 86
@CipakKrulRzycia: jest 6, więc powodzenia dla następnego plusującego xD
- 802
- 161
@Bita_Smietana69: podwójny pęcherz świni uodparnia na hipnozę.
źródło: comment_16710102034ITBfLpEJ4Rns6GG0Bzztl.jpg
Pobierz@Niekumaty_: Świńskie genitalia z tyłu i przodu
- 4116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 173
@olit: zajebiście - znowu trup xD
- 1015
Tutaj poprawiam:
1.Niemcy
2.Włochy
Daj plus, a ostatnia cyfra powie Ci gdzie trafisz w razie mobilizacji:
1.Niemcy
2.Włochy
- 1899
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 303
Komentarz usunięty przez moderatora
- 291
@McAfee: Bitch Please!
źródło: comment_1670189434Pc12kX1qvHpeT3pNrnBcFK.jpg
PobierzDaj plusa, jeśli plujesz na Orlen
#orlen
#orlen
źródło: comment_1670000394qPQ8UnZFGtjT3vHWZdtbZm.jpg
Pobierz@Pizdochlast prosto w ryja, dziękuję
- 8253
Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa to twoja dziewczyna
1. skandynawka
2. włoszka
3. latynoska
4. czekoladka
5. hiszpanka
1. skandynawka
2. włoszka
3. latynoska
4. czekoladka
5. hiszpanka
- 285
@SaintWykopek: zgłaszam awarię bo wyszło 4 a powinno 9
- 628
- 1391
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Niski_Manlet: złoto xD
- 713
@Niski_Manlet: Myślę, że to wina czegoś, co ma nazwę NA-TU-RA
- 300
Rodzisz się. Ostatnia liczba po zaplusowaniu to twoja płeć:
1. męska
2. żeńska
3. męska
4. żeńska
5. męska
1. męska
2. żeńska
3. męska
4. żeńska
5. męska
- 4
@Czerwony_jak_WIG20: nie gram w to bo uznaję tylko 2 płci.
- 3157
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 43
@umrzywator: Poproszę raz 10 z dostawą do domu.
źródło: comment_1666867238iyPiV9SVCj4XEcsYHtk6S6.jpg
Pobierz- 43
@umrzywator: trójeczka!
- 3373
Komentarz usunięty przez autora
- 822
@rio574: apostazja to granie wg ich zasad. Czyli legitymizacja całego tego biznesu bo używasz ich procesu na wyjście. Ja działam organicznie i dzieci nie chrzcilem nie posylalem na religię od przedszkola. Trochę przypał wyszedł bo jak pytam 10 latka o takie "wiedzowe" kwestie co człowiek niby wykształcony powinien wiedzieć typu jakie jest piąte przykazanie to nie wie bo skąd. Choć w sumie z drugie strony ja też nie znam jakiś
- 1979
Wczoraj dostałem podwyżkę czynszu i darłem mordę na pół osiedla żeby pisowców ch*j strzelił na miejscu. I wieczorem najbardziej zagorzały pisowiec z osiedla kopnął w kalendarz. Teraz się zastanawiam czy dalej wyklinać, może jest dla nas szansa rodacy?
#pis
#pis
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 188
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czarnobialyblog: dawaj mordeczko, ciekawy temat i fajnie by było dowiedzieć się czegoś od osoby która rzeczywiście przy tym pracowała
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 20
No dobra dziś wieczorem około 20 oczekujcie ama ;)
- 5372
#historia
Budzisz się w 1935 jako obywatel danego państwa ostatni plus to twój kraj, jak bardzo masz p--------e?
0 - Polska
1 - 3 Rzesza
2 - Usa
3 - Hiszpania
Budzisz się w 1935 jako obywatel danego państwa ostatni plus to twój kraj, jak bardzo masz p--------e?
0 - Polska
1 - 3 Rzesza
2 - Usa
3 - Hiszpania
Kolejny wrzesień, kolejny raz powtórzę - nigdy nie spełniły się te "groźby" dorosłych o tęsknocie za szkołą. Nienawidziłam szkoły, i odżyłam dopiero po jej zakończeniu.
Szkoła to więzienie dla dzieci, które spełnia minimum standardów potrzebne do tego, żeby rodzice nas tam odstawili na cały dzień, kiedy idą do pracy.
I mówię to jako osoba, która nigdy nie miała jakichś wielkich problemów ani z nauką, ani z rówieśnikami.
Ha tfu na lata szkolne.
Szkoła to więzienie dla dzieci, które spełnia minimum standardów potrzebne do tego, żeby rodzice nas tam odstawili na cały dzień, kiedy idą do pracy.
I mówię to jako osoba, która nigdy nie miała jakichś wielkich problemów ani z nauką, ani z rówieśnikami.
Ha tfu na lata szkolne.
- 386
@BarkaMleczna: +1
@BarkaMleczna: ja tam szkole średnią dobrze wspominam. Nawet mam kontakt z osobami z klasy i nie raz bym się choć na dzień wybrał znów do szkoły
- 2091
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2676
poradnik jak nabijać "zbugowane" plusy:
1. przeciągnij znacznik plusa do oddzielnej karty.
2. odświeżaj
wuala. plusy szybko znikają, ale czasem potrafią się utrzymać przez dłuższy czas np. przez godzinę. fajny portal, taki niezbugowany xd
1. przeciągnij znacznik plusa do oddzielnej karty.
2. odświeżaj
wuala. plusy szybko znikają, ale czasem potrafią się utrzymać przez dłuższy czas np. przez godzinę. fajny portal, taki niezbugowany xd
- 115
@Felonious_Gru: w komentarzach się nie da, tylko we wpisah.
@Whaadahell: Hehe, niezły bajer.
- 1378

Bob
- zabijam nude na wykopie i czasem dodam cos od siebie, pozdro ;)
Osiągnięcia
Komentator
od 30.05.2011Komentator Rocznica
od 26.07.2025Rocznica Gadżeciarz
od 04.02.2014Gadżeciarz Mikroblogger
od 26.11.2022Mikroblogger






































Ostatnia cyfra po zaplusowaniu powie ci, którym Michaelem jesteś dzisiaj
źródło: comment_1673285892cFVfCb2nbZiXqKrp1HavLe.jpg
Pobierz