Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atryu

Atryu

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8874
  • Znaleziska 1598
  • Mikroblog 7276
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 45

306

Szwecja gotowa użyć siły. "Bez ostrzeżenia"

Pokaż treści 18+

Szwecja gotowa użyć siły. "Bez ostrzeżenia"

Szwecja zapowiada zdecydowaną obronę swojej przestrzeni powietrznej po ostatnich naruszeniach przez rosyjskie samoloty. Minister obrony Pal Jonson podkreśla, że kraj jest gotów użyć siły, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.09.2025, 10:49:48
  • 33
  • #
    szwecja
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    wojna
Atryu
Atryu 23.09.2025, 11:03:13 via Wykop
  • 88
bardzo dobrze, z kacapami nie można inaczej - wlatujesz w cudza przestrzeń zostajesz zestrzelony. Z bandyta nie da sie rozmowiać w inny sposob jak z pozycji sily, niezbmierni mnie cieszy to ruskie machanie szabelką gdyz teraz kraje ktorych społeczeństwa miały wywalone na patusow znad wołgi przejrzą na oczy
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Atryu
Atryu 23.09.2025, 18:11:15 via Wykop
  • 0
@NocnyFuriat: wydaje mi się że współczesne radary z łatwością potrafią rozróżnić miga od airbusa

352

AI zrobiła cały skok. Od szpiegowania do żądania okupu. Prościej się nie dało.

AI zrobiła cały skok. Od szpiegowania do żądania okupu. Prościej się nie dało.

Raport: hacker użył modelu AI jako całego zespołu od szukania dziur po pisanie malware i dopasowywanie okupów. Efekt: kilkanaście zaatakowanych organizacji i ogromne straty. Jeśli myślisz, że to science-fiction to już tu. Link do źródła.

CwanyKot
z
foxnews.com
dodany: 21.09.2025, 02:42:30
  • 68
  • #
    technologia
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    security
  • #
    internet
  • #
    hacking
Atryu
Atryu 22.09.2025, 11:50:26 via Wykop
  • 0
@blend: oo widze ze mamy poteznego specjaliste od IT, czy mozemy ci zadac kilka pytan?
Atryu
Atryu 23.09.2025, 08:21:44 via Wykop
  • -3
@blend: ale moge ci zadac te pytania, czy nadal bedziesz halucynowal i produkowal sciene wysrywow?
Atryu
Atryu 23.09.2025, 08:58:20 via Wykop
  • -1
@blend: Niby taki anty ai a riposty prosto z czatagpt, no no ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Atryu
Atryu 23.09.2025, 08:09:22
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szafoski3
szafoski3
23.09.2025, 08:17:45 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
23.09.2025, 08:59:10 via Wykop
  • 0
@szafoski3: a to ze chlew wiadomo od dawna
  • Odpowiedz

1296

Sikorski wprost do władz Rosji: "Zostaliście ostrzeżeni"

Pokaż treści 18+

Sikorski wprost do władz Rosji: "Zostaliście ostrzeżeni"

"Jeśli kolejna rosyjska rakieta lub statek powietrzny zostanie zestrzelony, nie przychodźcie tu ze skargami" - powiedział na nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ szef MSZ Radosław Sikorski, zwracając się do Rosji.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 22.09.2025, 15:43:12
  • 313
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
Atryu
Atryu 22.09.2025, 17:22:42 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

93

Polacy popierają propozycję Sikorskiego ws. NATO

Pokaż treści 18+

Polacy popierają propozycję Sikorskiego ws. NATO

Pomysł Radosława Sikorskiego, by NATO przechwytywało rosyjskie drony nad Ukrainą, zyskuje poparcie większości Polaków.Badanie SW Research pokazuje, że 59 proc. społeczeństwa jest za tym rozwiązaniem.

kuterinoga
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.09.2025, 02:47:08
  • 66
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    drony
  • #
    polityka
Atryu
Atryu 21.09.2025, 08:53:56 via Wykop
  • -6
@Cogito-sum: robimy zakład ze będzie ?
Atryu
Atryu 21.09.2025, 10:03:50 via Wykop
  • -2
@Cogito-sum: myślę że do końca listopada, możemy założyć się o 100 zł na ukraińską armię
Atryu
Atryu 21.09.2025, 11:44:10 via Wykop
  • -3
@Cogito-sum: dobra dobra, dużo tekstu - czyli podsumowując, jednak cykasz ?
Atryu
Atryu 21.09.2025, 09:00:01
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaszczyk
chaszczyk
21.09.2025, 09:28:36 via Android
  • 1
@Atryu wszystko w swoim czasie na razie szukają lawety żeby ją zabrać z placu czerwonego
  • Odpowiedz
ptt_
ptt_
23.09.2025, 16:16:32 via Wykop
  • 0
@Atryu: Podobno już pompują.
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 19.09.2025, 18:44:26
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 19.09.2025, 18:12:57
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
19.09.2025, 18:19:29 via Wykop
  • 2
@Atryu: I pewnie zaszczypawkowani
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 19.09.2025, 11:56:17
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
Autor
19.09.2025, 13:39:52 via Wykop
  • 1
@hurdlejade: dobrze, to juz bede sluchal specjalistow wykopowych ktorzy w przerwie od pracy dla cia pisza posty na portalu ze smiesznymi obrazkami, dobrze?
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
21.09.2025, 10:13:23 via Wykop
  • 0
@hurdlejade: duma i nie daj się zaczipowac, bez odbioru
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 18.09.2025, 09:15:22
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wshk
wshk
wshk
18.09.2025, 10:20:49 via Android
  • 4
@Atryu
wshk - @Atryu

źródło: temp_file4243237440541635797

Pobierz
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
18.09.2025, 10:42:18 via Android
  • 1
@kolanin daleko te szczątki dronów latają
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 16.09.2025, 04:15:17
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kingside
Kingside
16.09.2025, 04:24:55 via Android
  • 1
@Atryu czekam na kolejne informacje:)
  • Odpowiedz
na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
16.09.2025, 04:31:11 via Android
  • 2
@Kingside dziś jest wtorek
  • Odpowiedz

750

Dr Brunet o pacjencie, który płaci 250 zł za wizytę i tylko marnuje czas doktora

Dr Brunet o pacjencie, który płaci 250 zł za wizytę i tylko marnuje czas doktora

Gdy przychodzi do mnie 20-latek i z kartek odczytuje przez prawie pół godziny kwiecisty tekst o tym, co mu dolega, od stóp do głów, opisując ze szczegółami każdą bolączkę, to aż człowiek chciałby pogratulować mu tak wielkiego talentu literackiego w tak młodym wieku.

Mneo
z
x.com
dodany: 15.09.2025, 02:38:31
  • 371
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    pytaniedoeksperta
  • #
    trojmiasto
Atryu
Atryu 15.09.2025, 12:53:33 via Wykop
  • 3
@dr_Batman Najpierw AI mi zasugerowało które badania powinienem zrobić, nastepnie wszystkie wyniki - mocz, krew, kal, usg (tutaj byl potrzebny oczuwiscie radiolog) usuwam dane wrażliwe i analizuje z 3 różnymi modelami - gpt5, gemini2.5pro oraz claude kazdy z nich wykonuje ze mna dodatkowy wywiad na swoj sposob (zazwyczaj pytaja o podobne rzeczy) i generowany jest raport, mam tez historie roznych chorób w rodzinie, moja diete, styl zycia i aktywnosci sportowe, raporty
Atryu
Atryu 15.09.2025, 12:55:52 via Wykop
  • 0
@inflacja_biedaku oczywiscie ze nie da, ale tak mnie przygotowało do rozmowy z lekarzem rodzinnym ze podczas konsultacji telefonicznej wystawil mi odpowiednie skierowania, poza tym wile badan prywatnie możesz zrobic bez zadnego skierowania
Atryu
Atryu 15.09.2025, 12:57:39 via Wykop
  • 2
@thisismaddnes: ja juz teraz tak robie ze przygotowuje sie swietnie do rozmowy z lekarzem z AI na nfz i bez problemu mi wystawia recepte, oczywiscie samodzielnie musisz zrobic odpowiednie badania
Atryu
Atryu 15.09.2025, 12:59:30 via Wykop
  • 3
@dr_Batman: spokojnie, wszystkich was wygryzie AI prędzej czy później, mowie to jako osoba z branży która sama z powodzeniem wykorzystuje AI do wspomagania leczenia i diagnozy
Atryu
Atryu 15.09.2025, 13:08:01 via Wykop
  • 4
@dr_Batman: Akurat lekarze radiolodzy będą pierwsi do odstrzelu gdyz juz teraz skuteczność modeli AI w diagnozie (skany, usg, itp) jest porównywalna jak ludzka, to co pani doktor robimy zaklad? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Atryu
Atryu 15.09.2025, 13:11:03 via Wykop
  • -1
@thisismaddnes: chodzilo mi oczywiscie o przygotowanie do rozmowy z lekarzem na NFZ z pomoca AI ktora jest w tym swietna i jest w stanie swietnie przygotować skrypt rozmowy
Atryu
Atryu 15.09.2025, 13:16:44 via Wykop
  • 2
@dr_Batman: a wiesz dlaczego siedzi? tylko ze względu na prawo - ale prawo się zmieni spokojnie. Tak samo dlaczego jeszcze nie widzimy autonomicznych taksówek - prawo w UE na to nie pozwala

5

Pożegnanie z Donbasem. Ukraina walczy, a i tak codziennie topnieje

Pokaż treści 18+

Pożegnanie z Donbasem. Ukraina walczy, a i tak codziennie topnieje

Kiedy opadł kurz po wielkiej polityce, stało się jasne to, co dla większości Ukraińców było oczywiste od początku: szybkiego pokoju nie będzie. Rosja właśnie ściąga wojska, a Ukraina szykuje się do decydującej bitwy o Donbas

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.09.2025, 04:23:53
  • 11
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
Atryu
Atryu 15.09.2025, 04:32:31 via Wykop
  • 0
potężna rosja, druga armia świata a już niedługo 4 lata będzie zdobywać coś co miało zostać zajęte w 3 dni
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Atryu
Atryu 14.09.2025, 08:26:38
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
14.09.2025, 08:29:41 via Android
  • 3
@Atryu Tusk wciąga Rumunię do wojny
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
14.09.2025, 08:33:50 via Wykop
  • 4
@CzeczenCzeczenski: potężny tusk!
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 14.09.2025, 08:23:57
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
Autor
14.09.2025, 08:32:40 via Wykop
  • 27
@Qullion: oczywiście że tak, po prostu ruska mentalność jest tak komiczna że aż brak mi słów, ale najśmieszniejsze jest to że wielu polaków zwanej dalej kacapoidami się na to nabiera
  • Odpowiedz
shitman6
shitman6
14.09.2025, 08:52:52 via Wykop
  • 45
@Atryu: Bo cywilizowany człowiek żyjący w dobrobycie ma dużo do stracenia idąc na wojnę gdzie będzie żył w brudzie, smrodzie, głodzie i olbrzymim stresie, a potencjalnie może stać się kaleką albo zginąć. Dla ruskiego dzikiego człowieka takie warunki to normalność a więc nie ma nic do stracenia i tym chętniej pcha się w kamasze. Dzięki wojnie może podnieść swój status i jak uda mu się przeżyć to będzie go stać
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 11.09.2025, 15:39:56
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 10.09.2025, 18:42:18
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
10.09.2025, 18:44:17 via Wykop
  • 17
@Atryu:
mleko3-2procent - @Atryu:

źródło: G0fPMeKXQAAY4zW

Pobierz
  • Odpowiedz
Mamiser
Mamiser
10.09.2025, 19:03:55 via Wykop
  • 6
@mleko3-2procent: tyh dwoch gosci z dolu z lewej kolumny mozesz smialo przesunac na prawa strone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 10.09.2025, 07:51:13
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_
10.09.2025, 07:54:01 via Wykop
  • 0
@Atryu: Trzymam za ciebie kciuki Ja muszę pracować
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 06.09.2025, 08:23:20
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
06.09.2025, 08:31:43 via Wypiek
  • 7
@Atryu gdyby nie sprzedawali surowców, dawno by się im gospodarka załamała. Trochę jak w "Filmie o pszczołach", gdy te przestały produkować miód.
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
06.09.2025, 09:19:39 via Wykop
  • 8
@wshk: wtedy z pewnością wielka rosja zakończy zwycięstwem 3 dniową 3 letnią operację specjalną
  • Odpowiedz

1

Rosja rozbiła projekt rakietowy NATO na Ukrainie, wart 5 miliardów euro

Pokaż treści 18+

Rosja rozbiła projekt rakietowy NATO na Ukrainie, wart 5 miliardów euro

Zalecane wyłączenie lektora AI.

SilverDragon
z
youtube.com
dodany: 24.08.2025, 17:45:03
  • 3
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    nato
Atryu
Atryu 24.08.2025, 18:41:43 via Wykop
  • 4
rozbiła tak samo jak laboratoria genetyczne w trzecim
i całe ukraińskie lotnictwo w drugim dniu trzydniowej operacji specjalnej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
  • Strona 16 z 21
  • >
  • Look to this day! For it is life, the very life of life. In its brief course Lie all the verities and realities of your existence

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking