Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atryu

Atryu

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8839
  • Znaleziska 1592
  • Mikroblog 7247
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 45
pearl_jamik
pearl_jamik
13 godz. i 42 min temu
  • 3
Jest tu kto z ukrainy? Jadę do Lwowa na weekend, polećcie mi jakąś resto gdzie można zjeść waszego słynnego kretoszczura. Tylko dobrego pls.

#ukraina #wojna #lwow #gotujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 13 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 14
@pearl_jamik: może cię zatrzymają na granicy za produkcję wysrywow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
przedwczoraj, 15:26:11
  • 52
Kojarzycie tego młodego lekarza bez specjalizacji co zarobił ok. 1 600 000 zł w ostatnim roku?
Otóż okazuje się że jest on radnym KO - Koalicji Oligarchów pod zarządem her Tuska xD
Platforma już nie tylko ssie hajs ze spółek skarbu państwa, teraz dorwała się do budżetu NFZ - bo wiadomo, skoro tam zawsze brakuje pieniędzy, to nikt nie zauważy gdy będzie brakowało ich trochę więcej.

Tu na zdjęciu, gdy jeszcze nie
PanAlbert - Kojarzycie tego młodego lekarza bez specjalizacji co zarobił ok. 1 600 00...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu przedwczoraj, 16:09:33 via Wykop
  • 13
@dr_Batman: ty nadal swoje wysrywy produkujesz …
  • Odpowiedz

1868

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 244
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Atryu
Atryu przedwczoraj, 04:58:29 via Wykop
  • 0
@dr_Batman: znowu to twoje pierniczenie, skad ty sie bierzesz… kazdy twoj post w temacie to taki stek bzdur, ale w sumie dobrze - wiemy przynajmniej ze opinia o lekarzach nie bierze sie z powietrza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Atryu
Atryu 12.06.2026, 04:40:59
  • 478
uwaga konfoprzyglupy i polskie polaki z polski oraz inne magiczne istoty z muchosranska Rosja na prowadzeniu z „dej dej”!!: potężna rosja, druga armia świata, mocarstwo atomowe w 3 dniowej prawie 5 letniej operacji specjalnej znowu wychodzi na prowadzenie z błaganiem o pomoc, dotychczas było 1-1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ukraina #rosja #wojna
Atryu - uwaga konfoprzyglupy i polskie polaki z polski oraz inne magiczne istoty z mu...

źródło: IMG_6961

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
Autor
12.06.2026, 07:39:11 via Wykop
  • 0
@sandal: to że potężna rosja mocarstwo to groteska to chyba już wie cały świat( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
12.06.2026, 10:51:50 via Wykop
  • 0
@nieznasarz: są w pokoju, siedzi i krzyczy „wyłącz tv włącz myślenie” a co ?
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
13.06.2026, 10:25:40 via Wykop
  • 0
@sandal: wiadomo że fejk ale śmieszy
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
12.06.2026, 11:48:01
  • 17
Muhaha... dej, no dej xD
#ukraina #polityka
luke-mat - Muhaha... dej, no dej xD
#ukraina #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 12.06.2026, 12:04:53 via Wykop
  • 110
@luke-mat: kacapy mają niezły mindfuck że komik ich tak gruzuje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 12.06.2026, 12:28:48 via Wykop
  • 0
@varres: i jeszcze cyklista, kacapstwo i konfoprzyglupy to nawet swoją inteligencją biją lewactwo
  • Odpowiedz
krochmalenstwo
krochmalenstwo
12.06.2026, 08:22:25
  • 6
Czytam tam wypowiedzi Ukraińców na X o Polsce i jestem już przekonana, że Ukraina 🇺🇦 nie jest w kręgu cywilizacji łacińskiej.

Nie ma ani jednego wspólnego punktu pomiędzy Polską 🇵🇱 a Ukrainą 🇺🇦.

Polska dla sensu swojego istnienia i dziedzictwa kulturowego nigdy nie potrzebowała, nie potrzebuje i nie będzie potrzebować Ukrainy.

Polacy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 12.06.2026, 08:25:33 via Wykop
  • 62
@krochmalenstwo: hej czat gpt wygeneruj posta na wykop który nie bezpośrednia ale bardzo delikatnie buduje animozje pomiędzy polakami i ukraińcami, do tego bardzo delikatnie ale wymownie zasugeruj że ukraińcy to gorszy sort , tylko nie popełniaj błędów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
11.06.2026, 13:48:21
  • 1
#ukraina słynie z żyznych ziem czarnoziem. Co najlepiej tam uprawiać?

#polska #owoce #polityka #ankieta

Najlepsze owoce do uprawiania na ukrainie

  • Truskawki 15.6% (5)
  • Brukselki 0% (0)
  • Kretoszczury 53.1% (17)
  • Marchew 6.3% (2)
  • Pietruszka 6.3% (2)
  • Ziemniaki 18.8% (6)

Oddanych głosów: 32

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 11.06.2026, 14:12:58 via Wykop
  • 1
@pearl_jamik: wniosku bana dla przyglupa ( ͡° ͜ʖ ͡°) wykop będzie lepszym miejscem
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
10.06.2026, 21:45:02
  • 0
#ukraina #ankieta #wojna

Ukraina

  • To słonina 15.4% (12)
  • To kraina 26.9% (21)
  • To prowincja Rosji 19.2% (15)
  • To wylęgarnia kretoszczurow 20.5% (16)
  • To raj na ziemi 17.9% (14)

Oddanych głosów: 78

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 10.06.2026, 22:11:47 via Wykop
  • 16
@pearl_jamik: @Moderacja dajcie mu wreszcie bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
10.06.2026, 07:08:52
  • 2
UPDATE:
Śniłem dziś świadomie i oto co się dowiedziałem odpowiedzi na wasze pytania:
- Putin umrze ze starości i dopiero wtedy dojdzie do odwilży i rozejmu
- w moim śnie putin umiera za 7 lat

#ukraina #sny #wojna #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 10.06.2026, 07:19:43 via Wykop
  • 2
@pearl_jamik: czytam twoje posty i uznaje że niezły przyglup z ciebie (przyglup który nieudolnie próbuje trollować ( ͡° ͜ʖ ͡°)) doceniam staranie mimo intelektualnych ograniczeń
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 10.06.2026, 07:38:15 via Wykop
  • 1
@takjestembordo: do tego wyjątkowo głupiutka
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 09.06.2026, 06:34:53
  • 233
#ukraina czytam sobie posty polskich polaków z polski, konfoprzyglupow z rodzaju „wyłącz tv i włącz myślenie” oraz innych bytów z muchosranska i wszyscy Ci oni nazywają zalenskiego komikiem, komediantem, narkomanem itp, zastanawia mnie więc jedna rzecz - czy w takim razie nie macie odrobinę mindfucku ze komik i n------n tak ogrywa potężnego cara imperatora, władcy drugiej armii świata ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
Autor
09.06.2026, 07:29:25 via Wykop
  • 4
@Starr: a no tak ten typowy kacapski argument - walczymy z całym nato xD bąbelku podaj dokaldnie ile budżetu nato poszło na ukrainę ? 2% ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
09.06.2026, 08:12:46 via Wykop
  • 2
@Tunhan: no przecviez mowie o pomaganiu - to ile tego budzetu nato poszlo na ukraine ktora walczy z druga armia swiata?
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
09.06.2026, 08:27:48 via Wykop
  • 1
@Tunhan: ale gdzie ja temu przecze? tylko jaka to jest pomoc - kropelkowa (sprawdzilem - okolo 2% budzetu nato poszlo na pomoc ukrianie) ponadto USA aktualnie ograniczylo swoja pomoc, i o czym to swiadczy a no o tym jakim gownokrajem jest rosja, ze najbiedniejszy kraj europu pod kropelkowa pomoca nato robi takie spustoszenie w drugiej armi swiata mocarstwie
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
09.06.2026, 08:54:11 via Wykop
  • 2
@ExtraPensja: przesrane ze potezna rosja jest szachowana przez komika xD kacapy musza miec spalone zwoje mózgowe
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
09.06.2026, 09:14:55 via Wykop
  • 0
@Tunhan: no jak dla mnie to z kacapami moga nawet walczyć cyklisci i reptalianie byleby ich jak najwiecej ruskiego raka poszlo do piachu, ale wracajac do meritum w takim razie zgadzamy sie w jednym potezna rosja to jest groteska sama w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
09.06.2026, 12:48:23 via Wykop
  • 1
@mamracjewieszotym: tusk, kaczor, braun to tak samo raczysko - dla mnie liczy się tylko żeby kacapy były eliminowane to największe szczęście wszystkich polaków a czy rękami ukraińców czy cyklistów to już mnie nie interesuje
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
Autor
09.06.2026, 12:48:56 via Wykop
  • 0
@Blendzior1997: dej dej to raczej potężny putin do kimq i puchatka mówił bąbelku
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
09.06.2026, 06:16:19
  • 557
Ten filmik jest symboliczny, mieszkancy petersburga, drugiego najwazniejszego miasta w rosji patrza jak ich kraj jest bezbronny wobec ukraińskich dronów, wiedząc że rosja upada i zupełnie nic nie mogą z tym zrobić

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Ten filmik jest symboliczny, mieszkancy petersburga, drugiego najwazniejsz...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 09.06.2026, 06:28:41 via Wykop
  • 296
@robertkk: idelanie byłoby zrobić filmiki z brzęczenia dronów nad kacapia, a zaraz później przebitka z udawaniem syreny gdy kacapscy propagandyści wyśmiewali ataki na kijów
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 09.06.2026, 07:30:36 via Wykop
  • 5
@sruba_m3: no właśnie nie wyją więc wycie kacapskich propagandystów byłaby idealnym tłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 09.06.2026, 07:32:20 via Wykop
  • 26
@netan-huuy: no właśnie to jest mega śmieszne prawie 5 lat 3 dniowej operacji specjalnej drugiej armii świata, w sumie to jak sobie myślę to jest najbardziej udany skecz ukraińskiego komika - rosyjska operacja specjalna i druga armia świata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 09.06.2026, 07:52:30 via Wykop
  • 15
@netan-huuy: co to jest nafoid mozesz nam wytlumaczyc potezny wolnomyslicielu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wellmen
Wellmen
Wellmen
09.06.2026, 05:50:32
  • 15
Wołodymyr Zełenski zaproponował, żeby środki z sprzedaży klubu Chelsea FC przez Romana Abramowicza przeznaczyć na systemy obrony przeciwlotniczej Ukrainy. Temat omówił już z premierem Wielkiej Brytanii Kirem Starmerem.


to już wiadomo po co był w UK, to taki kupiec/sprzedawca, troche tu kupić, trochę tam sprzedać xd, stepowy głupek o właściwych korzeniach.

#heheszki
#polityka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 09.06.2026, 06:30:19 via Wykop
  • 14
@Wellmen: przesrane jest że stepowy głupek, n------n, komediant (i co tam jeszcze było) itp tak ogrywa potężnego putina, drugą armię świata, cara szachów 5d ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 09.06.2026, 07:27:37 via Wykop
  • 9
@Wellmen: no zobaczymy, aż mi się przypominały teksty guwnera z 2022 „zobaczysz pod koniec roku”, potem „zobaczysz w 2023…2024” itp itp a finalnie wygląda to tak że stepowy głupek wykrwawia drugą armię świata, ale tak szczerze nie masz mindfucka z tego powodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
202492
202492
08.06.2026, 17:55:02
  • 1
czy dla polski większym zagrożeniem jest rosja czy unia europejska?

#ukraina #polska #wojna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 08.06.2026, 18:32:18 via Wykop
  • 1
@202492: rosja to jest rak i nowotwór trawiący świat , a unia europejska to conajwyzsj lekko lewacka organizacja
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
08.06.2026, 15:54:12
  • 0
P.O.S.T.U.L.A.T
Wydoić z ukraincow mleko za każdą cenę

#ukraina #polska #polityka #wojna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 08.06.2026, 15:58:37 via Wykop
  • 7
@pearl_jamik: postulat: weryfikacja IQ zanim wykopek utworzy post na tagu #ukraina (tak wiem to będzie trudne… @pearl_jamik do zaliczania)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 08.06.2026, 16:28:59 via Wykop
  • 0
@ChochlikLucek: to prawda, ale mam wrażenie że polskie polaki, przyglupy czy inne buty z rodzaju wyłącz tv włącz myślenie mają wyjątkowo niskie
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 08.06.2026, 15:49:10
  • 1
#lewackalogika #urojenialewakoidalne #b2b #wyborcza Ależ oni są perfidni - patrz pierwszy komentarz. A gdyby tak nakręcić gownoburze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to już kolejny przykład dwulicowości i zakłamania wyborczej
Atryu - #lewackalogika #urojenialewakoidalne #b2b #wyborcza Ależ oni są perfidni - pa...

źródło: IMG_6462

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
Autor
08.06.2026, 15:49:51 via Wykop
  • 1
@Atryu: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Atryu - @Atryu:  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_6461

Pobierz
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
08.06.2026, 10:22:41
  • 91
brak mandatów
brak przeglądów technicznych
brak ubezpieczeń
a często podrabiane prawo jazdy
UA w pigułce na polskich drogach.
#motoryzacja #ukraina
skeeto666 - brak mandatów
brak przeglądów technicznych
brak ubezpieczeń
a często podr...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 08.06.2026, 10:45:35 via Wykop
  • 23
@skeeto666: to ja jeszcze dodam od siebie - nie dosc ze jezdza jak swiete krowy to jeszcze rzuca orki ukrainki i krowy mleka nie daja, masakra!!!!
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 08.06.2026, 11:15:00 via Wykop
  • 0
@Atryu: oczywiscie mialem na mysli uroki, w takich emocjach bylem ze literowka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
08.06.2026, 04:05:23
  • 67
Czekam na przystanku a tam 10 ukròw p----------h ze sobą na cały regulator i kilka ukraińskich dzieci jadących do szkoły. Fajną Polskę nam zgotowaliscie...

#ukraina #polska #polityka #wojna #niepopularnaopinia #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 08.06.2026, 05:33:49 via Wykop
  • 7
@pearl_jamik: dzietność polek najgorsza od 2 wojny światowej, chcemy utrzymać rozwój kraju jesteśmy skazani na migracje albo ukraińską, białoruska itp albo inżynierów z afryki mimo całego wkurzenia na głośne gadanie ukraińców, wybryki itp i tak wolę to jak karmelowych książąt
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
07.06.2026, 19:53:26
  • 16
Kacapstwo chwali się zbrodniami wojennymi w postaci ataków na łodzie ratownicze (SAR).
#ukraina #rosja
wshk - Kacapstwo chwali się zbrodniami wojennymi w postaci ataków na łodzie ratownicz...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu 07.06.2026, 20:24:50 via Wykop
  • 13
@CCH5OH: dokaldnie! tak jak ukraińcy w szkołach trzymają żołnierzy nato i wgl robią tam nadludzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 08.06.2026, 01:32:38 via Wykop
  • 0
@CCH5OH: jestem ostatnią osobą która broni ukraińców jesli chodzi o korupcję albo gloryfikację upa, natomiast wysrywy kacpaskiej propagandy o żołnierzach nato i inne powrodly to są tak śmieszne - prawie tak samo śmieszne jak ta cała druga armia świata i 3 dniowa operacja specjalna
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 06.06.2026, 05:21:07
  • 0
#ukraina Pan Wojczal jak zawsze w punkt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) https://youtu.be/kuRqgDs-4HI?is=AifDnnNNeOcYvw8L
Atryu - #ukraina Pan Wojczal jak zawsze w punkt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) https...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
Autor
06.06.2026, 06:15:33 via Wykop
  • 0
@PopeLeon: no i to co mówił miało racje bytu i nadal ma, wcale bym się nie zdziwił gdyby kacapy znowu próbowały ataku (tylko brak im sił)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu 06.06.2026, 04:45:45
  • 21
#ukraina z racji tego że polskie polaki z polski jakoś po ostatnich sukcesach drugiej armii świata lekko ucichły to z rana podczas sobotniej defekacji czytam sobie pikabu - to jest dopiero komedia (ten okropny i niegrzeczny pan zalenski) , natomiast plusem jest bo wśród niektórych kacapow narasta niezadowolenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
Atryu - #ukraina z racji tego że polskie polaki z polski jakoś po ostatnich sukcesach...

źródło: IMG_6840

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
Autor
06.06.2026, 04:50:07 via Wykop
  • 1
@PokemonowyRambo: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dokaldnie!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • Look to this day! For it is life, the very life of life. In its brief course Lie all the verities and realities of your existence

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking