Jako, że nie mam klimatyzacji strefowej (mam tylko w salonie) to myślę nad kupnem klimatyzatora przenośnego do sypialni. Ktoś używał? Ma to sens? Nie jest głośne? Polecajki mile widziane.

#gorunc #klimatyzacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sprawek: Mam w salonie normalną haier z wiatrakiem na balkonie a w sypialni właśnie przenośną eberg, mała sypialnia to elegancko mi schłodzi a i komp sie śmieje z upałów,jest głośna, zapomnij o spaniu przy takiej,trzeba rure wyprowadzić za okno,co sezon kupuje uszczelke na okno (20-50zl)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest i 30 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie będzie jak w roku ubiegłym. Od momentu gdy skończyłem palić w kominku wieczorami do momentu gdy trzeba było klimatyzacje odpalać nie mineło więcej czasu niż 2 tygodnie #kreta #pogoda #gorunc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach