Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adrien

Adrien

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2766
  • Znaleziska 15
  • Mikroblog 2751
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 21
pablo397
pablo397
08.06.2021, 10:44:11
  • 48
Cyberpunk jakiego wszyscy oczekiwali oglądając 2013 teaser trailer

To na filmiku to tylko czyjaś amatorska wizja na silniku unreal.

#cyberpunk2077
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 08.06.2021, 13:45:02 via Android
  • 0
@pablo397 przecież na Nexus mods już od dawna można pobrać trzecioosobowy mod
Tylko że potrzebny jest do tego tweak który też znajduje się na Nexusie. Morderzy (ci z modderskiego community discord) robią taką robotę że graj jest nie do poznania. Ja na przykład z kilkoma modami na optymalizację mogę wreszcie płynnie bez ścinek jeździć autem po mieście.
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien 08.06.2021, 13:47:15 via Android
  • 0
@pablo397 no to się mylisz, albo nie grałeś w cp. Zobacz jak wyglądają ręce lub model postaci z pierwszej osoby a jak w modzie
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien 08.06.2021, 14:11:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien 08.06.2021, 20:27:27 via Android
  • 0
@pablo397 no problem w tym że nie potrafisz docenić pracy ludzi którzy zrobili to za darmo, a poza tym to nie jest tylko ustawienie pozycja kamery z twojej szyi na -2m. Plik jednak nie waży 1kb. Nie dość że za darmo ludzie się dzieła swoją pracą to jeszcze napiszesz że "tylko zmienił tryb na samochodowy". Poczytaj sobie changelog ile tam pracy jest, ile szczegółów i bugów ponaprawiali. I to bez żadnych
  • Odpowiedz
S.....0
konto usunięte 18.05.2021, 18:17:03
  • 7
#warframe
Gara Prime, Volnus Prime, Astilla Prime wychodzą 25 maja. Czyli wtorek następnego tygodnia.
S.....0 - #warframe
Gara Prime, Volnus Prime, Astilla Prime wychodzą 25 maja. Czyli ...

źródło: comment_1621361783pKjsU5kvTJO6pw4YDN3nm6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 19.05.2021, 01:51:10 via Android
  • 0
@Savire510 znowu to farmienie eeech nie dadzą spokoju
  • Odpowiedz
mazx
mazx
16.05.2021, 20:37:33
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 17.05.2021, 02:11:07 via Android
  • 0
@mazx cześć Tomek
  • Odpowiedz
texas-holdem
texas-holdem
16.05.2021, 20:09:27
  • 93
INFO:

Insajderzy z Boca twierdzą – a źródło wiarygodne, skoro raportuje NSF – że zapowiedziana na lipiec próba orbitalna zostanie wykona z użyciem kompletu Raptorów, czyli SuperHeavy BN3 otrzyma ich 28, a SN20 6 (tu oczywiście brak zaskoczenia, czego nie można powiedzieć o boosterze). Załączona grafika przedstawia jedną z kilku możliwych konfiguracji silników – oficjalna nie została nigdy opublikowana (aczkolwiek osobiście od początku byłem fanem symetrii czwórkowej).

Na tym nie koniec newsów:
texas-holdem - INFO:

Insajderzy z Boca twierdzą – a źródło wiarygodne, skoro rapor...

źródło: comment_1621195332Rwn3ZEjAbpTPWJETTI2y7V.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 17.05.2021, 02:07:12 via Android
  • 0
@texas-holdem oo starlinki

  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
15.05.2021, 09:58:59
  • 343
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 15.05.2021, 11:05:45 via Android
  • 0
@znikam5 zapomniałeś dodać jeszcze że kiedyś księżyc ukradł
  • Odpowiedz
S.....0
konto usunięte 14.05.2021, 11:39:03
  • 4
#warframe
Polecam wam wymaxować standing waszych syndykatów oraz zbierać medaliony z misji syndykatów, ze względu na to, że wkrótce zostana dodane nowe armory syndykatów oraz emoty.

Do tego najlepszy jest Xaku (Pull z helmintha + spamowanie jego 4 skilla przy max range. Dodajcie do tego loot radar i dokładnie na mapie widać, gdzie znajdują się medaliony)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 15.05.2021, 01:14:51 via Android
  • 0
@Savire510 a nie lepiej limbo pod ability range i efficiency? Spamowanie 4 i widać medialiony z daleka, a misje są na tak niskich poziomach że przeciwnicy giną na pęknięcie bańki
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien 15.05.2021, 10:45:45 via Android
  • 0
@Savire510 no to muszę wypróbować
  • Odpowiedz
D.....0
D.....0
konto usunięte 02.05.2021, 16:04:33 via Android
  • 0
Cześć szukam w #warframe jakieś klanu 18+ gdzie już kultura i w ogóle przyjemna atmosfera. Możecie coś polecić?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 05.05.2021, 00:28:35 via Android
  • 0
@DurzyHarakter30 ja mogę zaprosić do siebie ;) wszystkie badania zrobione + railjack. Nie koniecznie +18, mamy jednego albo dwóch poniżej 18 roku ale są spoko. Jest też kilka ojców :D a atmosferę to każdy jest inny i trudno mi powiedzieć czy ci się spodoba.
Luzujemy trochę regulamin żeby discord nie był obowiązkowy, ale też nagradzamy tych co często są aktywni na nim.
  • Odpowiedz
Snusmumriken_
Snusmumriken_
03.05.2021, 18:18:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 235
Wykąpałam bydlaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #psy #pokazpsa #smiesznypiesek
Snusmumriken_ - Wykąpałam bydlaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #psy #pokazpsa #smiesznypiesek

źródło: comment_162006589493Xv06o7oFU6mKLi3iGiUK.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 04.05.2021, 00:23:53 via Android
  • 2
@Snusmumriken_ czysty bydlak to podstawa, a pies co robi w wannie?
  • Odpowiedz
S.....0
konto usunięte 29.04.2021, 09:50:03
  • 2
#warframe

https://www.warframe.com/news/warfame-wayback

no dalej, chwalić się
S.....0 - #warframe

https://www.warframe.com/news/warfame-wayback


no dalej, c...

źródło: comment_1619689751pCVbzRiZGedRcv5PtynTkj.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 30.04.2021, 02:42:48 via Android
  • 1
@Savire510 stropha poszła w niepamięć gdy zrobiłem kroneny, a nezha faktycznie tylko ja brałem kiedyś, potem wyszła prime, a potem odkryłem Gaussa i rzadko nezhe wyciągam.
Adrien - @Savire510 stropha poszła w niepamięć gdy zrobiłem kroneny, a nezha faktyczn...

źródło: comment_1619750568BOdEDVwosp52QleI669uUU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien 02.05.2021, 02:06:06 via Android
  • 1
@F33dbacK noo khora i hildryn też w pyte są
  • Odpowiedz
emerjot
emerjot
26.04.2021, 10:14:50
  • 169
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 26.04.2021, 12:43:47 via Android
  • 0
@emerjot na brzuchu ma siniaka jak by jej ktoś z łokcia żebro chciał nastawić
  • Odpowiedz
s.....s
s.....s
konto usunięte 26.04.2021, 10:59:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 411
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 26.04.2021, 12:33:30 via Android
  • 1
@szunis
Dobra odwołajcie sprzątaczki, szunis pozamiatał
  • Odpowiedz
Rafalek-Pedalek
Rafalek-Pedalek
25.04.2021, 21:47:08
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 26.04.2021, 01:23:13 via Android
  • 0
@Rafalek-Pedalek @t4ko @Corona_Beerus XDDDDD
  • Odpowiedz
Kolejna_Stonka_Na_Ziemniakach
Kolejna_Stonka_Na_Ziemniakach
23.04.2021, 15:40:04
  • 151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 23.04.2021, 20:57:56 via Android
  • 3
@Kolejna_Stonka_Na_Ziemniakach proszę o modlitwę w intencji szatanowi wiadomej
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien 20.04.2021, 21:54:23 via Android
  • 1
Chyba dobry dołek na dokupienie doge
#doge #dogecoin #kryptowaluty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien
Autor
20.04.2021, 21:55:59 via Android
  • 0
@urwis69 takie cudo jest aktualnie
Adrien - @urwis69 takie cudo jest aktualnie

źródło: comment_1618955759lkmcLZUZAkygiBGlfUqFVp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien
Autor
20.04.2021, 21:57:09 via Android
  • 0
@TymRazemNieBedeBordo no też tak sądzę właśnie
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien
Autor
20.04.2021, 21:58:21 via Android
  • 0
@TymRazemNieBedeBordo to doge/usdt?
  • Odpowiedz
t.....o
konto usunięte 20.04.2021, 16:17:07
  • 4
Oto nowy defi gem na BSC z dużym potencjałem - Alpaca Finance dopiero zyskuje na popularności. FOMO dopiero przed nami.. a gdy hype na #doge minie, inwestorzy mogą zakochać się krypto alpakach. Ten pociąg jeszcze nie odjechał.

Dobra opcja dla tych co szukają tokenów w kategorii high risk - high reward ( ͡° ͜ʖ ͡
t.....o - Oto nowy defi gem na BSC z dużym potencjałem - Alpaca Finance dopiero zysku...

źródło: comment_1618935152d4fXD3Wg4WfoQHHUQRk1kx.jpg

Pobierz

Jak bardzo lubisz alpaki?

  • Bardzo 12.9% (4)
  • Wolę pieski 19.4% (6)
  • Kotki 12.9% (4)
  • Sprawdzam 54.8% (17)

Oddanych głosów: 31

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 20.04.2021, 21:33:48 via Android
  • 0
@tomosano imo kolejny shit coin
  • Odpowiedz
Rohr
Rohr
20.04.2021, 18:10:29
  • 54
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #kryptowaluty
Rohr - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #kryptowaluty

źródło: comment_1618942190KyrLBqbc02iS71hPa0fEix.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 20.04.2021, 21:29:42 via Android
  • 1
@Rohr stracha robicie a on tylko ledwo faluje
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
19.04.2021, 00:31:46
  • 3
To nie jest smieszne nic a nic
jmuhha - To nie jest smieszne nic a nic

źródło: comment_16187923055oA9X3yQYkXKXr75yod7CA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 19.04.2021, 00:32:52 via Android
  • 0
@jmuhha też robię conajmniekj trzy albo i więcej
  • Odpowiedz
S.....0
konto usunięte 15.04.2021, 18:48:59
  • 1
#warframe
A wy co, wciąż na indexie dla nefa janusza tyracie? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
S.....0 - #warframe
A wy co, wciąż na indexie dla nefa janusza tyracie? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: comment_16185125358gWKfN7UYu5gEGSMzg4wf7.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 18.04.2021, 02:54:04 via Android
  • 0
@Savire510 to glitch wizualny czy serio siedziałeś trzy dni na rj XD z taką sumką transmutacja modzików by leciała
  • Odpowiedz
D.....r
konto usunięte 18.04.2021, 01:29:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2594
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrien
Adrien 18.04.2021, 01:31:55 via Android
  • 2
@DunningKruger cooo dej linka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Adrian

  • 22yo

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking