Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adamovsky

Adamovsky

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3506
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 3495
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 54
lsrrdc
lsrrdc
14.08.2023, 15:41:02
  • 0
#transfery co eksperci sądzą o tym ruchu? Miał jakieś opcje z europejskich klubów czy tylko szmatogłowi byli w stanie go opłacić?
lsrrdc - #transfery co eksperci sądzą o tym ruchu? Miał jakieś opcje z europejskich k...

źródło: IMG_6326

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 14.08.2023, 15:42:11 via Android
  • 0
@lsrrdc miał opcje, ale tylko szmatogłowych stać
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
13.08.2023, 21:25:07
  • 1
Dobra, przewińcie już ten mecz do 101. minuty i niestrzelonego karnego Lewandowskego
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 13.08.2023, 21:39:07 via Android
  • 1
@melquiades gościu XD
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 13.08.2023, 21:42:49 via Android
  • 0
@melquiades dobra, śmieć madrycki powalczył o bezbramkowy remis
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
11.08.2023, 12:50:44
  • 747
Fiński fotograf Lassi Rautiainen udokumentował na zdjęciach przyjaźń pomiędzy niedźwiedziem i wilczycą.
#zwierzaczki #fotografia #las #natura
nonOfUsAreFree - Fiński fotograf Lassi Rautiainen udokumentował na zdjęciach przyjaźń...

źródło: IMG_5350

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 11.08.2023, 15:08:21 via Android
  • 7
Toż to dwaj Druidzi #diablo4
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 01.08.2023, 15:56:07
  • 0
#citroen

Cytryniarze, pytanie takie. Muszę w C4 I z 2005 roku wymienić oba zamki elektryczne w tylnych drzwiach:
- lewe (96 471 751 80 ARG 4071 7120)
- prawe (96 867 335 80 ARD 4072 7120)

I teraz sprawa jest taka, czy ktoś się orientuje, czy przy zakupie sugerować się numerem 96...80 czy 40..7120?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartisss
Bartisss
02.08.2023, 14:43:31 via Wykop
  • 1
Te numery zamieniają się. Np. 9647175180 zamienia się na 9137E0 a ten na 9137.Q2.

Podaj vin na pw to CI sprawdzę dokładnie, Pozdro
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 24.07.2023, 12:26:54
  • 0
#diablo4

Panie, Panowie, urlop był, ruszam dzisiaj z sezonem. Jakieś wskazówki na czym najlepiej early robić, żeby exp dobrze leciał? Podziemia? Eventy? Jak najlepiej wystartować?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orfan
orfan
24.07.2023, 18:52:31 via Wykop
  • 0
@Adamovsky: Ja bym zaczął od zrobienia renomy ja każdej z map na tyle żeby punkty umiejętności odblokować. Potem quest sezonowy, a potem robię co chce, prawie kazda aktywność coś tam nabija w sezonie. Później będę sobie kolejne punkty odchaczal
  • Odpowiedz
KOXsu
KOXsu
25.07.2023, 12:58:32 via Wykop
  • 0
@Adamovsky: podziemia z drzewa szeptow
  • Odpowiedz
lapko
lapko
12.07.2023, 10:58:15
  • 765
Wszyscy dobrze wiemy, że bez nosacza ta seria nie ma prawa bytu.
UWAGA NOWY TAG - #polomony

Ciągle zbieram kolejne pomysły. Mam już ich od Was sporo, ale są jeszcze nieobsadzone miejsca na mojej liście Polomonów.

#lapkobrazy #tworczoscwlasna #chwalesie
lapko - Wszyscy dobrze wiemy, że bez nosacza ta seria nie ma prawa bytu.
UWAGA NOWY T...

źródło: POLOMON 13-14pokaz

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 12.07.2023, 11:01:21 via Android
  • 0
@lapko Polomon Polak
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 06.07.2023, 14:53:34
  • 0
#dokkanbattle

Czy jest jakas informacja kiedy i o której startują banery?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky
Autor
06.07.2023, 15:21:49 via Android
  • 0
@daray89 Rok temu było tak, więc wolę dopytać, bo już sam nie wiem
Adamovsky - @daray89 Rok temu było tak, więc wolę dopytać, bo już sam nie wiem

źródło: temp_file6638861317726471484

Pobierz
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky
Autor
06.07.2023, 15:56:43 via Android
  • 0
@masa88 tak? jest gdzieś napisane, że ruszają dokkan eventy nowe?
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky
Autor
06.07.2023, 16:11:41 via Android
  • 0
@masa88 no właśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Zuben
Zuben
03.06.2023, 09:56:47
  • 0
Eh ludzie już na twichu pokończyli grę a ja ledwo wbiłem 30 i skończyłem pierwszy akt nawet nie wyszedłem po za obszar bety xD

#diablo4
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 03.06.2023, 10:03:31 via Android
  • 5
@Zuben Ja to samo. Nie czuję mega potrzeby rushowania do endgame
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp
02.06.2023, 16:17:05
  • 0
Te zadanie inne poza tymi fabularnymi, są warte robienia, znaczy nic mnie nie omija jak robie glownie kampanie?
#diablo4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 02.06.2023, 18:46:28 via Android
  • 0
@koters no ale w sumie moby i tak się skalują, więc nie wiem czy tak odczujesz. chyba, że set kompletujesz
  • Odpowiedz
ArthasMenethil
ArthasMenethil
01.06.2023, 17:52:05
  • 0
Kartą wirtualną z Revolta nie można płacić na battle.net? Ja j---e i czym mam tam zapłacić
#diablo4
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 01.06.2023, 19:25:04 via Android
  • 0
@ArthasMenethil ja normalnie mogłem kartą z Revolut zapłacić
  • Odpowiedz
nedudej
nedudej
nedudej
31.05.2023, 22:11:07
  • 0
#diablo4 czy to taki problem zaprojektować jakieś sensowne UI? Rozumiem, że Blizzard nie ma doświadczenia w hns, pewnie dlatego nie potrafią. No kurde jak patrzę na ekwipunek to krew zalewa, mało miejsca a wszystko zajmuje tyle samo miejsca, czy to kamień czy bizuteria, brak osobnej zakładki na kamienie... Przecież to nie jest jakaś kosmiczna technologia. Dziwne też, że jak mieli już fajne usprawnienia w D3 to tutaj oczywiście koło od
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 01.06.2023, 05:56:09 via Android
  • 0
@nedudej zrobili tak, bo jest crossplay PC i konsol a tak jest podobno wygodniej dla konsolowców
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 17.05.2023, 11:16:42
  • 0
#diablo4

Ludziska, kupował ktoś Diablo4 płacąc giftcardami USD? Zresztą, sam dolar stoi mniej niż euro, więc nawet zadowoliłaby mnie opcja zapłaty w USD. Da się? Dużo kombinowania?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky
Autor
17.05.2023, 11:51:09 via Wykop
  • 0
@Adamovsky: dobra, wiem, wystarczy na stronie sklepu zmienić początek z eu na us i już jest w dolarach
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky
Autor
17.05.2023, 14:11:06 via Android
  • 0
@lubie-solnik Tak, poszedł tak jak powinien. Po płatności revolutem z konta pobrało 89,99$ czyli 374,03 zł (edycja deluxe)
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky
Autor
17.05.2023, 14:12:59 via Android
  • 0
@lubie-solnik czyli edycja standardowa na dzień dzisiejszy to jakieś 290,90 zł płacąc w dolarach
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky
Autor
17.05.2023, 14:23:31 via Android
  • 0
@Kultafon ale nie trzeba się bawić w zmienianie regionów czy coś w tym stylu. A podeślij jeśli możesz jakim sposobem kupowałeś. Mowa oczywiście o wersji PC, nie na konsole
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky
Autor
17.05.2023, 14:25:35 via Android
  • 1
@Kultafon nooo, tak mi się wydawało, że możesz o tej wczorajszej promce pisać, ale wolałem dopytać. No mój błąd, że od razu nie pisałem, że o PC chodzi
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 06.03.2023, 11:41:52
  • 0
Miraski, polecicie jakiś build peceta do gier za około 6k? Może ktoś niedawno składał i mógłby coś polecić?

#pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky
Autor
06.03.2023, 11:58:56 via Wykop
  • 0
@ShadyTalezz: do najnowszych gier, stary pc już się mocno poci na najniższych. 1080p
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky
Autor
06.03.2023, 13:20:21 via Wykop
  • 0
@majk3l: @ReeceWithouterpoon @ShadyTalezz

Ani razu nikt nie polecił procesora Intela. Inteli się już nie opłaca? AMD wygrywa wyścig?
  • Odpowiedz
ohfcukme
ohfcukme
ohfcukme
17.01.2023, 11:09:59
  • 0
where tryb nocny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 17.01.2023, 11:11:14 via Android
  • 0
@ohfcukme
na telefonie w ustawieniach. a na stronie po lewej stronie zaznaczasz
  • Odpowiedz
KebabWolowinaSosOstry
KebabWolowinaSosOstry
25.12.2022, 21:46:15
  • 1
Czy na siłownie 24/7 w Bydgoszczy (cityfit/stepone) wejdę jutro z multisportem? Jednak niby wciąż święta.
#mirkokoksy #bydgoszcz #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 26.12.2022, 00:01:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KebabWolowinaSosOstry: StepOne jutro na Multisport 16-21
  • Odpowiedz
quercy
quercy
04.12.2022, 12:51:10
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 04.12.2022, 14:23:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quercy: mecze o awans to jest magia
  • Odpowiedz
retap
retap
27.11.2022, 15:56:52 via Android
  • 1
Walka o zyciowke #fut
retap - Walka o zyciowke #fut

źródło: comment_16695646112capbxwwSp5PQnG9B14qxF.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 27.11.2022, 19:58:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@retap: jak Messi?
  • Odpowiedz
hetvai7
hetvai7
23.11.2022, 19:01:26
  • 0
Mam 2k fifacoins brać dwie paki po 1k cxy czekać na jakaś lepsza?
#fut
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 23.11.2022, 20:09:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hetvai7: ja bym trzymał na Black Friday
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 23.11.2022, 20:52:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hetvai7: Trochę paczek będzie w promocyjnych ofertach.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11
  • Strona 4 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking