Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko220
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adamovsky

Adamovsky

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3502
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 3491
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 54
Adamovsky
Adamovsky 07.11.2022, 12:55:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
The full list is as follows: Ter Stegen, Bellerín, Piqué, Sergio, O. Dembélé, Pedri, Lewandowski, Ansu Fati, Ferran, Christensen, Marcos A., Jordi Alba, F. De Jong, Raphinha, Eric, Iñaki Peña, Balde, M. Casadó, Gavi, Pablo Torre, Chadi Riad and Arnau Tenas

Czyli to było tylko pożegnanie z Camp Nou (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#fcbarcelona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....0
m.....0
konto usunięte 05.11.2022, 09:14:50
  • 281
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 05.11.2022, 15:18:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eustachy_goli_pachy: Kasia Szklarczyk. Swoją drogą finalistka Top Model.
  • Odpowiedz
dziurawpodlodze
dziurawpodlodze
dziurawpodlodze
05.09.2022, 15:25:25 via Android
  • 0
Jestem aktualnie w Lloret de Mar. Wybieram się w środę na mecz FC Barcelony.

Czy ktoś się orientuję w jakiś sposób można się dostać po meczu z powrotem w Lloret?

Ewentualnie ktoś może się wybiera i chętny podzielić się kosztami?

#fcbarcelona #hiszpania #ligamistrzow #fcpilzno
dziurawpodlodze - Jestem aktualnie w Lloret de Mar. Wybieram się w środę na mecz FC B...

źródło: comment_1662391525c0BfX3p1hGozXafRZ6VBZk.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 05.09.2022, 18:24:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziurawpodlodze:

@Towarzysz_Szmaciak obawiam się, że może nie być pociągu o północy

@dziurawpodlodze: no, ja właśnie z tego względu zatrzymałem się w mieście a nie na obrzeżach. Możesz ewentualnie pomyśleć o skuterze (o ile można tyle od miasta zaparkować), gdyż okolice stadionu są po meczu strasznie zakorkowane i ciężko tam z jazdą samochodem.
  • Odpowiedz
NepNepu
NepNepu
30.06.2022, 16:36:35
  • 0
Programik programikiem ale jakby był taki scenariusz że papa bandai się w----i że nie ma hajsu z noobków to prezent na rocznicę byłby wyśmienity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dokkanbattle
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 30.06.2022, 16:47:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NepNepu: Przecież my tylko udostępniamy na forach kody qr. Nie mamy wpływu na to co ktoś z nimi robi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 22.05.2022, 18:55:03 via Android
  • 1
#pokemongo

Może ktoś chce z Amazon Prime

PWVQHBWHX3G2E
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cielo
cielo
22.05.2022, 19:03:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adamovsky: dzięki :)
  • Odpowiedz
Kiv4s
Kiv4s
09.05.2022, 15:31:14
  • 0
Jak coś to tego Sake można robić w towarzyskich z kolegom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 09.05.2022, 19:04:23 via Android
  • 0
@Kiv4s w sensie zaprosić znajomego i odpalić towarzyski? Czy jakoś siebie wyszukać?
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 30.03.2022, 09:28:19 via Android
  • 1
#realme

Do Realme GT Master Edition jest update do 3.0
Adamovsky - #realme 

Do Realme GT Master Edition jest update do 3.0

źródło: comment_1648632499h8BCZDPhbIREpX8GwEfkQV.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky
Autor
30.03.2022, 19:18:10 via Android
  • 0
@hosearkadiomorales wszedłem najpierw przez francuski. Ale jak wyłączyłem i sprawdziłem bez vpn to też wykryło update. Co do zmian, to póki co ciężko się wypowiedzieć. Na pewno zmienił się AOD. Trochę zmieniony jest aparat, górna belka, parę nowych ustawień. Jeszcze nie potrafię się odnieść do baterii.
  • Odpowiedz
tomaszek86
tomaszek86
16.03.2022, 10:04:53 via Android
  • 0
Hej, wiadomo ile pojawi sie jeszcze żetonów urodzinowych FUT do końca eventu?
#fut #fifa22
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 16.03.2022, 10:42:17 via Android
  • 1
@tomaszek86 84 jest gwarantowany. Więc wleci Savić
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 17.03.2022, 20:20:32 via Android
  • 0
@tomaszek86 czyli coś tam oddało
  • Odpowiedz
rafcik89
rafcik89
rafcik89
11.03.2022, 11:34:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Macie już aktualizacje do androida 12 i realme ui 3.0? Ja mam 8 pro i nie ma a miała być w lutym.
#realme #android #realme8 #smartfony #smartfon
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 16.03.2022, 09:03:31 via Android
  • 0
@looonger czymś się różni wersja z niemieckiego vpn od polskiej? Czy masz normalnie wszystko?
  • Odpowiedz
S.....u
konto usunięte 18.02.2022, 09:24:39
  • 0
Zrobiłem zadanie a nie mam go w klubie WTF ? Ciągle mam wersję 79.
#fut
S.....u - Zrobiłem zadanie a nie mam go w klubie WTF ? Ciągle mam wersję 79.
#fut

źródło: comment_1645176241n5YoUgvPJZitkCWc5J0sxF.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 18.02.2022, 11:38:56 via Android
  • 1
@Syncu albo szukasz go będąc w składzie, gdzie masz jego wersję 79. Wyrzuć ze składu tego słabszego i wtedy się pojawi
  • Odpowiedz
lucer
lucer
lucer
30.11.2021, 11:32:46
  • 76
#szczepienia
#koronawirus #covid19

Prezydent Czech Zeman.
Bardzo skuteczne szczepionki. Przyjął 3 dawki, złapał wirusa i siedzi w masce w akwarium.
lucer - #szczepienia 
#koronawirus #covid19 

Prezydent Czech Zeman.
Bardzo skute...

źródło: comment_1638271913DW220JHaENerFbOF4JYSXF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 30.11.2021, 13:41:37
  • 1
@lucer: Czekaj, czy on siedzi w akwarium, za którym są otwarte drzwi, które są wyższe od akwarium?
  • Odpowiedz
lux666
lux666
04.11.2021, 07:57:44
  • 4
Jest jeszcze grubiej :D

#dokkanbattle
lux666 - Jest jeszcze grubiej :D

#dokkanbattle

źródło: comment_1636012661vdjMPd2s932pxGiAPdMuTC.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 04.11.2021, 08:04:06
  • 0
@lux666: i to od kiedy?
  • Odpowiedz
JanuszMirekAndrzej
JanuszMirekAndrzej
28.10.2021, 15:15:06
  • 0
Czy gdybym kupił C4 to dałoby się to jakoś przerobić żeby wstawić normalną kierownicę, czy raczej się przyzwyczaję do tego środka?
#motoryzacja #samochody #citroen
JanuszMirekAndrzej - Czy gdybym kupił C4 to dałoby się to jakoś przerobić żeby wstawi...

źródło: comment_1635434049EpxtjATJ3uSa2Otv5hg7R8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 28.10.2021, 20:28:08 via Android
  • 0
@JanuszMirekAndrzej ja się przyzwyczaiłem i uważam, że to zajebiste. Przyciski w tym samym miejscu, więc nie musisz nawet spojrzeć na kierownicę, podczas skręcania, żeby wiedzieć gdzie masz jakiś przycisk. I przede wszystkim - fajny bajer.
  • Odpowiedz
Smartek
Smartek
28.10.2021, 06:41:34
  • 0
Dziś nagrody z DR - jak wczoraj dostałem się do 6. dywizji to dziś dostanę nagrody jeszcze z 7. czy już z nowej? Opłaca się zaryzykować i wziąć złotą paczkę wymiennych piłkarzy i jakąś ilość monet czy lepiej wziąć więcej monet? Co tutaj można przebudować za około 32k - myślałem, żeby dwóch ŚP zrobić bardziej a la ŚPD, bo kuleje obrona w środku pola, ale nie mam za bardzo pomysłu, a Lukaku
Smartek - Dziś nagrody z DR - jak wczoraj dostałem się do 6. dywizji to dziś dostanę ...

źródło: comment_1635403241j64a852cnKqkZ9WM8mBDmm.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 28.10.2021, 06:53:13
  • 0
@Smartek: Już z nowej
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 20.10.2021, 07:11:57 via Android
  • 0
Powiedzcie mi czy wy też tak macie [PC], że jak gość wyjdzie z meczu, to bardzo często macie informacje, że wynik meczu jest analizowany i nigdy wam nie przyznaje zwycięstwa? Mam tak od Fify 21, ale ostatnio to już bardzo często się zdarza.

#fut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky
Autor
20.10.2021, 11:23:24 via Android
  • 0
@Psychol7 Dziwne, ostatnio mam mecze, że łatwo prowadzę do 20 minuty 3:0, gość wychodzi, a ja mam analizę :/
  • Odpowiedz
NightRock
NightRock
02.10.2021, 13:08:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy da się spaść z ligi w #fut ?
Dostałem się do ligi w DR w której dostaję ostre lanie i nawet nie spadłem, przez co szlag mnie trafia na samym początku gry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fifa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 02.10.2021, 15:01:07 via Android
  • 1
@NightRock też o tym myślałem i wydaje mnie się to mało przemyślane. Dajmy na to, że jesteś na poziomie ligi 6, a za słaby na 5. Ostatecznie grasz z ludzmi na swoim poziomie, wygrywasz te dwa mecze z rzędu, bo tak się zdarza i awansujesz. Wcześniej po prostu grałeś, dostawałeś w 5 baty, spadłeś i mogłeś jakiś czas znowu grać na swoim poziomie. Teraz chyba musisz uczyć się na porażkach.
  • Odpowiedz
Adamovsky
Adamovsky 21.09.2021, 16:29:46 via Android
  • 0
Czy wiecie jak wygląda kwestia przejścia z "normalnego" PC na Stadia? Od 2014 gram na PC i przez to, że PC jest teraz oplute, a nowa wersja jest na Stadia, to zastanawiam się czy jak założę konto na Stadia to będzie to całkiem nowe czy będzie możliwość, aby kontynuować tamten klub?

#fut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamovsky
Adamovsky 15.09.2021, 14:48:54 via Android
  • 2
#familiada

Państwo, którego nazwa składa się z więcej niż jednego członu.

A odpowiedzi pewnych pan po naradzie:
Los Angeles,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
  • Strona 5 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking