The full list is as follows: Ter Stegen, Bellerín, Piqué, Sergio, O. Dembélé, Pedri, Lewandowski, Ansu Fati, Ferran, Christensen, Marcos A., Jordi Alba, F. De Jong, Raphinha, Eric, Iñaki Peña, Balde, M. Casadó, Gavi, Pablo Torre, Chadi Riad and Arnau Tenas
@dziurawpodlodze: no, ja właśnie z tego względu zatrzymałem się w mieście a nie na obrzeżach. Możesz ewentualnie pomyśleć o skuterze (o ile można tyle od miasta zaparkować), gdyż okolice stadionu są po meczu strasznie zakorkowane i ciężko tam z jazdą samochodem.
Programik programikiem ale jakby był taki scenariusz że papa bandai się w----i że nie ma hajsu z noobków to prezent na rocznicę byłby wyśmienity ( ͡°͜ʖ͡°) #dokkanbattle
@hosearkadiomorales wszedłem najpierw przez francuski. Ale jak wyłączyłem i sprawdziłem bez vpn to też wykryło update. Co do zmian, to póki co ciężko się wypowiedzieć. Na pewno zmienił się AOD. Trochę zmieniony jest aparat, górna belka, parę nowych ustawień. Jeszcze nie potrafię się odnieść do baterii.
Czy gdybym kupił C4 to dałoby się to jakoś przerobić żeby wstawić normalną kierownicę, czy raczej się przyzwyczaję do tego środka? #motoryzacja #samochody #citroen
@JanuszMirekAndrzej ja się przyzwyczaiłem i uważam, że to zajebiste. Przyciski w tym samym miejscu, więc nie musisz nawet spojrzeć na kierownicę, podczas skręcania, żeby wiedzieć gdzie masz jakiś przycisk. I przede wszystkim - fajny bajer.
Dziś nagrody z DR - jak wczoraj dostałem się do 6. dywizji to dziś dostanę nagrody jeszcze z 7. czy już z nowej? Opłaca się zaryzykować i wziąć złotą paczkę wymiennych piłkarzy i jakąś ilość monet czy lepiej wziąć więcej monet? Co tutaj można przebudować za około 32k - myślałem, żeby dwóch ŚP zrobić bardziej a la ŚPD, bo kuleje obrona w środku pola, ale nie mam za bardzo pomysłu, a Lukaku
Powiedzcie mi czy wy też tak macie [PC], że jak gość wyjdzie z meczu, to bardzo często macie informacje, że wynik meczu jest analizowany i nigdy wam nie przyznaje zwycięstwa? Mam tak od Fify 21, ale ostatnio to już bardzo często się zdarza.
Czy da się spaść z ligi w #fut ? Dostałem się do ligi w DR w której dostaję ostre lanie i nawet nie spadłem, przez co szlag mnie trafia na samym początku gry ( ͡°ʖ̯͡°)
@NightRock też o tym myślałem i wydaje mnie się to mało przemyślane. Dajmy na to, że jesteś na poziomie ligi 6, a za słaby na 5. Ostatecznie grasz z ludzmi na swoim poziomie, wygrywasz te dwa mecze z rzędu, bo tak się zdarza i awansujesz. Wcześniej po prostu grałeś, dostawałeś w 5 baty, spadłeś i mogłeś jakiś czas znowu grać na swoim poziomie. Teraz chyba musisz uczyć się na porażkach.
Czy wiecie jak wygląda kwestia przejścia z "normalnego" PC na Stadia? Od 2014 gram na PC i przez to, że PC jest teraz oplute, a nowa wersja jest na Stadia, to zastanawiam się czy jak założę konto na Stadia to będzie to całkiem nowe czy będzie możliwość, aby kontynuować tamten klub?
Czyli to było tylko pożegnanie z Camp Nou (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#fcbarcelona