Myśle nad zakupem używanego #dron #dji dron ma już aktywny dji care i się zastanawiam jak to jest przy zmianie właściciela? Poprzedni może zgłosić flyaway i mi go zablokują czy to tak nie działa? #drony
gdzie się teraz ogląda #seriale #zadarmo? #piratujo Interesuje mnie #justified a dla jednego serialu nie będę nowego suba kupować do kolekcji ( ͡°ʖ̯͡°)
Jeśli masz tv z androidem zainstaluj stremio lub Nuvio (moim zdaniem ta druga apka lepsza) dajesz passy do torboxa i śmiga. Tu masz więcej https://guides.viren070.me/stremio
Tak sobie myślę nad konwersją dwóch rowerów na #ebike brać #bafang albo jakiś inny set od nexun czy innych boltów? Silnik montowany centralnie, z tego co widzę to chyba wszystkie są z manetką i da się odblokowywać na ekranie? Czy do mniejszego roweru z ramą 17" bateria się zmieści?
@7uras: ja mam piąty rok bafanga, nakulane tysiące kilometrów i szczerze mogę polecić. Łącznie z serwisem, przestała mi działać manetka, napisałem do chińczyka że to na pewno nie kabel i że internet mi sugeruje, że to na pewno sterownik, więc bez żądania żadnych wyjaśnień wysłali cały sterownik za kilka stów, po czym okazało się że to jednak kabel, urwałem go sam, koszt naprawy 5zl xD
Ale te zamknięte skrzynie to chyba dodali tylko żeby wydłużyć grę ( ͡°ʖ̯͡°) Wytrychów mam ze 150, otwiera się każda niezależnie od poziomu jej trudności #taintedgrail #gry
#deathstranding #deathstranding2 skończone. Dziękuje panie Kojimbo. Piękna to była gra, łatwiejsza niż pierwsza część ale ani przez chwilę nie poczułem się znudzony. Końcowy pojedynek z Higsem epicki! 66,5 godziny zajęło przejście, w tym czasie wymaksowałem Meksyk i podłączyłem 41 placówek z czego większość jest na 3/4 gwiazdkach. Wbijam jeszcze wszędzie max gwiazdki i chyba depresje grową trzeba będzie podleczyć pragmatą xd
@Dwudziestydrugi: no właśnie ja też, ale pobrałem demo the planet crafter a później zakupiłem. Najbardziej pasujący opis do gry jaki przeczytałem w komentarzach "brzydkie dziecko satisfactory i subnaitici" xd
@7uras @Dwudziestydrugi Bardzo dobra gierka, ale to są tego typu gry, które potrzebują czasu. Jak się już zbierze dużo przedmiotów, porobi statki podwodne to ładnie wchodzi. Pamiętam jak skończyły mi się baterie w jednym i musiałem wracać tym takim poręcznym chyba z pól godziny xD Co by nie mówić każda podróż w głębiny dawały konkretny zastrzyk adrenaliny
Wylot 2+2 #wizzair z #itaka bombelki 2 i 4 lata. Ma ktoś doświadczenia jak można się spodziewać przydziału miejsc w samolocie? Wrzucą wszystkich razem czy jakoś podzielą? ( ͡°͜ʖ͡°) #podroze
@7uras: dopytaj w Itace czy doczytaj, kiedyś dziecko z rodzicem musialo siedzec wiec nie mogą rozdzielac, ale to ze rodzic z jednym dzieckiem bedzie lecial w rzedzie 37 a drugi z kolejnym w 2 rzędzie to juz mozliwe i wielce prawdopodobne pewnie
Wysłali chłopa w delegacje bez pc ale chłop sobie poradzi bo ma #steamdeck ( ͡°͜ʖ͡°) Chciałem zacząć maraton devil may cry ale przypomniało mi się jeszcze o metal Gear rising revengance no i tym sposobem ciucham cyborgiem i inne metalalowe zębatki ( ͡°ᴥ͡°)
@7uras: Jak się świeci atak przeciwnika na czerwono robisz blok, najlepiej go spamować na początku. Jak zrobisz w odpowiednim momencie to Raiden zrobi kontratak, który zwykle może one-shotować przeciwnika o ile jest na tyle blisko by go trafić. Żółte ataki nie możesz sparować, uciekasz od nich lub robisz defensive offensive czyli skok+unik+wychylenie gałki w którą strone chcesz się poruszyć z unikiem i to wszystko w tym samym czasie. To ulepszenie
Ale żebyś nie powiedział że tylko trolluje, ich
Care Refresh jest przypisany do numeru seryjnego drona (SN), a nie do konkretnego konta.
Od poprzedniego właściwie powinieneś wymagać „wylogowania” drona z konta, bo inaczej nie przypiszesz go do swojego (aktywacja).