Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
1erick

1erick

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4226
  • Znaleziska 1100
  • Mikroblog 3126
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
1erick
1erick 23.05.2025, 19:15:13
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
23.05.2025, 19:03:38
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 23.05.2025, 19:05:00 via Wykop
  • 0
@badreligion66: Nie idzie? początek miał słaby ale im dalej tym korzystniej wypada. Pomaga mu Trzaskowski zadając debilne pytania które łatwo mu punktować.
  • Odpowiedz
1erick
1erick 22.05.2025, 12:16:38
  • 1582
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....9
a.....9
konto usunięte 22.05.2025, 14:01:08 via Wykop
  • 457
Dodatkowo przygłup określił ustawkę mianem "aktywizacji sportowej" xD
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
22.05.2025, 14:21:40 via Wypiek
  • 761
@1erick Na bank jeden z nich to Nawrocki xd
yourgrandma - @1erick Na bank jeden z nich to Nawrocki xd

źródło: comment_GGvPPy5PeRrNcGI371LBhekqlpX9onQs

Pobierz
  • Odpowiedz
1erick
1erick 22.05.2025, 11:24:58
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
22.05.2025, 11:26:24 via Wypiek
  • 0
@1erick powiedzieć może wszystko. Kłamać nikt mu nie zabroni
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
22.05.2025, 12:56:52 via Wykop
  • 1
@1erick: To akurat dobre było XD
  • Odpowiedz
ketiow
ketiow
22.05.2025, 11:13:59
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 22.05.2025, 11:14:41 via Wykop
  • 39
@ketiow: jeszcze nie wiesz co czeka rafała podczas rozmowy z mentzenem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1erick
1erick 08.05.2025, 13:14:16
  • 15
#kikiswiat Życie udokumentowane na YT w 1052 filmach od 2017 roku
Kasia jeździe na wakacje sama (Hiszpania) Kamil pojechał sam (Chorwacja)
Dzieci wyalienowane na "edukacji domowej"

Co to jest za uniwersum to XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudowizna
dudowizna
dudowizna
08.05.2025, 13:54:02 via Wykop
  • 3
@1erick: aż strach pomyśleć co by było jak by nie wynaleźli jutuby. Co by robił kamil kiki ?? ciekawostka jest taka że Kate nie występuje gościnnie z kikim gdyż obawia się stalkera, ale nie przeszkadza jej to nagrywać na kanale merimoca gdzie uzewnętrznia swoją postać dla 3400 ludzi. Ogólnie na kanale Kate robi za ludzika google a jej dynamiczna ekspresja oraz fantastyczny tembr głosu pozwala dowiedzieć się jak zjeść kanapkę
  • Odpowiedz
1erick
1erick 13.03.2025, 16:49:21
  • 19
Puchar Świata w kraju, w którym ta dyscyplina się narodziła
Puchar Świata w kraju, w którym jeszcze nie tak dawno były pełne trybuny i ludzie to kochali
Puchar Świata w kraju, przez który skoki narciarskie pogłębiły do granic możliwości kryzys który i tak trapił je od lat.

Może dziady z FIS'u coś te puste trybuny Wam zamanifestują. Chociaż nie sądzę, że trend da się odwrócić.

R.I.P.
1erick - Puchar Świata w kraju, w którym ta dyscyplina się narodziła 
Puchar Świata w...

źródło: oslo

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick
Autor
13.03.2025, 16:57:38 via Wykop
  • 14
@SpongeBobertKanciastoRenki: Po prostu Red Bull dający kontrakty zawodnikom na zawody pod swoją egidą i tyle, akcja z Ryoyu czy teraz te zawody w Zakopanem to jakiś prolog mam nadzieje, ich większego zaangażowania w eventy. Ale duża grupa chętnych zawodników musiałaby się zebrać, żeby to jakoś ruszyło. Chociaż jakby pieniążki były odpowiednie to i chętni by się szybko znaleźli.
  • Odpowiedz

29

Kłopoty branży alkoholowej. Najgorsza sprzedaż piwa od 20 lat

Pokaż treści 18+

Kłopoty branży alkoholowej. Najgorsza sprzedaż piwa od 20 lat

Polacy piją coraz mniej piwa sprzedaż tego trunku w 2024 roku osiągnęła najniższy poziom od dwóch dekad. W ciągu ostatniego roku z rynku zniknęło ponad 100 milionów butelek i puszek, a ceny piwa wzrosły o 43% od 2019 roku.

Espresso-com-pl
z
espresso.com.pl
dodany: 21.02.2025, 10:59:28
  • 52
  • #
    piwo
  • #
    alkohol
  • #
    pijzwykopem
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
1erick
1erick 21.02.2025, 11:20:32 via Wykop
  • -1
@kolega_z_sasiedztwa: ale p--o tańsze od wody mineralnej, coca coli czy soku? to też absurd. A są w dyskontach jeszcze piwa za 2,69 zł czy 2,99 zł - nie pamiętam - ale na bank znajdziesz w lidlu czy biedrze najtańsze p--o za mniej niż 3 zł.

1337

Początek końca małych miast. Tylko my, starsi, zostaliśmy. To miasto umarło.

Początek końca małych miast. Tylko my, starsi, zostaliśmy. To miasto umarło.

Gmina Trzebiatów boryka się z poważnym kryzysem demograficznym. Statystyki pokazują, że od kilku lat umiera tu niemal trzykrotnie więcej osób niż rodzi się dzieci. Pani Bogusława (66 l.) zauważa: W nocy na ulicy nie spotka się żywej duszy. Tylko my, starsi, zostaliśmy. To miasto umarło.

mam_to_w_d
z
infodlapolaka.pl
dodany: 15.02.2025, 19:37:24
  • 586
  • #
    trzebiatow
  • #
    pomorzezachodnie
  • #
    kolobrzeg
  • #
    demografia
  • #
    polskapoznegokapitalizmu
  • #
    gospodarka
1erick
1erick 16.02.2025, 09:34:16 via Wykop
  • 2
@Asd15: Z Trzebiatowa jest 100 km do Szczecina i większość ludzi z tego regionu wybiera właśnie to miasto. Sporo osób wyjeżdża też do Poznania. Blisko jest Kołobrzeg (30 km) i on daje jakiekolwiek perspektywy ale to też nie jest duże miasto.
1erick
1erick 16.02.2025, 09:38:31 via Wykop
  • 7
Znam te okolice i tutaj takich miasteczek są dziesiątki. Trzebiatów, Płoty, Karlino, Gryfice, Świdwin, Resko, Łobez i tak można wymieniać. Między Szczecinem a Gdańskiem jest jakieś 400 km przestrzeni i ogromny problem, bo nie ma dużych miast a jakikolwiek ruch generują jedynie miejscówki nadmorskie. Trochę ludzi z braku laku wybiera Koszalin (100k) czy Kołobrzeg (50k) ale nie oszukujmy się, w porównaniu do Gdańska, Poznania czy Szczecina to jest zadupie. Z Trzebiatowa jest
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1erick
1erick 16.02.2025, 09:45:30 via Wykop
  • 2
@Szampion: Turystyczny ale też tutaj cokolwiek jest do roboty nawet poza sezonem. Wsiadasz w pociąg i po 25 minutach jesteś w Kołobrzegu gdzie jest jakaś namiastka miasta - galerie, restauracje, aquapark, jakieś kino itp.
1erick
1erick 16.02.2025, 10:06:34 via Wykop
  • 2
@janosik1222: Police to jednak inny przypadek niż taki Trzebiatów bo z Polic do Szczecina jest autobus miejski (ile się jedzie? z 20 minut?) + zaraz ruszy SKM. Poza tym jest duży zakład pracy (azoty).
Rurururkowiec
Rurururkowiec
10.02.2025, 06:14:22
  • 506
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 10.02.2025, 07:24:27 via Wykop
  • 11
@Rurururkowiec: 7,99 zł za butelke 2l. W Niemczech taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) też jest teraz na promce (nie w Lidlu ale w Aldi, Netto) za 1,39 € + 0,25 € kaucji = 6,87 zł po dzisiejszym kursie euro.
1erick - @Rurururkowiec: 7,99 zł za butelke 2l. W Niemczech taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) też je...

źródło: jdjd

Pobierz
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
01.02.2025, 16:49:51
  • 21
3 Amerykańców w 20stce xDD
#skoki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 01.02.2025, 17:06:36 via Wykop
  • 0
@ruskizydek: i świetnie, w końcu to puchar ŚWIATA. a oni mają bardzo młodą kadrę, spore zaplecze, namieszają jeszcze w przyszłości :)
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
01.02.2025, 16:52:42
  • 12
chyba najgorszy konkurs w sezonie, wiatr raz pod narty, raz w plecy, czopenig znowu wygrywa, Deschwanden i Wąsek na szarym końcu

przynajmniej Niemcy też ujowo i na dodatek u siebie, to bardzo cieszy

#skoki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 01.02.2025, 17:05:56 via Wykop
  • 6
@Zoyav: elegancko że 3 amerykanów w top 20, w tym kevin w 10
  • Odpowiedz
1erick
1erick 01.02.2025, 14:56:01
  • 1
jak myślicie, że się czegoś nie da s--------ć to obejrzyjcie ekstraklasę i tam się da xd motor pudło sezonu xd #mecz #ekstraklasa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 16.01.2025, 19:54:19
  • 16
Na pytanie Stanowskiego "czemu dzwonił pan do córki Haniego zawsze po świętach, 27 grudnia" Waluś odpowiada, że to była forma terapii dla niej (wtf) a później już wprost przyznaje, że to było cyniczne i że miało pomóc mu wyjść z pierdla #kanalzero
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darosoldier
darosoldier
10.01.2025, 21:01:13
  • 4
#skoki MP wśród kobiet i tylko 8 kobiet startuje . Z czego 4 Polki tylko. Czyli tylko jedna Polska startująca Polka nie stanie na podium. I jak tu nasze dziewczyny mają coś pokazywać przy takim bogactwie wyboru
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 11.01.2025, 09:26:43 via Wykop
  • 1
@Gruboklates: w Polsce za mało jest malutkich skoczni typu K10-K40, takich dla najmniejszych dzieci. Powinni budować takie małe kompleksy w co drugim powiecie na południu Polski, od Karpacza aż po Przemyśl. Wtedy jak wiele dzieci próbuje swoich sił, następuje selekcja i tych najzdolniejszych umieszczasz w szkołach sportowych w Szczyrku, Wiśle, Zakopanem i tam już trenują na większych skoczniach. Ale o czym my gadamy, jak mamy skocznie K-90 np. w Karpaczu
  • Odpowiedz
1erick
1erick 12.01.2025, 21:26:01 via Wykop
  • 0
@Karpatnik: odbyły się, jest gdzieś nawet zdjęcie jak na podium stoi kubacki xd
  • Odpowiedz
1erick
1erick 12.01.2025, 21:27:50 via Wykop
  • 1
@Karpatnik: znalazłem

Skocznia narciarska HS-94 "Krucza Skała" w Lubawce


DAWID KUBACKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ IGRZYSK Beijing 2022 🥉

12 lat temu w Lubawce zajął 5. miejsce a dziś stanie na podium Igrzysk Olimpijskich! ❄️
1erick - @Karpatnik: znalazłem 
Skocznia narciarska HS-94 "Krucza Skała" w Lubawce

D...

źródło: fdsfs

Pobierz
  • Odpowiedz
1erick
1erick 13.01.2025, 08:50:29 via Wykop
  • 0
@Karpatnik: To nawet były zawody łączone z Karpaczem. Ehh. Teraz obie skocznie to ruiny :(

https://www.skijumping.pl/wiadomosci/11539/xvi-ogolnopolska-olimpiada-mlodziezy-dolny-slask-2010/
1erick - @Karpatnik: To nawet były zawody łączone z Karpaczem. Ehh. Teraz obie skoczn...

źródło: kalub

Pobierz
  • Odpowiedz
1erick
1erick 09.01.2025, 08:02:39
  • 0
hej, kto transmistuje mecze polaków na AO? #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00
09.01.2025, 08:03:28 via Wykop
  • 3
@1erick: Eurosport / Player
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
  • Strona 8 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.12.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking