ja pierd**e, 3 mm hektor przekroczyl limit na kombinezon i DSQ xD biedny chlopaczek bez zadnego zaplecza i sie czepiają, a nrowegowie latami oszukiwali, ehh, zaorać w ch*j ten fis #skoki
@MrFryteczka: tam kiedyś mieli kilka talentów, ten Pitea był niezły, ale w zwiazku narciarskim był kłótnie, waśnie i bójki i sie reprezentacja rozsypala. teraz jest taki młody Jipescu który objawiał jakis potencjal, skakał na ostatanich MŚJ, ale ostatnie skoki oddał w marcu i nie wiem, czy tez nie dał sobie juz spokoj ( ͡°ʖ̯͡°)
Hej kojarzycie może taką strone z kilka lat temu była gdzie się obstawiało skoczków kto zajmie jakie miejsce w konkursie pucharu świata ? Co tydzień można było obstawiać ? Był ranking kto najlepiej obstawiał itd. Jest coś takiego jeszcze ? #skoki
@Gruboklates: to jest skandal i porażka PZN'u że po tylu latach odkad istnieje PŚ kobiet, zaczynamy praktycznie od zera, że na MP zdarzało się że skakało 6 zawodniczek w tym 2 słowaczki i jedna ukrainka XD atmosfera miedzy nimi tez byla tragiczna, jak tam praktycznie kazda z innym trenerem chciala trenowac XD farta mają, że ta Twardosz im sie tak rozwinela
W sumie moze od kolejnych zawodów zorganizujemy wykopowego typera?
byliby chetni?