Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

461

Kolejna spektakularna akcja policyjna

Pokaż treści 18+

Kolejna spektakularna akcja policyjna

Złapać kogoś? To trzeba usiąść i na spokojnie.

P.....a
P.....a
konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 11.06.2025, 11:57:26
  • #
    policja
  • #
    bekazpolicji
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    heheszki
  • #
    jestemhardkorem
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Jestem hardcorem
czosnekiss
z youtu.be
  • 19

Komentarze (58)

najlepsze

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
11.06.2025, 12:11:54 via Wykop
  • 118
Oni tam ponoć już nawet nie muszą robić przewrotu w tył, więc o czym my tutaj rozmawiamy. Braki w mundurówce są tak duże, że biorą praktycznie każdego. W samej stolicy brakuje bodajże dwóch tysięcy policjantów, a w całym kraju to około 15-16.000 stanowisk. Ludzie się nie garną, bo płaca niska, takoż niski społeczny szacunek i zaufanie do niebieskiego munduru oraz oczywiście konieczność użerania się z gnijącymi bezdomnymi, zaćpanymi patusami, agresywnymi Gruzinami i
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
11.06.2025, 12:29:14 via Wykop
  • 19
@Klucz13stka: Ja tam miałem praktyki i przy wejściu wisiały plakaty. Więcej niż 4500 na rękę nie ma, chyba, że coś ostatnio podnieśli, ale wątpię , bo ciągle są protesty. Zaraz zresztą sprawdzę.

No i miałem rację.
patryk-wuwuw - @Klucz13stka: Ja tam miałem praktyki i przy wejściu wisiały plakaty. W...

źródło: 2025-06-11 14_27_42-Zostań funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie - Aktualności - K

Pobierz
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
11.06.2025, 12:29:38 via Wykop
  • 33
I trochę się jednak pomyliłem, bo Lidl daje więcej. XD
patryk-wuwuw - I trochę się jednak pomyliłem, bo Lidl daje więcej. XD

źródło: 2025-06-11 14_28_54-Praca w sklepie • Kariera Lidl i jeszcze 10 stron — Osobisty — Microsoft​ Edge

Pobierz
  • Odpowiedz
fakeman
fakeman
11.06.2025, 16:30:31 via Wykop
  • 95
Znowu "trudne" się im wylosowało. Wracając kilka lat wstecz, to pandemia spadła im z nieba. Można było byle babcie/dziadka nękać, albo jak mojego sąsiada, to gonili pół osiedla, bo nie założył maseczki idąc wyrzucić śmieci. Nie wspominając o wyłapywaniu ludzi w galeriach. O jaka to wtedy to była motywacja do biegania i wystawiania mandatów, a jak trzeba teraz bandytę/świra złapać to już się nie chce.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szinako
Szinako
11.06.2025, 17:25:59 via Wykop
  • 17
@fakeman: Pamiętam, jak się milicjanci czepiali nawet wędkarzy na Wiśle, wędkarze 50-100m jeden od drugiego a się musieli przywalić. Do dziś podziwiam ludzi, którzy zakładali maseczki na ulicy gdzie czasem w zasięgu wzroku były 3 osoby, no ale pan kazał, więc niewolnik robił.
  • Odpowiedz
mamFAJNYnick
mamFAJNYnick
11.06.2025, 19:39:35 via Wykop
  • 6
Nie wspominając o wyłapywaniu ludzi w galeriach.


@fakeman: pamietam jak wbilem do galerii bez maseczki i akurat szly dwie milicjantki
popatrzylismy na siebie i odwrocily glowy i poszly dalej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
11.06.2025, 18:14:56 via Wykop
  • 66
od-bana-do-bana

źródło: zrybom-cr238r2398rt32q

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

outsidre
outsidre
11.06.2025, 13:37:52 via Wykop
  • 45
ciekawe czy miał certyfikat hardkora. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
outsidre - ciekawe czy miał certyfikat hardkora. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aloha_spawacz
aloha_spawacz
aloha_spawacz
12.06.2025, 09:23:17 via Wykop
  • 3
@outsidre: ważne, że nie urwał kabla od internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zwrk
zwrk
zwrk
11.06.2025, 21:10:51 via Wykop
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ligniperdus
Ligniperdus
12.06.2025, 01:20:50 via Wykop
  • 16
Myślałem że nagrywanie poziomo pionowego kadru wrzucone w poziomy film skutkiem czego akcja dzieje się w ok. 1/9 powierzchni monitora w full screenie to jest szczyt "nowoczesności" i "młodości" - ale potem jeszcze obrócił o 90 stopni.... ja j---e ale ze mnie wychodzi #boomer
Ligniperdus - Myślałem że nagrywanie poziomo pionowego kadru wrzucone w poziomy film ...

źródło: idiokracja

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZolniezMordoru
ZolniezMordoru
12.06.2025, 06:20:38 via Wykop
  • 7
@Ligniperdus: pokolenie tiktoka
  • Odpowiedz
uknot
uknot
11.06.2025, 19:33:13 via Wykop
  • 16
To była dynamiczna sytuacja, nie do przewidzenia. Chłop sie spokojnie wybroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

buddookan
buddookan
buddookan
11.06.2025, 19:42:32 via Wykop
  • 14
Alpinista sprinter. Policja nie miała żadnych szans.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jasparr
jasparr
jasparr
12.06.2025, 03:04:15 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan
JanPustostan
11.06.2025, 20:07:33 via Wykop
  • 4
Jak ruszył w trop, tak ponoć do tej pory idzie po śladach. Jeszcze go dojdzie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZolniezMordoru
ZolniezMordoru
12.06.2025, 06:22:59 via Wykop
  • 0
@JanPustostan: i to w dziupli gdzie będą fanty i wspólnicy. Polska policja mocna w skutecznosci a nie popisach mięśniaków! Dlatego czuje sie bezpiecznie. Nie raz zoastałem ukarany abym krzywdy sobei nei zrobił. Nawet jezdnie pod prawidłowym katem nauczyli mnie przechodzić za 50zł.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3509
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
2988
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2616
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1846
Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury
Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury
1674
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #polska
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #afera
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #motoryzacja
  • #samochody
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking