Pomoc przy wyjściu z franczyzy

Po 3 latach wyzysku, mobbingu, braku zycia, zdecydowałem się, że mam dość. Jeżeli chcecie pomóc mi w tej nierównej walce i poznać moją historię przeczytajcie proszę zawartość zbiórki.

- #
- #
- #
- #
- #
- 47
- Odpowiedz

Po 3 latach wyzysku, mobbingu, braku zycia, zdecydowałem się, że mam dość. Jeżeli chcecie pomóc mi w tej nierównej walce i poznać moją historię przeczytajcie proszę zawartość zbiórki.

Komentarze (47)
najlepsze
Dlaczego? Bo to co spotyka ciebie spotyka również producentów, dostawców i każdy inny element łańcucha dostaw.
@HerrBorowiecki dobrze Ci napisał. Przeczytaj jego komentarz.
Z VAT jest przypał tylko na etapie faktur korygujacych.
Żabka dostarcza Ci towar: wystawia fakturę brutto -> masz VAT do zapłacenia.
Ty sprzedajesz towar i dopiero wtedy mozesz odliczyc VAT, czyli pomniejszyc zobowiazanie z tyt.
Bylem w bardzo zlym miejscu, spotkalem ludzi, ktorzy starali sie zrobic wszystko, zeby mnie jeszcze bardziej upodlic. Traktowali mnie jak osobe gorsza, bo potrzebowalem pracy podczas pandemii, ktora pozwolilaby mi zapewnic ukochanej dobrobyt, a zabka to wykorzystala.
Nie badzie takimi ludzmi prosze. Wasze slowa
No i sporo ludzi tez sie boi odezwac.
@Crashykk: trzymaj się.
@Crashykk: to się nadaje do jakiejś UWAGI xD przecież to wałek niezły, to jak podpisać jako listonosz u babci kontrakt na srebrny łańcuszek i codziennie wmawiać, że 1 więcej trzeba a jak nie to kara finansowa. Niby kupujesz jeden ale w kontrakcie jest, że codziennie jeden więcej. Jutro dwa, pojutrze trzy, itd.
Smutłem.
Ciężko będzie zebrać myśli związane z tym co się aktualnie dzieje, ale postaram się opisać wszystko dokładnie.
Wiem, że jest wiele osób potrzebujących pomocy znacznie bardziej, niż ja, ale naprawdę nie wiem co mam robić. Moja psychika jest w opłakanym stanie, a siły są na wyczerpaniu. Dlatego chciałbym prosić o