Zasady rekrutacji na specjalności zgodne są z Zasadą równości szans kobiet i mężczyzn
Gdzie tu jest k---a równość? No gdzie, k---a?! Jakim bezmózgiem trzeba być, żeby takie pierdoły pisać... Chyba że ktoś im za to pisze, a mają w dupie co robią z własnym nazwiskiem podpisując się pod takim syfem.
Tacy ludzie decydują o przyszłości młodzieży, kierunku edukacji itp. I jak tu ma się coś poprawić? Bieda umysłowa u tych u góry, to czego się
@tenji: Najwyraźniej tak. Skoro nie potrafią sprostać mężczyznom w teście na wiedzę i inteligencję, jakim jest matura, to siłą rzeczy muszą być głupsze.
jedyne sprawiedliwe rozwiązanie, to testy kodowane tak, żeby oceniający nie widział imienia / nazwiska i nie mógł znać w ten sposób płci kandydata. natomiast obcinanie faceta za płeć to JEST dyskryminacja, a nie równość. ale za takim rozwiązaniem lewacy nigdy nie będą, bo to by obnażyło prawdę, dlaczego na tych kierunkach kobiet jest tak mało.
"Jestem zachwycona tym zapisem. Zwiększenie szans kobiet na studiach zdominowanych przez mężczyzn to tzw. dyskryminacja pozytywna". - A ja zniesmaczona poziomem twej głupoty kobieto! Ty głupia tepa cipo! Kiedy jakiś facet powie, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn podnosicie jazgot jak stąd do Marsa! Skoro nie uważacie kobiet za gorsze pod tym względem po co takie działania? W ten sposób kreujecie obraz kobiety ułomnej, która osiąga cel nie dzięki swojej wiedzy
Komentarze (343)
najlepsze
Gdzie tu jest k---a równość? No gdzie, k---a?!
Jakim bezmózgiem trzeba być, żeby takie pierdoły pisać... Chyba że ktoś im za to pisze, a mają w dupie co robią z własnym nazwiskiem podpisując się pod takim syfem.
Tacy ludzie decydują o przyszłości młodzieży, kierunku edukacji itp. I jak tu ma się coś poprawić? Bieda umysłowa u tych u góry, to czego się
dlatego maja mniejsze szanse na starcie? Bo co? Bo sa mniej inteligentne?
@tenji: Najwyraźniej tak. Skoro nie potrafią sprostać mężczyznom w teście na wiedzę i inteligencję, jakim jest matura, to siłą rzeczy muszą być głupsze.
źródło: comment_vj12GKUOcnnElSYwtT3NMCwdt8U6e9k7.jpg
Pobierznatomiast obcinanie faceta za płeć to JEST dyskryminacja, a nie równość.
ale za takim rozwiązaniem lewacy nigdy nie będą, bo to by obnażyło prawdę, dlaczego na tych kierunkach kobiet jest tak mało.
Ja nie spodziewałem się innej odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow
Baba odpowiada na zarzut o dyskryminacje mezczyzn no niech mnie c--j ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak mozna tak dyskryminowac kobiety zakladajac ze maja na starcie mniejsze szanse dostania sie na informatyke? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy zrozumieć, że mężczyzna obywatelem nie jest. :>
I tak #niebieskiepaski powinny się cieszyć, że wciąż są uznawani za ludzi. :>
"w------l